623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • Skyer247
    #379
    de hol kell leszedni?
  • Stralis 91
    #378
    Én mondjuk torrenttel szedtem le!
  • Skyer247
    #377
    valalki mondja meg hol lehet leszedni a játék teljes verzióát de ne fájl írjon hanem az oldalt
  • [HUN]FaTaL
    #376
    nincs mit:)
  • Stralis 91
    #375
    Jaja megtaláltam már! De azért köszi:D!
  • [HUN]FaTaL
    #374
    Clutch
  • Stralis 91
    #373
    Jha már megtaláltam!:D
  • Stralis 91
    #372
    hali! én most szedtem le a játékot! De nem tudom az installation password-ot! Valaki leírná nekem? Előre is köszi szépen.
  • nksiker
    #371
    Szerintem jó kis játék. Mindig is akartam egy ilyet, ahol szabályosan is lehet közlekedni. :)
  • Zsolti9014
    #370
    Bár nekem semmi gondom nincs, a Formula Force GP-vel, botváltó nélkül.
  • Zsolti9014
    #369
    azért, mert akkor a pillangóváltót másra is lehet állítani.
  • Tomo15
    #368
    Miért lenne más?
  • Zsolti9014
    #367
    ja, botváltó az más!
  • dav
    #366
    Engem egyébként csak a bugok zavarnak a programban. Néha akkor is hibapontot ad, ha látszólag jól csinálom a dolgokat. Például megyek a sávomban, hozzá sem érek a felezővonalhoz, mégis kiírja, hogy index nélkül váltottam sávot.

    Régebben a francia pályákkal szívtam nagyokat (mindhárommal). Valahogy mindig a diadalívnél kötöttem ki, és onnantól nem mondta a fickó, hogy merre menjek tovább. Viszont ha bármerre kihajtottam a körből, rögtön benyögte, hogy nem erre akartunk jönni. Most már kettőnél tudom, hogy mi volt a hiba, már csak a harmadik van hátra. Ha az is meglesz, akkor kipróbálom a vizsgát, mert már nagyon kíváncsi vagyok rá.
  • dav
    #365
    Én simán be tudtam állítani a váltást is (Logitech MOMO Racing FFB Wheel). Bár nálam van egy olyan furcsa dolog, hogy a kormány egyik gombját nem hajlandó kezelni. A többivel viszont semmi bajt nem tapasztaltam. Nálam a nézelődés a pillangóváltókra, az index, a tükör, a világítás és az előrenézés a gombokra, a váltó pedig a botváltóra van kiosztva. Márpedig ez összesen 9 funkció, nem 6. A tizedik gombra is szívesen tennék valamit, csakhát az bugos.

    Egyébként én automatán hagytam a váltót. Szívesen használnám manuálisan, de valamiért nagyon hülyén ugrál olyankor a kocsi (kengurubenzin :) ), szóval inkább visszaállítottam automatára.
  • Zsolti9014
    #364
    De beállítani nemtom lehet-e.
  • Zsolti9014
    #363
    Hát automatán nem fog jobban gyorsulni/lassulni, de így legalább kevésbé visz el a lendület (pl. engem is, hogy nyomjam mint állat).
  • Agent087
    #362
    hi

    nem tudja valaki nem lehet megoldani, hogy több dolgot lehessen a kormányra beállítani? alapból csak 6 dolgot az is megvan szabva jobbra balra néz index meg tükör.
    de pl a váltó is kéne
    nameg ha autómatán van akkor olyan tetűn lassúl másnak is?
  • Száddi
    #361
    Köszi kb 6 perc és már le is jön :D
  • Zsolti9014
    #360
    mininova.org-on keress rá, elég gyorsan jön, a torrenthez képest
  • Száddi
    #359
    Valaki tudna küldeni linket vagy egy oldalt ahonnan le lehetne szedni?? Előre is kösszi
  • Zsolti9014
    #358
    nekem is olyan van, de sikerült
  • blackparty
    #357
    Sziasztok
    a kormányt hogy kell beállítani?
  • Adi
    #356
    Ohh köszönöööööm!!
  • [HUN]FaTaL
    #355
    óránként lehet szedni egy fájlt
  • HiPPoNaX
    #354
    Gondolom limitalt az egy idointervallum alatt leszedheto fileok szama (ket filet tolteni egyszerre pedig nem lehet). Varj egy kicsit, vagy ha tudsz akkor cserelj IPt es ugy kezdd el tolteni a part2-t.
  • Adi
    #353
    Viszont most megint gondba vok.. a part2-őt nem akarja szedni... :(
  • Adi
    #352
    Ahh.. csak én flashget-el probálkoztam és sose volt jó.. de most simán beküldtem az ie-be és kinyomtam a flash-t így már szedi is!:)
    elnézést a bénázásért!
  • [HUN]FaTaL
    #351
    két hozzászólást bonyolult visszaolvasni?
  • HiPPoNaX
    #350
    Olvass vissza par hsz-t, szerintem elo linkek
  • Adi
    #349
    Hi!
    Nem tud vki egy működő linket??
    PLS!!
  • Csuhai G
    #348
    Thx! Pont most akartam feltenni, de valamiért nincs fennt.. véletlen letörölhettem valamikor ! Erre tessék! Pont ma linkeled be! Ezer kösz! :)
  • Rexar
    #347
    Hy all!
    http://rapidshare.de/files/17427955/3drvs.part1.rar
    http://rapidshare.de/files/17431712/3drvs.part2.rar

    itt megtalálhatjátok a progi "Biztonsági Másolatát" az update-ekkel együtt...
  • Tomo15
    #346
    nem mondod!?! nekem is
  • torque12
    #345
    Üdv.! Nekem sikerűlt kormánnyal játszani!
    LOGITECH FORMULA FORCE GP -vel! a pedálok kombináltak...
    ha kénél infot akkor msn: [email protected]
    E-mail: [email protected]
  • Vviikkttoorr
    #344
    jaaa....csak onnan gondoltam hogy mondta V-Lara hogy vki mondana egy mulsis servert?
    LOL
    Akkor nem szóltam!
  • Tomo15
    #343
    nem hinném
  • Vviikkttoorr
    #342
    Mert lehet ezzel neten jáccani??
    Héé...akkor mingyárt letöltöm megint!
    :D
  • Vlala #341
    Nesze nektek közlekedés! Egy játék van, amivel normálisan lehetne közlekedni városban, erre ezzel is száguldoztok, mint otthon a Ladákkal, fától fáig :) Valaki mondana egy multis szervert? :D
  • theodor
    #340
    Jaj jaj ez elég lassú.