16929
11552975001178628345.jpg
  • akyyy
    #391
    Van egy zene, legtöbbször filmzene, ez szólt többekközött a taxiban is. az előadójára és zeneszámnak nevére lennék kiváncsi, tudja valaki?



  • cseri001
    #390
    Sziasztok.
    Az új Samsung SGH-E800 reklámjának zenéje tetszik.
    Ha annak tudja valaki a címét... :) Legyen szíves, árulja már el nekem is... ;)
    Mellesleg maga a reklám is jó szerintem, lessétek meg, elég gyakran adják. :)
    Kösz, remélem valaki felismeri, hogy mi az....
  • Alien
    #389
    Gyengébbek (érts a TE) kedvéért már válaszolt... Kapod amit látsz (különben Bon-Bon & Ganxsta Zolee És a Kartel)
  • CLINT EASTWOOD9
    #388
    Mi ez a szám címe normálisan válaszolnál?
  • ToMMo
    #387
    talánö a kapod amit látsz
  • CLINT EASTWOOD9
    #386
    Van egy szám aminek nem tudom a címét, sokszor adják a rádióban és a holligans meg ganxta zolee adja elő?
    Tudjátok mi a szám cime?
    Segítsetek??????????!!!!!!!!!
  • PResident Evil
    #385
    ok... hát hajrá ! :)
  • Alien
    #384
    Hűha... most így hirtelen nem is tudom :) Lehetséges... miért tudod mi megy alatta? /most így nincs előttem a reklám csak a végén ahogy bejön a "főcím" hogy mi is ez ,újra megkell néznem a reklámot majd/
  • PResident Evil
    #383
    lol :D nem egy néger meg egy szakállas csávó hadonászik a kezével ?
  • Alien
    #382
    nem tudom :DD majd meglesem újra a reklámot :)
  • Dani20
    #381
    AHAHAHAH
  • PResident Evil
    #380
    esetleg mien telefon ?:)
  • Alien
    #379
    MTV-n van egy reklám (Itt természetesen a zene tv MTV-re kell gondolni abból is az alap, szal MTV europe :) Na és ott van egy reklám azt hiszem telefoncsengőhangokat reklámoz talán? nem tudom vmi Hot vagy vmi iylesmi... na és alatta van egy zene ilyen hirtelen operás feeling de mégsem az... Basszus nem tudok róla semmit elmondani, csaka végén egy tiiiiii laaaaaaaaaaa-t nyomnak benne :DD Így leírva hülyén hangzik, de ha hallod az nagyon jó szerintem. Ha esetleg vki tudja, hogy miről beszélek és ismeri ezt a számot, akkor legyen szives elárulni :) Nekem annyira ismerős de nem tudom mi az :(
  • PResident Evil
    #378
    hmm... nemtalálom:)
  • Narancs
    #377
    Igen, azaz!
  • PResident Evil
    #376
    ilyen punk zene amikor fejbelövi magát a csákó ?
  • Narancs
    #375
    Nincs meg a vége sajna, utcsó jelenet után konyec...:(
  • PResident Evil
    #374
    megvan a film de a végén van zene list :)
  • Narancs
    #373
    Nen tudjátok, hogy mi annak számnak a címe, ami a Ken Park -ban a legelső szám?
  • Vlala #372
    Na, ez az a topic. Sajna nem tudom.
    :-)
  • Kandurex
    #371
    Valaki tudja mi annak a zeneszámnak a címe amiben valamilyen menekülő művész szerepel, mostanában volt az RTL Klubbon!?
  • [VS]Thomas
    #370
    Mega THX
  • Daza500
    #369
    Andrew W.K. Annak a videoklippnek a címe pedig: She Is Beautiful.
  • [VS]Thomas
    #368
    Megtudnátok mondani hogy hívják azt az énekest, akinek hosszu fekete haja van,szaklas heavy metal zenét játszik. Van egy olyan videóklippje amiben egy szál mikrofonnal rohangal egy házban.
  • cybert
    #367
    hát el tudom dúdolni:) ennyit tudok mondani, sorry, ja és nem a Charriots of fire.
  • OPM
    #366
    konkrétebban? dallam vagy valami
  • cybert
    #365
    Én egy Vangelis számot keresek, vmelyik műsornak is volt a zenéje (Pannoráma?). Előre is köszi a segítséget.
  • Dani20
    #364
    cset rulez :D
  • Alien
    #363
    uhh, az nincs meg nekem, áttudnád küldeni esetleg? Msn-en ([email protected]) vagy ICQ-n(244-208-246)?
  • OPM
    #362
    de most nézem hogy csak le van vágva a vége, nincs rendes levezetés, tehát nem lehetne normálisan mixelni :)

    az eredeti fast club mix biztos hosszabb kb 1 perccel
  • OPM
    #361
    5:36
  • Alien
    #360
    megtudnád modnani, hogy ez hány perces?
  • Alien
    #359
    van még egy remix, nem tom milyen, egyszerüen csak egy remix van odaírva, de az is jó :)
  • OPM
    #358
    found :)

    Meja - It's all about the Money (Fast Club Mix).mp3
  • Alien
    #357
    Fú már találtam egy jó kis dance remixet egyszer :)
  • Alien
    #356
    Szólj légyszi ha megtaláltad azt a remixet :) Addig keresgélek én is párat
  • Alien
    #355
    Oksi, közben én is találtam egy hasonlót Where is it? a neve, de talán az jobb amit te találtál :)
  • OPM
    #354
    már találtam: advanced disk catalog
  • Alien
    #353
    Fú van egy progi ami asszem tud ilyesmit egy pillanat...
  • Alien
    #352
    Az eredetit leszedtem már, keresgélek akkor most remixeket :)