1059
Terminator 3 a film
  • zaki
    #28
    miért nme ez a neve a PC-s változatnak?
  • Jacek
    #27
    ahoz kepest a konzolos gamenak a neve van folul:)
  • zaki
    #26
    nem, ez a PC-s változatnak nyitott topic
  • Jacek
    #25
    ja most nezem ez a konzolosnak a topicja??:DDDDDD
    ha zavar valakit sorry:)
  • Jacek
    #24
    hardwired

    Gamers Hell) Hivatalosan is bejelentette az Atari a Terminator 3: War of Mashines-t, aki esetleg egy kő alatt töltötte volna az E3-as időszakot, annak elmondom, hogy ezt a PC-s multiorientált MOHA játékot egy magyar fejlesztőcsapat készíti, mégpedig a Clever's. Nem összetévesztendő a konzolos Rise of the Machines-nal. Ilyen zaftos liszensszel még magyar cég nem csinált játékot, remélhetőleg a "okos" fiúk megmutatják, hogy is kell filmen alapuló játékot hegeszteni. Ahogy Sogun már értekezett róla, itt alapvetően multihentről lesz szó, "Gyilkos Terminátorok zirregnek az egyik oldalon, macsó lázadók kolbászolnak a másik oldalon". (Thx Castor)
    Lássuk akkor a hivatalos FÍCSÖRLISTÁT!

    * Multihent 32 résztvevővel (pl. Team Deathmatch és Domination)
    * Ingyenes GameSpy Arcade támogatás
    * Irányíthatjuk Arnold Schwarzeneggert legkedvencebb szerepében, aki hangját és mozgását kölcsönözte a játékhoz.
    * Ütős sztori keretében kipróbálhatjuk mind a két oldalt, 10 misszió erejéig
    * Fegyverek, helyszínek egyenesen a T3-ból vannak átvéve.
    * Arzenál: Barrett M82 mesterlövész puska, Heckler & Koch G3 rohampuska, M4A1 carbine stb.
    * Helyszínek: Lepusztult országutak, romos kikötő, Tech-Com és CRS katonai bázisok, gyárk stb.
    * Különböző karakterek mindkét oldalon, természetesen minden osztálynak megvan az előnye és hátránya
    * Emberek: vadászok, kemény vadászok :), felderítők, hadtáposok :)
    * Gépek: T900 Endoskeleton, T900a Infiltrator, HK tank, FK hovercraft
    * Speciális harci helyszínek: metró, alagutak, kiégett épületek
  • Jacek
    #23
    multi ra is hegyezve lesz elvileg
  • Jacek
    #22
    nem tudom de azert jelenkeztem a beta tesztre:)
  • a.carkey
    #21
    Mindig elgondolkozom, hogy miért nem a Csonka Bandi játszotta anno a Terminátort! Tök passzolna a szerpbe ...

    Remélem, ha nálunk leszinkronizálják a Stohl lesz Swarzi hangja :)
    Csonka Bandi volt ugyanis a nigger tervező hangja az előző részben :)
  • zaki
    #20
    a képek eléggé gagyik, de jóra sikeredett a trailer, érdemes megnézni, én kellemesen csalódtam benne
  • I.C.ram
    #19
    Egyre többet csalódom a magyar játékfejlesztésben... remélem ezzel nem leszek így. :( Bár nagyon úgy néz ki. :(
  • zaki
    #18
    kiadtak egy trailert a játékról, sztem nagyon állat lesz
  • Anee
    #17
    Cleverset ismerve ez a november 18 ez tolódik egy évet vagy trágya lesz/cabelas2/
  • Tikal #16
    Szedjétek le az E3-as videot HW-ről
  • zaki
    #15
    ja, november 18-án
  • InterSAS
    #14
    de ez lesz PC -re is, ugye??
    ha igen, mikor?
  • zaki
    #13
    jaja, de oda is írtam
  • Tikal #12
    Elég gyengus képek (x-box? )
  • SoDI---
    #11
    Minden esetre látszik rajta, hogy a film történéseit fogja hűen követni (már a Trailer alapján), még jobban is, mint ahogyan annak idején a c64-es T2 tette.




    Miután azzal annak idején nagyon sokat nyomtam, előre érzem, hogy ez is kellemes órákat fog szerezni nekem. A grafikája nem tűnik világrengetőnek, de nem ez számít a szememben :-)
  • Kandurex
    #10
    Ok...nov18- áááá, messze van....addig mindenféle Half-life2-Doom3 cuucot kell végig tolnom, nem is tudom lesz -e időm ilyesmire. (pedig imádom a terminator filmeket)
  • Alexease
    #9
    Lesz! A Clever's kifejezetten a PC-s verziot csinalja.
    Bar szerintem fostalicska lesz. Csak a film miatt csinaljak, adjak ki.
    En jobban orultem volna, ha a Clever's inkabb autoszimulatort csinal - pl. Screamer 4x4 2. D ez mas tema, nagyon off:)) Bar ebben biztos van penz:))
  • zaki
    #8
    lesz, 100%
  • Kandurex
    #7
    A lényeget Zaki!! Lesz -e PCs support v. nem??
  • zaki
    #6
    + az is, hogy november 18-án jelenik +
  • zaki
    #5
    most olvasom, hogy a hazai Clevers fejleszti a játékot
  • Braveheart
    #4
    remélem a grafikán javítanak
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    énis ! és megjelenik!
  • zaki
    #2
    itt van pár kép (igaz xbox-os...)
  • zaki
    #1
    na, kíváncsi vagyok, milyen lesz ez a játék, ha megjelenik 1általán Pc-re