Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8566
video.racing.hu-n hátha fent lesz pár nap múlva, mint ahogy a rally vb összes futama
z0ty4
#8565
jó kis verseny volt

Albers meg lekukázta a verdát <#eplus2><#eplus2>

Az volt a legjobb

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

Glpetyus
#8564

Néztétek pénteken a Race of Champions-t ?

Loeb nyert 😊

Glpetyus
#8563

Milyen meglepõ,nálam nem megy a Lancia sem :CCCC
<#falbav> <#lama>

Met
#8562

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

csm
#8561
honnan lehet letölteni kocsikat?
és nem bírom megcsinálni a rally schoolban a 2. feladatot 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

JuanG
#8560
egy béta van belõle...de eléggé ronda...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8559
még nem.
#8558
Fabia WRC-t még nem csináltak?
JuanG
#8557

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8556
<#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8555
#8554
Ford Focus RS WRC03
http://www.bhmotorsports.com/previewfile/11907
Glpetyus
#8553

Michael Park emlékére

Szomorkás <#szomoru1>

Met
#8552
sajnos ez nem off😞(

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

RaST
#8551
Nincs többé Burns


Harmincnégy éves korában elhunyt Richard Burns, a 2001. évi rally világbajnok. Két éve küzdött betegségével, tegnap este szerettei mellett, békében elment. Elvesztése hatalmas veszteség a rally-s társadalomnak, mindenkinek hiányozni fog.



2001-ben lett világbajnok a Subaru csapatával, hûséges társával, Robert Reid-del az oldalán. Abban az évben nyerte meg a hazai Wales Rally GB VB futamot, így Õ volt az elsõ angol, aki otthon nyerni tudott. 2003-ban, miután a Peugeot csapathoz szerzõdött, az M4-es úton haladva rosszul érezte magát a kocsijában közvetlenül a wales-i futam elõtt, és akkor csak a vele utazó Markko Martin gyors reakciójának köszönhetõen úsztak meg egy komoly balesetet. Késõbb diagnosztizálták nála az agytumort, melyet késõbb meg is operáltak. Sokan az áprilisi mûtét után még azt gondolták, hogy felépül betegségébõl.

A család kérte a médiát, hogy tartsák tiszteletben magánéletüket, ezért csendes temetése lesz Richard-nak. Nagyon sok barátját hagyta el most szerte a világban, ahol nagyon sok versenyt is nyert.


És elnézést az offért .. 😞

&#9658; http://www.rgtruckz.hu/ &#9668;

RaST
#8550
<#wave>

Talán Park halálánál sem lepõdtem meg ennyire, mint Burnsén. Barátaim közölték velem, hogy Burns elhunyt. Elõször, aztmondtam: " Ez baromság. Lehetetlen. Hiszen alig múlt el 35 éves " Aztán utánnanéztem. Sajnálom. Nyugodj békében Richard !

&#9658; http://www.rgtruckz.hu/ &#9668;

#8549
Jó ez az autó! Én a Lancer helyére tettem. 😊
sznus
#8548
Nagy alakja volt a rally-nak.
Nyugodjék békében...
Emlékversenyt szeretnék rendezni a tiszteletére. Pontos részleteket nem tudok még mondani, de jó lenne, ha minél több ember érdeklõdne.
Ezen a mailcímen el tudtok érni:
[email protected]

JuanG
#8547
jah 😊...bár ez a modomtól független, mármint a berakása...a lancia fizikáján nem változtattam, az jó ahogy van...csak én a subaru2000 helyett tettem be mert a corolla-n az octavia van, és az is kell 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8546
Felraktad a saját mododra?
JuanG
#8545
ez nagyon király...most csak ezzel toltam <#alien><#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#8544

#8543
Nyugodj Békében!
<#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>
Glpetyus
#8542

bassza meg :C
<#rinya><#rinya><#rinya><#sir>

[HUN]FaTaL
#8541
Nyugodjék békében😞

http://goo.gl/gd6Zi5

pajti
#8540
Szegény Burns. <#szomoru1> Nagyon jó pilóta volt. Nyugodjon békében. Tudom hogy nem kéne ezt elõhoznom, de akkor 2.rész gondolom nem lesz... <#shakehead>

#8539
Nyugodjon békében! Legalább a játékban velünk él tovább...

#8538
Részvétem <#szomoru1> Talán a sors keze hogy épp a napokban kezdtem el játszani az õ nevével fémjelzett játékkal...

#8537
Nyugodjék békében 😞

bestGP
#8536
rip :S

hüje vagy hamán szép nem!4

JuanG
#8535
Nyugodj békében Richard!

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8534
Nyugodjék békében!
#8533
gyerekek, könnyezem, Isten bizony...😞(
R.I.P.

Met
#8532
banner csere?😞

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8531
Azt írták, hogy az utóbbi hetek már kómában töltötte

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

jAsOn VoOrHeEs
#8530
Ez a hír engem is ledöbbentett. Nem is nagyon tudtam róla, hogy ilyen súlyos betegségben szenvedett. 😞 Agytumora volt, és pénteken éjjel távozott el az élõk soraiból. Jaunár 17-én lett volna 35 éves. Nyugodjon békében! <#sir>

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

Istencsászár
#8529
Az egykori világbajnok, Richard Burns elmúlt éjjel elhunyt pár évnyi rák elleni küzdelem után. Burns-nél a 2003-as WRC szezon végén észlelték az agytumort. Attól fogva és néhány orvosi beavatkozás ellenére, a 34 éves fiatalember már nem tudott felépülni a betegségbõl.
Richard Burns 1971 január 17.-én született. Olyan sikeres rally csapatoknál versenyzett mint a Mitsubishi Ralliart, Prodrive Subaru és Peugeot Sport. A Subaru World Rally Team-nél versenyzett mikor 2001-ben megnyerte a világbajnoki trófeát.

Õszinte részvétünket küldjük családjának és barátainak!

<#shakehead>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Tomo15
#8528
Ez tényleg komoly<#sir><#sir><#sir>nyugodjon békében.
Tomo15
#8527
Ez most komoly?? vagy csak egy szar vicc?
#8526
Meghalt Richard Burns! <#sir><#rinya><#shakehead>
JuanG
#8525
köszi! 😄...de tegyük hozzá, hogy kizárólag csak offline élvezetre ajánlatos, funmod, na 😊))...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Kaszi46
#8524
Én a hejedben felraknám JuanG massmodját, sokat dob a vezethetõségen, játékélvezeten(persze ez csak egyéni vélemény, de én már sok olyan egyénnel beszéltem akinek hasonló a véleménye<#idiota>.

*Posse*T.W.D*

#8523
Király 😄 köszi a tippeket ,a fékerõt áttettem elõre igy sokkal jobb 3 szakaszt meg is nyertem. Amugy gyorsan mentem az is gondd volt most lassabban és voilá... 😄

mégegyszer thx a tippeket

Glpetyus
#8522
😊

Met
#8521
az gáz😊

menj lassabban ha sokat esel

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8520
rookie

Met
#8519
mondjuk az se mindegy, hogy milyen nehézségi fokozaton próbálod😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

JuanG
#8518
vedd le a sérülést, és menj úgy, aztán ha végignyomtad, akkor már tolhatod realistic-on is 😊

meg nem árt setupolni se, vedd lejjebb a fékerõt pl. hogy fékezésnél stabilabb legyen, és figyelj a féktávra...

...meg sok gyakorlás kell, elsõre pl. nekem se ment a season 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8517
Kaptam kölcsön egy kormányt, gondoltam akkor már nem ártana egy szimulátor is hozzá. Erre esett a választásom.
Mostmár ugy nagyjából érzem a dolgot az összes rally schoolos feladatot megcsináltam (az utolsó 84s-os staget is).
DE
Amikor elinditottam egy szezont, a brit nagydíj elsõ szakaszát egyzserüen nem tudom végigvinni (1x már sikerült de +30 mpcel lemaradva) Bennem van a hiba ? Mivel még uj vagyok a játékban adhatnátok egy-két tippet! Manuális váltóval és realistic sérüléssel nyomom.

Mellesleg kurva jó a játék, nagyon élvezem...