1059
Terminator 3 a film
  • Kandurex
    #149
  • zaki
    #148
    szűnj +
  • Kandurex
    #147
    Ma este megnézem...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Kandurex
    #146
    Helyesbítek hót xar minőségű van csak....nem baj ....akkó is ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • zaki
    #145
  • Kandurex
    #144
    VAN TS VERZIÓ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
  • zaki
    #143
    király hogy, Schwarzi szinkron-t is vállal ebben a játékban, gondolom majd lesznek, I'll be Back, meg No problemo, Hasta La Vista Baby, Get Down, meg ehhez hasonló beszólások a játékban
  • Inquisitor
    #142
    Ez most ugye a War of Machines, nem pedig a Rise of Machines :)
  • Venus
    #141
    Visszaterve a jatekhoz...

    A jatek a tervek szerint 2003. november 18-an jelenik meg (Fejleszto: Clever's Games, kiado: Atari)

    A jatek egy verbeli FPS jatek, amely a Terminator vilagban jatszodik... Lesznek jelenben es lesznek jovoben jatszodo jelenetek a jatkebna...

    A jatekot mind Single es mind Multiplayer modban lehet majd jatszani...

    Single modban kuldetesek sorat kell majd vegrehajtani, hol a Terminatorok, hol az emberiseg oldalan... A lenyeg, hogy Single modban Arni borebe bujhatsz es igy kell kaszalni az ellent :)

    Multiplayer modban valaszthatsz, hogy melyik oldalon szerentel harcolni... Kulonbozo kasztok kozul valaszthatsz, es fegyverek illetve jarmuvek hasznalatara is lesz mod.. Sot szinte elengedhetetlen, hogy kihagyd a jarmuveket...

    Kulonbozo jatekmodok teszik erdekesebbe a jatekot (Mission, Team Deathmatch, Domination)...

    Es ne feledkezzunk meg a hangulatrol sem :)

    Roviden ennyi...
  • HuAn82
    #140
    Bocsi..lesz a premier!
  • HuAn82
    #139
    A bemutatón majdnem elélveztek a kritikusok!Hát a Blik az egy "szavahihető komoly" lap!Tokioban most van a premier!Mit nem adnék,ha láthanám 1 a látványtól tágranyílt szemü japán ábrázatát!:-)
  • djcom
    #138
    faszom hol van már az első TS??????????????????????????????????
  • kyle reese
    #137
    én is igy gondoltam hogy kamu az egész cikk!
  • Kandurex
    #136
    Bravo-girl nem olvasátok? Ott is biztos van T3 review....be kell kakilni....ekkora dumát: "olvastam a blikkbe, hogy xar lesz" KÉSZ...
  • zaki
    #135
    ja meg a tina, meg a töcs-ből
  • Kandurex
    #134
    haggyátok már azt a kurva magyar sajtó silánygyékot....nem igaz...mi van itt? jó hogy nemár a kiskeggyedből fogok tájékozódni T3 ügyekben.
  • zaki
    #133
    blikk... amit írnak mind el hiszem
  • kyle reese
    #132
    most olvastam a blikkben hogy a Terminator 3 bukás lessz! ez az egyetlen negatív kritika amiröl hallottam pedig rendesen adtak ki hírt a filmröl az utóbbi hónapokban!
  • Kandurex
    #131
    bulvár sajtóból infot készpénznek venni eleve hülyeség (pláne olvasni)...a review-ok mindenhol magasztalják, szal nincs gond, ne aggódj.
  • Gnome
    #130
    minap egy pletykalapban (Blikk)olvastam miszerint a Terminator 3 megbukott...Szerintem ez Baromság... vagyis remélem..

    CSa'
  • HuAn82
    #129
    Álmaim terminátora!Ilyet akarok most Azonaaal!!
  • Braveheart
    #128
    hú elfogadnék egy t800-ast...mennék az utszán, és ha vki beszól, csak odaszólok a haveromnak :)...
    ha tudjátok honnét lehet letölteni a filmet szóljatok!
  • Kandurex
    #127
    Ne is fájdítsd a szívem...kúva amcsik...
  • zaki
    #126
    már játsszák az amerikai mozik... lassan már a netről is le lehet majd tölteni
  • Csaba
    #125
    Ha egy Terminatort rászabadítanánk az Apehra, akkor szerintem több évre leamortizálná az egész adórendszert, és a hadsereget kéne bevetni, hogy megállítsák, de addig is, míg helyrepofozzák az apehet, több évig nem fizetnénk adót, nem lenne ugyanis kinek.:-))))))
    Ha meg a parlamentbe látogatna el hűséges T-800-asunk, akkor megnézném a döbbent politikus arcokat, ahogy szétveri a birodalmukat....
    Terminator, yeahh!!!!!!! Alig várom a filmet!
  • Kandurex
    #124
    Érdekes feltevés! Hmm...egy T800s aki magátol megy az APEH-hoz különösebb ráhatás nélkül. :D
  • HuAn82
    #123
    Ha már a parlamentnél tartunk,akkor még adórendszer is!:-)
  • Kandurex
    #122
    Soha nem olvastál még terminator könyveket mi? Attól hogy a harci rutinok életbe lépnek még nem biztos, hogy végig is tudják vinni a folyamatot. A terminator ostya processzorának és a belső mindegyik különálló rendszerének köszönhetően olyan, mint....hmmm...emmmmm....mint a parlament. Valamihez szükséges az összes honatya szavazata és van amikor nincsenek elegén és érvényét veszti a szavazás (elnapolják, mitommén). na valami ilyesmi. Tudod életembe nem láttam még T800 Alpha-t, szal csak így tudtam elmagyarázni, mitommén mi van benne (halvány emlékek egy álcázó és beolvadó rendszerről, harci rendszer, ,logikai rendszer, stb. stb. stb. stb. .
  • Braveheart
    #121
    nemtom hogy miért emeli a terminátor ütésre a kezét amikor ha meg akarná ölni le tudná tépni a feját 2 ujjával...
  • Kandurex
    #120
    Még másfél hour és játszák a mozik...méééé nem vagyok amcsi ilyenkor...csak 2 és fél hour-ra, aztán gyűnnék vissza ide
  • Kandurex
    #119
    Komoly. Bár, hogy a két képen most a TX ármánykodása v. T800 anomália-ja miatt van-e a bunyó azt nem tudom, holnap, holnaputánra vagyis amikor megnéz(ük)zem filmet ugyis kiderül.
  • zaki
    #118
    ez komoly? akkor ezért akarja kinyírni J. Connor-t a két képen...
  • Inquisitor
    #117
    "De a "Terminator 3: Rise of the Machines" a konzolos valtozat. Azt mas fejleszti.
    A PC-s valtozat a: Terminator 3: War of the Machines."
    Annyira más fejleszti, hogy a két játék totál más.
    A Rise of Machine egy akciójáték lesz, inkább arcade jelleggel, lesz benn lövöldözés és bunyó is.
    A War of Machine meg kőkemény FPS lesz küldetés hegyekkel, szépen folytatva az előző Terminator játékok hagyományait :)
  • Kandurex
    #116
    hmm...acsmiba játszák 04:56:30 múlva :(((
  • Kandurex
    #115
    ennye-bennye
  • Kandurex
    #114
    SPOILER!!!!
    -------------------

    -------------------

    A TX minden robotot tud írányítani T-XXX kategóriába.
  • HuAn82
    #113


    Terminator túlhajtott üzemmódban!Enyhe őrült csillogás az optikán+túlterhelt hidraulika.
  • zaki
    #112
    ez az a tipikus "kinyírlak, felakasztalak, felnyársallak, kiontom a beledet, megeszlek reggelire" fej:
  • zaki
    #111
    ezt lehagytam:
  • zaki
    #110

    most a Schwarzi végülis a jó vagy rossz a filmben?