17064






  • Danny
    #1633
    De legalabb mar foglalkoznak vele. Olyan ez mint a virus irtas. A virus iro ugyis mindig a virusirtok elott jar, de legalabb tartani kell a tempot es akkor kevesebben csinaljak majd.
  • Unreal1942
    #1632
    Nem fog! :(
    Tokeletes megoldas sose lesz..
    talan lanokon!
    Ott nem mernek csalni talan!

    U'42.:.Pampalini
  • Danny
    #1631
    Csak bevaljon...
  • Danny
    #1630
    Jobb hirt nem is kozolhettel volna. Vegre bekenhagynak ha leolok valakit.
  • DonPapa
    #1629
    éppen ideje már
  • Gugger
    #1628
    Battlefield 1942: Nincs több csalás

    Olvastátok a cikket a SG főoldalán?
  • TheGOro
    #1627
    És már itthon is vok
  • TheGOro
    #1625
    Ahh mingyá huzok haza.... Jeee..
  • Danny
    #1624
    Nem szepsegverseny!
  • Danny
    #1623
    Hat ha nem vagna le a fel tarsasagot akkor jo is lenne. De igy tenyleg vedd ki plz.
  • TheGOro
    #1622
    1edül a Verzió váltásoktól félek, hogy a most elkészített map mennyire lesz kompatibilis 0.6-al, és hogy mennyit fogok szenvedni a 0.6-ra való adaptálással...
  • TheGOro
    #1621
    Épp ezért tüntetek ellene. Elkezdtem csinálni (megint) saját DC-s mappot, miután sikerült írnom Battlecraft 42 2.0-hoz 1 normális DesertCombat.lst Jelenleg a lényege annyi hogy 1 városkát kell befoglalni és tartani. Úgy hogy a városban nincs spawn hely, viszont vannak lehelyezett felszerelések mint antitank, specops, és hvysniper. Továbbá tömérdek lada és pickuppok. Erősítést csak a bázisról lehet hozni, szóval nehezített körülmények ...stb olyan map ahol lehetőség lenne taktikázásra, tankcsatákra, és "utcai lövöldözgetésre is". még gondolkodok rajta hogy kicsit tobrukosítom. Majd küldök képet amint kezd emberesedni a map
  • Petko
    #1620
    marmint nem szeretem a bf es mapokat
  • Petko
    #1619
    ja végülis kivehetenm, én se szeretem a dcs mapokat, de ti eröltettétek ezt a szavazást, ami toronymagasan győztesnek hozta ki a mgardent, meg pl az omahat stb.t
  • TheGOro
    #1618
    Nekem tökéletesen megy a DC-s Market Garden, de attól még nyugodtak ki lehet venni, sőt jó lenne a kivennéd petko :))
  • Yan
    #1617
    Hát elég csúnya az a célkereszt
  • Danny
    #1616
    Ez nem tudjatok mitol lehet? Egesz jatek alatt ezt kell neznem es csak DC-ben van ez.

  • Cobra.
    #1615
    én valamelyik nap egyáltalán nem tudtam bemenni Market Gardenre :(
    Petko légyszíves vedd ki!! +esetleg lecserélhetnéd a NFZ-t Day 2-re
  • Danny
    #1614
    Market Garden nem 100-as, megint lebasz minden ok nelkul.
  • Yan
    #1613
    thx
    kiproba
  • Valen
    #1612
    Vajon mennyire durranhat nagyot a PRIMARI lövés???

    Mert ha akkorát, mint az egyik BF 1942 minimod, akkor semmi értelme
  • TheGOro
    #1611
    Na hogy legyen miről beszélgetni, nézzétek meg ezt ->

    Ez DC 0.5 és benne van a b1-b, viszont eddig hiába raktam be a repülőt Battlecraftal, nekem még nem jött be.
  • Yan
    #1609
    Találkoztam a taggal,
    háát nagy élmény vót mitmonnyak. /ez 1 köcsög/
  • Yan
    #1608
    Jó ez nem FX-eseknek is?
    /hátha én meg ettől látok át a falon;)/
  • kz
    #1607
    Hát, ha kiderül, hogy csak ennyin múlik. Mármint a drájveren...
    Mer én mán egy csomót próbáltam, oszt nem segített.
    Nade hátha most!
  • kz
    #1605
    Ácsi-ácsi!
    Nekem is feszt ezt csinálja!
    Hol látok - hol nem. Textúrák jönnek-mennek. Az néha jól jött, hogy átláttam a házfalon, bár a benti ellenséget mégsem tudtam kilőni, mert nem láttam az ablakot sem...

    A lényeg: Mi ez a Forceware? Mit kell tennem?
  • TheGOro
    #1604
    Morning!
    Arbeit macht das Leben süß!
  • TheGOro
    #1603
    Kösz már 1 ideje megoldódott a probléma , hála kedves ..::CB::.. Charlie -nak , aki mondta ezt a Forceware-s cuccot. De azért kösz.
  • Danny
    #1601
    Az M1A1 siman kibirja ha T72-es lovi es az elejen kapja be azt az 5 lovest. UGYANIS NEM UGYANOLYAN EROSEK !!! Es a BMP-t is ki lehet loni egy lovessel. A vege nem neked szolt hanem azoknak akik meg arra sem veszik a faradtsagot, hogy egyszer ha egyedul van a szerveren, lojon mindenre mindennel es megfigyelje, hogy mi mennyi lovestol es hol robban a legjobban. Sajnos olyan vagyok akinek ez a tegnapi meg ma is bassza a csoret, bar ne erdekelne ennyire. De utalom ha egy kis segg, aki meg a BF-hez akkor kereste a neten a cracket amikor en mar 3 honapja DC-ztem, jon es kioktat.
  • DonPapa
    #1599
    gondolod bekapcsolva felejtett valami segédeszközt ??
  • Unreal1942
    #1598
    Relax:)
    Csak a tudatlansag szol beloluk....
    Mellesleg soxor nem ertem ,hogy birnak ki a tankok 5 lovest is!
    viszont nem szolok... mert talan csak bena vagyok :D

    U'42.:.Pampalini
  • AnarchoiD
    #1597
    akarmit mondasz, ez cheat . atlatsz a flakon... ;) (nekem a latest driver azt csinalta hogy csak a sajat tankomat lattam, semmi mast ;) aztan visszaraktama 43.51 -et ;)
  • Yan
    #1596
    sz@rd le
  • DonPapa
    #1595
    az utolsó jól müködö driver : - NVIDIA Display Driver for Windows 2000/XP version 45.23, 07/28/2003 - ez volt ami azota kijött az minden gagyi de állitolag ami most jön majd ( már kiprobálhato csak még hivatalosan nem adták ki ) az ujra szuper lesz
  • Hamed
    #1594
    Melyik Detonator?

    Az újjabbak legendásan szarok, bf-hez 44.03, vagy régebbiek a jók állítólag.

    Juteszembe arra van vkinek ötlete miért hallom dc-ben a rádióparancsokat, illetve egyes járműhangokat kétszeres sebességen? Már a 0.4-es verzió óta fennáll ez az igen idegesítő probléma, és nem jöttem rá az okára. Az összes többi mod rendesen működik.

    NF7-es integrált hangkártyát használom, se új driver, se sound options állítgatás nem segített.
  • Danny
    #1593
    Szeretnek gratulalni a PIC klannak hatalmasan magas szinten fejlett tagjaihoz. Bizonyos [PIC]Howitzer szerint en egy gyoker csiter vagyok. Amugy jofej srac, csak nem tud meg DC-zni. Jobban valogassatok meg a tagokat. [PIC]DIE is ottvan a szeren. Majd meseljetek el nekik, hogy az M1A1 es a T72 milyen eroszinten vannak egymashoz kepest es hogy a tank melyik reszet kell loni ahhoz hogy eredmenyesek legyunk. Koszontem, jo8!
  • TheGOro
    #1591
    Íme pár kép amivel ma jutalmazott meg a drága nvidia detonator. Képekre kattintva (elméletileg) bejön az eredeti méret





  • TheGOro
    #1590
  • Danny
    #1589
    Ha ez megnyugtat benneteket, akkor kozlom, hogy BF forumon is ugyan ez van.
  • TheGOro
    #1588
    Jah eléggé haldoklik a dolog