14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Takezó
    #2325
    te leszel a kakukktojás
  • j0nNyKa
    #2324
    [RO]j0nNy[SG] :]
  • Takezó
    #2323
    de:ð
  • b-type
    #2322
    enyém kicsit változik mivel csak a b-type-ot használom.
    [HUN]btype[SG]
    vagy ha engedi a kötöjelet akkor
    [HUN]b-type[SG] :)
  • Thanatos
    #2321
    izé..., nincs picit tullihegve ez a nevesdi? :) ha valaki már látta itt a nicket és van benne bármi jel ami utal arra hogy jó esélyel magyar és/vagy sg-s, akkor kb egy 2es iqval ki lehet találni hogy idevalósi az illető nem? :)
  • 3P
    #2320
    [HUN]3P[SG] leszek... ;)
  • Szaruman
    #2319
    [HUN]Saruman[SG] leszek:)
  • G_ArchAngel #2318
    pénzért töltheted a Fileplanet/GameSpy oldalakról, ingyen meg majd este, ha rendes lesz az UBI Soft...
  • Szaruman
    #2317
    Akkor alulinformált vagyok:)
  • Takezó
    #2316
    [HUN]Takezo[SG] csak, h ne maradjak le :ð
  • G_ArchAngel #2315
    mivel még nem lehet leszedni:)
  • Szaruman
    #2314
    Itt minden kinnt van, csak azt nem találom, h honnan lehet leszedni:)
  • mucsácsó
    #2313
    [HUN]Mucsacso[SG] xD
  • G_ArchAngel #2312
    [HUN]G_ArchAngel[SG]
  • modoshawan
    #2311
    Talán ma már szerencsénk lesz..
    [HUN]modoshawan - ez teljesen korrekt.
  • mucsácsó
    #2310
    oppá akart lenni az :D
  • mucsácsó
    #2309
    [SG]HUNvagyok xD
  • Mayday
    #2308
    LOL, lesz egy raklapnyi [SG]Magyarvagyok :)

    "[SG]Magyarvagyok's turn"
  • dr Kotász
    #2307
    Az gond, mert és is ezt a nevet tervezem használni :-)
  • GothiK Aesh
    #2306
    Én is kirakom az SG akkor az meg hogy magyarvagyok e hát kb az lesz a nevem hogy magyarvagyok :)
  • Mayday
    #2305
    En is kiramolom a nevem ele, ha megyek, semmi bajom vele.
  • 3P
    #2304
    Szerintem jó dolog, ha könnyítenénk a fórum tagok felismerhetőségén, persze megértem azt is ha valakinek ez nem tetszik. Nekem tetszik a HUN, az SG előtag is. Végül is mindegy, hogy mi van a 3P előtt ;)
  • mucsácsó
    #2303
    Ubi fórumban olvastam most, H5 producere írta az open-beta gépigyényére:
    "These are the open beta sysreq.
    The final game sysreq will be much more like minimum => recommended."

    akkor ez így már nagyon durva lesz...
  • Thanatos
    #2302
    szvsz mindenki döntseel maga hogy miről lesz felismerhető..., én az ezer százalkék hogy nem fogok előtagot hazsnálni mac uto-t, sg-t meg főleg nem :)
  • G_ArchAngel #2301
    Annyiban jobb ez, hogy így megismerjük a topic lakóit...
  • GothiK Aesh
    #2300
    biztos ne legyen hun az elötag?
  • Since
    #2299
    Este 6-7
  • Mayday
    #2298
    Meg en is :D
  • mucsácsó
    #2297
    na ezt akartam énis kérdezni :D
  • G_ArchAngel #2296
    hánykor lesz az, amit várunk?:)
  • G_ArchAngel #2295
    ez mindenképp:)
  • Shaman
    #2294
    lál
  • Botond #2293
    és ez lehetne az avatarod
  • G_ArchAngel #2292
    G_ArchAngel_HUN_SG_HEROES_FOREVER_I_LOVE_BRITNEY nick megfelel?:)
  • j0nNyKa
    #2291
    teljesen egyetertek, a makkmarci nickhez amugyis jobban illik
  • Since
    #2290
    Szerintem hülyeség az sg előtag mert szerintem nemcsak az sg-s fórumozók fognak játszani az open bétával..Pl. van egy kollegám aki nem is ismeri az sg fórumot de folyamatosan nyomom információval hogy hol is tart a játék. Szerintem egy HUN előtag lenne a legmegfelelőbb...
  • Since
    #2289
    Stream? Az micsda? Még nem hallottam róla...
  • Rettenthető
    #2288
    "vagy ha bármi extrém gáz van akkor meg szépen isz nekik mailt maibe beleirod az azonosito adatokat hogy tudják tényleg emgvetted a progit és segitenek..., ennyi"

    Hogy, hogy mi? Mondjam mégegyszer, "hogymi", ha merem?
    Szal pl. elfutok a boltba, megveszem a HV-t elrakom, ááá akad ezen a szaron, elfutok veszek egy Silicon Graphics-t felrakom arra is, de azon már nem megy, mert a hardware nem ugyanaz??? Remélem csak a kései órának tudható be, amit olvasok és félreértelmezem.
    Arról nem is beszélve, hogy ezt hogy kontrollálja vissza a prog? Net? És akinek nincs, az játszon a Dyna Blaster-rel?
    Ha ez így van, akkor ez legalább akkora fos, mint a HalF-os stream....


    Ja és...mmm szóval, nem lehetne a banner-ben magyarul az a megjelenési idő? Nem mintha nem tudnám lefordítani, de hisz magyarok vagyunk nem?
  • Thanatos
    #2287
    kéne valami beléptető rendszer tcsinálni hogy kitölt egy kérdőivet az álltalános/faqban szereplő kérdésekre és ha jöl tölti ki csak akkor léphet be :DDDDD
    jó tudom ez nem kivitelezhető de igy azért jobban lennének szürhetőek a különleges egyedek :DDD
  • Thanatos
    #2286
    nem sántit..., gép reinstall esetén a ahrdware ucc nem változik..., vagy ha bármi extrém gáz van akkor meg szépen isz nekik mailt maibe beleirod az azonosito adatokat hogy tudják tényleg emgvetted a progit és segitenek..., ennyi...
    ez az az is a saját gépem dolog meg stimmel csak gondolj bele az ő helyzetükbe..., valaki nek van két gépe (az egyiket egy haverjátol kapta de az "átruházta" rá szal az övé :P) felrakja mindkettőre, és "kölcsönadja" a gépét egy haverjának kis időre (örökre :P), amit ugye nem tilt semmiféle törvény és máris full másé a progi..., szal ezzel kb ennyi gond van mert onnantol kezdve hogy engednek bármit bele lehet bármibe magyarázni (lásd a "biztosnági msáolatok esete")

    amugy énis egyetértek veled és énis utálom sf-et de ettől még be lehet látni a software fejlesztők igazát is...