1059
Terminator 3 a film
  • Csaba
    #442
    Jó-jó, nem unalmas a történet, meg gondolom, van benne sok jó jelenet, de én a környezetre gondoltam, csak romok-és romok. Ez lenne unalmas, nem? mindegy, azért az is jó lenne, mert neke ma kedvenc filmem a Terminator-sorozat, úgyhogy akármit is csinálnak, biztos jó lesz.:-)
  • Csaba
    #441
    Igen, nem lenne rossz időben menekülve sem, de azt már ellőtték a franciák Jean Reno-val meg Christian Clavierrel azzal a lovagos filmmel, ha jól tudom, Jöttünk, láttunk, visszamennénk volt a címe.:-)
    Össze-vissza mentek ,aztán kikötöttek Napóleonnál...
    Bár azért a dinók korában elég fura lenne...akkor még ember sem volt:-)
    Egyébként kíváncsi vagyok, hogy oldják meg a 3-ban azt, hogy bár a 2-ben elpusztítottak minden bizonyítékot T-1000-estül, Schwarzistul, első Terminator-processzorostul, és karostul, mégis van 3. rész?
    Vagy ezt azzal a nem túl eredeti ötlettel oldják meg, hogy a Skynet visszaküldött még egy Terminatort 2000 valahányba? Ezért mi újból visszaküldjük Schwarzit? És azt sem értem, hogy a zemberek, ha tudták, hogy vissza kell küldeni valakit, akkor miért csak egy Terminatort küldtek vissza? Miért nem mondjuk 10-et? Akkor a T-1000-esnek semmi esélye sem lett volna....
    Ezért bonyolult a történet, mert ha a 2-ben megsemmisítettek minden dokumentumot a skynetről, akkor elméletileg nincs skynet, nincs világvége, nincs túlélő-háború, nem?
    Viszont ha Skynet nem küldi vissza a T1000-est, akkor az emberek sem küldik vissza a T-800-ast, és akkor nem rombolják le a Cyberdine Systems-et, és akkor a Skynet elkészülhet, igaz? A T2-végén viszont minden megsemmisült, elméletileg nincs adat, ami alapján létrehozhatnák a Skynetet.
    Bár az is igaz, hogy a Skynet ezt nem tudhatta előre, mikor visszaküldte a T1000-est.:-)
    Ha ebbe belegondol valaki, akkor beleőrül.:-))
  • gonosz
    #440
    azert a vissza a jovobe jo film volt, nem szidni :)
  • TheZsenyka
    #439
    Akkor viszont T800 lehetne Old Shatterhand.
  • TheZsenyka
    #438
    "Mindjárt a T1000-t kinevezitek Lucky Luke-nak"


    Ez jó!
  • HuAn82
    #437
    "De gondolom, a 4. rész a jövőben fog játszódni, és egyáltalán nem lesz olyan dögös, mint a többi, végig a lerombolt világ romjai között fog játszódni, ami 2 órán át elég unalmas lesz..."Ha olvastad volna a többi könyvet is ilyet nem írsz!
  • HuAn82
    #436
    Nektek nem a terminátort,hanem a Vissza a jővőben-t kellene nézni.Ennyi baromságot összehordani.Mindjárt a T1000-t kinevezitek Lucky Luke-nak....
  • gonosz
    #435
    egy kicsit olyan lenne akkor mint a bill es ted :)
  • TheZsenyka
    #434
    A ,últban játszódó történet zseniális volt, nagyon bejött annak idején. Egyetértek.

    "És van olyan jelenet is, amikor vagy 100 lovag ront a Terminatornak, és legyőzik, börtönbe vetik, és az tök látványos lenne filmen, ahogy aztán megszökik onnan, lerombolva a fél várat! :-)"

    Királyság volt.

    "De gondolom, a 4. rész a jövőben fog játszódni, és egyáltalán nem lesz olyan dögös, mint a többi, végig a lerombolt világ romjai között fog játszódni, ami 2 órán át elég unalmas lesz..."

    Nem feltétlenül kell 2 órán át a lerombolt jövőben játszódnia. Mi lenne, ha az időben menekülve játszódna a történet:

    - rómaiak
    - második világháború
    - dínók
    - western jelenetek

    Persze egyikre sem épülne konkrétan a történet, hanem gyakran váltakozna az idő és a helyszín. Híres történelmi eseményekhez lehetne kötni a sztorit. Persze gondosan ki kell dolgozni hogy ne komédia legyen belőle. Meg lehet csinálni, ezt bizonyítja a középkorban játszódó Terminator könyv sorozat is.
  • TheZsenyka
    #433
    SPOILER

    "A skynet egy katonai számítógép, amit a hadsereg használt és öntudatára ébredt! Ez nem lehet egy vírus, már az első T filmben le volt fektetve ennek az alapja! "

    A filmben elhangzik hogy 'I know what you are looking for Sir but SkyNet is not ready for a SYSTEM WIDE connection' (mikor a parancsnok a pentagonnal dumál) tehát SkyNet működik, csak hivatalosan nincs rákötve a teljes rendszerre. De mivel mesterséges intelligencia ('Sir the pentagon has proposed that we use our AI to scan the entire infrastructure.' - mikor a parancsnokot tájékoztatják a vírussal kapcsolatban) ezért képes hekkelni a hálozaton levő gépeket, elkezdi átvenni az irányítást csak a bázison nem tudják hogy SkyNet hekkel.Még el sem indítják SkyNet-et mikor Arnie már köp az autóban mikor a csaj panaszkodik hogy nincs vonal: ('Skynet is assuming control of the global communication before its attack.') Tehát egyértelmű hogy SkyNet hekkeli a terepet csak mindenki azt hiszi hogy egy vírus.

    "Máskülönben, ha atomháborút kezdeményez, akkor a saját "teste" ellen indít hadjáratot."

    Veszteségek nélkül nincs háború. SkyNet nyílván hajlandó sokmindent beáldozni. Annyi biztonsági mentése van amennyit csak akar :D

    "A skynet össze van kötve a világhálóval, de van egy server, amin ez a katonai program futtatva van! Lehet, hogy ez van a filmben, de ezt baromságnak tartom erősen! Mondjuk lehet, hogy az akció után mentette le magát egy katonai serverre, de akkor is az első magyarázatot tartom elképzelehtőnek!"

    Nem! Van egy server amiről "SZÁRMAZIK". SkyNet egy mesterséges intelligencia, ami nem "elhelyezkedik" egy serveren hanem JELEN VAN A HÁLÓZATON.
  • Csaba
    #432
    A 4. rész, ha lesz, akkor lenne a legjobb, ha azt a könyvet filmesítenék meg, amikor a középkorba megy vissza egy hiba folytán (eredetileg a 70-es évekbe ment volna, de valami hiba miatt 1191-be ment vissza...) szeretett T-800-asunk, hogy kiírtsa Sarah Connort.
    Az eredetileg 4 történet volt egyébként.
    Tök frappánsul fejeződik be, szerintem méltó lenne egy Terminator-filmhez: A jövőből visszajött Miriam Randolf (aki egy szép, de erős nő a történet szerint) és a középkori lovag, Raoul Foret-Noir (akit ugye a végén megöl a Terminator...) szerelméből egy gyerek születik, és ő a Connor nevet adja neki, és nem kizárt, hogy ezáltal alapozódik meg az a Connor család, aki majd szétveri a Skynetet. Aztán megalapítják a "Figyelőket", pár templomos lovaggal,akiknek az lesz a feladata, hogy figyeljék, ha egy "démon", magyarán újabb Terminator érkezne, és likvidálják. Természetesen így fejeződik be a könyv, hogy: Miriam azért is adta a Connor nevet a gyerekének, és alakította meg a "Figyelőket", mert nincs végzet, csak ha bevégzed!
    Szerintem brilliáns volt végig a sztori, és tele volt fordulatokkal, és a vége is tök látványos lenne filmen, amikor becsalják a Terminatort a hegyek közé, aztán meg ráomlasztják az egészet!
    Gondolom, aki olvasta a könyvet, az egyetért velem. Aki meg nem olvasta, az nem tudja, miről maradt le...
    Bár igaz, hogy nem lennének szuper gránátok, de Miriam visszahoz egy lézerpisztolyt marhahúsba csomagolva (arra is van magyarázat, hogy Reese miért nem hozott vissza ugyanígy annak idején lézerstukkert: Mert kockázatos lett volna, ugyanis nem lehetett tudni, hogy a marhahús, benne a fegyverrel nem nő-e bele az emberbe az időutazás során. Az ugyanis végzetes lehetne...), és azért vannak nagy robbanások a történetben.
    És van olyan jelenet is, amikor vagy 100 lovag ront a Terminatornak, és legyőzik, börtönbe vetik, és az tök látványos lenne filmen, ahogy aztán megszökik onnan, lerombolva a fél várat! :-)
    De gondolom, a 4. rész a jövőben fog játszódni, és egyáltalán nem lesz olyan dögös, mint a többi, végig a lerombolt világ romjai között fog játszódni, ami 2 órán át elég unalmas lesz...

  • gonosz
    #430
    muholdak nelkul hogy kommunikalt volna a sajat alegysegeivel a foldon? lehetetlen lett volna.
    a monitorfrissiteses gyilok is baromsag.
  • Blasta
    #429
    Kis IQ-tlan gyökér...
  • Grifid
    #428
    Lamák :)))
  • Dns5000
    #427
    ja igy mar oke:)
  • Kandurex
    #426
    Na ja, de ugye oda nem volt írva, hogy SPOILER v. nem.

    Na akkó': SPOILER DANGER: #396; #387 hozzászólások

    aki elolvassa magára vessen.
  • Blasta
    #425
    Na befexem a TV elé, jó volt eszmétcserélni srácok! Pápá! :-)
  • Blasta
    #424
    Amőgy annyit kell csak odaírni nagy betükkel, hogy SPOILER! A legtöbben megértik és átugorják!
  • Blasta
    #423
    Mert KB olyan a fogalmazási/helyesírási stílusod! :-DDDDDD

    Bennem már van 1-2 sör, mondjuk az semmi...
  • Dns5000
    #422
    meg nem miert? :P
    ott van kibaszot nagy betukkel hogy ne olvasd el egybol elovasod marcsak azert is :)
    amugy kivancsi leszek hogy a pirates of the carabbian topic is atmegy-e majd moviba :)
  • Blasta
    #421
    Jaja, ez a félkegyelmű nyomatta be az okosat...:-DDDD
  • Blasta
    #420
    Én sokat irogatok a filmes topikba, de már hozzászoktam, ha értékelek egy filmet, akkor mindig nagybetükkel odaírom, hogy SPOILER, mint itt Zsenyka! Már egyszer-kétszer megköszönték.

    Most ugye nem tudtam odaírni, mert nem láttam...:-DDDD
  • Kandurex
    #419
    Bár Grifid volt a tettes:(
  • Kandurex
    #418
    van benne valami :) csak már láttam, hogy kezdtetek elvadulni gondoltam beírom, hogy spoiler veszély van....na mindegy...legközelebb majd nem fogtok forgatókönyvet gyártani. Me' a sok elvadult hülyeség között az igazságra is rá leltetek vala...
  • Blasta
    #417
    Be vagy baszva? :-)))
  • Dns5000
    #416
    Ezeket nem nem elolvasni dolgokat nem kellet volan mert egybol elovassa mindiki, aztan meg mergelodik :D
  • Blasta
    #415
    Mellesleg igazán megszokhatnák már, hogy az ilyen nagyobb horderejü filmek premierjét egyszerre szervezik az USA premierrel!
    Ezzel egy rakás jegytől esenek el, mert többezren töltik le a filmet, pedig ha nem lehetne megszerezni, akkor lehet, hogy azok is beülnének rá, akik inkább letöltenék, csakhát ugye még nem tudják!
    Az egyik ilyen legnagyobb elkúrt premier az a SW EP 1 volt! De az világszinten volt elbaszva, mert PC-n már a játékot is végignyomtam, de a filmet még nem lehetett itthon látni!

    Szerencsére az EP 2-vel kiköszörülték ezt a csorbát...
  • Blasta
    #414
    Ez a Grifid gyerek, ez nem eccerü. Bazmeg utálom az ilyen "és az mekkora volt, amikor"...."de a legnagyobb poén az, amikor..."

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Egyszerű mint a bot.
  • HuAn82
    #413
    ÁÁÁÁÁÁÁ!!!
  • Blasta
    #412
    nagykirályok vagyunk geca! :-D
  • Dns5000
    #411
    hmm meg nem is lattuk es leottuk a film veget? :P
    hat ez gaz de mostmar nekunk is le van love pedig nem is tuttuk hogy tudjkuk...
  • Blasta
    #410
    Mondjuk ez az a nagy poén, ami lelövi a filmet?
    Mert ezt nem tudom elhinni!
    Azt hittem, hogy Grifid uccsó mondatára célzol...:-)

    MOST AKKOR MIVAAAN? :-9
  • Kandurex
    #409
    Mán mindegy :)))
  • Blasta
    #408
    Jaaaa! :-DDDDDDDDDDDDDD
    Értem! Sorry. Nem tudtam, hogy gáz lesz :))
  • Kandurex
    #407
    Olvasd el a #396 hozzászólásod első 2 sorát :((
  • Blasta
    #406
    Ja, az más! :-)
  • Blasta
    #405
    Jaja! :-D
  • Blasta
    #404
    Miért? Én még nem láttam! Mit lőttem le? Csak a könyvekből szedem az infókat...
  • Dns5000
    #403
    ja a skynek nem 1 virus, pesze aztan megfertozott minden rendszert.
  • Kandurex
    #402
    EZ KÉSZ!!!!