623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • [HUN]FaTaL
    #419
    elég sok faszság van benne, pl jobbkezesnél miért kéne minden jármű után benéznem külön oldalra ha láttam már hogy csak egy jön stb.:)
  • Speedbreaker
    #418
    ja csak fizetni kéne érte ha megakarom venni :(.

    Amúgy ez elég bugos game, nekem csak az a baojm vele
  • [HUN]FaTaL
    #417
    nemtudom, nekem is 3.1 van csak azt hittem nincs abban motor, már régen játszottam vele:D németből van 4.5 több járgány van benne asszem meg lehet hogy több pálya is
  • Speedbreaker
    #416
    3.1 talán azthiszem. a másik verziók miben külömböznek? :o
  • [HUN]FaTaL
    #415
    Ez melyik verzió?
  • Speedbreaker
    #414
    Én is játszok vele vagy 3 napja



  • dav
    #413
    Szerintem csak kombinált módban megy, nálam is úgy van. Amúgy teljesen jó úgy is, hiszen ez a játék nem arról szól, hogy nagy tempóban ballábfékkel vegyük a kanyarokat :)
  • gerpetya
    #412
    Több órányi próbálkozás után sem sikerült beállítanom a nem kombinált módszerrel, viszont a kombinált már meg van. Van vkinek ötlete az elsőre?
  • gerpetya
    #411
    Sziasztok!

    Újra írok, mert megint van egy kis gondom! A kék halál már jó ideje nem jelentkezett, lehet hogy csak pillanatnyi elmezavar volt, vagy vmi hasonló!

    Most egy másik gondom van:
    Van egy Logitech Formula Force kormányom, amivel szeretném nyomni a játékot, de nem sikerül beállítanom a pedálokat. Úgy lenne jó, ha nem kombinált lenne, de ha másképp nem megy, akár kombival is jó.

    Vki segítsen pls! Aki tud, az írjon vmi használhatót!
    Előre is köszi!

    Üdv:
    gerpetya
  • gerpetya
    #410
    Sziasztok!

    Lenne egy gondom a gáméval! Felpakoltam minden patchet, de egy kis idő után kék halál kíséretében (fizikai memória listázása) meghal a gépem. De csak ha jáccok.

    Mi lehet a gond?

    Előre is thx!

    Üdv:
    gerpetya
  • [HUN]FaTaL
    #409
    egyelőre nem lesz 4.5 warezban az tuti mivel angolból 3.1 az utolsó
  • zoli122
    #408
    Ezt én is kérdezem!!!
  • RK
    #407
    nem tudjátok honnan lehet letölteni a 4.5 verziót??? pls
  • zoli122
    #406
    Ti hallotatok a SILAB nevezetű ehhez hasonló progihoz? az nincs meg valakinek?
  • zoli122
    #405
    a verziója 3.1
  • zoli122
    #404
    egyébként ami nekem van azt a www.szanalmas.hu-ról szettem le ott folt a jatek ja és majd elfelejtettem a járművek sürű ségét hol lehet állítani?
  • zoli122
    #403
    jahd de ez nem biztos hogy a legujabb verzio - nekem csak egy BMW van egy terepjaro 3 motor es egy sima opel corsa
  • Debilke13
    #402
    ZOLI112 ZOLI112 ZOLI112 ZOLI112
    megtudod mondani hohy milyen járművek vannak benne??
  • dav
    #401
    Új verzió engem is érdekelne!
  • [HUN]FaTaL
    #400
    felnyomtad?:)
  • DJ Bee18
    #399
    honnan lehet megszerezni?
  • zoli122
    #398
    Sziasztok nekem a legujabb verzió van meg és az a kérdés hogy van e hozzá több auto vagy motor mert ez a BMW meg a társai már elég unalmasak :S
  • dav
    #397
    Töltsd le ezt, tömörítsd ki a játék könyvtárába, és az academy.bat fájllal indítsd a programot.
  • Gyocsika
    #396
    Mindjá felnyomom a rapidra!
  • theodor
    #395
    De az lenne az igazi, hogy ha itthon is lehetne vezetni mert más országokban nem teljesen ugyanaz a kresz.
  • Arzen15
    #394
    vki segítsen!!
    belépek és azt irja alulra kék betűkkel, hogy licence error és 1 perc mulva kilép a játékbol
    most mitcsináljak?
  • Debilke13
    #393
    nem tudjátok honnan lehet letölteni a 4.1-es vagy a 4.5-ös verziót???egész vagy demó mindegy lécci irjatok vissza előre is kössz
  • Harly18
    #392
    Ez hivatalosan ne mjáték, hanem egy oktató program. Nem hiszem ,hogy ehhez csináltak volna magyarositást, sőt szerintem itthon meg sem jelent.... :(
  • RK
    #391
    nem tudja valaki honnan lehet letolteni a legújab verziót???
  • Kicsizoli
    #390
    Sziasztok, nem tudjátok véletlen, hogy ehhez a játékhoz, van e egyáltalán magyarosítás, és ha van azt honnan lehet le szedni???
    segítségeteket előre is kösznöm.
    sziasztok
  • [HUN]FaTaL
    #389
    jah megjelent a 3.1 Demo de teljes warez verzióról még nemtudok...
  • Daneee
    #388
    Lenne egy baromökör kérdésem: A játék hivatalos oldalán a képeknél van egy csomó uj auto, meg mintha ott opel corsa-val is lehetne menni. Tudtok ilyen verzióról vmit?
  • [HUN]FaTaL
    #387
    google
  • Skyer247
    #386
    és ezt honan kell szerezni?
  • Zsolti9014
    #385
    előbb tölts le egy klienst, pl. utorrent, aztán mented a torrent filet, majd megnyitod a klienssel.
  • Skyer247
    #384
  • Skyer247
    #383
    hogy kell a torrentet letölteni?
  • [HUN]FaTaL
    #382
    torrentreactor.net
    piratebay.org

    Ezeken nézz körül
  • Skyer247
    #381
    könyi mondjátok meg
  • Skyer247
    #380