715
Madden NFL 2005
  • antijedi
    #35
    pontosan fején találtad a szöget :P
    amerikai foci NEKEM káosz, nem mondtam hogy másnak is :)
    szvsz rugby sokkal normálisabb valahogy pedig a kettő azért hasonlo, gyk csak anyi külömbség van hogy az amerikai foci sokkal rosszab mint a rugby :P
    apropo, jut eszembe sport játékoknál miért nincs soha tutorial? :))
    amugy az hogy minden csapat ellen változik a taktika logikus más sportokban is igy van de ált azért nem szükséges bevágni minden csapat történetét az elmult száz évben :)
  • Bucser
    #34
    Inkább csak nem érted az amcsi focit:) Nem káosz, hanem megfelelő taktikát kell választani támadás során:) Ja és nem imnden csapat ellen tudsz futójátékkal előretőrni csak passzokkal mondjuk és van olyan csapat aminek a védelme olyan hogyha egyszer elveszted a labdát akkor nem fogod visszaszerezni a touchdown-ig... De volt már hogy védelemmel szereztek nekem 60 Yardot az ellenfél... (Ergó az hatvanastól az én touchdown vonalig toltak vissza a védelemben 5 down turnover és bezsákolták egy quarterback kiugrással a labdát... (IGAz a Quarterbackjüknek eltört a válla így utána adtam nekik 3 TD-t és nyertünk:)
  • antijedi
    #33
    eh, ezt nem kellet volna..., utálom arcade gamekat de ez a madden nem valmai elgondolkodtató game hanem egy káosz :) bár lehet cska azért iylen nekem mert az amerikaifocit se nagyon szeretem :)
  • Since
    #32
    látom te az arcade gameket szereted :-)
  • antijedi
    #31
    hát nem tom, de a rugby az logikus szép jó meg minden, itt meg az egyonbiztositot bebugyelált idioták rohangálnak össze vissza :P
    meg alapjai kb mint a rugby szal értem de pl az elég idegesitő hogy 3mp-nként megáll a game :P
    meg az irányitás elég érdekes..., mindenesetre szerintem ez nem az én játékom lesz :)
  • Since
    #30
    :)eleinte nekem is káosz volt, csak bele kell jönni
  • antijedi
    #29
    jah én leszedtem, nem tünik szvsz rossznak bár szerintme ez nem az én játékom merő káosz nekem az egész :D
  • Since
    #28
    Valaki jáccik a 2005ös verzióval? csak azért kérdezem, mert feleslegesen nemtöltöm le akkor ha nagyon gagyi. Anno még a 2004 szépen ment mx440el, 2005ben nemvagyok benne biztos, mert nhl szarul megy.
  • joe69
    #27
    fel
  • antijedi
    #26
    ftp, de az miért lényeges? :) amugy nekem spec még nem ért le :)
  • Dansky
    #25
    Hát nemtom, lehet, hogy az én fogadóm a béna... De az a szitu, hogy ugye AI nagy ívben elrúgja felfelé, mire elkapom, az ellen egy embere már ott toporog a lábam elött (szó szerint). Aztán mielött bármit is csinálhatnék, kiüti a kezemből, utána fumble, és ha ő nyeri, az szar.
  • joe69
    #24
    masnak megy?csak nekem fagy ki?
  • grebber
    #23
    Torrent,Wandoo,Warezcenter stb..
  • Bucser
    #22
    JA egyébként megkáérdezhetem, hogy a 2k5-t ki honnan szedte le?
  • Bucser
    #21
    Miért akarsz Fair catchet adni nekik?? Nem értem.. vagy te fogadod a Puntot és tisztán akarod fogadni a labdát utána a fogadási ponttól szabályosan előremenni a 4 leintéssel???? Mert szerintem baromság Fair catchre menni... Elkapod a labdát utána pedig cselezel 2-3-at jobbra balra és kész a fele körül fognak max meg ha béna ember a futód... Mondjuk én Punt fogadásra mindig egy gyors WR-t jelölök még a taktikai képernyőn... Lehetőleg a leggyorsabbat:) És akkor usgyi:)
  • Dansky
    #20
    argh! Emberek! Melyik gombbal lehet fair catchet jelezni punt fogadásnál? Már 3 touchdownt adtam az ellennek azzal, hogy rámmászik mielött elkapom a labdát, aztán persze elszedi.
  • antijedi
    #19
    én maradnék annál csak rugby -t meg nem nagyon hoz ki az ea... :/
  • joe69
    #18
    azt hittem paran azert jatszanak ezzel a jatekkal, de ugy latszik inkabb maradtok az europainal...
  • joe69
    #17
    kifagy
  • grebber
    #16
    Én most másokat szedek, majd ha lejötek son következik ez is.
  • joe69
    #15
    nekem a 2k5 az elejen a toltesnel kiagy pont a csik vegen
  • grebber
    #14
    Nem hogy legyen benne max 10 hozzászolás.Pedi nagyon jó game csak az irányitást kell szokni azt jó.
  • antijedi
    #13
    nem nyitsz? beteg vagy? :D
  • grebber
    #12
    Nem nyitok neki külön topicot, mert ahogy látom nem nagyon érdekelt game ez, pedig nagyon cool.

    2004-09-15 Madden NFL 2005 (c) EA Sports *CLONECD* CLONECD 149x15 MB 6.2

    Már nagyon sok helyen fentvan.
  • Rylander
    #9
    de az fog
  • Joint
    #7
    denksz
  • Rylander
    #6
    CD kulcs: 0266-FF0M-6666-M666-6666
  • Rylander
    #5
    figyuzz szerintem néz meg ey serial oldlat vagy probáld meg a nasa cseten
  • Joint
    #4
    tud valaki egy serial numbert mondani?
  • Cepheus
    #2
    Szerintem is nagyon jó, csak a baj vele az, hogy hálózatban nem lehet 2nél többen játszani(csak gépenként ha van 4 eszközöd, mint gamepad, stb..) De amúgy nagyan tetszik.
  • Iori
    #1
    Nem rég jelent meg a játék sztem eléggé fasza lett bár nem igen ismerem ezt a sportot...további véleményeket várok tőletek.