17064






  • Danny
    #1729
    Egyebkent ha op lennek, 2 eselyt kapna aki ilyet csinal. Elso alkalommal kapna egy magyarazattal egybekotott kick-et, a masodik utan meg egy bant, meghatarozatlan idore. Eszmeletlen idegesito ha valaki hulye. Es ezt most a DTK-ra ertem, meg a repulo utan lovoldozunkre.

    Aki a helikopteredre lovoldozott fobazison a legvedelemmel, az nem veletlenul Destiny volt? Engem o szokott ilyennel szorakoztatni.
  • Danny
    #1728
    Hmmm... Tolokocsis brigad? :D
  • Danny
    #1727
    Mondjuk ugy, hogy egyre tobbet nezem elotte az ASE-t, hogy ki van fenn. ,)
  • TheGOro
    #1726
    Mondjam, vagy mutassam?!
    Na mutatom:
  • Danny
    #1724
    Szivesen folyatatnam az eszmecseret, de sajna orara kell mennem. De este azert jovok ;). Egyebkent nehogy azt hidd, hogy neheztelek vagy valami, reszemrol nincs para, csak jobb ezt itt megbeszelni, mint jatekban. Bye!
  • Danny
    #1723
    Biztos voltam benne hogy ezt fogod mondani. A valaszom pedig: Azert hoztam fel mert mar a jatekban sem kellett volna hogy tema legyen.
  • bobvagyok
    #1722
    Danny!
    Te kérdezed, hogy ez miért téma??
    Hát nem Te hoztad elő itt a fórumon???
  • Danny
    #1721
    A logotokban bal oldalon az a kis abra mit abrazol?
  • Danny
    #1720
    Na akkor most nekifutok meg 1x, az elobb siettem mert vissza kellett mennem orara.

    A nevem Danny. Tenyleg veletlen repultem beled, igaz masodik alkalommal valoban bena voltam. De csak azert mert, tegnap iraki csapattarsaim, eleg gyakran lopkodtak AH-kat az amcsiktol, igy nagyon meg kellett neznem hogy melyikre repulok ra. Szerencsetlen veletlen volt, hogy akkor is pont teged fogtalak ki es nem tudtam idoben leolvasni, hogy kek vagy piros vagy. Hezitaltam, de csak azert mert nem akartam szetloni a csapattarsamat. Ezert mentem neked.

    A masik meg az, mint ahogy azt alant is leirtam: Miota tiltott belerepulni a masikba? Nem szep dolog, en sem szeretem, nem is szorulok ra, de neha szukseges es elkerulhetetlen. Inkabb csattanok en is, mint hogy utana legyakd a tankjainkat amik epp foglalnak. Miutan tegnap nem zaszlonal csattantunk, ebbol is lathatod, hogy semmi ertelme nem lett volna reszemrol, hogyha direkt csinalom. De mint mondtam, nem szoktam ezt csinalni, mert siman leszedem a helikoptert anelkul is.

    Reszemrol ennyit tudok mondani az esettel kapcsolatban, de mar az is vicces, hogy ez egyaltalan tema.
  • Danny
    #1719
    Meg ha direkt is lett volna, mint ahogy nem, akkor sem szolhatnal egy budos szot sem mivel ellenfel voltal. Mikor mondja meg az ellenfel a masiknak, hogy Te lecci ne repulj mar belem, mert olyan idegesito... :D LOL vagy
  • bobvagyok
    #1718
    amúgy tegnap szerintem is volt néhány jó kis menet...
  • bobvagyok
    #1717
    Denni! Ha rendesen lebaszlak, akkor szerintem jobban felháborodsz...
    én csak megjegyeztem, mivel kétszer egymás után "véletlenül" belémrepültél.
    sőt, utána még azt is mondtad, hogy lehet, hogy nem is volt véletlen...
    meg hogy azt hitted csapattárs vagyok!?
    most akkor mi is van a színvonallal?
  • CAD
    #1716
    Jo kis menet volt, foleg ha a netem nem esett volna szet minden 5. percben. Kosz a gammat!
  • TheGOro
    #1715
    Egyébként mi ezalatt gyakwart vívtunk az ACC ellen, ahol győzelmet arattunk, eredmények:

    Lost Village

    -=[DF]=-(Coalition) 51 - 0 [ACC](Opposing)
    -=[DF]=-(Opposing) 25 - 0 [ACC](Coalition)

    73 Easting

    -=[DF]=-(Opposing) 232 - 39 [ACC](Coalition)
    [ACC](Opposing) 274 - 191 -=[DF]=-(Coalition)

    Összesítésben 499:313, 186 pont differenciával győztünk!

    Ezúton is köszönjük az [ACC] klánnak, illetve minden résztvevőnek!
  • TheGOro
    #1714
    Kösz ez az új eggyen logónk.
  • Danny
    #1713
    Ismet mokas volt a jatek a DW-n. Mittomenmilyen ONIX gyerek farbalovi a sajat repteren a felszallo gepeket, aztan meg jon bob pajtas, aki mint ellenfel fel van haborodva ha nekimesz akar veletlenul is a helikopterenek a vadasszal. Rendesen lebaszott hogy mit kepzelek. :)
    Suttyo a szinvonal emberek!
  • Danny
    #1712
    A [DC tester] klan rajta van az ugyon
  • Danny
    #1711
    Roger :)
  • Cobra.
    #1710
    Ahogy Goro mondja (jó az új logod), bár éppen üres volt a szerver. Ha kíváncsiak vagytok rá, akkor a modoknál az Other-t kell kipipálni.
  • TheGOro
    #1709
    Szerintem megy a teszt nagyban
  • Danny
    #1708
    Mar van 0.6? Vagy ez amolyan demo?
  • Petko
    #1707
    jaja frankó, köszi
  • TheGOro
    #1705
    DW up
  • TheGOro
    #1704
    DW down
  • Petko
    #1703
    ha megbocsátassz megkérdeném, mit melózol, hogy északás vagy, és tv és netközelbe? (én is ilyet szeretnék:) )
  • AirborneRanger
    #1702
    szvsz nem lesz rajta ennyi cucc mer fele ennyitől is iszonyú lagparti lenne rajta :D
  • Cobra.
    #1701
    Hmmm, most találtam ASE-vel egy angol DC 0.6 beta servert DC Bridge nevű pályával
  • Yan
    #1700
    A gépigényre kiváncsi leszek.
    Meg hogy repül a targonca.
  • joebacsi
    #1698
    Nimitz: targoncák rulez!
  • trident
    #1697
    A mikuráncs meg a rémszarvas nem jött, ellenben a műszakváltás igen.
    Szóval mindenkinek aki betéved ide kellemes reggelt/napot/estét/szurkolást.
    Remélem a lgeközelebbi dc hír arról szól, hogy gyarapítják a "küldetésalapú" pályák számát a következő verzióban. Lásd battle of britain, weapon bunkers. Jut eszembe az online közösség kedvelei az utóbbit? Nekem anno a battle of b... is üde színfolt volt: nemcsak gyakni kell. Hanem romboloni. Micsoda változás!
  • trident
    #1696
    TheGOro: nem szoktam a kereskedelmi csatornákat nézni, kivéve a hiradókat(bár a "kommersziálon" az is csak szenzációhajhászat).
    Amúgy a munkahelyemen nincs kábel, és nem akartam a nagy csend közepén ülni. Szóval csak ezért vetemedtem háttérzaj hallgatására. Amit szoktam nézni az HBO és a Spektrum. Szóval a rozalinda tésasszonyt, meg combos edinát, meg a mónikát hanyagolom. Van ezek nélkül is elég bajom. Hörk-pö!
    Amúgy mi bajod van ezekkel a kereskedelmiken orrba szájba nyomatott B kategóriás, 90's évekbeli amerikai akciófilmekkel? Már a címük is sokat elárul: ROBIN HOOD KOMMANDÓ. Fúúúúúúúúúúú! Az amereikai NINDZSA XXXVI óta nem láttam ilyen jót, tód amikor megküzdenek a lila ninják a barackszín egyenruhás ninjákkal!:D
    Dany: gyakorlok, gyakorlok, gyakorlok...:) A legszebb manőver Kurkson, amikor a hinddel a célra fixxálva fordulok, túlhúzom a gépet, erre kilendül és beleakadok egy fába...:)
    Azért a trauma studio szívgyógyszert is mellékelhetne a képekhez. Hol a digoxinom?? Hööörrr. Kis kedves anyahajó.
  • AirborneRanger
    #1695
    váááááááááááááá geciiiiiiiiiiiii uhhh áhhhhh mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii woooooooooooooooww
  • Danny
    #1694
    Szarrabombaztam a csapatom :P
  • Petko
    #1693
    az sea sparrow raketapylon... meg valahol kell lennie rajta phalanxnak is de azt nem latom
  • Cobra.
    #1692
    Igen az AA már nagyon gáz, nem tudom miért nem lehet lecserélni valami normálisra. a -10 hogy jött össze ?
  • Danny
    #1691
    Biztosan lecserelik ahogy mast is lecsereltek. Nekem ami vicces meg az a II.vh AA Allies legvedelem Midwayen meg anyahajokon. Remelem azzal is kezdenek valamit.

    Most jottem, BF-eztem kicsit. Hat a BF meg mindig jol megy. 5 perc alatt csinaltam Anzion -10-et, ugyhogy inkabb lejottem :P
  • Cobra.
    #1690
    Azért kétlem, hogy ennyi légi jármű lesz egyszerre rajta, de a stinger (vagy mi van bennük) tornyok tetszenek. És végre lesz egy vizes DC pálya. Remélem azért a BF-es pályákon is lecserélik az anyahajót.
  • Danny
    #1689
    Tegnap este nagy felfedezest tettem :D, kepzeljetek van raketa a Mig29-en . Gyaktam is ezerrel a helikoptereket. :)
  • Danny
    #1688
    En meg most elveztem el
  • Danny
    #1687
    A Hind valoban gazosabban iranyithato, viszont gyorsabb es jobban emelkedik. Viszont gyengebb es kell tudni vezetni. Mindamellett egy hetig repulj csak Mi-vel es utana elelvezel az AH-ban