14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • 3P
    #361
    Igen ez így van, de lásd a 4. rész hivatalos magyar verzióját...
  • dr Kotász
    #360
    Ez valszeg megoldható lenne egyjátékon belüli opcióval ism ha külön tárolják a szövegeket, és nincs beszéd.
  • 3P
    #359
    Ez így van a Heroes (még a 4. rész is) nagyon jó táptalaja a map gyártóknak. a 3. részhez még kampányok is készültek és meg kell hagyni voltak nagyon eredetiek is köztük. Nekem mindig is volt egy nagy álmom, egy jó LOTR kampány Heroes köntösben, persze ahhoz meg jobban passzol az aktív hősös vonulat, de ahogy szivárognak az infók a 5. részről itt is lehet aktív hős skill függően.

    Egy biztos minden idők (számomra) kedvenc játéksorozataának az új része sem hiányozhat a polcomról. Az persze még kérdés, hogy magyar, vagy angol változatban veszem-e meg. Mondjuk én egy vegyes megoldás mellett lennék, azaz legyen egy DVD-n a magyar és az angol verzió is, aztán mindenki dönthet afelől, hogy milyen nyelven merül el a játékban.... :)
  • 3P
    #358
    30-40 sárkány ment még 1 hőssel is. Nekem pont emiatt nem tetszik az aktív hős szerepe a játékban...
  • dr Kotász
    #357
    Nem lehet, ezt már rég tisztázták a készítők.
  • Cobra.
    #356
    a 4-ben én is azt csináltam egy idő után, hogy beraktam 4-5 magas szintű hőst egy csapatba és velük irtottam le mindent. Szörnyek nélkül jóval gyorsabban lehet velük haladni, és egy jó összeállítású csapat verhetetlen, 30-40 fős sárkányhordákat lazán kaszaboltam velük :)
    Remélem itt is lehet majd egy csapatban több hős, illetve hős szörnyek nélkül.
  • robotnyk
    #355
    arról nem sokat tudni, szóval még bentmaradhat :)
  • tomo
    #354
    ezert hivtak hősnek, es nem sima katonanak/zsoldosnak. :)
  • precision
    #353
    azért a 4ben a hős képzettség rendszer iszonyat jól el volt találva...igaz néha tul erős hőst is lehetett csinálni aki egymaga hadseregeket aprított, de hát attól még jó volt :D
  • robotnyk
    #352
    ebből nagyon jó kis program lehet, mert amelett hogy jól néz ki, a jó dolgokat átvették a H3ból, kivették a 4 kevésbé okos újításait. és ez végre nem egy hétvégés program lesz, mert ha beindulnak a pályakészítők, akkor egy rakat custom map lesz neten 1 héttel a megjelenés után :)
  • precision
    #351
    hm itt is van a lényeknek upgradelt változatuk? ez tényleg h3 3D-sítve :)
  • Cobra.
    #350
    Ezek nagyon H3-as egységek :)
  • Mustang2005
    #349
    Jó ötlet!!!
  • Mustang2005
    #348
    Mikor jelenik meg????
  • Zsolo007
    #347
    WoW, király lesz ez :)
  • dr Kotász
    #346
    2 város infója:

    Haven: "A feudal Holy Empire, the strongest realm of Ashan. (...) On the battlefield, Haven troops are known to be extremely resistant, relying more on the mighty power of brutal force than on the delicate art of magic. The heroes of the Haven faction will develop skills and abilities to support the hurricane of steel and fury that will rush into the enemy’s rank."

    Creatures: 1) Peasant / Militia Guard 2) Archer / Marksman 3) Squire / Knight 4) Griffin / Royal Griffin 5) Priest / Inquisitor 6) Cavalier / Paladin 7) Angel / Archangel

    Inferno: Demons are an alien pantheon of hostile monsters that are bent on conquering Ashan. Fortunately, they are imprisoned in Hell (a “dimensional jail” created in the lava core of the planet) and can’t exist for long in the material (surface) world, except when they are summoned by a sorcerer or when they can possess a mortal body.
    On the battlefield, Inferno troops are famous for their insane brutality in both the might and magic fields. Inferno troops will rush into the melee, while creatures with magic abilities will disrupt the normal order of things to call for demonic reinforcements or to summon the fury of the fire element on their enemy.

    Creatures: 1) Imp / Familiar 2) Horned Demon / Horned Overseer 3) Hell Hound / Cerberus 4) Succubus / Succubus Favorite 5) Hell Stallion / Nightmare 6) Pit Fiend / Pit Lord 7) Devil / Arch Devil
  • 3P
    #345
    Szerintem is...
  • 3P
    #344
    Hát ezzel nem lehet vitatkozni... :)
  • Cobra.
    #343
    Szerintem várjuk meg a megjelenést, vagy legalább annak bejelentését.
  • dr Kotász
    #342
    Kandurex!!!
  • dr Kotász
    #341
    Római 5-össel mégpedig...
  • Kandurex
    #340
    Tegyünk meg valakit házigazdának, javaslat?
  • 3P
    #339
    Érdeklődöm, hogy van-e mód módosítani a topic címét?
    Szerintem a játék megérdemli, hogy a teljes nevén tiszteljük meg itt a topic címében, s ne csak a "bece nevén". Tehát: Heroes of Might & Magic 5
  • Kandurex
    #338
    Mikre gondolsz? My english not so good...
  • dr Kotász
    #337
    Itt egy developer diary. Egész érdekes dolgok derülnek ki...
  • 3P
    #336
    Miértne nézne így ki? :)
    Csak a hülye múvi divat az, hogy full zoom-ban mutatják be a stratégiákat mostanában, holott senki nem úgy nyomul velük...
  • dr Kotász
    #335
    Hű...
  • Kandurex
    #334
  • NeoMaN
    #333
    Ja, tudtommel ez a kép a fejlesztők asztaláról való, és a mapeditor-t (valamint 1 pályarészletet) mutatja.
  • NeoMaN
    #332
    Azért ha így nézne ki télleg madártávlatból, azt NAGYON el tudnám viselni. Tiszta HOMM3 fíling sztem...

  • Eye-scream
    #331
    Amúgy kíváncsi vagyok mi lesz a maradék 4 vár. Ugyanaz vajon mint a 4ben?
    Remélem a necromancer várat nem hagyják ki, amit eddig láttunk abban mind csak démonok voltak, szal biztos nem lesz "egybeépítve" a kettő, mint a 4ben.
    Ja és sárkány is legyen, különben megmorculok! :)
  • OliApa
    #330
    A magyar Bonus CD-vel nem működött a Complete, csak a pályák külön . . .
  • OliApa
    #329
    És persze az Erathia.
  • OliApa
    #328
    Megérdemli a játék!
  • Mayday
    #327
    Igen, azok vannak benne! (De vegulis ez a 2 volt csak a hivatalos kiegeszito!)
    Igazandibol, amit meg erdemes lehet hozza beszerezni, az a magyar heroes holnap(osok) altal osszeallitott Bonus CD. Ezt en anno meg is rendeltem toluk, aztan meg ujsagmellekletbol is meglett. Ezen van Wake Of Gods (en nem igazan hasznalom), meg sok-sok-sok palya. (Nah, ezt hasznalom).
  • Mayday
    #326
    Szerintem nagyon szepen van forditva a 4, nem tudom, mi a bajotok vele?!
  • NeoMaN
    #325
    Abban csak az Armageddons és a Shadows van nem???
  • 3P
    #324
    Igen, sajnos nekem is jobban bejött az angol, de ezt inkább csak a megszokásnak tulajdonítottam, mint sem a gyenge fordításnak. Azonban pont emiatt jó lenne, ha választhatnék, hogy melyik legyen. Ha nem lesz választható, akkor asszem az angolra fogok szavazni.
  • Cobra.
    #323
    Szerencsére a 4-ből lehetett kapni angol nyelvűt is, a magyar félrefordítás még ingyen se kéne. Amikor a Windsof War-t akartam megvenni ki kellett mennem a Camponába, mert már csak az ottani 576-ban volt angol nyelvű példány (ráadásul másnap mehettem vissza, mert sikerült egy magyar nyelvűt adnia az eladónak, amit én se vettem észre, mert a piros dobozon piros matrica jelezte, hogy magyar nyelvű )
  • Mayday
    #322
    Hat, sztem mar a megjeleneskor magyarul fog debutalni kishazankban, en ugy emlexem, a 4-el is igy volt (nehany hettel talan a warez utan mar kaphato volt).
    Miutan mar az UbiSoft igy elore eldontte, hogy lesz magyar kiadas, nem hiszem, hogy honapokat, vagy fel evet varni kelljen ra. (Bar a Splinter Cell 2 is UbiSoft volt, es az eleg rossz pelda)