Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
@
amúgy attól függ akarsz e 2 cd-vel szarakodni, szerintem 1 dvd-n jobb
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Ez: Richard Burns Rally DVDRiP PROPER(2CD)
Vagy ez: Richard.Burns.Rally-RELOADED(1DVD)
Prince of Persia The Sands of Time Prince of Persia Warrior Within Prince of Persia The Two Thrones
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
ki vagy rúgva<#eplus2>#eplus2>
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
amúgy mit tudtok jövõre milyen csapatok lesznek a VB-n?
mert hallottam már h a Peugeot is kiszáll meg a Mitshubisi is
.:.FORZA AC MILAN!!!.:.
mondjuk nekem mind1 <#smile>#smile>
.:.FORZA AC MILAN!!!.:.
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
[url=http://www.video.racing.hu/files/1087/in_memorian_richard_burns<1>1>_video.racing.hu.wmv]a jó link...[/url]
[url=http://www.video.racing.hu/files/1087/in_memorian_richard_burns<1>1>_video.racing.hu.wmv]Richard Burns emlékmúvi.[/url]
<#rinya>#rinya><#rinya>#rinya>
- ha kicsit visszaolvasol akkor megtalálod JuanG MOD-ját amitõl barátibb lesz a fizika
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Az lenne a kérdésem hogy azon hogy a jármû kerekei mennyire forduljanak azt hol tudom állítani? Mivel eléggé bosszant az hogy egy visszafordítót 30-cal nem tudok bevenni (kézifék nélkül) mert lejövök a pályáról... Meg nincs esetleg valami patch ami az autó fizikáját hozná kicsit rendbe (mivel ha rámegyek egy farönkre 25-30cal olyan szépet szaltózok hogy öröm nézni)?
Az igazsághoz hozzátartozik hogy nem kormánynyal hanem joystickel játszok és annak az analóg karjaival de billentyûzettel is ugyanez a problémám...
elõre is köszi a segítséget!
Gyertek minél többen!!!
Az emlékversenyre még mindig lehet jelentkezni nálam.
<#wilting>#wilting>
az eng kiterjesztés az mi??? motorra gondolsz? <#idiota>#idiota>
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
<#email>#email><#email>#email><#email>#email>
BMW 325 iX Rallye Car :)
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
pls Ti is hasonlóképpen cselekedjektek 😊
Nemtom ez számit-e... :/
Fingom nincs mi lehet a gáz,a többi autó megy (307,Punto,összes skin,amit próbáltam)
Lehet az a gáz,hogy Radeon a kártya ?

