14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • tomo
    #121
    kosz a tippet. a szokasos semmitmondo elore rendelet animacio, ahogy neztem.
  • precision
    #120
    E3 video (intro)
    Szedjétek, nagyon zsír!
  • Mayday
    #119
    Elvileg "csak" fel ev, mert 2006 januarrol csacsogtak. Persze ez sem hivatalos, de ezt celozzak, mert mar nyaron megy a beta teszt, allitolag mar keszen, jatszhato allapotban van a jatek.
  • precision
    #118
    1. képen vmi magicet nyom éppen a griffre, jól néz ki nagyon
  • precision
    #117
    a vár/város is nagyon jól néz ki
    kár h csak jövöre jön, na nembaj, nemsokára ugy is gta:sa, addig megunjuk azt ez meg pont jó időben fog érkezni :)
  • Kandurex
    #116
    Nos, állítólag 2006 , bár hivatalos forrás nincs. Engem esz is az ideg emiatt, az még 1 kurva év!
  • Eye-scream
    #115
    Az a griff nagyon ott van...csak jövőre jön sajnos.
  • precision
    #114
    alig várom
    mikor jön ki amúgy?
  • grebber
    #113
    Nem rossz!
  • Kandurex
    #112








  • precision
    #111
    filctoll rlz :D
  • tomo
    #110
    hmm , kiprobaltam az age of wonderst , nem tom miben is kulonbozik a tiszta harc mondjuk a heroes 4 harcatol.
    csak annyi kulonbseget veltem felfedezni, hogy a hatter valtozatosabbes a csatater nagyobb, ezen kivul a figurak ugyanugy mozgathatok, mennek / repulnek es tamadnak.

    jah, meg nicns a fejuk fole irva egy szam, hanem csak egy piros csik van (eletero?).

    szal nem tom mit kavarsz, de az biztos, hogy az age of wonders harca 90% ban egyezik heroes harccal ( a lenyegesebb reszei) mig disciples, meg eleg uncsi a statikus szornyeivel, amint farkasszemet neznek.

    ha meg az a bajod, hogy heroesban kiirja hany darabbol all egy egyseg, akkor marad a fantazia, vagy a filctoll:P
  • precision
    #109
    Hát ez a te szubjektív véleményed. Nekem pl disciples egyáltalán nem jött be. Kb fél órát volt a gépemen. :)
  • steweee
    #108
    és játszottál e az age of wonders-szal? na ott a lehetőségekhez képest tökéletes volt a harc, csak maga a játék nem sikerült túl izgalmasra. azért jó sokat játszottam azzal is.vhogy a disciples grafikáját és szörnyrendszerét kellene mixelni az ages harcrendszerével megfűszerezve a heroesból ismert skillekkel, varázslatokkal és ötletekkel, mindezt 3d-ben, na akkor lesz igazi a dolog.midegyik játék csak részterületekben nyújtott a kivitelezhetőség szempontjából maximumot.ha ezt meg tudja vki valósítani, akkor az lesz a fantasy stratégiák csúcsa.elméletileg minden hozzávaló lehetséges,meg lehetne csinálni, kérdés mennyi időt szántak rá. mert sajnos manapság a tartalom nélküli csili-vili játékok világát éljük, gyorsan felejthető darabok. remélem a h5 igényesre sikerül
  • tomo
    #107
    miert, azt el tod kepzelni, hogy egy sarkanyt latsz es aza jatek szerint 25 mondjuk? ahoz mekkora kepzeloero kell?
  • steweee
    #106
    te csak gondold azt nyugodtan, nekem nincs akkora képzelőerőm
  • dr Kotász
    #105
    Szerintem is a III sokkal jobb volt, de azért adok egy esélyt az V-nek...
  • precision
    #104
    alkoholos filc rlz, satírozza le :)
  • tomo
    #103
    egyebkent nem ertem mi a problemad, hisz a heroesban is csak 5-7 szornyed lehet, gondold azt hogy a szam mellettuk nem a darabszam, hanem az ero kifejezese, 1000 erossegu paraszt nem er fel 1 erossegu sarkannyal. oszt maris ott a koncepciod.
    (vagy ragaszd le a szamokat a kepernyon :P )
  • tomo
    #102
    mondj meg regebbit, a king's bounty is jobb volt mint a disciples.
    aki szereti a heroes sorozatot feltetlenul nezze meg honnet indult a jatek:

    king's bounty auz underdogsrol
  • precision
    #101
    H4-nek vannak hátrányai igaz (pl a várostrom amit mondtál) de azért nagyon ütős lett. A varázslatok szétbontása, a rakat képzettség, a lények mobilitása...stb. Szal nemtom mit fikázzátok, igaz a 3 nagyon jó lett, de én mellé merném tenni a 4et is nyugodt szívvel.
  • precision
    #100
    Szerintem is a Heroes klasszisokkal jobb mint Disciples, de ez az én magánvéleményem :)
    Még a heroes 1 is jobb mint a legujabb disciples, pedig az nem mai darab.
  • z0ty #99
    Számomra a H4 elég nagy csalódás volt ("várostrom" fúj :D), szerintem a H5-tel se lesz másképp, legalábbis nem adok neki sok esélyt. de ne nekem legyen igazam.
  • Kandurex
    #98
    A disciples legnagyobb hibája a csaták mozdulatlansága, ha megoldották volna...huh, még msot is azt tolnám, de így unalomba fulladt
  • steweee
    #97
    a szörbyek grafikájáról és darabszámáról beszélek.a disciplesben ugyan nem mozdultak egy tapodtad sem, de ez még nem jelenti azt hogy a heroes 5 ben nagyobb csatatérképen sem mozdulhatnak! ha már úgyis full 3d-s lesz, bőven lesz hely a harchoz. egyébként tényleg nem kell sok szörny, 6-12 db-al is már lehet jó taktikus csatákat vívni ha jól meg van csinálva.én leginkább úgy képzelném az egész csatát, mint modnjuk a morrowind szerű teljesen 3d-s terepén a szörnyeknek belső és külső nézet kicsinyítéssel nagyítással hogy jól átlátható is legyen, csak körökre osztva és lépésmegkötésekkel.remélen a fejlesztők is így gondolják
  • tomo
    #96
    disciplesben a szornyek egy tapodtat sem mozdultak, nem tom mifele taktikazas folyt ott, ha a figurak egyhelyben alltak csupan.
  • Cobra.
    #95
    A Disciples-t sajnos nem ismerem, viszont H4-ben ott van a hős, az pont arra képes, amit te most leírtál. Viszont sokan pont a használható hős miatt nem szerették a 4-et, mivel egy magas szintű hős komoly felszereléssel egymaga ki tudott irtani egy kisebb hadsereget. Ha csak néhány szörny lehet egy csapatban, akkor 1 magas szintű távolsági támadó szörny elég könnyen le tud győzni egy egész csapatot, ahol csak alacsonyabb szintűek vannak. Értem, hogy neked mi az igényed, de a Heroes szerintem másról szól(t) és a kiegyensúlyozást is igencsak megnehezítené egy ilyen rendszer.
  • steweee
    #94
    disciplessel játszottál? ha igen tudod miről beszélek, ha nem nincs mit magyaráznom.nem kell sok egység,csapatonként max 6-10, de legyen nagy a harctérkép hogy lehessen vmit logikázni is és ha kevés egység van akkor legyenek egyenként felszerelhetőek talált varázstárgyakkal és egyebekkel, és legyen sok speckó módisító hogy a játék kiismerése után se legyen egyből lefutott a csata, legyenek meglepetések a játékban
  • Cobra.
    #93
    Meg pont ez (volt) a lényege a Heroes-nak. Nem RTS, hanem körökre osztott stratégia, ott meg talán jobb is, hogy csak kevés egység van. Képzelj el egy csatát, hogy milyen hosszú lenne, ha neked is meg az ellenségnek is egyenként kellene 30-40 szörnyet használnia.
  • robotnyk
    #92
    nem, a számos megoldás a király, nem jó az izlésed :P
  • steweee
    #91
    meglátjuk milyen lesz. én csalódásra számítok a képek alapján, úgyhogy csak kellemsen csalódhatok.a szép grafika csak egy dolog, nem tudom milyen játékmenetet vagy csatát tudnak ebből kihozni.ha vmi olyasmi lenne a csata mint a disciplesben volt olyan nézőszögből és grafikával mint a képeken, akkor viszont akár jó is lehet. amit nem bírtam sosem az hogy egy egységben akármennyi lény is lehetett. egy egység az legyen egy egység.azaz 1db lovag 1szál lovas és egy sárkány is egy sárkány, és nem húsz.inkább legyen kevés egység(pl disciples) viszont mindenkire egyedi cuccokat lehetne rakni és mindnek sok harci módosítója lenne különféle esetekre
  • precision
    #90
    Sztem is jók. A lovas - épület méretarány az eddigi részekben sem volt eltalálva :))
  • grebber
    #89
    Simán jók, bár kicsit némelyik képen a lóvas házakhoz viszonyÍtott mérete nem a legjobb.
  • tomo
    #88
    borzaszto
  • Varian
    #87
    http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk/screenshots.php?id=8259

    Ezen az oldalon van 6 új screenshot a játékból.
  • Varian
    #86
    Ahogy látom a nival csinálja, a képekből is úgy tünik hogy kicsit hasonlít majd az etherlordsra. bár nem tudom én sem milyen lesz, pl a lények felett vagy valahol nem látni számokat hogy hány darab van belőlük stb. Bár ha nem így lesz hanem 10 lény lesz isten tudja hogy lesz...
  • Mayday
    #85
    Hat igen, elsore nekem is ez volt a bajom a kepekkel. Egyszeruen nem tudom ezek alapjan megitelni, hogy most milyen lesz a game :)
  • dr Kotász
    #84
    Szerintem is szebb a kézzel rajzolt grafika egy TBS-nek. Ezenkívül a képeken sokkal kevesebb látszik a játéktérből, túl közel van a kamera szerintem. Szerintem...
  • precision
    #83
    Persze, a kép világ. Nézd meg a képeket és meglátod :)
  • precision
    #82
    Szerintem jót fog neki tenni a 3D, legalábbis képek eddig meggyőzőek. A 4 rész alatt a játék alapvető működésébe nem piszkáltak bele, most miért tennék? Szerintem nagyon jó lesz. Remélem a heroes 4 vonalat követi (tudom, hogy sokan utáljátok, pedig az egyik legjobb, ha nem a legjobb heroes rész). Értem ezalatt hős fejlődési lehetőségeit, a varázslatok széles skáláját, a lények faxa tulajdonságait...stb. Tény hogy a 3 nagyon jó volt, de a 4ben több lehetősége volt az embernek hogy a képeségekkel, varázslatokkal, varázstárgyakkal variáljon. Szerintem sokkal jobban meg volt oldva a 4ben. Remélem ebben is így lesz.