16929
11552975001178628345.jpg
  • OPM
    #351
    nem ismersz olyan programot, ami beolvassa a cd-k tartalmát aztán lehet keresgéni rajtuk, hogy mi-hol van?
  • Alien
    #350
  • OPM
    #349
    jaja, de nem találom most :(
    de még keresem, mert mostmár én is hallani akarom újra :)
  • Alien
    #348
    remixek?
  • Alien
    #347
    Ez az!!!! Kösziiiiiiii
  • OPM
    #346
    de van ebből valami jobb verzióm cd-n, nem csak ez a lágy pop-os

    egy időben a kedvenc számom volt
  • OPM
    #345
    Meja - All about the money

    [nm]
  • Alien
    #344
    jujj tűkön ülök, remélem az lesz az, köszi :DD
  • OPM
    #343
    jaaaaaaaa
    megvan akkor :D

    1 pill és írom a címét
  • Alien
    #342
    írd be légyszi, aztán rákeresek hátha az
  • Alien
    #341
    melyik az?
  • Alien
    #340
    fú nem hiszem, hogy olyan régi lehet, vmelyik rádióban hallottam egyik nap. Vmi csajszi énekli és talán ilyesmi rész is van benen, hogy It's all abot the money (talán ezt mondja) és utána dúdulva dada dam dam dada dam dam I don't keep (talán funny) nem tudom :(( szerintem vmi amerikai csaj lehet csak nem tudom ki és mi a szám címe :(
  • OPM
    #339
    egy régi szám beugrott róla, de biztos nem az... most hallgattam meg
  • OPM
    #338
    mikori?
  • Alien
    #337
    Heeeelp!!!

    van egy szám , pop szám, egy csaj énekli és vmi ilyesmi van benne:

    Don't keep funny(????) dada dam dam dam dam I don't kepp funny (nem biztos h funny, lehet, hogy money-t mond nem tudom) Tudja esetleg vki, hogy mi lehet ez?
  • OPM
    #336
    hát ennyiből tényleg nem :)
  • AtomHeart
    #335
    Hat az egyik valami hipphopp vagy repp (f*szom tudja mi a kulonbseg e ketto kozott..). Egy francia boy-band enekli, kb 3 fiu. A videoklipp egy varromban jatszodik, vagany a refrenje.

    A masodik meg egy pop szam. Az eredetit talan egy 60-as evekbeli harom csajbol allo eggyuttes enekelte, ezt dolgozta fel a tavaly egy, Destiny's Child-hoz hasonlo eggyuttes (lehet, hogy epp ok voltak...).

    Hat nem feltetelezem, hogy ennyibol barki megmondja, hogy melyek ezek, de sebaj, hamarosan jonnek a dallamok..;^)
  • Vlala #334
    Lenne hát, én :-) minden jöhet, ami gitár! A "jelentektelen" infokkal is nagyot segíthetsz magadon, hátha az alapján ugrik be...
  • OPM
    #333
    milyen stílus? (mer ha rock akkor sztem nem tok sajnos segíteni :)
  • AtomHeart
    #332
    Halisztok! Keresek 2 szamot, de csak a refrenjuk dallamat tudom, no meg egy nehany jelentektelen infot roluk...:^((
    Ha eljatszanam gitaron a refrenjuket, es belinkelnem ide, lenne-e valaki, aki meghallgatna oket, es probalna segiteni azonositani..? :^)
  • hansolo54
    #331
    van ez a szám, aminek a cime kellene, vagy előadója, a rádióban is játszották nemolyanrég, és teljesen úgy hangzik, mint egy 80as évekbeli csehszlovák ifjusági film főcimzenéje...nem énekelnek benne, ilyen vidám kis nyugis dal. Ha valakinek van tippje, irja :)))
  • berlinboy6329
    #330
    HELP!!Kellene netről 1 bizonyos cd mennyiséű sample(hangszer) gyűjtemény Technotrance essential a címe:PLS!!
  • Lolarapper
    #329
    Sziasztok! Nem tudja valaki h a Motorola E398 reklámnak mi a zenéje?
  • Garcia
    #328
    mondanátok 70-es évek nagy slágereit? ne csak magyart... thx
  • Adam II
    #327
    BT Kimosabe
  • shaky
    #326
    Sziasztok!

    Keresek egy régebbi zenét, de csak a videóklippjére emlékszem neki nagyjából.
    Legalábbis arra, hogy feka niggerzene és a klippben egy alu-diplomatatáskával valami repülőből száll ki egy nigger és betámadják őket egy adag 4-kerekű homokjáróval vagy micsoda is volt a lényege.
    Na mindeggy ha valakinek rémlik valami írjon!
    Köszi!!!
  • Dani20
    #325
    tényleg az :D most már beugrott.. filterheadz remixben persze :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #324
    a NFS U 2 introja alatt melyik szám megy ?
  • Bacsy
    #323
    Cseresznye! Azt hiszem The Roc Project - Never című száma az!
  • Ozzie
    #322

    Tényleg az, a címe nem ugrik be???
  • Dani20
    #321
    teljesen ismerös a zene de a cime nekem se ugrik be, ez egy trance zene amugy ha jol sejtem :)
  • Ozzie
    #320
    Sziasztok!

    Kérdésem volna: tudjátok-e mi annak a számnak a címe amiben
    egy csaj valami olyasmit énekel hogy You can see me flyin, you can see me cryin...???? Ez egy elektronikus zene, egy régebbi szám vokális változata lehet.
  • Phat Smoker
    #319
    ha jól emléxem a 'terrace edit' lesz az általad keresett verzió
  • vigyori14
    #318
    Segitsetek már nekem. kéne ez a számnak a cime Milk And sugar Led The Sunshine, csak az a verzio kéne amikor nem csak azt mondják h led the sunshine hanem még egy másik nő is énekel. ha tudjátok a cimet lécci irjatok.
    köszi
  • artschi
    #317
    Az eredeti előadó a Sing Sing. A szám pedig a Halál a májra.
  • OPM
    #316
    írd be dc-n, hogy halál a májra, kidob pár előadót
  • Lolarapper
    #315
    "Csináljunk egy …… bulit ma éjjel
    Állítsuk a falhoz az agysejteket
    ……………………… a jelszó halál a májra….."

    ki az előadó és mi a szám címe?
    Kb. 1995-ös zene

    KÖSZIII
  • Penya
    #314
    MI ENNEK A SZAMNAK A CIME??? :)

    www.neorave.hu/letoltes/z-w.mp3

    Amugy NEM a charly lownoise - wonderful days
  • Bacsy
    #313
    Hi! Nem tudja valaki mi annak a latin számnak a címe amit Discokba szoktak nyomni és a csaj valami ilyet énekel hogy "de sambre lution"?Előre is kössz
  • BADE
    #312
    Nem tudja valaki,hogy mi a címe A Titkos Ablak zenéjének?