453
bannerkep
  • csgj
    #413
    Ugyanez van nálam is... és nekem is atim van :S
  • kopaszrobert
    #412
    Felraktam, belépéskor bejön minden vonalka, kockák, meg minden egyéb grafikai valami,felraktam a legújabb drivert a videókártyához, de még erre se megy. nem Tudja valaki mi baja? Ati-s
  • Cat 02 #411
    1ébként még az gáz h skilleknek nincs effectjük
  • Marcus_
    #410
    Szervezhetnél nekik pl, gyűjtést a neten "Mentsük meg a legnagyobb MMORPG-t" címmel.
    Bár gyanítom beletőrne a bicskád,sajnos a piacon nincs második esély...Álmodozni meg jó ,én is soxor elképzeltem milyen jó lenne,ha egyszer végre teljesen kész lenne.

    Inkább ezt kuksizzátok ez a jövő------->http://perfectworld.extra.hu/index.php
  • Bakutyin
    #409
    Meg vana megoldás! Ha a DnL fejlesztői lespannolnának a Blizarddal...kész lenne a tökéletes mmorpg.(ezknek a franciáknak a kreativitása, meg a blizard alapossága, gyakorlatiassága, ami ugye hiányzik ebből az istenverte játékból)

    Amúgy 5/1szer be tudok lépni a játékba, 10/1szer nem dob ki, 15/1szer pedig nem is szaggat.Annyira.XD

    Szerintetek valahogy meg lehetne bütykölni a dolgot, hogy offline menjen az egész, de ne csak egy ilyen "körutazás" legyen, (mint az az opció amit alapból felkínál) hanem tök ugyan az a játék, azza la különbséggel hogy én vagyik az egyedüli JK mindenki más NJK? Baromira nem értek az ilyen dolgokhoz, de amennyiben az én gépem irányítja a vadont is akkor ez elméletben működhet...
  • Bakutyin
    #408
    ****************!
  • Cat 02 #407
    hááát nekem nem akadt anynira (nvidia geforce om van ^^)
  • Bakutyin
    #406
    Nemrégóta ingyenes az egész!
    ...én a hajamat tépkedem, hogy az istenbe lehetett egy ilyen nagyszerű játékot így elkurni. Szagagt az egész, teljesen mindegy hogy milyenre állítod, mindenhogy szaggat:D
    Esetleg meg lehet tekinteni nyálcsorgatónak a discovery módot. Ez egy offline változata a játéknak, tulajdonképpen egyfajta próbaüzemmód, csak a tájban lehet gyönyörködni....de az valami fantasztikus.XD
    Szerintem ezt a játékot még meg lehetne m,enteni, most kb olyan státuszban vana mint a shadowbane, de sokkal jobb nála. talán ha valami cég felkarolja....
  • Jockey
    #405
    semmi, halott projekt..
  • Cat 02 #404
    nah mi van vele ? :D
  • Alwares
    #403
    Áh nekem nincsen aktiváló kucsom igy nem is tudok vele jáccani. Úgy látom csak annak van aki megvette...
  • Atisz #402
    Sajna a warrhammer online nem lesz nagy durranás, mert rossz kezekbe került. Előreláthatólag nagyon kommersz lesz...
  • EmThor
    #401
    keylogger trójai a gwonline.net is terjesztett, lehet még fenn is van...

    3 hónap ingyé lol katt

    hát kér érte. majd a warhammer online :D (vagy a vanguard)
  • DonnieBrasco
    #400
    Nagy rakás fekália lett, és gazember csaló banda a "developer"... sok embernek lenyúlták a pénzét, ráadásol keylogger trójait terjesztett a websitejuk... megagáz...

    Inkább gyertek ide, a legjobb fantasy MMORPG jelenleg :)

    Ryzom

    DB
  • Lyan Kyj
    #399
    ennyire...
  • Rasti
    #398
    Nagyon eltünt ez a topik a mélybe :(
    Ennyire rossz a game?
  • Laza
    #397
    Na most azert hagyjuk mar azt a "40,000 square kilometers (15,000 square miles)" gameworldot, aminek a nagyja tok ures textura hegy :)

    Azert pl egy objektumokkal surun teletuzdelt WoW tajakkal nem veszi fel a versenyt :)
  • Dns5000
    #396
    hmm ugy latszik tevedtem megsincs free resze csak elofizetes nelkuli de az is 55dolcsi :/
  • Dns5000
    #395
    Hat tenyleg nem egy szep dolog, de lehet ingyen is jatszani. Meg
    At 40,000 square kilometers (15,000 square miles) of seamless playing surface, Dark and Light (DnL) is the biggest gameworld ever created. Massive numbers of fortresses and cities will populate the thirteen kingdoms of Ganareth, a land locked in an epic battle for control between the Dark and Light factions.

    ez jol hangzik elsore, mondjuk fortess harc mar volt Daocban is.
  • Atisz #394
    Én majd akkor skubizom meg ha kicsit kiforrottabb lesz a dolog...
  • Laza
    #393
    'NEXT GEN MMORPG'?! ... LOL

    Amit eddig lattam belole meg mindig gagyi. Kiv leszek a megjelenesre mi lesz belole :)
  • Marcus_
    #392
    Lassan helyreáll a rend itt is.
    Ezen a linken megtalálható az összes új és régi információ a játék,szinte minden szegmenséről.Érdemes böngészni az NEXT GEN MMORPG craft,skill,politikai és vallási leírásait.
    http://darkandlight.hu/news.php
  • Marcus_
    #391
    Sok-sok hazugság volt már eddig is.
    Mindenesetre ápr. 25-én benézek talán helyrepofozzák.Ugyi pioneereknek 2 nappal előbb,de lehet h ez is elmarad?"Segítsen Obi Wan Kenobi - Ön az utolsó reményünk".
  • Laza
    #390
    En azon csodalkozom, hogy hogyan tud pl El Cid (dbl.hu) ezert a turoert meg mindig ennyire rajongani ...
  • magus
    #389
    sog gigantikusat bukott, a legtobb emerbenk (koztuk enis) meg csak el sem indult a szar motor miatt
  • nyikolaj
    #388
    meg a dnl-t ne a sog alapján ítélje meg senki, a sog egy alpha vezió, vagy ugy is fogalmazhatnék a játék magja. a sogban lévő featurek mind változni fognak, vagy már változtak is, a dnl-t a dnl alapján kell megítélni, 2006 április 27.-én :)
  • nyikolaj
    #387
    most már egész játszható, a szerver rendkivül sokat javult az indulás óta, meg egy csomó bugot is javítottak. Persze egy csomó feature még hiányzik, de jó részüket sog-ba be se teszik majd.

    Amit nem sokára betesznek az nemeséég feature lesz. Elég ööszetettnek látszik a leírás alapján (magyar fan oldalon megtalálhatjátok a magyar fordítást...nemesség)

    másrészt a fejlesztők bejelentették, hogy átalakították a harci rendszert, új motort tettek a game alá. modosították a texturákat, meg az egésu grafikát, szal nem lustálkodnak ;)
  • Laza
    #386
    Ha uj MMO-ba kezdenek, inkabb DnD Online, mint ez a ... :)
  • EmThor
    #385
    öö anno jácchatatlan volt, kijött 1 gigás javítás aztán, de aztán fel se raktam...

    majd nyilatkoznak az aktív gémerek, megjelenés áprilisban
  • Rasti
    #384
    Szasztok.

    Ennyire tré a game ,hogy senki nem irt lassan 2 hónapja ?
  • Atisz #383
    Érdekesnek tűnik ez a játék. Akik kipróbálták, azoknak tetszik?
  • QuippeR
    #382
    de legalább jönne 250K-val a patch... 800MB 30K/sec sebességgel =
  • Gorii
    #381
    A
    new patch will be released when the SoG server reopens.
    This patch contains some graphical additions that are responsible for its increased size of 800 MB.

    Corrected bugs:
    - It’s now impossible to join a guild of the other alignment. - You won’t gain FXP anymore in combat if the level difference between the combatants is too great.
    - Crashing due to an attack by a spell when the target is mounted, is resolved.
    - Crashing due to the connection of a player with more than three saved pets, is resolved.
    - The "boss" that appears at the end of a fortress siege will do more damage.
    - The bug linked to the validation of quests has been fixed.
    - Some domain names have been changed.

    Additions and Improvements:
    - Improvement of the quality of the armours, particularly on the LOD (Level of Detail).
    - Addition of animations on several plot devices.
    - Addition of new armours.
    - Addition of new fortress elements.
    - Missing icons have been updated.
    - Addition of hyperlinks in the chat box (click on a player’s name to make a /tell)
  • Gorii
    #380
    hasonlon gondolkozok :)
  • Laza
    #379
    Azokbol En is :P
    Igy megyek vissza WoW-ozni :)))
  • nyikolaj
    #378
    Ujabb sog videót készítettek, nem rossz, s elég hosszú is, bár nem mutat olyan sokat a játékból, s ahogy nézem aki készítette messze nem full grafikával nyomja, de ennek ellenére jó kis videó. (amit hiányoltam a csávó nem mutatta be hogy snowboarddal lehet mutatványokat csinálni )
    Wizad masterek ismernek pár skillt ezt el kell ismerni - helyből bemutattak vagy 4-5-t.
    videó (46.5 MB)
  • Gorii
    #377
    tegnapi peccsel egyebkent sokat gyorsult a game, meg nem leakos annyira mar etc:)
  • Gorii
    #376
    ez hujeseg merne lenne jatek, rf,silkroad meg hasonlokbol meg mar kinottem:)
  • Laza
    #375
    Ebbol soha nem lesz mar 'jatek'. Ennel jobb sorsra erdemes probalkozasok is elhullottak mar.
    Gori, inkabb nezd meg az RF Online-t :) Official Site
  • Doma #374
    Ezexerint megkaptatok a D&L betát egy kicsit megplasztikázva :P