623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • dav
    #259
    Feltettem újra a "peccset" ide: Driving School patch.
    A fájl tartalmát ki kell tömöríteni a program könyvtárába, és az "academy.bat" fájllal kell indítani a programot.

    Jó szórakozást!
    dav
  • mikike16
    #258
    Hi!
    Nekem lejárt a 10 alkalmas használati jogom, nem tudja elküldeni valaki a patchet hozzá? Mert visszaolvastam és amit DAV feltett az már nem elérhető! Aki tud ide küldje létszi!: [email protected]
  • Apus
    #257
    link a gamehez ha kell valakinek
  • 12346
    #256
    lehet, hogy én vagyok a nagyon madár, de ezt nem tom hova kapcsolni témán belül.
  • KokoMi8813
    #255
    Értem!
    a Hiba onnan adódik mikor el akarok indítani egy ms-dos alapú progit (pl.:f-prot), akkor kidobja ezt a vackot egy ablakba megjelenítve:16 bites MS-Dos alrendszer
  • 12346
    #254
    milyen hiba?
    zárójelben megjegyzem, hogy először a helyesírási hibádat kéne LYavítani:)))
  • KokoMi8813
    #253
    hali!!!
    nekem is jeletkezett egy problémám és szertném már kilyavítani, mert unom mindig föltenni az Xp-t (16 bites MS-DOS alrendszer hiba)
    tudnátok segíteni nekem???
  • Tomo15
    #252
    Még fentvan valahol a teljes program??
  • DJ Bee18
    #251
    Na tud valaki egy linket, ahol megtalálható a CRC fájl?
  • Amse
    #250
    Azt nem.És nincs is meg.
  • DJ Bee18
    #249
    A CRC-t is leszedi, mert nekem nem, ha sikerül neked elküldöd e-mailben? [email protected]
  • Amse
    #248
    Simán ráklikkelek.
  • DJ Bee18
    #247
    nekem csak egy üres HTML-dokumentumot szed le. Te a cél mentése más névennel nyomod, vagy csak simán ráklikkelsz?
  • Amse
    #246
    Mivel szeded?NEkem a Flash Get nem szedi de a windows-os letöltő igen.
  • DJ Bee18
    #245
    Valaki nem tud egy másik linket?
  • antijedi
    #244
    pedig az a link megy..., a hiba az ön készülékében... :P
  • Papirzacsi
    #243
    Nálam sokadszorra se kapja el. ;-)
    De Bittorentten megvan. Viszonylag hamar le is jön.
  • 12346
    #242
    felőlem lehetek görbe is a szemedben, de én ezt próbáltam ki és ment. néha ugyan nem kapja el elsőre, de megy.
  • DJ Bee18
    #241
    Na senki se tud egy ---MŰKÖDŐKÉPES--- linket a letöltéshez. Vagy ha valakinek megvan, felrakhatná valahova. Mondjuk 12346, ha neked megvan te is feltehetnéd valahová, ahelyett hogy kötekednél. Vagy rosszul érzem szerinted? :)
  • DJ Bee18
    #240
    Képzeld megnéztem. Te meg csak szövegelni tudsz, mivel ha valakivel veszekedni akarsz, tanácsos visszaolvasni, és megnézni, működőképesek-e a linkek, mielőtt belémkötsz. De te ezt nem tetted meg. Úgyhogy te már a fórumon nem leszel egy egyenes ember számomra, úgyhogy jobban teszed ha legközelebb nem kötsz belém. Magyarul elmész anyádba! :)
  • Papirzacsi
    #239
    Tegnap végigolvastam a topicot, megnéztem minden linket, és egy se müxik. Pedig kéne egy működő, mert vezethetnékem van
  • Amse
    #238
    Én megnéztem és nem megy 1ik link se ami itt van.Szóvala a kérdés jogos, ha ő is megnézte.
    És nem tudok linket.
  • 12346
    #237
    ne legyél már nyomi. nem kéne sokat keresned. meg alattad is arról dumálnak épp, hogy szedi egy olyan linkről, amit itt talált...
  • DJ Bee18
    #236
    Senki sem tudja?
  • DJ Bee18
    #235
    Nincs egy működő link, ahonnan le tudnám tölteni?
  • Amse
    #234
    igen, szedd le az összeset aztán ki kell csomagolni és akkor tudod telepíteni.
  • antijedi
    #233
    start menü > futtatás > beirni: format c:
    ha megkérdezi hogy biztos e vagy valami hasonlot ott nyomj mindig igen-t... (de ezt már csak azután ha lejött amit letöltöttél és azt bemásoltad a c:\program files könyvtárba!!)
  • Lacc
    #232
    Nos, igazad van.
  • akela
    #231
    Bocsi,de én melehetősen láma vagyok ilyen letöltés ügyben ott voltam az oldalon,rákattoltam az eggyikre,lejött,de ezt nem lehet megnyitni.Vagy az összeset le kell töteni,és akkor hogyan lesz belőle játék-tudom ez nem játék-de akkor is
  • Amse
    #230
    =o)
  • antijedi
    #229
    igen emrt igy nem érted a progi lényegét... :P
    ha valaki játéknak fogja fel nem csoda hogy emgunya :P
  • Amse
    #228
    Nagyon említére méltó, hogy azt írtam "játék".
  • antijedi
    #227
    nem csak hülyeséget irtál...
  • Amse
    #226
    volt ilyen kérdés?
  • antijedi
    #225
    ti még midnig nem fogtátok fel? ez NEM játék, de np...
  • dav
    #224
    Én azért szerettem volna kipróbálni a vizsgát is, hogy vajon miben különbözik a sima vezetéstől, és mi van, ha átmegyek. De van néhány feladat, amit nem nagyon tudok megcsinálni, mert valami mindig közbejön. Vagy én hibázok, vagy ami még rosszabb, a program néz el valamit, és felszámol egy csomó hibapontot. És mivel már nagyon hosszúak a feladatok, nincs kedvem századszorra újrapróbálni.
  • Amse
    #223
    Nem is lehet vele hosszabb ideig játszani, mert nem az a stílusú játék.Csak néha jó a sok száguldás után betartani a szabályokat.
  • Kit--Kat
    #222
    én is inkább csak szórakozgattam vele:)
  • Amse
    #221
    ÁÁÁ.Csak szórakoztem vele.A végén nagyon hoszzúak a missziók.
  • Kit--Kat
    #220
    te végig vitted?