453
bannerkep
  • Tomcat
    #13
    IGN bespájzolta a heti DNL képadagját...

    friss DnL képek @ BEHUN Network
  • Tomcat
    #12
    Topic up :)

    Szörnyű ez az érdektelenség a részetekről :) Mindenki daoc meg SWG, stb? :) :S Pedig ütős lesz ez nagyon... Szal mostantól módszeresen azon leszek, hogy pár ember érdeklődését felkeltsem a game iránt, mert szerintem nagyon jó lesz. Lehet (biztos) nem tuják minden elképzelésüket megcsinálni az első kiadásban, de melyik MMORPG tudta? :) Egy se... :D

    DnL időjárás

    közvetlen link az időjárást szimuláló flash filehoz. (1 képkocka = 1 piilanatkép egy adott napról)

    Ez persze nyár közepe óta megvan, de gondolom a kutya se olvasta a BEHUN DnL fórumokat, szal így talán... :)

    DnL Hungarian Fan Page
    darkandlight.com
    DnL official community site (fórum)

    BEHUN Network <-- hetente új screenshotok :)
  • Tomcat
    #11
    Csináltam egy kis DnL giga updatet a BEHUN -on :) Kazalnyi friss kép, mitológia is frissült egy új epizóddal, stb. Csekkolja, akit érdekel ;)

    DnL Hungarian Fan Page
    DnL Hungarian Fan Page Fórum

    Friss DnL cikk
  • zippofcy
    #10
    Szegeny maci, belefagyott a folyoba?
    Ugyanarrol a max 100 oldalbol allo epuletrol meg minek 3 kep? En inkabb nem mutogatnam
  • dikki*yysw
    #9
    Elrontottad, egyelőre.
  • a.carkey
    #8




  • Tomcat
    #7
    Hümm úgy néz ki rajtam kívül a kutyát se érdekli egyenlőre :) a téma... No mind1

    Azért halkan megjegyzem, hogy be lett izzítva a képgaléria a BEHUN -on, s a DnL album fel lett pakolva, így jelenleg 64 screenshot érhető el a 2 in-game videó mellett...

    Közvetlen link a képekhez

    dnl.try.hu




  • Tomcat
    #6
    Ez van... Szived joga! :)
  • DarkHorSe
    #5
    meglestem szép meg minden de nem sokat változott a véleményem :)
  • Tomcat
    #4
    Most nézem, hogy hibásak a linkek

    In-game múvi 1

    In-game múvi 2

  • Tomcat
    #3
    Na, mi ez a nagy érdeklődés? :)

    In-game múvi 1 (2003.05.03)
    In-game múvi 2 (2003.05.13)

    Hátha egyeseknek ettől jön meg a kedvük... :D
  • DarkHorSe
    #2
    igéretes.. de inkább egy Magyar készűlő mmorpg nek szurkolok jobban ...

    Pantheon
    http://www.bark.hu/pantheon/indexhun.htm

  • Tomcat
    #1
    Talán páran hallottatok már erröl a jelen pillanatban még erőteljes heggesztés alatt álló MMORPG csodáról :) Ha igen, ha nem, csekkoljátok le BEHUN Network berkein belül indított fan oldalt. :D Sokminden vár még fordításra, de már így is elég sok infó gyűlt össze...

    Akit érdekel, az az oldalon böngéssze át az összes meglévő topicot, hisz a dev-chat fordításokból nagyon sok infó megtudható.

    Képek, s 2 in-game múvi szintén elérhető.

    dnl.try.hu