17064






  • Lacc
    #1826
    Végülis most adták ki ha jól tudom az SDK-t, szóval lehet hogy tudnak ilyen meredek dolgokat scinálni. Bár ha jobban belegondolunk az enginebe mégse tudnak belenyúlni szóval tényleg nincs rá sok esély :)
  • Cobra.
    #1825
    azt olvastam, hogy a bal oldali MFD működni fog, de hogy mit mutat, azt ne kérdezzétek
  • Borg
    #1824
    Eddig nem volt ilyenre példa a BF-ben, sőt, az egész BF motorban nem láttam még animált textúrákra lehetőséget, szóval kevés az esélye, hogy az ott több legyen, mint egyszerű dísz...
  • DF Ranger
    #1823
    Szerintem a fal géntérképe :D
  • Danny
    #1822
    Hmmm... A jobboldali muszeren az nem hiszem hogy Market Garden felulrol. De akkor mi? Mert a palya az OMG.
  • Danny
    #1821
    Miert bevetettek a Sivatagi Viharban Commanche-ot is?
  • DF Ranger
    #1820
    Jahh :D
  • Lacc
    #1819
    Wow!! Lesz Commanche a köv. verzióban? Remélem azok a képernyők a fülkében tényleg fognak működni!
  • Borg
    #1818
    Locutus PT
  • DF Ranger
    #1817
    Jah Borg te mijen néven jáccol?
    Amugy itt a Comanche pilótafülkéje:
  • Borg
    #1816
    Jah, basrahs edge kiraly volt... kar hogy lehalt
  • Lacc
    #1815
    Ki van lőve a DW server most jöttem onnan :( Pedig pont egy király map volt :P
  • Danny
    #1814
    csao, jo8
  • Danny
    #1810
    OK l, de 24 ora mulva lesz csak aktiv ;), addig elnezzuk :)
  • Danny
    #1808
    Igen ma nekem is tetszett. Es egyszer sem TK-ztak le aminek kulon orultem :)
  • Lacc
    #1807
    Jó kis csaták voltak ma is. Kár hogy estére elfogynak az emberek :(
  • Danny
    #1806
    Ez nem zsarolas, sot meg talan feled is valamilyen szintu tisztelet nyilvanitas, mivel szeretnenk megismerni akivel beszelgetunk. ;) Ennyirol van szo. Ez az "l" meg olyan mintha arra sem venned a faradtsagot, hogy beird a neved. Regelj be mert nem nagyon komazza senki sem az unreg emberkeket. Na csak ennyi es nincs harag ok?
  • Danny
    #1803
    Esetleg ha beirod a rendes neved vagy beregelsz normalisan szoba allunk veled. Kosz!
  • Cobra.
    #1800
    Szerintem az ACC-n az anticheat csak poén, valószínűleg sok lett a mínusza vagy valami olyat csinált, ami nem tetszett egy adminnak.
  • Danny
    #1799
    Hmmm... Passzolom.
  • CAD
    #1798
    Utanna a DW szerveren o is nehezmenyezte, hogy elvileg semmi rosszat nem tett, es lecsiterezte a szervert, mikozbe elmondasa szerint semmit nem hasznalt.
  • Danny
    #1797
    [ACC] szerveren fut valami anti cheat program? Mert lattam, hogy WARNING CHEATER!!! felirattal levagta |=P@nelnet=|Robco nevu arcot.
  • CAD
    #1796
    A raketak olyanok mint a golyok, egyenesen mennek, csak nagyobb a sebzesuk es lassabbak :). Tehat kovetes nincs a jatekban.

    Kanyarodasrol nem tudok, max egy ido utan lefele szallo ivben mennek, vagy ilyesmi, de ahoyg irtam kovetesrol szo nincs - akkor kapnanak meg idegbajt a foldiek :) - meg a legiek.
  • Cobra.
    #1795
    szerintem a szemüvegeddel van gond , a rakéták egyenesen mennek. A Stinger meg valóban a repülő mellett is felrobban, csak sokkal kevesebbet sebez.
  • Lacc
    #1794
    Na kicsit kiteszteltem én is ezt a 0.5-t. Végülis egész jó lett, de kár hogy levették a Stinger sebzését, így szvsz túl erősek lettek a vadászgépek. Így néhány maptől elteikintve, a helik is a háttérbe szorultak, mert egykettőre le lehet őket kapni repcsikkel.

    Úgy általában pedig az amcsik erősebbek ha 50-50 a playerek eloszlása, változatlanul jobb cuccaik vannak.
  • trident
    #1793
    Szia Cad.
    Igen, a pb-re gondoltam, igaz engem ez -most-, nem érint, de érdekel. Na persze a patch érint, remélem tesznek bele valami kellemetes kis pályát. A tiszta assault pályákat szvsz lehetne erősíteni.
    -más: A repülésről kérdeznék tőletek. A vadászgépeket hanyagolni szoktam, csak ritkán repülök velük. A rakéták hogy is vannak? Főleg a levegő-levegőkre gondolok. Meg lett külön csinálva? Ugyanis: láttam egy screenshotot, amelyben a vadászgépről-vadászgépre kilőtt rakéta pályája nem egyenes volt. ilyet viszont nem tapasztaltam játék közben. A stinger sebzése ha jól tudom ugye úgy van megoldava, hogy a nem direkt talál a közelében robban és úgy sebzi.
    A 0.39-es verzióban láttam AH-64ről kilőtt elsődleges rakéták "mintha" néha "kanyarodnának".( vagy csak megint elfelejtettem a haloperidolt bevenni?)
    Hülyeséget, ostobaságot nem akartam kérdezni, remélem nem is az.(ha mégis, kéretik nem flémezni!:) )
  • CAD
    #1792
    Most mar biztos, hogy nem mukodik probaltam beloni, nem reagalt ra.

    Trident: mire gondolsz. pb-re? - PB folyamatosan frissul, sztem m.o.-ra kis szerencsevel a legujabb csitek nem jutnak el idoben (ertsd: a pb frissitese elott).
  • trident
    #1791
    Ezt valóban nem tudom bizonyítani így fórumon keresztül, de szvsz nem is kell...
    Én nem kételkedem itt senkiben. Normálisnak tűnik itt mindenki. De csak úgy néz ki!
    -más: a bf fórumon nem bíznak az 1.6-os patchben-punkbuster- ti mit gondoltok? Valóban csak ideig-óráig elég?
    Na megyek, le kell engednem a sorompót.:)
  • trident
    #1790
    Csak gondolod! Csajádröcsögei bakter vagyok, vigyázok a forgalomra: Bizmot! balra, balra!!! A kárpátia expressz veled szembe jön!!!
    Mellékállásban A-10 berepülő pilóta: berepülni tudok a harctérre, csak azok a shilkák, meg az AA, meg a...
  • CAD
    #1789
    Probaltam, de hiaba tettem, nem tortent semmi valtozas, sot ha jol emlekszem a visszateresi erteke "1" volt, ami ugye a hibat jelenti.
  • Danny
    #1788
    Repterek felett nekem is ;)
  • DonC
    #1787
    Sziasztok, dc nofly zone mindenkinel akad vagy csak nalam ?
  • TheGOro
    #1785
    "Mit csinaljon egy admin a 20 vs 12-vel, kezdje el kickelgetni a masik csapatbol random az embereket? Autobalance team ki van kapcsolva, " Be lehet kapcsolni a autobalanceteamot, az elég gyorsan kieggyenlíti a csapatokat, majd utána kikapcs, és már minden rendben...
  • Cobra.
    #1784
    Valamilyen videótömörítő programmal le kell tömörítened (pl DrDivX)
  • Petko
    #1781
    frapsot keresd a neten
  • Danny
    #1779
    Kerdezd meg a Nordern Brigadosoktol. Ok mar szamtalan BF filmet csinaltak, szerintem tudnak majd segiteni. Keresd BurnBaby-t vagy Air-t a BF forumon, vagy a bf.hu irc csatin.

  • CAD
    #1776
    Destiny az ilyen dehat mit kezdjunk vele, ez van, ha olyat csinal kicket kap.

    Mit csinaljon egy admin a 20 vs 12-vel, kezdje el kickelgetni a masik csapatbol random az embereket? Autobalance team ki van kapcsolva, tehat nem mukodik, mi sem tudunk mast tenni, mint pofazni, meg fenyegetni, ha teszunk valamit, akkor rogton jon, hogy rosz csunya admin, visszael a jogaival...


    "De lehetne. Ha rajtam mulna mar a mult heten 10 ember ki lett volna bannolva. Aki egy keresbol nem ert, annak nincs akkora az ertelmi szintje, hogy megerdemelje a jatekot velunk. ;)" - ez igy van, csak utanna meg jonnek a lancos kutyai, meg ő es kezdnek anyazni, meg a forumba is, es demoralizaljak az egesz jatekot, tenyleg csak nagyon kirivo esetben szoktunk ilyet tenni.

    Nekem is volt olyan, hogy megkertem el alameinen, hogy amig van bazisunk addig felejtse mar el a basekemperkedest, mennyen tamadja azt, kertem 3x, semmi aztan kickeltem... 5 perc mulva u.a. a szitu, aztan megint kickeltem, ekkor mar jott valami emelkedett ismerose aki ramolvasta, hogy mit kepzelek, mi az hogy en dontom el, hogy ki jatszik meg, hogy, meg jol allunk, ha mar ilyenek mint en dontenek... no comment.

    "Nem lehet ellene tenni? Admin, ban, vagy beállítani, hogy a friendly sebzés önsebzés?" - sztem onsebzes rossz 5let, mert megolheted magad egy veletlen talalat miatt, es ha mar egyikotok meghalt veletlen, akkor masikat legalabb ne veszitsuk el ertelmetlenul. Persze a direkt dolgok masok, ilyenkor keszit nehany shot >> szol adminnak, es megfelelo retorziok biztos lesznek imho.
  • CAD
    #1775
    Igy van, bf faq-ban minden le van irva reszletesen.
  • Danny
    #1774
    Akkor jo! :) Nem Redline-ozik itt valaki komolyabban? :P
  • Cobra.
    #1773
    hozzuk össze a bf 60 ezrével együtt :)