14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Mayday
    #201
    Most irtak mar, ket hozzaszolassal ezelott :)
  • Istencsászár
    #200
    New Videó
  • 3P
    #199
    Jó az franciának is...
  • Cobra.
    #198
    Kijött a harcot bemutató videó, letölthető Hardwired-ről.
    Úgy néz ki, itt is harcolhatnak majd a hősök.
  • Cobra.
    #197
    Legjobb a videóban az angolul beszélő orosz hapsi
  • Kandurex
    #196
    Hmmm...fincshhhiiinek fincshiiii, de mutathatnának többet is a vár menedzsmentből.
  • Istencsászár
    #195
    new videó
  • robotnyk
    #194
    2006 első fele :S
  • mosoporr
    #193
    LOL

    Az első rész megjelenése óta tolom ezt a gamét,
    azt most látom hogy készülget az 5-dik rész,
    bár a 4 nagy csalodás volt bizom benne hogy
    most az első 3 részhez hüen csodát fogok látni

    nem tudjátok mikorra lesz a boltokba?
  • Methylisocloro
    #192
    Szovjet testvéreink nem felejtettek el bennünket
  • precision
    #191
  • Kandurex
    #190
    És mit talált nektek a jó öreg Kandurex bácsi, na mit? Igen, egy új fiiiincshi videót!

    3 és fél perc!!, kb. 20 mega

    Szerettek? Tudom! :D
  • Kandurex
    #189
    Nézzétek csak milyen idézetre bukkantam! A fejlesztőket kérdezgették és..:

    "- In which languages will it be released?
    - Besides the standard ones, we hope to do the main Eastern European languages. Polish and Hungarian because they are so many fans there. Maybe Chinese."

    Na? Na?
  • dr Kotász
    #188
    Tényleg brutál...
  • Mayday
    #187
    Hivatalosan "elkottyantott" informacio, hogy tervezik magyar nyelven is kiadni a H5-ot is!!!
    Forras: Magyaritasok Portal!
  • robotnyk
    #186
    úgy ám :)
  • Kandurex
    #185
    Úristen, ez lenne a város nézet? Emberek..hát ez, ez...hihetetlen!

  • precision
    #184
    Ha nem eredeti a játék (és hát ugye eredetihez minek kéne crack) akkor a cd -n rajta van.
  • precision
    #183
    Igen, én is ezt mondom. Engem nem izgat a grafika különösképpen (bár ez a 3D ami az 5ben lesz annál inkább), de a 4ben sokkal jobb volt a szabályrendszer. A varázslatok és képzettségek rendszere is. A 4 a 3hoz képest mindenképpen pozitív feljődés volt. Nem értem miért kell ahhoz visszatérni, bár meglátjuk, lehet ötvözték a kettőt.

    Az meg relatív, hogy mi a szép meg mi a csúnya. Tény hogy a 3 szörnyei a gyenge grafhoz képest is szebbek voltak a 4 szörnyeinél. De azért a 4 újításai überelik a 3 szépen megrajzolt szörnyeit.
  • csoxy6
    #182
    www.gamecopyworld.com

    itt egy csomó cracket találsz!
  • dr Kotász
    #181
    Érdekes, szerintem a 3 magasan jobb volt. Ízlések és pofonok...
  • dr Kotász
    #180
    Szevasz!
  • Mayday
    #179
    Ezt a varas videot lattatok mar?
    Nekem eddig ez kimaradt az eletembol, ez is E3-as.
    +1 H5 ingame video
  • shaba23 #178
    én is végignyomtam 1x a 4et, de a 3 időnként még feltelepül a gépre:)
  • Mayday
    #177
    Hat egy kicsit minden egyseg olyan fura volt. Mozgas meg minden. Mintha fogyatekosak lennenek :)
    De azert szeressuk :)
  • tomo
    #176
    sztem a 4 szabalyrendszerbeli valtozasi jok voltak, es csak a grafika rondasaga miatt nem szeretik an nepek. jobb lett volna, ha a 3 grafikajahoz hasonlonal maradtak volna.

    meglatjuk milyen lesz, en csak a kezelhetoseget feltem a 3dtol.
  • Eye-scream
    #175
    Érdekes, én azt hittem a Winds of War az első...
  • Mayday
    #174
    Heroes 4 (alapjatek)
    Gathering Storm (elso kiegeszito)
    Winds of War (masodik kiegeszito)
  • Szamee
    #173
    Segíccsetek!!!!! Most leszedtem agy crack-et de nemtom hogy az kell e a heroes négy új kiegészítőjéhez. A geathering storm annak a neve?? Tényleg nem értek hozzá...Bocsi!Szal segíccsetek!
  • LordVenom
    #172
    Amikor bejött a 4,nem nagyon tetszett. Inkább a jól megszokott 3-al nyomtam. Aztán annyit játszottam a 4-el utána,hogy amikor nemrég megnéztem a 3-at iszonyatos volt. Nem tudtam többet játszani vele 10 percnél. Remélem ez lesz az 5 sorsa is...
  • Eye-scream
    #171
    Úgy nézem, ez a fajta 3Ds megjelenítés legjobban az Etherlordshoz lesz hasonlítható. Ha ugyanolyan jól megoldják-és ne látom be miért ne tennék- akkor egyszerre lesz pofonegyszerű és gyönyörű. Ami pedig jó.
    A 4ről csak annyit, hogy nekem, másokkal ellentétben nem a szabályrendeszer változásai és a 3D miatt nem jött be. Szvsz egyszerűen ocsmány volt. Néhány kivételtől eltekintve a lények iszonyat bénán néztek ki.(Kedvenceim a hárpia, amelyik nem nyitja ki a szárnyát repülés közben, meg a behemót, ami meg úgy néz ki mint egy fogyatékos kopasz kisgyerek szőrmebundában). Ráadásul a megtalálható tájelemek a csatamezőn enyhén szólva is gyérek voltak. 3-4 kavics meg csenevész bokor az egynemű füvön, aminek még a textúrája is csúnya volt. Ennek ellenére szerettem vele játszani, de azért fájt a szívem a 3 félelmetes szépen megrajzolt szörnyeiért. A 3D viszont szerintem mindenképp kellett.
  • Mayday
    #170
    Errol megoszlanak a velemenyek.
    Nagyon sokan lehuztak a 4-et, br szerintem is jo volt.
    Mi a felesegemmel hosszu evekig gyurtuk a 3-at (Hot Seat rulez), es aztan a 4-et is. De meg mindig visszaterunk a 3-hoz is. MAS a ketto. Ugyanaz a jatek, megis annyira mas! Nehaz megmagyarazni, hogy miert, de a 3-nak volt egy olyan HANGULATA, amit a 4 nem adott! Az is jo volt, de mar nem azt adta!
    Persze 2-3-4 minden kiegeszitovel eredetiben sorakozik a polcon :)
  • precision
    #169
    Nem értem miért kellett visszanyulni a 3hoz... a 4 szerintem sokkal jobb volt mint a 3, igy hogy már rengeteget nyomtam mindkettővel, nyugodtan ki merem mondani h a 4 sokkal jobb volt. Na mind1, ez legyen a legnagyobb gond a játékkal
  • Mayday
    #168
    Meglatjuk, milyen lesz.
    Sztem eleve nem kellene 5. resz, ha ezt nem vittek volna bele. En ugy erzem, klappolni fog.
  • Szamee
    #167
    CSáo! Nagyon gyors segítségre lenne szükségem. Aheroes 4 kiegészítőjéhez kértek tőőlem Cracket, de nemtom honnan szerezzek. TUD VALAKI ADNI NEKEM EGYET??? FONTOS!!!!(Bocs hogy ide írok...)
  • LordVenom
    #166
    Hát én még mindig a 2D mellett állok,de a videók alapján szépnek,és jól kezelhetőnek tűnik ez is. Bár majd meglátjuk.
  • tomo
    #165
    korokre osztott strategiaban, sztem nem nagyon van letjogosultsaga a 3dnek . a domborzati viszonyokat nem veszi figyelembe ( nics is nagyon domborzat) akkor meg minek? csak csicsa.

    az lehet hogy masutt pl fps ekeben van ertelme a tobb szabadsagi foknak , de itt nincs.

    sztem egy 2d nem feltetlenul retro, lehet hogy inkabb csak az felel meg az adott jatekstilusnak.

    van egyaltalan masik korokre osztott 3d strategia?
  • tomszojel
    #164
    [IMG]http://ferrari logo.hu[/IMG]
  • tomszojel
    #163
    Sziasztok!
  • robotnyk
    #162
    megnéztem a videókat... iszonyatosan jók, nem tudom hogy fogom kibírni a megjelenésig. :)
    a grafikáról: persze szép dolog a nosztalgia, pár éve még sokszor jogos is volt a "kár a 3Dért" szöveg, de azért mostmár nagyon karcsú lenne egy izometrikus 2D.