453
bannerkep
  • Arthas
    #293
    Azthiszem sikerült bejutnom.. De e-mailt még nem kaptam :(
  • magus
    #292
    nincs vkinek 1 db feleslegese?
  • QuippeR
    #291
    angol idő szerint, szóval itthon hét
  • Gorii
    #290
    este 6 ora
  • QuippeR
    #289
    úgy látszik az a -12 nem kell szóval este hét itthon (ha minden igaz)
  • QuippeR
    #288
    azt írják, 6PM UTC-től lehet majd regelni. ez ugye reggel hét itthon (18-12+1)?
  • magus
    #287
    1nap
  • magus
    #286
    hajj hajj hogy lesz ebbol nyelvvizsga januarban ha jo lesz ez a jatek:/
  • nyikolaj
    #285
    amennyire én tudom egy csomó magyar megvette...

    más: 2 ujabb kép: fan oldal
  • Laza
    #284
    Van aki megvette a Pioneer csomagot?
  • EmThor
    #283
    :D
  • nyikolaj
    #282
    Amennyiben a Fan oldal bármelyik cikkében/hírében stb helyesírási, elírási hibát talál valaki, az írja be ide (is), mivel így gyorsabban a cikkiró(k) tudomására jut a hiba!

    Emthor az nem baj ha szólnak a hibák miatt, az lenne nagyobb baj ha senki nem szólna, mivel az azt jelentené hogy SENKI nem olvassa a cikkeket :)
  • Laza
    #281
    Mi a nonszensz?! Mit koszonjek meg?! Ne beszelj mar baromsagokat plz.
  • EmThor
    #280
    az oké hogy szóltok, de tessék megköszönni hogy valami (ezt nem én fordítottam) komolyan, nonszensz!

    egyébként kulcs megjött már nem?
  • GrimReaper78
    #279
    Örömmel látom, hogy volt foganatja a hozzászólásomnak, és javításra kerültek a hibák.
  • Laza
    #278
    Talan neked nem kellene "pofázni" (hogy a Te kulturalis bofogesed idezzem) ha nem vagy tisztaban egy online (v nyomtatott) tartalom etikettjevel.

    Annyira nem lehetett surgos a megjelenitese, hogy nem fert bele + 10p atnezes. Erre pedig joggal mondja, hogy "osszecsapott munka".
    A kritikakra lehet igy is reagalni, ahogy Te teszed, es lehet ugy is, ahogy azt tette aki kijavitotta.
  • nyikolaj
    #277
    Tényleg elég sok elírás volt benne, de már kijavították azokat
  • EmThor
    #276
    akkor miért nem szóltok, hogy segítetek és kijavítjátok? csak pofázni tudtok mi? arra nem gondoltok, vki örül, hogy elkészül magyarul?
  • Laza
    #275
    Igaz, tenyleg tele van helyesirasi hibakkal.
  • GrimReaper78
    #274
    Nem tudom, ki csinálta a fordítást, de legalább átolvashatta volna, amit írt. Vagy nyomhatott volna Word-ben egy F7-et. Elég igénytelen dolog elírásokkal, szóismétlésekkel teli anyagot kitenni, összecsapott munkára vall.
  • nyikolaj
    #273
    elkészült ujabb 2 szörnyike fordítása:
    - pók

    - sabertooth
  • Laza
    #272
    Nekem pl a WoW-ban a hangulat a graf es a jatekmeneten kivul a taj jellegzetessege, az, hogy egy bokor, egy fa, egy domb, egy haz, minden a helyen van, allando, es nem egy nagy massza mint az SWG volt :)
  • AnuluWork #271
    "Csúnyának" és JELENLEG jellegtelen grafikájúnak, de hihetetlen crafting rendszerrel, questekkel, stb, ott van pl. a még meg sem jelent, jeleneg béta: "Roma Victor".
  • QuippeR
    #270
    na ezért mondom, hogy meg kell nézni.

    mondjuk azt el kell ismerni, hogy van egy szint grafikában is, ami alatt egy új mmorpg-re nem néznek rá, de ez közel sem az, amit a videőből láthattunk. szóval ha gond lesz, akkor nem valószinű, hogy ezzel lesz.
  • Dagobert
    #269
    És mégis, SWGben sokan játszottak és a jellegtelen tájakkal nem volt problémája senkinek, mert a maga a játékélményt szerették benne az emberek, amit most a SOE és LA közösen kiírtott belőle.
    Lehet hogy írtó szuper a grafikája a Middle Earth Online-nak de 1 hét múlva senkit se fog már érdekelni annyira, minthogy jót szórakozzon benne ismerősökkel. Lehet az rpg,craft-üzletelés,pvp vagy pve. A grafika másodlagos lesz. Wowban sem azért van még sokmillió előfizető fiatal és idős mert gyönyörű a grafikája.
    Szóval MEO lehet hogy szép, de olvastam hivatalos oldalon FaQ-t. Semmi infó craftról, minimális pvp, szóval szerintem gagyi a játék
  • Laza
    #268
    Elhiszed, hogy a szaggatast meg sem emlitette senkisem?! :DDD
  • Gorii
    #267
    nemazer mondtam tudod:) kenjuk azt kesz:)
  • Hunnenkoenig
    #266
    Mondjuk ugy, hogy a videot egy ismerös ismeröse keszitette egy kölcsön beta accounttal

    A film elkeszitese egy spontan akcio volt es nem volt megtervezve. Azert szaggat, mert a Fraps eleg sok memoriat felzabal.
  • magus
    #265
    na igen, most szedem a videot, kivancsi leszek, de wowban nagyon birtam, hogy legalabbis az eleje fele volt vmi karaktere a videkeknek, meg lehetett ismerni, voltak kedvelt kemp helyek, voltak helyek ahova az ember nem ment, es ismeros volt, nem kellett elovenni egy ido utan a terkepet, ranezesre tudtad h merre kell menni, es ez, hogy majd benepesitik az emberek vagy bejon vagy nem, majd kiderul.
  • Laza
    #264
    Figy, en ezt azert mondom, mert SWG-ben is ott voltak a hatalmas, jellegtelen teruletek. Az ember terkep es irnytu nelkul nem tudott haladni ugyanazon a teruletek 2x, mert felismerhetetlen volt az egesz.

    Persze nem mondom azt, hogy ez is olyan lesz, de ami a velemenyem rola (mar nem 1 eve varom) azt batran vallalom :)

    De Gori, Te ezt mar tudhatnad :D

    Dec 8.-an majd meglatjuk.
  • EmThor
    #263
    spekuláció a halála mindennek. nemsokára úgyis kiderül. bár valóban érdekes, hogy mostanra ígértek megjelenést és nem is tudom mi lett belőle. kicsit olyan, hogy nem kezdődött meg a kampány de kinn vannak a plakátok. azaz nem kezdődött el a játék de egy pre elő nem béte nem stressz teszt, de fix játékoskerettel ki kell próbáltatni :D
  • QuippeR
    #262
    ki tudja mikori az a videó, azért én megnézem a saját szememmel. ráadásul a dodó meg a sárkányrepülés hangulatosnak tűnt, nem lesz ezzel a játékkal olyan nagy gáz.
  • Gorii
    #261
    nem kenyszerit ra senki, nekem egy probat meger, annak nincs sok ertelme hogy egy fel betarol vitatkozzunk amit meg nem probaltunk ki
  • [Jakuza]
    #260
    Barhogy reagalsz, attol az igazsag nem valtozik.
    Legalabb annyi esztetikai erzek lett volna a video keszitojeben, hogy nem egy ilyen tre minosegut snapol le.
    Bar akkor lehet egyesekenek jobban feltunt volna a sivar kornyezetbol, hirtelen elotuno haz amint a karakter 20 meterre erkezik hozza es hasonlo manapsag komoly jatekba nem illo hianyossagok.
  • Gorii
    #259
    a masik meg hogy mmot ilyen full grafixal nem sokan jatszanak, plane siegenl vagy pvp nel, max nasa geppel
  • Gorii
    #258
    te stilusodba reagaltam, de ha nem erted akkor mind1, smilet lattad a vegen
  • [Jakuza]
    #257
    Hat az ubergagyitol az messze van, viszont a videorol ez nem mondhato el.
  • Gorii
    #256
    latom nem erted, te ugy itelsz meg vmit hogy ki se probalod, hivatalaos full grafix kepekkel meg folos dobalozni
  • [Jakuza]
    #255
    Te nem tudom mit neztel, de nem a MEO-t az tuti.
    Javaslom figyelmedbe a shotokat itt.
    MEO SG topic
  • Gorii
    #254
    a masik ez player video es nem hivatalos