11900
  • zaki
    #822
    jó, de az ilyen fake meccseket hagyjuk pls
  • zaki
    #820
    adu-t nem ismerem... arról benyomhatsz 1 képet, mert nem vágom kiről van szó...
  • zaki
    #816
    viszont elég gát ez a kép, lelassítja a topic betöltését
  • zaki
    #815
    nem kell, tom kiről van szó :)
  • zaki
    #814
    jaja, tom kiről van szó, vb-n is ott volt tavaly, szépeket tud szaltúzni :) kb ugyanúgy, mint Martins :)
  • zaki
    #811
    jó, de a barátságos meccset ne hasonlítgassad össze a hivatalos meccsekkel
  • zaki
    #808
    bazz mitő 2 mega a kép nem vágom...
  • zaki
    #806
    gratula :)
  • zaki
    #803
    bazz, ha nagyon akarod azt a képet belinkelni afórumba, akkor küldd el nekem, majd én beteszem
  • zaki
    #802
    Z-Upload - ide tőccsed :)
  • zaki
    #794
    mit?
  • zaki
    #792
    hááát bazzeg.... ne is csodálkozz ezen. nem szabad bmp-be elmenteni, csak jpeg-ben. azzal jó lesz
  • zaki
    #790
    most komolyan, mi ebbe a túl bonyolult? ne is csodálkozz, hogy kiborulok az ilyen kérdésektől, főleg, hog nem aludtam semmit az éjjel
  • zaki
    #788
    lehet nem tudom. én mindenesetre azt ajánlom, hogy jpeg-be mentsd el, az tuti jó lesz
  • zaki
    #786
    akkor hagyd a faszba, menjél dominózni, bár neked még az is túl magas
  • zaki
    #785
    ne idegesíts fel, ennyire nagyon hülye nem lehetsz
  • zaki
    #783
    nem, kijelölöd a felső linket, és bemásolod ide ahova írsz az egészet
  • zaki
    #781
    browse-ra rányomsz. képet kijelölöd, rányomsz a tölcsedre. kicsit vársz. bejött a kép + 2 link. a felsőt kijelölöd, és bemásolod ide a fórumba. ennyi. mit nem értesz ezen?
  • zaki
    #778
    bazz, nem igaz, hogy nem vágod...
  • zaki
    #775
    igen, ezt töltsd fel, utána meg a felső linket kijelölöd, bemásolod ide a fórumba úgy ahogy van, és ok
  • zaki
    #773
    na jó, kicsit egyszerűbben. feltöltöd a képet, és a felső linket utána kijelölöd, és úgy ahogy van bemásolod ide a fórumba... próbáld +
  • zaki
    #770
    most pl azért nem írtam be ide 1 linket, mert azt nem írná ki, hanem a képet nyomná be ide
  • zaki
    #768
    igen
  • zaki
    #766
    feltöltöd a képet oda, utána kijelölöd a kép linkjét, pl http://tól a jpg-ig, aztán rányomsz ide a fórrumba található kép linkre, és benyomod a képet, és ok :)
  • zaki
    #764
    én nem szoktam megnézni a meccseket, néha-néha megnézem hogy estek a gólok, nem idegeskedem ezen, van így is elég bosszantó dolog a játékban
  • robotnyk
    #763
    ó, ez nekem is megvolt. számomra nagy csalódás ez a game sajnos. a patchel együtt egyenesen borzasztó.
  • zaki
    #762
    Barry és Boumsong is játszott nálam, de eladtam őket, mert nem fértek bele a csapatba
  • zaki
    #761
    egyébként nagyon cool a védelmem, előző szezonba csak 19 gólt kaptam, nem is csoda, hiszen elég brutális védelmem van (Samuel, Mancini, Candela, Coloccini, Bonera, Panucci, Chivu, Lúció). Prlizzoli a kapusom, nagyon jól véd
  • zaki
    #760
    ja, és a 31. fordulóban vagyok 17gy 11d 3v, 47-17 gólkülönbséggel, jelenleg a 3. vagyok 7 ponttal lemaradva az Intertől
  • zaki
    #759
    én eddig 2X kaptam ki otthon az Atalantától, meg a Chievótol, és most kaptam ki először idegenben az Intertől. persze, hogy ideges az ember, mert ha otthon nyerek az Atalanta, és a Chievo ellen, akkor most nem ott lennék ahol. ez van, el kell fogadni, majd máskor nyersz, ez egy ilyen játék
  • zaki
    #751
    passz
  • robotnyk
    #750
    nemtudom, de ideje lenne
  • Takezó
    #745
    elég jó... de hosszútávon egy taktika se jön be... az MI felismeri és ellentaktist csinál .(
  • kisficege
    #744
    én is ezzel a taktikával játszom.Inter taktika
  • Takezó
    #743
    de hogy írjak a játékról is: énb most a 3-4-1-2 Ponton taktikát használom, amit valamelyik külföldi szájtról szedtem le. Nah ebben van egy MC aki fut fel mint atom, ha fradival vagy, érdemes ide Csurka Zoltánt használni. 20-as Pace 18-as Dribbling, a többi 10 körül, de nálam ontja a gólokat!
  • Takezó
    #742
    dedfe jáccunk csak hát mit írogassunk ide?
  • kisficege
    #741
    Na,mivan?senki se managerezik?
  • kisficege
    #740
    ezek meddig szórakoznak????
  • kisficege
    #739
    Amúgy ez 100szor jobb mint a Total Club Manager...van már ujjab magyarítás?
  • kisficege
    #738
    :)