Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
ha külsõ hátsó nézetben nyomod akkor reagál késõbb
a controlls/filter settingsben lehet állítgatni, hogy mennyire legyen "érzékeny" az irányítás
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Itt egy srácnak vannak ötletei miket kell csinálni, kipróbáltam mindet, de nem éreztem szinte semmi változást:
http://www.bhmotorsports.com/board/viewtopic.php?t=32307
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
mindenkibõl feltételezik a becsületességet
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Egyéb ötlet valaki?
váltó, és egyéb effektek vannak, csak motor hang nincs.
Üdv.: G.<#wave>#wave><#wave>#wave>
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Tehát itt is egyedül indulsz egy plugin segítségével. A cseh oldalról kiválasztasz egy versenyt, és azon indulhatsz. Ilyenkor egy pályaösszeállítás fogad, amiken végig kell menned. Ha online nyomod, akkor a részidõknél és a szakasz végén látni fogod, hogy hogy nyomtad a többiekhez képest.
Ugyanezt offline is megteheted, így a pályaösszeállítást megkapod egy file-ban, amit bemásolsz a plugin mellé, és a játékban elindítod. Miután lenyomtad, visszaküldöd a csehekhez, és bekerülsz azok közé, akik már végigküldték a bajnokságot, és utána megtekintheted, hogy hányadik lettél szakaszonként, és végeredményben.
Kérdezz nyugodtan. De egyébként a www.rallysimfans.hu-n van 1 fórum, ott a nap 24 órájában segíteni tud valaki biztos. És ott szervezzük a Magyar bajnokságot is, úgyhogy témánál vagyunk 😉
üdv: HFRT Fecni
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
Mondjuk a lényehget nem vágom a szabályzatból: egyenként indul mindenki és a többiek közben nézik, vagy hogy megy ez? Meg hogy offline is lehet menni...
A cseheknél pedig rengeteg tournamentet lehet kóstólgatni.
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
Egyébként akkor van nagy gáz a motormeghalással, ha 7:10 alá akarsz befutni. No comment...
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
Olvastam a fórumot, végig viszont nincs türelmem ezt a rengeteg hozzászólást elolvasni (sry)
Remélem tud valamelyikõtök segíteni abban, hogy nekem csak a váltó hang hallatszik a motorhang nem.
Mi lehet a baj szerintetek?
Egyébként überbrutál a játék.
elõre is thx.<#wave>#wave>
De én mégsem ezt hoznám fel példára, hogy miért nem csak a fával való találkozásba számít bele a real-damage.
Hanem: Mustaselkák! Na ott, ha nem vigyázol a futómûre, könnyen csámpásan érhetsz be a célba, már ha addig végigbírod kínlódni a szakaszt.
De Sikakama is motorölõs a javából.
Méghogy cheat?!
<#guluszem1>#guluszem1><#wilting>#wilting><#mf2>#mf2>
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
És szerintem töltsd fel a Rankra az idejeidet, így megláthatod, hogy körülbelül a többiekhet mennyire vagy jó/rossz. Itt a címe: http://www.swedishsimracers.com/rbr/index.cfm
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
Azért a törés nem ilyen egyszerû. Próbálj meg realistic-on végigmenni egy Noikert.
Ha igazán taposod neki, majd rájössz miért más a realistic. Spórólni kell az autóval, hirtelen gyors visszaváltások és gáz + fék együttes használata kiníyírja a gépet. Eleinte örültem, hogy be tudtam gurulni a végén. Tehát a törésmodell nem csak a fákról szól.....
Csimpok! Ha tényleg most kezdted akkor tényleg jó idõ! Nekem 5:20, de jópárszor végigmentem rajta. Azért Te sem elsõre futottad ezt<#wink>#wink>
Melorinnal egy csapatban nyomtuk régebben, akkor is jó idõket ment a cheat-ekkel<#nyes>#nyes>
Bocsi Fecni, ezt nem tudtam kihagyni!
Jó versenyzést Mindenkinek!
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan