Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Glpetyus
#8616
😊
Hát gyakorolj sokat 😊

Harly18
#8615
Az odáig rendben lenne csak lefagy a játék annál a képernyõnél

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

armageddon666
#8614
elakadtam már az elején 😞((( a Rally Schoolban a Qualification nem megy 😞 nagyon nehéz irányitani az autot, ha meg mégis sikerül akkor az is ugy hogy lassan megyek 😞((

@

Glpetyus
#8613

BUÉK minden RBR,és rally fannak <#integet2>

Met
#8612
az a legtutibb ha megveszed 😛
amúgy attól függ akarsz e 2 cd-vel szarakodni, szerintem 1 dvd-n jobb

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

dark prince 14
#8611
Melyik verzió a jobb???
Ez: Richard Burns Rally DVDRiP PROPER(2CD)
Vagy ez: Richard.Burns.Rally-RELOADED(1DVD)

Prince of Persia The Sands of Time Prince of Persia Warrior Within Prince of Persia The Two Thrones

Met
#8610
nincs egér, a kurzor billentyûkkel kellene próbálkozni...

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Harly18
#8609
Megpróbáltam úgy is, de egyszerûen nincsen egér a menüben és semmivel nem tudok rámenni és igy továbbjutni. Hol lehet az egeret beállítani, mert én már mindenhol megpróbáltam? Vagy csak nálam nem veszi észre az egeret?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#8608
Ehunvanni hogy mi lesz jövõre WRC-k terén
Forrás: Rally.hu
Glpetyus
#8607
És ha letöltesz egy mentést,úgysem tudsz játszani ?

Harly18
#8606
<#help><#help><#help><#rinya><#rinya><#rinya>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Glpetyus
#8605

😊

Met
#8604
meg a citroen is

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8603
mit, hogy jöjjön ide a real rallyval kapcsolatban?
ki vagy rúgva<#eplus2>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Sheva
#8602
<#beka2><#vigyor2>

amúgy mit tudtok jövõre milyen csapatok lesznek a VB-n?
mert hallottam már h a Peugeot is kiszáll meg a Mitshubisi is

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Glpetyus
#8601
Én mondtam neki <#zavart1><#gonosz1>

#8600
nekünk nem 😛
Sheva
#8599
itt beszéltek a rally sportról? de hiszen ez játékosok fóruma

mondjuk nekem mind1 <#smile>

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Glpetyus
#8598
<#nemtudom>

Harly18
#8597
Nem tudja valaki, hogy miért fagy ki a játék akkor amikor profilt kell csinálni??

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#8596
<#worship>
Glpetyus
#8595

Glpetyus
#8594
wtf??

Glpetyus
#8593
ehhhhh...

[url=http://www.video.racing.hu/files/1087/in_memorian_richard_burns<1>_video.racing.hu.wmv]a jó link...[/url]

Glpetyus
#8592

[url=http://www.video.racing.hu/files/1087/in_memorian_richard_burns<1>_video.racing.hu.wmv]Richard Burns emlékmúvi.[/url]

<#rinya><#rinya>

Shortstop
#8591
köszi szépen!

Met
#8590
- a setupban tudod állítani, hogy hány fokot forduljon a kormány maximum
- ha kicsit visszaolvasol akkor megtalálod JuanG MOD-ját amitõl barátibb lesz a fizika

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Shortstop
#8589
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy azon hogy a jármû kerekei mennyire forduljanak azt hol tudom állítani? Mivel eléggé bosszant az hogy egy visszafordítót 30-cal nem tudok bevenni (kézifék nélkül) mert lejövök a pályáról... Meg nincs esetleg valami patch ami az autó fizikáját hozná kicsit rendbe (mivel ha rámegyek egy farönkre 25-30cal olyan szépet szaltózok hogy öröm nézni)?
Az igazsághoz hozzátartozik hogy nem kormánynyal hanem joystickel játszok és annak az analóg karjaival de billentyûzettel is ugyanez a problémám...
elõre is köszi a segítséget!

bestGP
#8588
nemgyenge:|

hüje vagy hamán szép nem!4

sznus
#8587
Minden Richard Burns Rally rajongót várok #richardburnsrally nevû irc szobába.
Gyertek minél többen!!!
Az emlékversenyre még mindig lehet jelentkezni nálam.

#8586
De gyök vok, télleg itt vannak!
<#wilting>
#8585
Ja, moci hang. Sztem ki kell tömöríteni vmvel, csak nemtom mivel.
Glpetyus
#8584

JuanG
#8583
BHM - alap, tojjad a bookmarksba 😊)

az eng kiterjesztés az mi??? motorra gondolsz? <#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8582
Nem tudná valaki megmondani hol találok progikat és doksikat a gémhez? Pl. eng kiterjesztést zargatni, interface-eket pluginkészítéshez meg ilyesmik.
<#email><#email><#email>
#8581
na látod, tényleg egyszerûbb gépelni, mint 1 gombot lenyomni. még szerencse, hogy én okos vagyok, és ezt tudom magamtól is <#mf2><#idiota>
csm
#8580
okos vagy lacika!!!de a koleszban az egyik gépen nincs capslock és így nehéz benyomni.a shiftet meg direkt nem nyomtam le, mer így van mibe belekütnie a nagyokosoknak

BMW 325 iX Rallye Car :)

#8579
még annyit hozzátennék, hogy nem lett volna egyszerûbb nyomni egy Caps Lock-ot, mint beírni, hogy "BOCS A NAGYBETÛKÉRT"? <#idiota><#eplus2>
Glpetyus
#8578
😊

JuanG
#8577
ilyenkor mindíg Asimov-nak az lapítvány sorozata jut eszembe...vajon miért? <#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8576
www.richardburnsrally.com...esetleg?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

csm
#8575
és hol találok?

BMW 325 iX Rallye Car :)

Met
#8574
VAN

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

csm
#8573
VMI PECCS VAN A GAMEHOZ?
BOCS A NAGYBETÛKÉRT

BMW 325 iX Rallye Car :)

Glpetyus
#8572
#8571
ha megtalálom valahol, majd linkelek.
pls Ti is hasonlóképpen cselekedjektek 😊
Glpetyus
#8570
Jó lenne,elsõ 10 percet nem láttam.

Glpetyus
#8569
Egyébként minden fagyás után keletkezik a könyvtárban vmi "crashdump. txt" fájl,de semmi kölünös nincs benne,csak vmi számsor.
Nemtom ez számit-e... :/

Glpetyus
#8568
A múltkor a focus-t szinte az összesen kipróbáltam -volna- ,de ezt már a 3. fagyás után meguntam :I
Fingom nincs mi lehet a gáz,a többi autó megy (307,Punto,összes skin,amit próbáltam)
Lehet az a gáz,hogy Radeon a kártya ?

#8567
Ne csak egy pályán próbád (ha egyáltalán eljutsz odáig).