Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8516
köszi a tippeket +1x
Met
#8515
Itt találsz mindenfélét hozzá.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8514
Köszi a tippet, driver nem volt jó.
Még 1 kérdésem lenne, létezik olyan crack ami feloldja
a lezárt pályákat avagy több autóból lehet választani ?
Met
#8513
patch?
új VGA driver?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8512
nekem csak most sikerült +szereznem a progit, egy kis problémám
h a háttér részletei villognak ( néha feltünnek, néha meg el
pl a gyakorló pélyán csak amikor neki mentem a kerítésnak akkor
láttam h ott van, vagy az út menti szalagkorlátot
is csak pillanatokra látom )
elég zavaró ... vkinek vmi ötlete ?
#8511
autó az mindíg van, csak szét kell nézni BH-on. Peccs az nincs. (sztem nem is lesz)
nesto
#8510
valami uj patch vagy auto nemjött ki mostanság?

Glpetyus
#8509
😄Dd

Érdekes,de te tudod,ha neked jó,nekem is 😊

#8508
énazért a szuzimba hagyom ott ahol van, de most jobban bejön a botkormány!+ más játékokkal is tudok játszani vele nemcsak autossal.

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

Glpetyus
#8507
háttõõ...Holnap kicserélem kettesgolfomba^^ a kormányt joyra,hátha télleg jobb ^.^

Met
#8506
kisseb helyet foglal ???<#wow2><#wow3><#wilting><#wow2><#wow3><#wilting><#wow2><#wow3><#wilting>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8505
igen mi ebbe olyan fura😊 nagyon élvezetes igy, söt!

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

Glpetyus
#8504
kormány helyett joystick ?????? <#zavart1><#wilting><#wilting><#guluszem1><#zavart2><#wilting><#zavart1>

#8503
jah a programon belül bevan kapcsolva de semisem történik.

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

#8502
hello megmondaná valaki hogyan lehet bekapcoslni a force feedback szolgáltatást!? nem kormány!!hanem botkormány. logitech force 3d. javaslatok!? 😊 kormány helytt lettez ,mert kisseb helyet foglal és mert olcsobb😊

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

Glpetyus
#8501

húúúba+ ! 😊

JuanG
#8500
és itt van mozgás közben 😊

ugrat

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#8499
😮

Glpetyus
#8498

Glpetyus
#8497
Ja,a kurva életbe,megnéztem felvételrõl,de ideges lettem... :c

#8496
kecseg láma csehek :S
bár kíváncsi lennék, mit nem tudtak egy "rutinmunka" kuplungcserén megcsinálni.
Azért egy második hely igencsak lendített volna a Skoda, és nem utolsó sorban Colin nevén.
Met
#8495
Colinnal is kibasztak a szerelõk<#boxer>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Glpetyus
#8494
Loeb meg faszán összetörte a verdát :o
Pözsó is milyet szopott :C

Glpetyus
#8493
<#worship><#worship>

#8492
ami ettõl ezerszer jobb, hogy Colin MCRae 2. Ausztráliában 😊 <#taps><#worship><#nezze>
Glpetyus
#8491
Glpetyus
#8490
Citrommal ^.^

JuanG
#8489
klasssz 😊...és ez milyen autóval volt?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#8488


Ritkán van saját videó,úgyhogy itt egy kis belsõ felvétel 😊

(végét levágtam,mert árkot fogtam <#idiota> )

Metwork
#8487
EAX effect ki-be kapcsolás?

I will use google before asking stupid questions.

#8486
HP nyomtató tulajok figyelmébe ajánlom, hogy ha dadog a játék (kb 10 sec hosszan), akkor a tálcán az ikonjánál ki kell lõni! A kuruc anyját! USB-s a kicsike és kavarodott a kormánnyal. Ja, a kormány magától nem is hajlandó elindulni butuláskor, úgyhogy kihúz-bedug minden esetben (Log FF GP). A hang még mindig recseg idõnként (sb live 5.1-en), de csak a murvát nem szereti, pláne az út szélét! Ez miért lehet...
Glpetyus
#8485
😊

nemtom,nem próbáltam <#zavart1>

Met
#8484
link?<#zavart1>

ezt ki lehet rakni a jobb alsó sarokba is?
világít már valami led amikor vissza kell váltani?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Glpetyus
#8483

#8482
de az a videó, mikor egy visszafordítónál elrakja a gyémántos autót, az valami nagyon komoly. mindkét sávot fulra elfoglalta 😛
Glpetyus
#8481
😄Dd
Én is birom a búráját.

#8480
szintén 😊
b-type
#8479
nagggyon bírom Galli-t <#eljen>
az hagyján hogy van pár hajmeresztõ vezetése ami videóban bejárta a világot, de amikor leeresztett egy laza öklöst a navigátorának, azon leestem a polcról, (persze nem szép dolog, még akkor sem ha csúnyát hibázott és rámehetnek mindketten),
De most is amikor lemelózott egy komolyabb szakaszt és össze-vissza van gubancolódva a haja, irgumburgkodik és rácsap a kormányra...hát, nagyon kedvelem 😊.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Glpetyus
#8478

nesto
#8477
nah megvan a hangkártya, és ennek köszönhetõen a kormányt is sikerült csatlakoztatni.Hát ez lenyûgözõ, a billentyûzetettel összese lehet hasonitani.Nagyszerû élményt nyújt, a mellett hogy sokkal jobb idõket lehet futni igy.Probáljátok ki ti is😊

Raho
#8476
Igen. Köszönöm a segítséget.

VW Jetta II 1,8T

JuanG
#8475
Zetorg válaszát nem láttad?

#8443-as hozzászolás, "nagyobbtömeg" mod, teljes 1.1-es verzió...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8474
autó-festésre gondoltál? mert akkor asszem:

xxx_external.dds
xxx_external_scrape.dds
xxx_internal.dds
xxx_internal_scrape.dds

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Raho
#8473
Bocsi ha érthetetlen vagyok. Remélem értitek.

VW Jetta II 1,8T

Raho
#8472
Segítséget kérnék, ha saját skint akarok csinálni, akkor melyik .dds fájlt kell át firkálnom????

VW Jetta II 1,8T

#8471
azért megbirkozok vele kezdön megnyertem a japánt madnem 1,5 perc pluszzal 😊 (igy elsõre nemis rossz) tasztal nemment de botkoránnyal élvezetesebb lett.

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

pajti
#8470
leszedtem BHM-ról az új EVO VII GrN Eddie Spain (16,8mb) kicsomizom és nincs benne Lancer_Evo_VII_GrN.ini
<#conf><#idiota>

melorin
#8469
Mitõl pattogsz? Ha nekimész egy fának, arról biztos lepattansz <#vigyor3>

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Met
#8468
valószinûleg Colinon nevelkedtél😊
menj lassabban

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

b-type
#8467
Az, és ráadásul a legjobb.
Sokan megbirkoznak ám vele..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type