Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8866
HELLÓ!! Honnan tok a RBR -hoz leszedni physics fájlokat????valaki egy linket vagy oldalt irjon már ide. Az ugye a jobb fizikát növeli az autónál.
Ja és h hogyan és hova kell betenni kössz
mrbaba
#8865
Hellosztok!olyan problémám van h elindítom a játékot és a monitor "besül"(elmegy a kép és ki kel lépni a játékból) most mit csnáljak?Segítstek!!! Elöre is thx!

Intel Celeron 1,7Ghz, 768MB Ram, 7600GS 256MB

Glpetyus
#8864


Valaki tudna egy linket adni Grönholm & Rautianien féle belsõ felvételrõl ?
Hanggal kellene.
Thx.

Omlás
#8863
<#eljen><#taps><#worship>
Erre csak anyit tudok mondani Vááá ...
Csak így tovább remélem mielõbb lehet tolni ha nem is VFTS el de legalább egy "széria" vassal is el lenne a nép 😊

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#8862
semmi nincs letisztázva... senki sem a rbr-bõl él... amikor kész lesz kész lesz... a hírek szerint kb. nyárra várható...
csm
#8861
és mikorra várható a vfts? vagy ez még nincs tisztázva?

BMW 325 iX Rallye Car :)

#8860
új fizikát írnak hozzá... nem egyszerû de kivitelezhetõ...
#8859
Szvsz. csak hátsókerék meghajtású autó nincs az RBR-ben. Hogyan oldják meg a Ladát?
#8858
nem a tudatlanságon múlik... nagyon sok autó van fejlesztés alatt... láttam már japó oldalon 2006-os 90 %-os focus-t, a csehek csinálják a skoda 130 rs-t, de készül a vfts, és az ignis s1600 is... láttam már videót a lada 2110 s2000-esrõl, de hasonló állatságok biztos vannak még elrejtve itt-ott... 😊)))
csm
#8857
ez a baj, de a kép alatti szövegbõl az jön le hogy már van, csak mi tudatlanok nem értesültünk róla.

BMW 325 iX Rallye Car :)

#8856
nincs link... jelenleg az autó fejlesztés alatt áll...
arty
#8855
honnan van ???? linket azonnal!!! 😄

Forza.

csm
#8854
és honnan lehet leszedni? mert a képet már láttam de linket még nem, szal szerintem nem mondtál újat.

BMW 325 iX Rallye Car :)

#8853

Ez szerintem eléggé Lada...
bestGP
#8852
naja

hüje vagy hamán szép nem!4

csm
#8851
mikor lesz Lada?

BMW 325 iX Rallye Car :)

#8850
<#worship><#taps><#finom>
#8849
Szeretném azokat, akik itt beszélgetnek a semmirõl, és érdekli õket a játék, a www.rallysimfans.hu oldalra, és az ott található fórumba... Koránsem ilyen kihalt, és több értelmes mondat is elhangzik, sok újdonsággal...





KÖszönet atiwrc áldozatos munkájáért!!!
#8848
elég jó lett, sajna a Ford ótó kihullott :/
Glpetyus
#8847

Riogatták rendesen a teheneket,birkákat ezen a Mexico rally-n <#idiota>
<összefoglalót nézi> <#gonosz1>

Met
#8846
nincs rendesen rögzítve a pedál potija és ha lenyomod a gázt egy idõ után 60-70-80%-ot ad csak le

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8845
mi ez a pedal bug?
RaveAir
#8844
Kaptál egy privát üzenetet...

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

#8843
réver bácsi toljál már egy emilt nekem a msn címeddel pl.
arty
#8842
RBR dll - LINK

RBRdll is a small program for RBR that adds a "glare" postprocessing effect, enables minihud during replays, allows time acceleration/deceleration during replays, adds an FPS meter and allows to force the game to run in a windowed mode.

Visszajátszások manipulására való a prg:
- glare(bloom/"hdr") effekt
- FPS kijelzés
- HUD
- lehet gyorsitani/lassitani a replay-t
- ablakban is futhat

Csak az 1.02 SSE exe-vel megy!

Forza.

arty
#8841
van CAR MANAGER RBR-hez is 😮

RBR CAR MANAGER

nem teszteltem ... még 😉

Forza.

#8840
oops, sorry 😄
Met
#8839
pssszt.
edzés van😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8838
mi ez a szájkarate itten? 😄
RaveAir
#8837
Már régen szóltam be... Lacikám. 😛

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

#8836
zolikám ne szólj be...
RaveAir
#8835
Egyszerûen csak nem tud normálisan, tagoltan linkelni... 😛

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

#8834
valaki nem tud keresni... és még lehet, hogy a végén én leszek a hülye... 😊
pajti
#8833
egyszerre csak 1 festést tudsz berakni 1 autóhoz!
Új autókat úgy tudsz berakni hogy a cars.ini-t kell át szerkesztened. pl.:
Ezt:

FileName = "Cars\COROLLA\corolla.sgc"
IniFile = "Cars\COROLLA\corolla.ini"
ShaderFile = "Cars\COROLLA\corolla_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\COROLLA\corolla_shader_settings"
TexturePath = "Cars\COROLLA\Textures\"
Erre:

FileName = "Cars\fabia05\fabia05.sgc"
IniFile = "Cars\fabia05\fabia05.ini"
ShaderFile = "Cars\fabia05\fabia05_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\fabia05\fabia05_shader_settings"
TexturePath = "Cars\fabia05\Textures\"

b-type
#8832
Hogy hogy nincs leírva? Neked nem hozza be az oldalt?
Hátha az van, ezért leírom hogy tutter megtaláld, tehát:
http://www.rallysimfans.hu
itt ->nyitólap->segítség->Richard Burns Rally autó csere-bere.
ott van.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#8831
Azért össze kell szedned magad, és fordítgatni a readme-ket.
A bhm-n:link
össze tudod vadászni a menüképeket, és akkor azt látod a garázsmenüben amit majd vezetni fogsz.
Ezekhez kell majd egy DatTools prog, amit szintén leszedhetsz a BHM-rõl is.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

pajti
#8830
David8
#8829
Most fel sikerült rakni egy WRC 2005 módot.
Telepítõs volt. A menüben a régi kocsik vannak de ha elindítom a játékot akkor már új lesz a skin.
Már csak annyi lenne, hogy rengeteg skin létezik, most ha ezt mind bemásolom akkor ugye nem lehet minddel menni? Mert a menüben csak vagy 7-8 kocsit lehet választani.
Most már naggyából értem a dolgokat de még mindíg nem tiszta.
Ja a linket tudom amit adtál de ott nincs leírva.
Csak letöltés van.
Na csak ennyi lenne.
Megköszönném ha vki leírná és nem csak linkelgetne mer már higgyétek el megnéztem rengeteg oldalt de sehol sincs leírva normálisan csak a letöltés van fent.
Csao
<#integet2>

Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW

b-type
#8828
miért ne lenne Magyar?????
Ott van a Magyar RBR site linkelve.
Egyébként ha nem ment a megkeresés, akkor itt egy direkt link:
- link

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

David8
#8827
Bocsi Finkoo de ezekbõl a linkekbõl nem sokat tudtam meg mivel egyik se magyar amelyik meg magyar azon meg nincs leírva.
Légyszi mondd már el hogyan kell autókat berakni.
Letöltöttem pl. egy Fabia WRC-t bemásoltam a carsba de nem megy.
Ja és a physics fájlt azt hova tegyem?
Légyszi segítsetek mer jó lenne ha lenne új autóm.
Köszi 😊

Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW

#8826
dávidnak annyit, hogy nézzen szét azokon az oldalakon, amiket lejjebb ajánlottam #8804, mindent meg fog tudni... meg még ajánlom, hogy olvassa el a fórumban a bejegyzéseket a rallysimfans oldalon...

lui76nak pedig, hogy leginkább egy javítás jött ki a játékhoz és 1.02 verziószámú... 😊)) a nagy plusszok az rbrchamp oldalon és bhmotorsports oldalon találhatóak...
Lui76
#8825
Én már korábban is játszottam a RBR-val ,de most
megkaptam születésnepomra a gamestart/al és nagyon örvendek.
Azt hol lehet megnézni hogy hányas verzió ?
Gondolom idõközebn jöttek ki javítások ,érdemes feltenni õket,
vagy nagy pluszt nem adnak hozzá?

Asus M5A97 EVO R2.0 ,Fx8320E ,Gigabyte GTX960 Oc 2Gb,Geil 2x4Gb(1866),DeepCool500 ,Samsung 2243BW MWO - MaxSteelHun

David8
#8824
Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Láttam a http://www.rallysimfans.hu/ oldalon autókat mint pl. Skoda Octavia WRC, N es Mitsubishi stb...
Ezeket hova és hogyan telepítsem?
Elõre is köszi a segítségeket.

Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW

#8823
a logitech formula force gp és a hasonló logitech kormányok tökéletesen megfelelnek minden célra... és az újabb változatát 18200-ért láttam a madaras tescoban...
formula force ex
arty
#8822
jo a momo, de 30k sok érte, MM-ben legutobb 26 ezerért láttam

a pedál bug viszont nem ritka, én ezért vettem egyet hasznáõltan olyat, amiben garantáltan nem jött elõ 😊

aztán 1x már nekem is elõjött 😞

Forza.

csm
#8821
amikor a Focussal mennék mindig kilép ez a fos

BMW 325 iX Rallye Car :)

Met
#8820
A Logitech MOMO Racing nagyon jó kormány.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

csm
#8819
LOL! én meg már tökre örültem a 3:33-amnak 😄DDDDDDDDDDDD Bár párszor kirepültem a pályáról

BMW 325 iX Rallye Car :)

#8818
Udv!

Lattam a boltban egy pofas kis kormanyt 30-ert, Logitech Momo-szeru neven futott. Az egy hasznalhato darab? Mit erdemes most venni?
Pukkandur
#8817
USA SS3 2:59:22
Ez a világrekordtól több mint 10 másodpercnyire van, tehát reménytelen<#wink>