17064






  • Unreal1942
    #1587
    Kicsit most mi is pangtunk... legfokepp az NFSU miatt :D
    Remenyeim szerint ma mar jatszunk DC-t is :D

    U'42.:.Pampalini
  • Yan
    #1586
    Itt próbáltad?
    http://www.bf1942files.com/file.info?ID=20763#Download
  • kz
    #1585
    dc_baghdad_airport_v1.45.exe
    honnan tölthetem le?
  • DonPapa
    #1584
    lehet esetleg mondani hogy a DC fórum érdektelenségbe fulladt ?
  • AirborneRanger
    #1583
    ezen a képen is csak a .45-ös jó :PPPPPP
  • Danny
    #1582
    Jaja

  • Yan
    #1581
    Vihar elötti csend?
  • TheGOro
    #1580
    Az a kis fém darab valszeg utána került rá nem hiszem hogy az oroszok ennyire szigorúan betartják az ISO szabványt
  • Danny
    #1579
    Igen ez valoszinuleg igy lehet. Ez a darab is ugye Kinabol van. You´re right!
  • Borg
    #1578
    Valszeg különbséget tesznek az exportra gyártottak között.
  • Danny
    #1577
    Ja vagom mit mondasz. Fingom sincs!
  • Danny
    #1576
    A masikra meg, hogy nem volt eleg feny.
  • Danny
    #1575
    Mi a kerdes?
  • Cobra.
    #1574
    Orosz fegyveren miért angolul van a ki/be ?
  • TheGOro
    #1573
    Jelentkezz önkéntesnek! Itt a nagyszerű alkalom! Menj el Iraq-i békefentartónak, legalább nem látunk egy darabig :)) Szerencsés esetben soha többet! CSínyján bánjá a vakuval me ez így nem szupa. Kapcsoltad volna ki a vakut és vittél volna állványt...
  • Bazooka
    #1572
    Hát segíteni nem tudok. Nekem is csak a katona évemben sikerült hozzájutnom. Esetleg vonulj be katonának
  • Danny
    #1571
    Jo neked! En is szivesen kiprobalnam :) Esetleg ha segitenel ebben... :DDDD
  • Bazooka
    #1570
    Én meg lőttem is a Dragunov-al. Nálunk is rendszeresítve van mint mesterlövész puska.
  • Danny
    #1569
    Na mit lattam ma?


  • TheGOro
    #1568
    CAD nem csíter! Tényleg nagyon jól repül, és én kezeskedem érte, aki pedig továbbra is lecsíterezi, vagy csak gyanusítgatja, az egy faszláma, és tanuljon meg játszani, mielőtt elkezd itt vádaskodni
  • Bazooka
    #1567
    Szerintem CAD csíter.
  • Yan
    #1566
    www.battlefield.hu
    ott találsz generátort, az átirja a regisztryben.

    /Stoto most is beírod, hogy: lol???/
  • DonPapa
    #1565
    ez tényleg egy komoly leleplező kép
  • bobvagyok
    #1564
    ha a CD-key -re gondolsz, akkor pár nappal ezelőtt megtalálod a választ
  • MarkBlade
    #1563
    Hoi!
    Lenne egy kérdésem remélem tudtok segíteni.. Hogyan lehet átírni a serial kódot a game uninstal nélkül?
  • TheGOro
    #1562
    Én nem kértem szavazást, és az elejétől fogva nem tetszett a dolog, de a jelenlegi állás szerint nem is volt sok értelme ha 1 hónap múlva már úgyse lesz DW.
  • kz
    #1561
    Nálam aztán kevesen utálják jobban a csalókat, de komolyan nem értem mi a furcsa a képen. Mármint azon kívül, hogy a neveket kiretusáltad. Ez egyébként ugyanaz a kép, mint az #1540 -es hozzászólásodban nem? Csak ott nevek is vannak.
    Legalább moderáltatnád ki a korábbit.

    Én télleg próbálom megérteni, hogy miről beszélsz... de ez ezidáig nem sikerült.
  • bobvagyok
    #1560
    Megpróbálom mégegyszer...
    Elnézést kérek mindenkitől, nem "valakinek" szántam a képet, ezentúl jobban odafigyelek...
    "jó lenne valami anticheat, mert néha nehéz eldönteni, hogy valaki cheatel, vagy tényleg nagyon jól nyomja..."
  • bobvagyok
    #1559
    Elnézést kérek mindenkitől, nem akartam "valakinek" szántam a képet, ezentúl jobban odafigyelek...
    "jó lenne valami anticheat, mert néha nehéz eldönteni, hogy valaki cheatel, vagy tényleg nagyon jól nyomja..."
  • Cobra.
    #1558
    Késő van már Lobster
    Sajnos a DW is kezd már nagyon felhígulni, a nyáron még nem volt ennyi béna meg hülye ember, mint most. A DF-esek meg már nem nagyon jönnek játszani (legalábbis nem olyan sokan mint még néhány héttel ezelőtt)
  • Lobster
    #1557
    Ja látom Cobra koma már rutinból válaszolt...
    Duplán láma vagyok ma... :)
    Más. Az igazság az, hogy én is inkább csak a "társaság" miatt járok a szerverre... :) Néha eszméletlen felb@sz agyilag ami ott zajlik, néha viszont nagyon buli. A legjobb amikor egy-két jófej arccal "magánháborút" tudok folytatni. Akár sniperként, akár levegőben... Sajna azt a fajta csapatharcot amiben ez a game nagyon kuul, csak klánwarként vagy LAN-on láttam viszont. Kevés a TS használó, minimális a csapatmunka, ha meg néhány összeszokott csóka jön be akkor aláznak. Mindenesetre jó lenne egy kicsit személyesebb kontaktot kialakítani a törzstagokkal, szerintem az sokat dobna a szerver további "karrierjén"...
    Lehet hogy kicsit sokat dumáltam, de rámjött... :)
    Ciao!
  • Lobster
    #1556
    Goro!
    Az rpg.hu az, csak nem akartam reklámozni... :)
    A jelek szerint jobban tettem volna... ;)
  • Cobra.
    #1555
    én most a második kör elején estem ki minden előjel nélkül
  • Danny
    #1554
    Market Gardennel csak nekem vannak gondjaim? Ahanyszor betolti a palyat es spawnolni akarok, egyszeruen BF off engem meg levag a desktopra.
  • Danny
    #1553
    En csak azt nem ertem, hogy minek irtatok ki a szavazast a palyakrol, ha most meg itt nyilvanosan nyavajogtok! Minek kell megjatszani a demokraciat itt? Jo fejnek akartatok tunni vele vagy mi? En mar latom mi lesz a vege.
  • Cobra.
    #1552
    www.rpg.hu
  • TheGOro
    #1551
    Helló Lobster! Figy lehet hogy hüle vagyok (sőt eggyesek szerint biztos) de nem vágom hogy mi az a röpögö.hu. Szal nagyon örülnék ha felvilágosítanál
  • TheGOro
    #1550
    Az is igaz, de hát ilyen a társadalmunk, én már kedzek kiábrándulni a gémből, teljesen elrontja a hangulatát az Ohama beach meg a hasonló pályák, szal inkább fel sem megyek, nem tudom miért tetszik eggyeseknek hogy 1000x szarrájátszott BF-es pályákon DC-znek... Engem mindenesetre elszomorít a dolog, s nem szeretnék ehhez hozzájárulni...
  • Lobster
    #1549
    Hali!
    Petko, az igazság az, hogy a röpögö.hu meg a dw amit érdemesnek találok, hogy támogassam, de így év vége felé esélyem sincs rá. Amint anyagi problémáim rendeződnek, azonnal támogatlak... :)) Bírd ki addig... Ja, télleg jó lenne ha kicsit képbe hoznád a potenciális szponzorokat, mit mennyiért hogyan... Engem érdekelne a fenttartás kőcsége.
    Üdv:
  • Petko
    #1548
    sok, de nem az összeghatár a gond, hanem hogy abból a 60-100 playerből aki rendszeresen jatszik rajta csak 13 volt olyan rendes hogy adott bele, többi leszarta