623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • Alexease
    #17
    Ez NEM jatek, vagyis NE varjatok azonnal warez letolteseket. Amugy mar regi a program, ez a 3. "resz".
    Van teljes, 80 euro.
  • [Walaki]D`Lair
    #15
    geccó most szedem...:)
  • SecMan
    #13
    Na kipróbáltam, és ez nagyon jó! Mikor lesz teljes belőle? :) Szegény gyalogosok ;)
  • SecMan
    #12
    Akkor jó! Kössz! Mert előbb elkezdtem tölteni minthogy tudtam volna, és mivel németül nem tudok ezért úgy elég nehéz lett volna vezetni "tanulni"
  • SecMan
    #10
    Ehhem, ez a demó milyen nylevű?
  • SecMan
    #9
    Már a Stunts (ez sem manapaság volt:)) óta várok egy ilyen játékra! Rögtön szedem is a demót lefele!
  • Alexease
    #8
    Nem probaltam meg;) Amugy ez nem autoszimulator, meg nem jatek, hanem egy "KRESZ" es autovezetest oktato program (elvileg).

    En mar regen kuzdottem itthon cegekkel, hogy kellene egy hasonlo progit csinalni. Nem kell hogy full szimulator legyen meg extra DX10 grafika, csak a lathato lenyeg. Persze kormannyal, 3 pedallal, bot valtoval (H-Pattern) stb. Olcsobb, egyszerubb, jobban tanulhato stb. lehetne igy oktatni az alap autokezelest, a kozlekedest, es a KRESZT. de hat itthon, ez senkinek nem erdeke:((( Tipikus.
  • #7
    Kula.
  • FREAK
    #6
    érdemes?
  • Csacsi
    #5
    Már töltöm is lefele. Ha valkinek van linkje, ahol a full fent van némileg olcsóbban (értsd ingyen ), akkor ne tartsa magában... Vagy esetleg keressen meg emailen, és megbeszéljük, hogy dc-n, vagy vmi más megosztással eljuttatni hozzám.
  • zaki
    #4
    de komoly...

    már töltöm is a demot...
  • Alexease
    #3
    THX! Ilyenre vagytam mindig;)) Kedvcsinalonak;)


  • Marcell
    #2
    Na még 1x:
    DEMÓ
  • Marcell
    #1
    Találtam egy nagyon jó kis játékot az interneten, amiben meg kell tanulnunk autót vezetni. A feladat, hogy betartsunk minden szabályt, és átmenjünk az egyre nehezebb viszgákon, különböző forgalmi szituációkban. A kipróbálható verzió 1 kiképző pályát, és 2 forgalmi vizsgát tartalmaz és beállíthatunk pár érdekes dolgot is (hány lóerős legyen a BMW-nk, mennyi legyen a végsebessége, milyen ország szabályai szerint kívánunk vezetni, stb.). Én nagyon jól elszórakoztam a játékkal, szívesen végigcsinálnám a teljes verziót is, ami 20 küldetést tartalmaz, 81Mb és 21 euro (~5000Ft). Ha van kedvetek töltésetek le a 30Mb-os <a href="http://www.3d-fahrschule.de/download/3D-Driving3.exe">demót</a> vagy nézzetek meg a <i><b>3D-Fahrschule/3D Driving-School</b></i> <a href="http://www.3d-driving.com" target="_blank">honlapját</a>!