16929
11552975001178628345.jpg
  • neménvoltam
    #231
    Kegyetlen Játékok
  • dcaddi
    #230
    Sziasztok. Olyan miskolci emberek segitsege kellene, akik '95-96 - ban jartak a Szikla discoban es tudjak mi volt a kezdozene eloadoja, cime... Koszi...
  • PResident Evil
    #229
    The Verve - Bitter Sweat Symphony :D

    és jó cám :D
  • Alien
    #228
    Elvileg ez az:

    Verve - Bittersweet Symphony
  • Marcell
    #227
    Fu, az valami filmnek volt a zeneje, de sajna nem ugrik be, hogy melyiknek. :(
  • VinylToy #226
    Marc Van Dale - Waterwave-jében is használják azt a jellegzetes sample-t hogy ki az eredeti nem tudom :(
  • peterspeed
    #225
    A ValóVilág 3-ban a Kiszavazó-showk végén a vesztes még beköszön a villába. Ezután mutatják ahogy a vv3-as kocsik elviszik. Ekkor megy egy zene, amit bejátszanak. Ha tudjátok annak a zenének a címét vagy előadóját, légyszi írjatok. köszi
  • Alien
    #224
    Megvan!!!

    Mastervoice L.I.P.M. - Na Na Hey Hey Kiss Him Goodbye
  • Alien
    #223
    Srácok segítsetek! Van egy trance-s beütésű szám, már többször hallottam, de sajna előadót sem tudok, sem pedig szám címet, de a lényeg: régen hallottam egy magyar fradista számot aminek a refrénje ez volt: Nánáná Héhééé Ferencváros! na most ebben a trance-es számban is a Nánáná Héhééé stimmel csak vmi mást mondanak angolul persze.

    Köszi szépen annak aki tud segiteni :)
  • Alien
    #222
    Jet - Are You Gonna Be My Girl
  • csum666
    #221
    kéne a sztárbox zenéje amikor nyert vki lejácották sé az elején tok jó van vmi címe?

    ileetve az AXE dry zenéje
  • gino26
    #220
    nem az de mart en is gondoltam arra .de koszi hogy irtal ra
  • gino26
    #219
    nem az de mart en is gondoltam arra .de koszi hogy irtal ra
  • Phat Smoker
    #218
    szerintem a 4F Club lesz az...Balatoni Láz vagy mi a rák a címe ["..napfény járja át a szivem újra....blabla"]
  • gino26
    #217
    keresek egy magyar szamot ,ami kb:1998-tol 2000-ig szolt a z+-on,amit egy lany enekelt szurke miniszoknyaba,ha jol tudom a balatonparton.A hatterben ket szemuveges pali mexikoikalapban enekelte a refrent,gitarral a kezukben.Valami olyasmit,hogy he,ho,cicababa.A szam vegen bajott egy fekete trabant a molora,a lany beult es elment.Ha valaki tudd segiteni irja meg a szam cimet es az eloadot.Koszi.
  • seAke
    #216
    Mi az a szám ami a Maszk című filben van amikor megtáncoltatja az egész őrsöt?
  • Robbb
    #215
    Okés,örülök hogy tudttam segíteni.Szerintem te vagy az első:))))
  • vassyg
    #214
    yep, megtaláltam "szextárgy" a cime, kösz a rávezetést:)
  • Robbb
    #213
    Szerintem a Tankcsapda egy nótája lesz,de a címe nem ugrik be.
  • vassyg
    #212
    Hi!

    Nem tudja véletlenül annak a számnak a címét, előadóját amiben valami sexről énekelnek "folyasd rám a nyálad.." vagy valami ilyesmi hangnemben:) valami rock nóta. Köszi
  • Tikal #211
    ööö izé, bevallom muveletlenségem, de a femme fatale nyito és zározenéje kinek a muve és mi a cime?
  • cseri001
    #210
    Az Coldplay volt, csak nemtom melyik szám, talán a Shiver. De nem biztos. Csak az, hogy COLDPLAY.
  • I.C.ram
    #209
    Nem tudjátok, hogy a Beck's sőr reklám zenéje kinek a műve?
  • Dani20
    #208
    és hova küldjem?? mert email felejtös..
  • Adi
    #207
    Csak küldjél vmit. Remixe-t is átnyomhatnád meg az origit is!
  • Adi
    #206
    Nagyon lassú szám és nem a beutiful day!
  • Gyiik
    #205
    u2 egyik kedvencem, de ez a "dudolaszas" igy hirtelen nem mond semmit:D
  • Dani20
    #204
    hu hát igy hirtelen az eredetit nem tom hogy megvan e de egy remix-ben biztosan megvan..
    de holnap rákeresek hátha original is megvan.
  • Adi
    #203
    Emberek! Most ment a vészhelyzet és a végén volt egy lassú szám!! Nem tudom mi a címe vki nem tudja? Vhogy így van: vaaaníí wooo vannnimmóóóó tütütütüm tütütütütüüüü... aki vágja, tudja, hogy mi ez! Lehet U2...
  • Adi
    #202
    Neked meg van?? HA igen nem küldenéd el e-mailbe, mert nincsen meg senkinek!! PLS!! [email protected]
  • Dani20
    #201
    ja ha szöke csavo énekel benne az maga Sven Vath..
    mind games rulez!
  • Alien
    #200
    Nem tudom, próbáld meg, hátha meglesz valakinek
  • robotnyk
    #199
    fú ezt én alapból is imádom, megkeresem
  • Dani20
    #198
    huuu jo hogy irtad tennap leszedtem a részletet és nekem is qvvara bejött.. föleg a vocalja.
    le is töltöm szépen..
  • [Rush]
    #197
    ez : Dub Pistols - The problem (Creamer & Stephane K Mix)
  • [Rush]
    #196
    nekem is lenne 1 szám, de nem tom mi a címe, ha valaki esetleg...
    )ID(letöltés után átkell nevezni mp3-ra)
  • frodó néni
    #195
    nem tudja valaki hogy mi a metalica legújabb cd-jének az 1.3 dala?
  • Police88
    #194
    Nem tudja valaki hogy mi a címe és ki csinálta azt a számot ami benne volt a Pende 2-ben?
  • Adi
    #193
    Szerinted kazaa-n fent van??
  • Adi
    #192
    Király... kösz.. csak dc++ nincs meg senkinek!!