623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • Vlala #59
    Robotnyk: kezd világos lenni a dolog... küldesz egy mailt, ők felrakják a szerverre, és letöltheted. Atzán 1 nap múlva leszedik, hogy ne legyen túltöltve a rendszer... Köszi, kipróbálom mégegyszer
  • Alexease
    #58
    Az Amcsi kresz a legjobb:) Minden fel van irva az aszfaltra, vagy a tablakra: "Itt allj meg!", "Itt csak jobbra fordulhatsz!", "A sarga vonal elott varakozz!" stb.:DDD
  • 12346
    #57
    eez az! ez volt meg, a 98. asszem volt későbbi is, de nem vagyok benne biztos. létezik, hogy csak 11mb legyen??
  • Voltan
    #56
    A Drivers Education 97 letölthető a www.the-underdogs.org cimen. Hasonló ehhez, csak 97-es, és U.S.A.-ban kell vezetni, úgyhogy nem ideális, de azért több, mint ez a demo. Valahonnan tényleg meg kéne szerezni a full versiont, mert azért mégis ez az igazi.
  • robotnyk
    #55
    ja azt hittem az a baj, hogy nem küldték a linket mailben. akkor bocs, nekem ezt küldték
  • Vlala #54
    Nem igaz, hogy senki nem töltötte még le, és nem tette fel egy hazai honlapra!
  • Vlala #53
    Pontosan ezt kértem, hogy így NE. Az oldal nem található, ezt íraj ki állandóan.
  • robotnyk
    #52
    izé, így eccerűbb
  • robotnyk
    #51
    http://www.3d-fahrschule.de/download/3D-Driving3.exe
  • Vlala #50
    Sziasztok! Problémám: szeretném letölteni a demót. Honnan? Ne azt mondjátok, hogy a hivatalos oldalról, mert ot próbálkoztam, küldtem nekik e-mailt is és azóta sincs semmi.
    Ha valaki tud (lehetőleg gyors, de a lassú sem baj) szervert, ahol fenn van, plz írja le a címét!
    Előre is thx
  • Voltan
    #49
    A demoban csak az első 3 pálya van meg, ugye?
  • Tom3 #48
    Na honnan tudom leszedni?
  • 12346
    #47
    emlékszik vki a Drivers Educationra? az is hasonló prg volt (NEM játék). azzal nagyon sokat tolongtam:) ezt is nézegettem régen, de a fullt nagyon nehéz lenne beszerválni. fizetni luxus
  • K.András
    #46
    Annál nem nehéz jobbat csinálni :)))
    Holnap lehet megnézem én is.
  • Lacc
    #45
    Nem hinném, már rég le lenne rippelve/crackelve valahol...
  • I.C.ram
    #44
    Fullverzsön nem lesz valamikor elérhető? Szerintem jobb ez a játék, mint a Midtown Madness :)
  • joebacsi
    #43
    Tikal: pont mint az életben
  • Tom3 #42
    Már nem tudom letölteni.:(
  • Tikal #41
    háát, mi az a blind spot és mikor kell nézni, mert nem nagyon értem, egyszer beszoll miatta egyszer meg nem, szar hátso tukorér is beszol néha mikor tok felesleges :)
    meg olyanért hogy nem adtam meg az elsőbséget, de hiába mondom neki hogy oda még simán befértem :)
  • Lacc
    #40
    Hát ez nagyon zsír :D Mondjuk az oktatónak olyan hangja van mint egy rossz buzinak de el lehet viselni :)
  • Lacc
    #39
    Szedem én is, nemsokára lesz a vizsgám úgyis :)
  • M@TriX
    #38
    Na megnéztem a cuccot és nagyon jónak tartom. Nem egy ViceCity, de jól el lehet vele szórakozni. HOlnap visszajön a kormány és letesztelem azzal is, mertha jó, akkor hugoknak letehetik a vizsgát. ;)
    Jobb, mintha a Street Legal-ból tanulnának meg vezetni. ;)

    Amúgy honnan lehetne beszerezni a full-t?
  • gumikacsa
    #37
    Ja. Én is letöltöttem a demót, cirka 2 és fél óra alatt leszaladt... Nekem tetszik. Sajnos nagyon sok autós játék el sem éri ezt a szinvonalat. Bár én amúgy sem szeretem a versenyjátékokat, inkább ahol városban lehet autózgatni, vagy bárhol KAMIONOZNI... Gondolom a full verzióban sem lehet C D E-kategóriára gyúrni...
  • dav
    #36
    Fizika tényleg nincs benne, de ide szerintem nem is kell ennél több.

    A karambolokkal egy baj van, hogy utána gyakran összeakadnak az autók, és ezért már nem lehet továbbmenni. Megoldás: nem kell karambolozni :) Az átmenős bugot én még nem tapasztaltam, de szerintem az is egy karambol lehetett, talán belétek szaladtak hátulról. Karambol után sajnos már nekem is sikerült átmenni a másik autón.

    Hibás utasítással még nem találkoztam, viszont a program elég primitíven ellenőrzi, hogy jól csinálod-e a dolgokat, így néha hibapontot ad akkor is, mikor szerinted nem kéne.

    A grafika tényleg nem szép, de csúnyának sem nevezném. A célnak szerintem tökéletesen megfelel, például a közúti jelzések kialakítása teljesen jó, és végülis itt az a lényeg. Másrészt szerintem hangulatos, de ez valószínűleg elsősorban annak köszönhető, hogy európai, ezért nem a többi programban megszokott (és megunt) amcsi városkép köszön vissza.

    Üdv:
    dav
  • CybearBoy
    #35
    Az átmenős buggal már én is találkoztam, de amúgy igazad van. Bár nekem van van jogsim , de kipróbálnám a full változatot is.
  • Amadeus
    #34
    szasztok
  • OPM
    #33
    a grafika meg a fizika szerintem pont megfelel egy ilyen programhoz
    nem túl szép, de nem is csúnya
    nem is az a lényeg, hogy leessen az állunk, hogy milyen csilli-villi 3d-s grafja van, hanem hogy megtanuljunk szabályosan közlekedni! és erre szerintem jó ez a progi :)
  • OPM
    #32
    "csomó helyen hibázik az utasításokat illetően"
    ezt még nem tapasztaltam

    "elkezd lökdösni hátulról egy másik autó, majd szépen fokozatosan ÁTMEGY rajtad"
    ilyet sem láttam még benne. Volt 1x-2x, hogy érdekes helyeken álltak meg az autók, de pár mp után mentek is tovább

    Karambol minek legyen jól megírva?? gondolkozzá' már :)
    az a legfontosabb egy vezetésoktató játékban??
  • Borg
    #31
    Szerintem meg nagyon gagyi. Kipróálgattam, de semmi fizikája nincsen, plusz csomó helyen hibázik az utasításokat illetően is, plusz karambolok is szarul vannak megirva.
    Van olyan, hogy megállsz pirosnál, aztán elkezd lökdösni hátulról egy másik autó, majd szépen fokozatosan ÁTMEGY rajtad...
    Iszonyatos igénytelenség, semmi más.

    Ebből max azt lehet megtanulni, hogy merre van jobbra, meg merre balra :) Bár tudom, sokaknak ez is gondot okoz:)
  • OPM
    #30
    iszonyat jó ez a program!!
    hétfőn lesz a kreszvizsgám aztán utána jön az action, úgyhogy pont jól jön nekem! :)
    18 euró nem olyan sok, ha pár haverral dobjuk össze rá a pénzt. Lehet több gépre is feltennni, ha már letöltöttem a fullt szerintem
  • CybearBoy
    #29
    A full nincs meg valakinek?
  • dav
    #28
    A legújabb rész a 3.0, de 2-esből egy csomó volt, úgy látom. Itt te magad is megnézheted: http://www.3d-fahrschule.de/uk_index.htm.

    Üdv:
    dav
  • nandi
    #26
    Kulfoldi hubokon esetleg nem lehetne megtalalni?
  • dav
    #25
    Hát akkor húzz bele :) Azt már megoldottam, hogy ne csak ötször lehessen elindítani, már csak azt kéne kitalálni, hogy fel lehet-e szabadítani a többi Gobesdorf-i tesztet is valahogy. Gondolom a francia és angol pályák egyáltalán nincsenek benne a demóban, szóval arra nincs esély. Á, kéne egy teljes verzió...

    Üdv:
    dav
  • Alexease
    #24
    Engem erdekel, csak meg nem volt idom kiprobalni;))
  • dav
    #23
    Felhozom, hátha érdekel még valakit rajtam kívül is :)
  • dav
    #22
    Csak lens flare nem kellett volna bele. Viszont a honlapon láttam, hogy van motoros mod is. Persze akkor már kéne buszos, teherautós, stb. is :)
  • dav
    #21
    Szerintem meg nagyon jó a program, néhány zavaró apróságot leszámítva. Például a nézelődést szerintem nem a shift+jobbra/balra gombra kellett volna tenniük, hanem külön billentyűkre. Én a tükröket sem így csináltam volna meg, hanem úgy, hogy a valós helyükön jelenjenek meg, külön gombjuk legyen, és a kamera forduljon feléjük, mikor megnyomjuk (legalábbis a külsőnél, mert egyébként nem látszana).

    De ettől függetlenül nagyon tetszik, a sok sportkocsis száguldozás, körözgetés mellett igazi felüdülést jelent egy kicsit a KRESZ-t betartva autózni. Nekem a grafika is tetszik, szerintem jó példája annak, hogy nem kellenek csili-vili effektek egy _hangulatos_ látvány kialakításához. És amikor a kereszteződésben állva elpöfögött mellettem egy Harley, az volt a király :) Kár, hogy a demó ennyire korlátozott, szívesen kipróbálnám az éjszakai vezetést az autópályán.

    Üdv:
    dav
  • 12346
    #20
    jé ez poén. anno 98-ban volt a drivers education (sierra asszem). azt is sokat tologattam anno:)
  • [Walaki]D`Lair
    #19
    Ez egy fos...