Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
BMW 325 iX Rallye Car :)
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Egy kérdésem lenne, elég hozzá a gépem:
1.8Ghz Intel Pentium4 (nem Celeron)
768MB ddr ram
64Mb-os Gefore3 Ti200-as videókártya
Köszi a válaszokat
RBR CZECHBlackholeRbrChamp letöltésekA magyar RBR bajnokság oldalaSkinnek, templatek, ha valaki saját festést akar csinálni...
Aki itt nem talál meg valamit, az magára vessen... <#vigyor4>#vigyor4><#vigyor4>#vigyor4><#bee1>#bee1><#mf2>#mf2>
Nos: Microsoft FF-es kormányt hogyan lehet jól beállítani. Autodetectre beállítja, de a bal oldalra barmi érzékeny, jobbra megha tekerem, egy teljes fordulat kell, hogy kitérjen, így össze-vissza megyek az úton.
------------------------------------------------ Az orvos se mondta meg, mit írt fel, én se mondom meg mire használom (C) by Hofi
próbáld ki.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sztem király...én a Japorally-t nem annyira csípem.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
MINIMUM KONFIGURÁCIÓ
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1.6GHZ Processor
256MB Ram
64MB Video Card (Card must support Pixel Shading)
At least 3.10GB HD space
DirectX Compatible Soundcard
Szal valszeg menni fog
Toshiba L300-2C5
A legtöbb csak festés, aztán van egy ami útborítást is cserél, de az sajnos a port nem cseréli le <#idiota>#idiota>,.. és így elég érdekesen fest 😊))))
A szürke burkoláson Ami vörös por van 😊)))
DE
Ami sztem jó és én használni fogom, az 2 cucc, a Greece és a Monte Carlo rally.
Monte Carlo nem tetszik annyira, de néha elõveszem így is majd.
Viszont a Greece az tök oké,..néhol vannak hibák, helyesebben egyet láttam, egy levegõben logó fatönköt, de egyébként nagyon is tetszik.
két kép:
- Monte Carlo rally
- Görög rally
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
most erre érdemes újra rárakni a mas mod-ot?
A Francia pálya Monte Carlo-ra alakítva havas lesz...de nem nagyon.
A grafika az véleményes, a fák nem igazán tetszenek, de néha nagyon szép is tud lenni.
A többit még nem néztem, holnap megnézek párat.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
2400Mhz Celeron progi , 64 MB Gf2-es VGA 256 MB-os 400Mhz RAM ( kinai)
Toshiba L300-2C5
Sztem elég jó, kicsit feldobja a hangulatát a pályáknak, igaz a Champ-ból eddig csak a Francia->Monte Carlo-t használtam, de azon kivûl hogy grafban érdekes, nekem végül is tetszett...jójez, és bármikor visszaalakítható.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
WRC 2005 Cars v1.2
Update v1.2 physics based on real wrc engines by Vita Houst. Now manufactures are more even.
klikk
a féket: a brake-nél keresd, itt külön tudod az elsõ hátsó fékerõt állítani. murvára jóval kevesebb fékerõ kell mint aszfaltra 😊
Új vagyok a játékban.Feltettem a magyarosítást a játék eddig tökjó.
Melyik görbén kéne állítani hogy a kormány ne legyen érzékeny??Melyik görbét kell állítani ahhoz hogy ne legyen a gázadás-fékezés érzékeny???Körülbelül mi a megfelelõ beállítás??
http://flickr.com/photos/zolika90/
Nincs hozzá readme és a Cars mappában nincs ilyen könyvtár csak a 2001-es
Itt az Sg-n is van vga-val foglalkozó topic, vagy elmész a Depo-ra (depo.hu), és kinézel egy olyan kártyát ami neked megfelelõ, egy a lényeg tudja a DX9-et, és akkor menni fog az RBR. 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type