Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csm
#8816
nektek az usa SS3-on mennnyi a rekordotok?

BMW 325 iX Rallye Car :)

csm
#8815
úgy értem hogy a menüben ugyanazok a kocsik vannak és a játékban is a gyáriak. pedig elvileg lenne focus meg ilyenek

BMW 325 iX Rallye Car :)

#8814
hogyértve nem jönnek be az autók...?
JuanG
#8813
bill-el se olyan rossz kellõ mennyiségû gyak után, melóhelyen néha nyomom 😊...de azért kormánnyal az igazi 😄

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

csm
#8812
felraktam a wrc2005v_1.2-t de nem jönnek be a wrc autók. miért?

BMW 325 iX Rallye Car :)

#8811
nehézsége csak gyakorlás kérdése, a bill. pedig nem egy jó 5let... csak kormánnyal lehet igazán irányítani...
tomee14
#8810
jaja csak kicsit nehéz meg nem lehet billentyûvel

Thomekk|lvl70 undead mage|eu ragnaros

#8809
új arcok, hogy tetszik a játék??? jó döntés volt a gamestarnak hogy ezt a játékot tette fel???
#8808
photoshop cs elég jó hozzá... 😊
#8807
Hy! annyi segítséget szeretnék kérni, hogy melyik programot kell letöltenem ahhoz, hogy autót tudjak festeni! Elõre is kösz!

#8806
talán a videkártya kicsit gyengus, de asszem menni fog vele...
#8805
Most hogy benne van a Gamestarban megveszem.
Egy kérdésem lenne, elég hozzá a gépem:
1.8Ghz Intel Pentium4 (nem Celeron)
768MB ddr ram
64Mb-os Gefore3 Ti200-as videókártya

Köszi a válaszokat
#8804
Most, hogy kijött a játék a Gamestarban, mindenki felfedezi újra a langyos vizet... na sebaj... itt van néhány link, ami kötelezõ a friss rbr-fanoknak...
RBR CZECHBlackholeRbrChamp letöltésekA magyar RBR bajnokság oldalaSkinnek, templatek, ha valaki saját festést akar csinálni...
Aki itt nem talál meg valamit, az magára vessen... <#vigyor4><#vigyor4><#bee1><#mf2>
#8803
Sziasztok! Sry, ha már volt, de nem nagyon tudom a 8800 beírást végignézni.
Nos: Microsoft FF-es kormányt hogyan lehet jól beállítani. Autodetectre beállítja, de a bal oldalra barmi érzékeny, jobbra megha tekerem, egy teljes fordulat kell, hogy kitérjen, így össze-vissza megyek az úton.

------------------------------------------------ Az orvos se mondta meg, mit írt fel, én se mondom meg mire használom (C) by Hofi

#8802
Közbe már rájöttem !!!!!!!

#8801
Felraktam az új pályákat de nekem még sem megy! Mit balfaszoskodtam? 😊

Glpetyus
#8800
mx-en úgyse megy a játék...

gergobaby
#8799
#8793 PLS

Toshiba L300-2C5

b-type
#8798
A viselkedéshez nem nyúltak sztem, csak a kinézethez.
próbáld ki.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#8797
és jobb a menettulajdonsága is az útnak, vagy az egész csak máshogy méz ki?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#8796
Nem, a Japán rally-ból.
sztem király...én a Japorally-t nem annyira csípem.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#8795
ezt nem értem!!!Feltelepítettem az RBR CAR installert.Csinált egy fájlt az RBR rallyben RBR Car installer néven.Beindítom a progit beakarom tenni a fábiát a corolla helyett valamit kiír hogy nem talál valamilyen fájt és nem változtassa meg a corollát fábiára.ugyan ez van más autoval is.Mit kell még beállítanom vagy hogy kell csinálnom hogy meg tudjam változtatni az autokat?Koszi
JuanG
#8794
ez a görög cucc is a franciából lett csinálva?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

gergobaby
#8793
Hogyan lehet emulálni???

Toshiba L300-2C5

Terminátor14
#8792
pixel shader nincs az gf2-n, bár lehet emulálni...

CSAK a Fradi

gergobaby
#8791
Nah korulnéztem és Allelujah a gépigénye ez:

MINIMUM KONFIGURÁCIÓ
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1.6GHZ Processor
256MB Ram
64MB Video Card (Card must support Pixel Shading)
At least 3.10GB HD space
DirectX Compatible Soundcard

Szal valszeg menni fog

Toshiba L300-2C5

b-type
#8790
Megnéztem sorban a Champ installer cuccait, az elsõ hogy minden próbálkozás után jó helyreállítani az egészet, mert különben nem mindig cserél le mindent újjakra.
A legtöbb csak festés, aztán van egy ami útborítást is cserél, de az sajnos a port nem cseréli le <#idiota>,.. és így elég érdekesen fest 😊))))
A szürke burkoláson Ami vörös por van 😊)))

DE
Ami sztem jó és én használni fogom, az 2 cucc, a Greece és a Monte Carlo rally.
Monte Carlo nem tetszik annyira, de néha elõveszem így is majd.
Viszont a Greece az tök oké,..néhol vannak hibák, helyesebben egyet láttam, egy levegõben logó fatönköt, de egyébként nagyon is tetszik.
két kép:
- Monte Carlo rally
- Görög rally

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Breki33
#8789
nekem vmelyik átalakította a belsõ nézetet és a kocsifestéseket isd

most erre érdemes újra rárakni a mas mod-ot?
Met
#8788
szerintem a VGA nem lesz jó neki

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

b-type
#8787
Hát tunning-nak éppen nem nevezném 😊))
A Francia pálya Monte Carlo-ra alakítva havas lesz...de nem nagyon.
A grafika az véleményes, a fák nem igazán tetszenek, de néha nagyon szép is tud lenni.
A többit még nem néztem, holnap megnézek párat.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Breki33
#8786
és mit változtat írnál kicsit részletesebben?

grafikai tuning a pályákon?
gergobaby
#8785
a Confogimoon elindul szted???

2400Mhz Celeron progi , 64 MB Gf2-es VGA 256 MB-os 400Mhz RAM ( kinai)

Toshiba L300-2C5

gergobaby
#8784
végignéztem és seholsem találtam...

Toshiba L300-2C5

Met
#8783
Méret: 2.6 giga
Gépigény: google<#mf1>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

gergobaby
#8782
8779 PLS <#mf1>

Toshiba L300-2C5

b-type
#8781
én használom (ezt is meg a WRC2005-öt)

Sztem elég jó, kicsit feldobja a hangulatát a pályáknak, igaz a Champ-ból eddig csak a Francia->Monte Carlo-t használtam, de azon kivûl hogy grafban érdekes, nekem végül is tetszett...jójez, és bármikor visszaalakítható.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Breki33
#8780
Ezeket használja valaki?





Az alsót nem egészen értem hogy pontosan mire jó
gergobaby
#8779
Hi lehet egy gyenge kérdésem???

Mekkora a játék feltelepítve??
Mi a gépigény??

Toshiba L300-2C5

Breki33
#8778
Nemtom volt-e már

WRC 2005 Cars v1.2
Update v1.2 physics based on real wrc engines by Vita Houst. Now manufactures are more even.

klikk
Breki33
#8777
miis
#8776
Láttam a gamet a Gamestar teljes játékaként.

pajti
#8775
a kormányt: a rollbar steering-nél a max.steer.lock-ban állíthatod én 655 fokot szoktam de majd kitapasztalod hogy neked mi a jó 😉
a féket: a brake-nél keresd, itt külön tudod az elsõ hátsó fékerõt állítani. murvára jóval kevesebb fékerõ kell mint aszfaltra 😊

zolo
#8774
Hali!
Új vagyok a játékban.Feltettem a magyarosítást a játék eddig tökjó.
Melyik görbén kéne állítani hogy a kormány ne legyen érzékeny??Melyik görbét kell állítani ahhoz hogy ne legyen a gázadás-fékezés érzékeny???Körülbelül mi a megfelelõ beállítás??

http://flickr.com/photos/zolika90/

Breki33
#8773
hardveres gyorsítás fullon van?
#8772
Sziasztok.Tudja valaki,hogy játék közben mitõl recseg a hang,változó intenzitással(nem motorhang!)Visszajátszásnál,menüben stb. NEM,csak verseny közben.Néha pedig kilép szónélkül a progi.(vid.kari:Nv 6600GT)Pach 1.02 fent van.
Breki33
#8771
Ezt hogy kell telepíteni?

Nincs hozzá readme és a Cars mappában nincs ilyen könyvtár csak a 2001-es


Breki33
#8770
sztem fx-et ne vegyél
Breki33
#8769
na úgy nem ment

azért kérdeztem
b-type
#8768
figy, DirectX 9-es kártya kell neked, hogy azon túl melyiket, hol és mennyiért veszed, az már a te dolgod.
Itt az Sg-n is van vga-val foglalkozó topic, vagy elmész a Depo-ra (depo.hu), és kinézel egy olyan kártyát ami neked megfelelõ, egy a lényeg tudja a DX9-et, és akkor menni fog az RBR. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#8767
és kb mennyibe kerülne