623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • Amse
    #219
    #154,#155-ös hozzászólásban vannak linkek azokat próbáld meg.
  • akela
    #218
    Hú de nagy kár,hogy csak most vettem észre ezt a topicot.Ha valaki esetleg még olvassa legyen szives jelezni,hogy hol lehet még megszerezni a cuccot??LÉciléci..
  • M@TriX
    #217
    nekem a demó mennt a Logitech Formula Force GP kormányommal...
    a fullt még nem próbáltam...
  • Vlala #216
    Azt nekem sem... csak demó a game, de a Logimmal nem műxik. Próbáltad már frissített ogidriverrel? A 4.30-as az uttsó asszem
  • Amse
    #215
    Majd ha sikerül akkor megmondom, hogy megy e.Nem tudná vki cakkumpakk bezipplni a felinstallt game-et és átküldeni msn-en vagy felrakni vhova?
  • Amse
    #214
    Nekem is az van de még felinstallálni se tudtam:D(Mármint a játékot)
  • Buzerga László
    #213
    Kormányt sikerült mér vkinek bekalibrálni? Nekem nem. (Logi Wingman FF)
  • dav
    #212
    A program összesen 10-szer futtatható, de csak 3 indítás után kezd el visszaszámolni (7, 6, ...). Addig nem látszik rajta, hogy védve van. A lenti kis javítás kiküszöböli ezt a kis kellemetlenséget (mármint a védelmet) :)
  • dav
    #211
    Szívesen :)
  • 12346
    #210
    majd fog. mit tom én hány belépés után lesz ez.
  • Szabyka
    #209
    Nalam 1* sem lepett ki ...
  • 12346
    #208
    nem fog kilépdelni licence errorral.
  • 12346
    #207
    meglestem, műxik. mégegyszer köszi:)
  • Szabyka
    #206
    Mit csinal a patch ?
  • Szabyka
    #205
    Megnezted ?
  • 12346
    #204
    végre mától megint van net 2 hét után.
    kösz dav, majd meglesem:)
  • dav
    #203
    Na, feltettem a "peccset" ide: Driving School patch. A mérete igen húzos, kemény 562 bájt :)
    A fájl tartalmát ki kell tömöríteni a program könyvtárába, és az "academy.bat" fájllal kell indítani a programot.

    Jó szórakozást!
    dav
  • dav
    #202
    Tudom, hogy van újraírható cd :) Én is azzal szoktam a munkahely meg az albérlet között rohangászni, ha valamit vinni akarok. De pár száz bájt kedvéért lusta voltam. Mindegy, majd behozom, talán már holnap.
  • 12346
    #201
    te, erre van az újraírható:) pls csináld meg azt a peccset vagy mit, mert sok a hozzám hasonló alma és sikerült elég hamar elvesztenem a fonalat:)
  • Amse
    #200
    :(
  • FiReBoY
    #199
    Hííí. Azt nézem hogy vannak nem teljes file-jaid. Így már nehezebb lesz.
  • Amse
    #198
    Biztos meg lehet oldani, de ha nagy a mérete akkor nem tudom leszedni mert 56k-s modemem van még.max 5 mega amit elkezdek itthon szedni.Zip-be tömörítve esetleg.
  • FiReBoY
    #197
    Hát sok hiányzik... Sajnos... De valahogí biztos meg tudnánk oldani az átvitelt.
  • Amse
    #196
    Felraktam ide, hogy melyik file-okat rak fel.Vki megnézni hogy sok hiányzik e?Mert ha csak 1 - 2 file nincs meg és nem túl nagyok akkor vhogy el lehetne juttatni hozzám.
  • FiReBoY
    #195
    Ezen lazán el kell futnia, Xp alatt főleg. Vagy nincs fent vmi driver vagy esetleg éppen több van a kelleténél. Valamilyen program felfogja a telepítést...
  • robotnyk
    #194
    olvasd végig mégegyszer :))
  • Alexease
    #193
    Esetleg egy OP rendszer? :)
  • Amse
    #192
    Xp, P4 1.8 intel 512 cashe, asus p4b533e , 256/333 DDR, Gforce3 Ti 200 64mb, Sb Live, öööö...... ennyi hirtelen.
  • FiReBoY
    #191
    Hmmm... Írjál lécci egy pár adatot a gépedről hátha tudunk segíteni.
  • Amse
    #190
    Ezt nem értem.Miért nem bírom felinstallálni???
  • Amse
    #189
    Mitől van hogy install közben ezt írja?

    Error:FDICopy() failed code 4 (ci-temp0.cab)

    Ha leokézom akkor meg bejön egy ablak ami azt írja, hogy:

    16 bites MS-Dos alrendszer
    C:\Windows\System 32\command.com
    Az NTVDM CPU men nem engedett utasítást talált.
    CS:0000 IP:0077 Op:f037 05 0e 02 Az alkalmazásból való kilépéshez kattintson a 'Bezárás' gombra.
  • dav
    #188
    Ennyi az egész. Bocs, hogy ilyen sok darabra tördeltem.

    Üdv:
    dav
  • dav
    #187
    A gúgli csodákra képes :) A bat fájl tartalma legyen inkább:

    copy /Y prof-V1.bak prof-V1.ini
    regedit /S prof-V1.reg
    academy.exe

    Így nem fog kérdezni.
  • dav
    #186
    A bat fájl valahogy így néz ki (nem biztos, hogy teljesen jó):

    copy /Y prof-V1.bak prof-V1.ini
    regedit prof-V1.reg
    academy.exe

    A regedit rákérdez, hogy biztos importálni akarod-e a fájlt (YES). Ezt jó lenne valami kapcsolóval kiirtani, de nem tudom, hogyan.
  • dav
    #185
    Ha van egy érvényes számpár, akkor a prof-V1.ini fájlról kell csinálni egy másolatot mondjuk prof-V1.bak néven, a registry-ből pedig ki kell exportálni a megadott elemet mondjuk prof-V1.reg néven. Ezután már csak egy bat fájl kell, ami minden indításkor érvényre juttatja ezeket a fájlokat, és kész is.
  • dav
    #184
    A program két helyen tárolja a dolgokat: a prof-V1.ini fájlban és a registry-ben (HKEY_CURRENT_USER/Software/Besier_valami/3DDS30 azt hiszem). Mindkét helyen két szám van: az egyik (Value1) hogy hányszor indítható még, a másik (Value2) egy 5 jegyű szám, amit valahogy az elsőből generál, tehát a kettőnek szinkronban kell lennie, nem elég az elsőt átírni. Akinek még nem járt le a 10 próbálkozás, annak jó, mert van egy érvényes számpárja. A többiek kérjenek egyet, és írják be a fájlba és a registry-be is (én most fejből nem tudok mondani).
  • dav
    #183
    Ja, de net csak melóhelyen van, a program meg otthon. Szóval pár bájt kedvéért kéne cd-t írnom. Inkább leírom nagyjából, hogyan kell csinálni.
  • M@TriX
    #182
    azaz, esetleg feltehetnéd a patchet ;)
  • dav
    #181
    Na végre kipróbáltam. Sajnos kicsit keveset aludtam miatta :) Az utolsó feladat, a vidéki vezetés nagyon tetszett, és ráadásul jó hosszú is.

    Egyébként a programot 10-szer lehet elindítani, aztán licenszelni kell, ezt írja is telepítés után. De szerencsére ugyanaz a gyenge védelem van benne, mint a demóban, könnyű kijátszani.
  • FiReBoY
    #180
    Jah és esetlegesen nem lehet bővíteni egy-két új járművel?