14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • tomo
    #81
    nem tom nyujt -e egyaltalan valamit a 3d megjelnites egy korokre osztott strategianak, amit 2d ben ne lehetne megcsinalni.
  • Mayday
    #80
    Igy van :)
    (Shaba23 nincs kedved egy kis H3 vagy H4 multihoz valamelyik este?)
  • shaba23 #79
    Akkor sincs jobb, mint egy jókis XXL pálya H3-ban:)
  • Mayday
    #78
    2D-ben mar nem igazan tudnanak sokat ujitani, asszem.
    Teny, hogy kell mar a heroesnak a 3d. Az is teny, hogy 3d-ben elsosorban rts jatekokat kaptunk eddig. Nagyon bizom benne, hogy heroes 5 nem fog beallni azert a tobb stilus, kicsit rts, kicsit rpg, kicsit korokre osztott sorba. Maradjon az, ami, legyen szep, jatszhato, hmmm, mit varunk meg tole? :)
  • tomo
    #77
    mondjuk en nem tom miert kell a 3d, sokkal szebb a kezzel rajzolt grafika, meg az iranyitas is konnyebb 2dben. remelem nem csinalnak belole rts jatekot...
  • precision
    #76
    Zsír lesz!

    A játék honlapja
  • tomo
    #75
    heroes v kepek
  • Mayday
    #74
    Sziasztok,
    Nagyjabol vegulis "bejelentettek", ugyanis az UBISoft kozzetette a 2005/2006-os uzleti evenek terveit. Tudomasom szerint az idoszak 2005 aprilisaval kezdodik. Itt a kopipeszt a Hardwiredrol:

    Q1, FY05-06:

    Lumines - PSP
    Bomberman - Nintendo DS
    Bomberman Hardball - PS2
    Star Wars: Revenge of the Sith - Nintendo DS, GBA
    Tom Clancy's Rainbow Six Lockdown - PC, PS2, Xbox, GC

    Q2, FY05-06:

    Lunar Genesis - Nintendo DS
    AA Rise of a Soldier - Xbox, PS2
    Tom Clancy's Ghost Recon 2 exp. pack - Xbox
    Far Cry Insticts - konzol (nincs megnevezve)
    World War II Squadron (projectnév) - Xbox
    The Settlers Heritage of Kings exp pack - PC
    Prince of Persia Warrior Within - PSP
    Ride or Die - Xbox, PS2, PC, GC
    Myst V: End of Ages - PC/Mac

    Q3, FY05-06

    Alexandra Ledermann 6 - PC
    And1 - PS2, Xbox
    Brothers in Arms alapú játék (gondolom kiegészítő) - PC, PS2, Xbox
    Far Cry exp. pack - PC
    Tom Clancy's Ghost Recon 3 - PC, GC, PS2, Xbox, next-gen konzolok
    Peter Jackson's King Kong - PC, PS2, Xbox, GC, GBA, PSP, Nintendo DS
    Prince of Persia 3 - PC, PS2, Xbox, GC, GBA
    Prince of Persia Warrior Within - Nintendo DS
    The Settlers exp. pack - PC

    Q4, FY05-06

    Silent Hunter 4 - PC
    Heroes of Might and Magic 5 - PC
    Splinter Cell 4 - PC, PS2, Xbox, GC, PSP, next-gen konzolok
    Killing Day (projectnév) - next-gen konzolok
    Might and Magic IP alapú játék - PC
    Szikret-szniki-álcázott szalonna project - Xbox, PS2

    (Tehat 2006. januar-februar-marciusban varhato elvileg.)
  • Cobra.
    #73
    Ott azt írják, hogy "megbízható" forrásból úgy tudni, most januárban jelentik be, hogy mikor várható a játék.
  • IceTom
    #72
    olvastam a gamestarba hogy januárba lesz .
    igaz?
  • spacepunk
    #71
    BÚJJÉK! [koccintós szmájli]
  • Mayday
    #70
    Sziasztok,
    Nem konkretan Heroes 5, de Heroeses infok, es kerdesek.
    Szoval a kozelmultban a H3 Classik kiadasu lett, igy megvasarolhato az alapjatek a ket kiegeszito lemezzel egyutt 1990 HUF-ert. Ez sztem nagyon jo hir.
    A H4 ara is tovabb csokkent, a csomag ar (alapjatek + 2 kieg) ara 9990-rol 6990 HUF-ra csokkent. Az egyes kiegeszitok csomagon kivul 2990-be kerulnek.
    Azt vettem tovabba eszre, hogy az uj kiadas valtozott kicsit a 4-bol - az eddigi 3DO logo helyett mar UBI Soft tundokol rajta! Viszont azt is olvasom a dobozon, hogy kezikonyv a cd-n, holott nekem a H4 alapjateknak normal, papir kezikonyve van.
    Kerdesem lenne:
    Meg akarom venni a ket kiegeszitot is mostmar a 4-hez. Ezekbol letezett papir kezikonyves kiadas, vagy ez csak az alapjatek kivaltsaga volt? Mit tudtok errol?
    A masik alap, 3DO-s eredetire ramegy ugye az UBI Softos kiegeszito? Es a kiegeszitok mar alapbol peccselik a jatekot is, ugye?
    Koszi elore is a valaszokat, ha valaszoltok, asszem indulok is megvenni, ugyhogy ha barki barmit tud, mondja :)
  • Ams
    #69
    mikorra lesz már?
  • steweee
    #68
    lehet igazad van.sztem is
  • antijedi
    #67
    az a link kamu volt..., meg asszem április lsejei tréfa egy homm portálon :)
  • Mayday
    #66
    Sztem meg tuti nincs neki!
  • steweee
    #65
    láttam vhogy hogy van már demoja. honnan lehetne leszedni ? mert akkor az a link nem működött!
  • gabi321
    #64
    Tudom, hogy nem friss hír, de úgy látom, hogy még senki nem említette meg. Na szóval: a Heroes 5-ben a hősök nem fognak harcolni a csatában mint a negyedik részben.Nem lesz alvilág sem (heroes 3 és 4).Úgy látszik a fejlesztők inkább visszatérnek a második részhez.
    Szerintem az is jó ötlet lenne, ha szakítanának a legtöbb hagyományos szörnnyel és újakat találnának ki, vagy a régiek kapnának új külsőt pl: a lovag helyett lehetne egy könnyűfegyverzetű lovas.
  • steweee
    #63
    szerintem a négyben volt egy csomó jó ötlet.DE maga a megvalósítás elég gagyira sikeredett.ami leginkább nem tetszett, az a világtérkép.nem tudom pontosan hogy mi, de nagyon zavaró volt ahogy kinézett. maga a csata jobb volt mint a korábbiak, változatosabb, kiszámíthatatlanabb és veszélyesebb, ha vmit bénán csinált az ember.én bevezetném azt, hogy a nem mozgó egységeknek lenne mozgási rádiusza, amit akkor használhatnának fel, ha mondjuk az ezen belüli területre lépne ellenfél, akkor a gép automatikusan megkérdezné, hogy meg akarja e támadni vagy sem. persze ez is csak logikusan.mondjuk van egy őrtorony a rádiuszon belül.abban van néhány íjász. ha mondjuk ezt megtámadják, akkor ugye azok áldozati bárányok egy nagyobb hadseregenek.de mondjuk 1-2 kört kellene kihúzniuk a falad védelmében, amíg odaér a készenlétben hagyott lovasság, ami természetesen a falon kívülről mezei csatába bocsátkozna a támadókkal.ue a bányáknál
  • Botond #60
    king's bounty az isten,még a mai napig nyomok néha egy egy kanyart vele :-) és szerintem is nagyon kiforrott lett a 4,mind történet szempontjából,mind játék szempontjából,bár a kiegeket annyira nem szerettem már,de azok is megvannak
  • Takezó
    #58
    Cobra: igen kevés volt, de a 3 intrója 1ccerűen zseniális volt
  • Cobra.
    #57
    Remélem csinálnak normális videókat is hozzá, mert a 4-ben még a 3-nál is kevesebb volt :(
  • Braveheart
    #56
    A HoMM4-ben ne mis a grafikával van a baj, hanem inkább az animációkkal (azok megatopák) meg egy-két apróság...
  • Lynx_TWL
    #55
    heroes 4 grafla az volta baj, hogy gagyi volt..:(
    eltünek ezok a gyönöyrű vároksok mint 3ban a rampart, necropolis, meg a mocsárváros..
    ha az 5 3ds lesz, akkor a csatákban olyan szintű graf kéne minimum mint etherlordsban
  • Mayday
    #54
    Boven megeri!
    EN anno 11e HUF-ert megvettem csak az elsot, amikor magyarul megjelent, es egy percig sem bantam meg! Ha ezt el tudnam adni, en is megvennem ezt a csomagot siman!
  • Takezó
    #53
    Ne tedd... nem éri meg, bár te tod ;)
  • Kurty
    #50
    Így van a 4 a legszarabb sok csicsa és sok semmi :) én személyszerint a 2 szerettem legjobban és sokat játszottam vele, de a hármat is szerettem!
  • RYAN MCKEAN
    #49
    SSSZAR!!!
    FÚÚÚÚÚJ!!!
  • Takezó
    #48
    nem így konkrétan nem tok
  • b-type
    #47
    off: egyébként tudsz közelebbit? (hub), hátha mégis.. ciao
  • b-type
    #46
    jah-jah, ha használhatnám. :)
  • Takezó
    #45
    DC++
  • b-type
    #44
    okés, de az már tényleg gázos rajzilag, de offba: nekem kellene a H1, mek a shadow of death kieg. a h3-hoz, ha v.kinek van ötlete kérek egy privátot. thx
  • Gary
    #43
    Akkor én még 1 kicsit messzebbre mennék vissza az időben és megemlítem a King's Bounty-t
  • Shan
    #42
    SULTAN: akkor mesélj vmit az 5-ről, lécci...
    MATTHEWPAMER: vagy csak nem tudsz vele játszani...;)
  • end
    #41
    a 3-hoz képest nem lett volna szabad ennyit változtatni!
  • Takezó
    #40
    mert nem tunk új infot :)
  • gabifafnir
    #38
    A 2-vel még 1997-ben játszottam.Hihetetlenül megtetszett, ennek a játéknak köszönhetem, hogy annyira vonzódok a fantasy világ iránt.Azelőtt csak autós játékokkal játszottam, nem szerettem semmit ami a középkorban játszódik.Most meg kifejezetten utálom az autószimulátorokat.Pedig a Heroes 2-ben egyetlen pályát sem vittem át(mindig meghaltam).Aztán 1999-ben kijött a 3.Mégjobban megtetszett a sorozat.Nagyon jó hangulata volt.A 4 is jó volt,habár közel sem olyan jó mint a 3,de voltak benne frankó ötletek pl:a mágiarendszer.De voltak olyanok amik nem tetszettek mint pl az hogy alig voltak szörnyek.A 3-ban a kiegészítőkkel együtt közel 140 lény volt.A 4 meg sem közelíti ezt a számot.Szerintem a köd se nagyon ebbe a játékba illet: kicsit olyan érzésem volt mintha RTS-sel játszottam volna.Remélem az 5 megközelíti és le is hagyja a 3 játékélményét.
  • Takezó
    #37
    :) Fici: ez rövid, de velős véleményvolt :))
  • Matthewpamer
    #36
    a 3 volt a legjobb..4 az egy nagy szar!