Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

melorin
#8716
Miért "túl" jó? Vagy egy igazi õstehetség a srác, és el kell fogadni,
vagy a másik verzió, hogy ennél sokkal jobbat úgysem fog soha menni (akárcsak az öcsém, aki hiába játszott vele sokat, nem javultak az idejei) és akkor meg lehet nyugodni a saját idõnk miatt

Csimpok: egyébként az én legjobb idõm azon a szakaszon 05:04.50, szóval ahhoz képest, hogy most kezdted, nem vagy nagyon lemaradva <#eljen>

Egyébként ITT megnézhetitek, hogy én melyik szakaszon milyen idõt tudtam teljesíteni.
Szerintem ezek az eredmények mondhatóak reálisnak, azok a WR-ek enyhén szólva "ûridõk" <#vigyor>
Ja, és Realistic töréssel vannak ezek az idõk természetesen.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Glpetyus
#8715

Túl jó <#vigyor><#ravasz1>

melorin
#8714
Szerintem nagyon jó idõ. Grat.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8713
a wr 4:56:13 az RBR Czech oldalon, ami szerintem elég mérvadó... szerintem elég jó idõ a tiéd...
#8712
Köszi.

NewBobs pályán az 5:27 milyen idõnek számít? (Csak most kezdtem játszani a progival).
melorin
#8711
SavedGames

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8710
A letöltött setupokat melyik könyvtárba kell tenni?
Glpetyus
#8709
Ja,úgyis hideg van,gyújtósnak tök jó 😄

melorin
#8708
Vedd meg a Februári GameStar-t, az a teljes játék hozzá, és anyit bõven megér a progi, meg még egy újságod is lesz hozzá 😊

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

zolo
#8707
Február 10-tõl megszerezheted a gamestar újságból,1800 ft-ért.

http://flickr.com/photos/zolika90/

mrbaba
#8706
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni h ezt a jó gamet honnan lehet leszedni?Ha valaki megmondaná azt nagyon megköszönném.(ne torrentes oldalt)

Intel Celeron 1,7Ghz, 768MB Ram, 7600GS 256MB

melorin
#8705
Hûha, nekem Radeon karim még sose volt, de azt írják, hogy az 1.02-es patch segít néhány Radeonos hibán. <#pardon1>

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

zolo15
#8704
csá ilyen gépen játszanék Celeron 1.7GHz 512MB RAM Radeon 9550 128Mb-os kari és indulásnál azt írja ki hogy INVALIS FINGERPRINT mit csináljak pls csak most szedtem le és nincs kedvem vissza olvasni 8000 üzenetet pls help könyi

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

melorin
#8703
Viszont akkor meg a játékban a kis felbontás miatt elvész a grafika részletgazdagsága, mint pl. a por. Hiába, hogy rossz a video minõsége, én úgy vettem észre, hogy meglátszik.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

JuanG
#8702
sztem jobb a felvett kép ha a játék 640-be van a fraps pedig full size-ban vesz...így nálam az fps is jobb felvétel alatt...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

melorin
#8701
Játék: 1024*768 32bit;
Fraps: 30fps, Half-size

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Glpetyus
#8700
elöször 30-ra állitottam be,aztán 60-ra... 😊

JuanG
#8699
ahogy melorin mondja be lehet állítani a fraps-ot 30fps-re...a másik hogy a játékban levetted a felbontást 640x480-ra? meg ha lehet 16 bit-re ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

melorin
#8698
Annyira esik vissza, amekkora fps-t adtál meg a Fraps-ben. Olyan gyorsan mozgó képeknél, mint pl. a rally, illik 30fps-t beállítani a Frapsben. CSak ne felejtsd el a Vegasban is NTSC(30f/s)-re állítani a kimeneti videoformátumot.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Glpetyus
#8697

<#puszis>
Hát ja. Játék közben 90-110 fps (mostmá',hogy lecseréltem szegény 9600-ot 😛) ,megnyomom a Fraps-hoz rendelt gombot egybõl leesik 25-re,de inkább 15-nek érzem <#confused>
Más játéknál is leesik,az oké,de hogy ebben mért ennyire... ? <#confused>

JuanG
#8696
letöltöttem amikor linkelted, csak elfelejtettem megnézni 😊)...úgyhogy kösz hogy szoltál! Jó lett, klassz a zene! Egyedül az fps volt sajna kevés...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Tomievo
#8695
Esetleg ha logitech kormányod van, akkor a profilerben az adott játéknak hozz létre egy profilt, kattints az ábra mellett a képen a kormány sorása és vedd lejjebb az axis érzékenységét.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#8694
ki a rákot érdekel ez?
#8693
Komolyan az ilyen emberek, mint ez a street dragger 8 mi a f.a.s.z.-nak jön ide... Vagy nem tud olvasni, vagy sík hülye...<#violent><#banplz>
Met
#8692
köszi a reklámot lehet továbbhaladni

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Glpetyus
#8691
<#ticking>

#8690
csm
#8689
jó. már megoldódott a probléma úghyogy már nem aktuális. most már lehet rendesen RBR-ezni

BMW 325 iX Rallye Car :)

Glpetyus
#8688
<#puszis>

Istencsászár
#8687
király vidi, hangulatos<#eljen>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Glpetyus
#8686
Nyugi van,ha majd jön vki aki tudja,úgyis segíteni fog.
Nekem fingom nincs sajna.

csm
#8685
köst a saok segítséget <#mf1>

BMW 325 iX Rallye Car :)

Glpetyus
#8684

köszi,örülök ha tetszik :o)

FlyHigh
#8683
de! én igen és szerintem nagyon faja! imádom az integralékat és szerintem jó kézbe került eme gyönyörû remekmû! grat!

Thrash \'Till Death

Tomievo
#8682
Köcce, sikerült megoldani, az volt a baj, hogy nem vette be a profiler beállításait, viszont a globális beállításokat igen, szal most nagyon faja.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Glpetyus
#8681
Senki nem nézte meg a videómat ? <#rinya>

Glpetyus
#8680
<#eljen>

#8679
Köszönöm! 😊

melorin
#8678
Nézz be IDE , hátha tudnak segíteni.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

csm
#8677
szasztok. vettem egy kormányt, de nem vagyok vele megelégedve mert ha analóg pedál beállítással jáccok, akkor a kormányt kicsit megtekerem és félig alászedi. Ellenben ha nem analóg a pedál, vagyis kis érintésre is padlógázt ad, akkor a kormányt teljesen valós isdõben tekeri. Ha valaki tud , segítsen. Elõre is kösz

BMW 325 iX Rallye Car :)

Met
#8676

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8675


HY! Tud valaki Turi skint adni az Octaviához? A blackhole oldalon nem tudom letölteni. ( a lap nem jeleníthetõ meg) .Elõre is kösz!!!

#8674
<#taps>
#8673
Skoda Fabia WRC Letöltés link
Tomievo
#8672
Sziasztok! Meghozták a DFP-met és szeretnék kormánybeállítási segítségetr kérni. Kinek, hogy van beállítva a curvaruate , meg a többi. Ja és mért van az, hogy csak 200 v. 900 fokot tudok használni a játékban, holott a profiler-ben faszán beállítottam és mûködik is a többi játékban csak itt nem. Lehet a nem eredeti exe miatt?

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Glpetyus
#8671
😛

Bucser
#8670
Grat a felismeréshez<#idiota><#nyes>

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Glpetyus
#8669
ralni = rakni

Glpetyus
#8668

Ehhh....mennek az autók,csak fel kellett ralni az Sp2-t <#wilting><#lama><#falbav>

Csináltam is egy kis videót az elsõ tesztelésekrõl 😊)
Lancia rulz <#gonosz1>

#8667
Úgy látom sok embernek van gondja, hogy hogyan lehet új autót berakni a játékba... Ezért most lépésrõl-lépésre leírom...
1. az új autó textúráit és fizikai 3d modelljét tartalmazó könyvtárat másold be a Cars mappába
2. nyisd meg a Cars.ini file-t, bármilyen szövegszerkesztõvel
3. annak az autónak a hivatkozásait írd felül, amelyiket ki szeretnéd cserélni az újra
Pl. ha az mg helyett a puntot szeretnéd:

FileName = "Cars\zr\zr.sgc"
IniFile = "Cars\zr\zr.ini"
ShaderFile = "Cars\zr\zr_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\zr\zr_shader_settings"
TexturePath = "Cars\zr\Textures\"
HELYETT...

FileName = "Cars\PUNTO_1600_ATR2005\punto_1600.sgc"
IniFile = "Cars\PUNTO_1600_ATR2005\punto_1600.ini"
ShaderFile = "Cars\PUNTO_1600_ATR2005\punto_1600_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\PUNTO_1600_ATR2005\punto_1600_shader_settings"
TexturePath = "Cars\PUNTO_1600_ATR2005\TEXTURES\"
KELL ÍRNI!!!

Ezek a paraméterek általában csatolva vannak az új autó könyvtárában levõ Cars.ini-ben, vagy egy ReadMe fáljban. Csak ctrl+C, ctrl+V 😊)))

Most lássuk a fizikát...
1. total commanderben meg lehet nyitni a physiks.rbz-t, és csak felül kell írni a helyettesített autó fizikáját, majd kilépni... 😊
És most a garázs nézet...
1. dattool-lal ki kell csomagolni a splash.dat file-t és felül kell írni a helyettesített autó garázs nézeti képét, majd újracsomagolni dattool-lal
2. az autó sorszáma ugyanaz itt is, mint a cars.ini-ben, tehát ha ott Car02 volt az mg, akkor itt a file neve car_2_1024.dds lesz

Ezek alapján akár az összes autót ki lehet cserélni, és élvezni az új járgányok nyújtotta örömöket...

Aki Czech Tour-ban szeretne játszani, az próbáljon meg minden autót oda tenni, ahová azt a kitalálói szeretnék, mert bár nem bizonyított, de a cseh plugin konkrét autók helyére várja, egyes új autók megjelenését. Tehát ha nem azt a kocsit cseréljük le, amelyiket kell akkor a rendszer nem ismeri majd föl és nem tudunk vele on-line játszani...

Jó cserélgetést... Peace!