Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ja és h hogyan és hova kell betenni kössz
Intel Celeron 1,7Ghz, 768MB Ram, 7600GS 256MB
Valaki tudna egy linket adni Grönholm & Rautianien féle belsõ felvételrõl ?
Hanggal kellene.
Thx.
Erre csak anyit tudok mondani Vááá ...
Csak így tovább remélem mielõbb lehet tolni ha nem is VFTS el de legalább egy "széria" vassal is el lenne a nép 😊
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
BMW 325 iX Rallye Car :)
BMW 325 iX Rallye Car :)
Ez szerintem eléggé Lada...
KÖszönet atiwrc áldozatos munkájáért!!!
Riogatták rendesen a teheneket,birkákat ezen a Mexico rally-n <#idiota>#idiota>
<összefoglalót nézi>összefoglalót nézi> <#gonosz1>#gonosz1>
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/
RBRdll is a small program for RBR that adds a "glare" postprocessing effect, enables minihud during replays, allows time acceleration/deceleration during replays, adds an FPS meter and allows to force the game to run in a windowed mode.
Visszajátszások manipulására való a prg:
- glare(bloom/"hdr") effekt
- FPS kijelzés
- HUD
- lehet gyorsitani/lassitani a replay-t
- ablakban is futhat
Csak az 1.02 SSE exe-vel megy!
Forza.
Forza.
Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/
Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/
Új autókat úgy tudsz berakni hogy a cars.ini-t kell át szerkesztened. pl.:
Ezt:
FileName = "Cars\COROLLA\corolla.sgc"
IniFile = "Cars\COROLLA\corolla.ini"
ShaderFile = "Cars\COROLLA\corolla_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\COROLLA\corolla_shader_settings"
TexturePath = "Cars\COROLLA\Textures\"
Erre:
FileName = "Cars\fabia05\fabia05.sgc"
IniFile = "Cars\fabia05\fabia05.ini"
ShaderFile = "Cars\fabia05\fabia05_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\fabia05\fabia05_shader_settings"
TexturePath = "Cars\fabia05\Textures\"
Hátha az van, ezért leírom hogy tutter megtaláld, tehát:
http://www.rallysimfans.hu
itt ->nyitólap->segítség->Richard Burns Rally autó csere-bere.
ott van.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
A bhm-n:link
össze tudod vadászni a menüképeket, és akkor azt látod a garázsmenüben amit majd vezetni fogsz.
Ezekhez kell majd egy DatTools prog, amit szintén leszedhetsz a BHM-rõl is.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Telepítõs volt. A menüben a régi kocsik vannak de ha elindítom a játékot akkor már új lesz a skin.
Már csak annyi lenne, hogy rengeteg skin létezik, most ha ezt mind bemásolom akkor ugye nem lehet minddel menni? Mert a menüben csak vagy 7-8 kocsit lehet választani.
Most már naggyából értem a dolgokat de még mindíg nem tiszta.
Ja a linket tudom amit adtál de ott nincs leírva.
Csak letöltés van.
Na csak ennyi lenne.
Megköszönném ha vki leírná és nem csak linkelgetne mer már higgyétek el megnéztem rengeteg oldalt de sehol sincs leírva normálisan csak a letöltés van fent.
Csao
<#integet2>#integet2>
Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW
Ott van a Magyar RBR site linkelve.
Egyébként ha nem ment a megkeresés, akkor itt egy direkt link:
- link
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Légyszi mondd már el hogyan kell autókat berakni.
Letöltöttem pl. egy Fabia WRC-t bemásoltam a carsba de nem megy.
Ja és a physics fájlt azt hova tegyem?
Légyszi segítsetek mer jó lenne ha lenne új autóm.
Köszi 😊
Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW
lui76nak pedig, hogy leginkább egy javítás jött ki a játékhoz és 1.02 verziószámú... 😊)) a nagy plusszok az rbrchamp oldalon és bhmotorsports oldalon találhatóak...
megkaptam születésnepomra a gamestart/al és nagyon örvendek.
Azt hol lehet megnézni hogy hányas verzió ?
Gondolom idõközebn jöttek ki javítások ,érdemes feltenni õket,
vagy nagy pluszt nem adnak hozzá?
Asus M5A97 EVO R2.0 ,Fx8320E ,Gigabyte GTX960 Oc 2Gb,Geil 2x4Gb(1866),DeepCool500 ,Samsung 2243BW MWO - MaxSteelHun
Tudnátok segíteni?
Láttam a http://www.rallysimfans.hu/ oldalon autókat mint pl. Skoda Octavia WRC, N es Mitsubishi stb...
Ezeket hova és hogyan telepítsem?
Elõre is köszi a segítségeket.
Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW
formula force ex
a pedál bug viszont nem ritka, én ezért vettem egyet hasznáõltan olyat, amiben garantáltan nem jött elõ 😊
aztán 1x már nekem is elõjött 😞
Forza.
BMW 325 iX Rallye Car :)
Lattam a boltban egy pofas kis kormanyt 30-ert, Logitech Momo-szeru neven futott. Az egy hasznalhato darab? Mit erdemes most venni?