16929
11552975001178628345.jpg
  • Alien
    #191
    Sven Vaith - Mind Games , elvileg ez az, legalábbis a kódja alapján néztem meg itt
  • Leybold
    #190
    Keresem a Máyusi Kalapács-Csak a gyűlölet albumának
    számcímeit.

    [email protected]
  • Adi
    #189
    House-Techno a stílusa!!
  • Adi
    #188
    Fix.tv nyomják a száma 021 és nem tudom mi a szám címe!!
    Upé majdéj tonatunájts... vmi ilyesmit énekel. Egy szőke csávó van benne és fekete ruhába táncol mindenki fehér háttérel!!
    Nagyon-nagyon szeretném tudni, hogy mi a szám címe!! Előre is thx.. A fix.tv megbaszik válaszolni nekem!!
  • Alien
    #187
    ok, szivesen:)
  • shaba23 #186
    Köszi, időközben már megvan az mp3 és a klip is
  • Alien
    #185
    My Band
  • shaba23 #184
    Az új D-12 videóklipp címe érdekel. (ha valaki csak úgy ismeri, akkor az új Eminemes szám címe :)
  • neménvoltam
    #183
    Na ez egy hülye kérdés: nem tudom, hogy ismeri-e valaki ezt az intrót: Intro - T&c - Turntables Sync
    Na szal miután elhangzik ez a mondat: "Testing turntable one" utána egyből berak egy részletet és ennek a résznek szeretném megtudni a címét. Thx!
  • rish
    #182
    inkább crystal method, de a címét most nem tudom
  • Alien
    #181
    az nem Chemical Brothers -Third Watch theme ? persze ő lehet, hogy a prodigy változatra gondolt, azt nem ismerem. a filmnél a Chemical Brothers szokott menni nem?
  • Count Adyn
    #180
    Prodigy - Third shift
  • Brutal
    #179
    mi a Harmadik műszak zenéjének a címe (erős d'n'b)?????
  • gino26
    #178
    he egyszeruen nem tudom kiolvasni hogy mirol irsz!tudsz segiteni akkor irj valasz ha nem meg tudod nem?!
  • kovigabi2
    #177
    http://www.forever-mp3.atw.hu/
  • Jóska Kapitány
    #176
    Miért is?
  • gerg
    #175
    rohadt cpg!!!!!
  • OPM
    #174
    millió thanx!! már régóta vadászom
  • Jóska Kapitány
    #173
    Szevasztok!

    Két számot keresek, az egyik a foo fighter amikor eg ynagy szinpadon zenélnek a klipben, iszonytatóan nagyot zúznak és az énekes srácnak plexi gitárja van.
    a másik pedig a Queen of the stone age nevű banda, amikor a foo Fighteres srác dobol, a klipben meg egy szarvast ütnek el aki lenyomja őket.
    Ha valaki utdná a számcímeket.

    Előre is köszi
  • Tetsuo
    #172
    Komár László & Baby Sisters- A német harmadosztályt másolom, akik az angol/amerikai kommerszt(Airport rmx)
    Bakker hogy neked mekkora izlésed van 26 évesen! :)
    A Z+ az egy szenny, agymosó, üzleti vállalkozás.
    Nyisd már ki a szemed!
  • gino26
    #171
    © gino26 2003. nov. 12. 02:05 | Privát | Válasz | #49

    keresek egy magyar szamot ,ami kb:1998-tol 2000-ig szolt a z+-on,amit egy lany enekelt szurke miniszoknyaba,ha jol tudom a balatonparton.A hatterben ket szemuveges pali mexikoikalapban enekelte a refrent,gitarral a kezukben.Valami olyasmit,hogy he,ho,cicababa.A szam vegen bajott egy fekete trabant a molora,a lany beult es elment.Ha valaki tudd segiteni irja meg a szam cimet es az eloadot.Koszi.
  • Lacc
    #170
    Hali, kéne nekem egy szám címe nagyon, láttam ma a klippját az Extremen, de a címét nem írták ki a végén... Tudom hogy nem sok de a klippjében ilyen Jackass szintű jelenetek voltak; egy kertvárosban zúztak, a manus pároslábbal lerúgott egy másikat a bicikliről, meg deszkával betörte egy kocsi szélvédőjét, ua. golfütővel, stb. Hát remélem erről valaki ráismer :)) Próba szerencse.
  • machobymb
    #169
    Érdekelne a mostani Vodafone reklámok zenéjének címe és előadója. Köszi!
  • cSuwwi
    #168
    pl. a kolin. De szólj előtte priviben, amikor jönni akarsz. (Nem csuwwi néven DC-zem, mert elég sokszor bannoltak már)
  • djmarkee
    #167
    csuwwi
    MElyik hubon szoktál fent lenni?
    Jöhet priviben is....
    [email protected]
    Vagy ICQ:204 334 003
    Köszike!!!!
  • cSuwwi
    #166
    a malév az malév :)
    A bionic csinált vele egy feldolgozást, de nem lett az igazi.
    5 különféle változat van a malév zenéből, mindegyik 16-30 másodperc mindössze. A DC-ről összevadászhatod, vagy ha fennvagyok valamelyik hubon, akkor leszedheted akár tőlem is...
  • djmarkee
    #165
    Halihó!!!!
    Óriási kérdésem van..régebben volt a
    MALÉV
    nek reklámja..olyan 5 éve vagy még régebben..annak keresm a zenéjét már mióta...ilyen jó kis szinti dallam volt..valaki tudja esetleg....?
  • Bandee1987
    #164
    Jet - Are you gonna be my girl

    Ez a vodafone ferraris "rockos" reklám zenéjének a címe.
  • LittleL
    #163
    Zaki, nézd meg videón, vagy dvd-n, mert ott a stáblista végén
    még olyan számokat is fel kell tüntetni, ami csak 1 másodpercig hangzik.

    én még nem láttam a filmet, többet nem tudok addig sagíteni.
  • OPM
    #162
    engem pedig a ferráris vodafone reklám zenéje izgat. Előadó? Cím?
    Thanx!
  • Dani20
    #161
    da hool-eichelrück
    talán ez?
  • Parappa
    #160
    Üdv!

    Engem meg az új Renault Mégane reklám zenéje érdekelne! Tudjátok, az a fagyiskocsis, maffiás, bumbum, pufpuf, méganera nem puf, aztán mégane elmegy és hoppá...
    Szóval tudja valaki a címét?
  • zaki
    #159
    a Bourne-rejtély c. film legvégén hallható szám címére lennék kíváncsi. leszedtem a soundtrack-ot is, de nem volt rajta :( nagyon megköszönném, ha tudna valaki segíteni
  • LittleL
    #158
    A viván ment a videoklippje a Da Hoolnak, és
    a GTA 2 ment benne, gondoltam ez a zenéje, mert már leflejtettem,
    De sebaj majd felteszem újból a gépre és megnézem neked. Oké ?
  • Narancs
    #157
    Ez sajna mégsem az...
  • neménvoltam
    #156
    HI! Annak a számnak a címét keresem, amelyezenaz oldalon jön be. THX
  • Narancs
    #155
    thx
  • LittleL
    #154
    Hát én csak a, Da Hool: Wankers on duty
    szóval csak ez jut eszembe.
    A videoklippben a Gta 2 ment, többet nem tudok.
  • Narancs
    #153
    Autistic Sight -nak voltak finnül számaik, de nem tom hogy ezt pont ők csinálták e...
  • bobo11
    #152
    sziasztok tud segiteni valaki hogy ki dolgozta fel pop stilusba Väinämöinen -t mi az eggyüttes neve?