623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • dav
    #179
    Akkor passz...
  • Tufa16
    #178
    kresz szimulátor!
    Alexease is megmondta a 8. hozzászólásban! Wehehe
  • FiReBoY
    #177
    Hali sziasztok! Nemtudom én hallom-é rosszul de az én kocsimnak nincsen benne hang?
  • sumi
    #176
    vártad 1 darabig,azt megnézem fut-e még az alkalmazás,de azt irta ki:nem válaszol...
  • davos80
    #175
    Olvasni vissza.
  • davos80
    #174
    #154 , #155
  • Gubi
    #173
    Valaki nem tudja, hogy ezt hoonnan lehet letölteni teljesben?
  • OPM
    #172
    a demo nekem is iszonyat lassan töltött be, de ez jó
  • dav
    #171
    Nem tudom, lehet, hogy nem is akad ki, csak belassul. A demó mintha olyan lett volna. Próbáltál kicsit többet várni?
  • sumi
    #170
    hali.lecettem a belinkeltet,telepitettem,azt a betöltésnél,kb 70%nál kiakad....help!!!!!
  • OPM
    #169
    jaja, pc-re nem is lesz
  • Laccnemotthon
    #168
    Konzolra van asszem.
  • Beepee
    #167
    thx
  • davos80
    #166
    Asszem van 3, de PC-re biztos nincs.
  • Beepee
    #165
    azért mert nem 2 kilóval teperek rendőrök elöl és közbe nem hentelek le senkit attól még ez az autószimulátor még nálam játék. Egyébként így pár kérdés-válasz meg fuckolás után válaszolna valaki a kédésemre? megköszönném
  • davos80
    #164
    Simulátor.
    Azé fukkol, mert ingerült otthon a nagy melegben.
  • Beepee
    #163
  • Beepee
    #162
    akkor mi? és miért kell fuckolni?
  • Tufa16
    #161
    ez nem játék....
  • Beepee
    #160
    bejön ez a gamma. a midtown madnessből van már 3? az milyen?
  • dav
    #159
    BBird: Én még nem próbáltam ki a teljest, de ilyet a demó is csinált, csak az már 5 indítás után. A demónál volt egy fájl a játék könyvtárában, meg egy bejegyzés a registry-ben, azokban tárolta, hogy még hányszor indítható, de a kettőnek szinkronban kellett lennie, és valami ellenőrző összeg is volt. Végülis egy egyszerű bat fájllal ki tudtam játszani, szóval elég egyszerű. Majd ha végre sikerül hazavinnem és kipróbálnom a teljest, akkor megnézem, mi a helyzet. De szerintem te is meg tudod csinálni.
  • I.C.ram
    #158
    Már megvan :)
  • I.C.ram
    #157
    Nekem kér valami serial numbert installkor. Nektek nem kért?
  • b-type
    #156
    thx :)
  • Alexease
    #155
    En is kaptam egy cimet, vagyis onnan is lehet probalkozni:)))))
    Sajnos a felajallo nevet kitoroltem a privibol, igy meg uzenni sem tudtam neki:(((

    IttenVanKinekKellMeg
  • OPM
    #154
    a virágokat az öltözőmbe kérem

    kellemes töltögetést, mindenkinek!

    3D Driving-School
  • BBird
    #153
    Aki dolgozik, és netezik munkahelyen, annak freestart internet simán bejátszhatna, főleg ha van gépe otthon. Ha nincs gépe otthon, csak a munkahelyén, akkor meg ne akarjon játszani rajta! :-)
    Nem jogtalan a haragja, de a düh eme kimutatása a közösség felé nem várt eredményeket szülhet... sok szép hátat nézhet. ;-))
  • antijedi
    #152
    hát ilyen méretü cuccoknál szerintem már összes free helyröl törölnek
  • Alexease
    #151
    Reggel ahogy bentrol olvastam Air-t, bar "erdekes" volt a hozzaszolasa, de gondoltam ra hogy feltoltom neki valahova (ha ad tarhelyet). Most mar elbizonytalanodtam:)))
    De ha valaki tud free tarhelyet, amit nem is torolnek azonnal, holnap feltoltom, talan kell meg masnak is.
  • antijedi
    #150
  • davos80
    #149
    És mert te magadnak fizeted fasza vagy?
    Mikor kijöttél anyádból eltartottad magad?
    Vagy már akkor is dolgoztál a netért?
    Egyszerűen BUNKÓ vagy, sokan szívesen megosztották volna veled a gémet, de így sajnos nem megy senkinek.
  • BBird
    #148
    Alul nem írja neked egy kék szövegben a főmenüben, hogy ennyi indítás lehetséges még?
    Mióta nyomod? Én kb amióta felrakta Davos... naponta 2-3 alkalommal indítottam. Mára merült ki...
  • OPM
    #147
    nekem csak a clutch kellett és tökéletesen fut
  • BBird
    #146
    Ok, Thx!
    Clutch serial az ok, anélkül nem is tudtuk volna telepíteni, csak amikor már 20. alkalommal indítottam a játékot... akkor: License Error - Program Terminating. Vagy hasonló üzenet fogad a főmenüben.
  • davos80
    #145
    Pedig onnan töltöttem, ahonnan ajánlotta itt vki.
    Majd nézek krekket.
  • BBird
    #144
    Davos80: Gáz van... :-) A játék nem a teljes, illetve valami license baja van! Többszöri indítás után elfogy a lehetőség a játékra, s kilép a operációs rendszerhez. :'(
  • Laccnemotthon
    #143
    Van olyan fül hogy Vehicles. Bár nem sok különbség van az autók meg motorok közt, csak a műszerfal más :D
  • antijedi
    #142
    pedig van olyan :)
  • OPM
    #141
    lehet? :)
    én nem találtam olyanj beállítást, de biztos figyelmetlen voltam
  • antijedi
    #140
    lehet motort is...