17064






  • TheGOro
    #1547
    Hát azért van 13 ember aki több mint 2000-et fizetett, az megvan legalább 30-40e szal nem kis pénz. De azért nem fizetek hogy BFes pályákon DC-zzek. Inkább megveszem eredetibe, vagy hagyom az egészet a francba, és felőlem megszünhet a DW, legalább 1el kevesebb helyen fognak BFes mappokon DC-zni!
  • Yan
    #1546
    mér ne?
  • Unreal1942
    #1545
    Miért Petko mennyi a havi dij ?
  • Unreal1942
    #1544
    Észnél vagy?
    Ennel csak jobb shotjaim vannak!
    Orulnek ha csitrol van szo akkor nem kevernel bele olyanokat akik tuti nem csalnak!
    U'42 es tagot meg veletlenul sem!
    Végre befelyezte a sok szerencsetlen a gyanusitgatast... ne kezdjuk ujra!

    U'42.:.Pampalini
  • CAD
    #1543
    Lol bob, nem ezt kellet volna, hanem Kharkovot, ott azt hiszem 37 / 3 volt es csunyan anyaztak is a kedves elvtarsak :)

    Komolyra forditva a szot, azert kosz, hogy bevettel abba a csoportba akiket csiterseggel gyanusitasz, mivel en tisztaba vagyok vele, hogy soha egyik multis jatekba meg proba erejeig sem cheateltem, igy most ezt boknak veszem, hogy jol tudok repulni. Kosz :)

    Más: ismert anticheat program eddig a percig behatarolt ismereteik alapjan nem letezik, igy nem is lehet feltenni.

    Petko sztem egy varhato osszeghatart ha kiirnal, ami segit a szerver fenmaradasaban, es egy deadline es beerkezett osszegek levonasaval lehet kicsit megvaltozna a keplet.
  • Danny
    #1542
    CAD jol repul es ha senki sem veszi a faradtsagot hogy stingerrel leszedje, akkor ebben semmi furcsa nincs.
  • Yan
    #1541
    itt mi a probléma?
  • bobvagyok
    #1540
    jó lenne valami anticheat, mert néha nehéz eldönteni, hogy valaki cheatel, vagy tényleg nagyon jól nyomja...
  • Yan
    #1539
    vidd be a gépedet, oszt csinyáld +.
  • Petko
    #1538
    én is utalom azt a néhány bf es mapot ami aztán kurvara nem illik bele, de mégis a szavazas miatt beraktam az omahat meg market gardent..berlint kifelejtettem de azt is majd berakom
    viszont mostanában nagyon megcsappantak a szerverdij tamogatasok, ugyhogy mivel en meg ugyis ujra folytatom a planetsideozast, - ha igy halad evvegen megszuntetem a dwt
  • TheGOro
    #1537
    Hmm tegnap 3 szerverből 1 üzemelt a P.I.C. és azon is folyamatosan BF-es mappok mennek. Nevetséges hogy az emberek Ohama Beach-en és Stalingradon DC-zik. Már több mint 1 hete nem játszottam épp e miatt. Pedig 1 csomó jó DC-s pálya lenne, de mindenki csak ökörködni jár fel.
  • kz
    #1536
    Oszt nem tucc valami munkát?
  • kz
    #1534
  • Cobra.
    #1533
    P.I.C.-esek, ACC-sek, nem akar valaki DC Extended-et felrakni ?
  • AnarchoiD
    #1532
    jokis csittol fosztanad meg a gyengebb klanos nepeket ? :)
  • Yan
    #1531
  • Petko
    #1530
    szerintem nem fut. talán azért mer nem létezik
  • kz
    #1529
    Az egyik szerveren (talán acc) tegnap (vasárnap) azt olvastam az üdvözlőképernyőn, hogy anticheat program fut.
    Van ehez valami leírás, vagy bármi konkrétum?
    A többi szerveren nem fut? (Ha nem, miért nem?)
    Amennyiben ez nemkívánatos téma, akkor kérem az érintettek privátban válaszoljanak! Köszönöm.
  • Petko
    #1528
    ha a maplistre gondolsz, azt nemsokára
  • CAD
    #1527
    Kosz :) - radar amugy erdekesen mukodik, ha tul magasan van az ellen, vagy tul kozel stb. akkor egyszeruen lathatatlan, van nehany vakfoltja a radarnak, dehat ezert hall az ember, azzal nagyabol lokalizalni lehet az ellent (fejhalgatoba legalabbis).

    Szegeny zloty-ot az oruletben kergettem tegnap, allandoan lelottem, nem sokat volt levegoben :(
  • [HUN]Crassus
    #1526
    CAD! Jol nyomtad a repulest bar a G ruhad veled es a repulovel egyutt mar reg szetrobbant volna a manovereid utan........:)
    Basszus a radart meg nem ertem sosem lattam hogy mogottem van valaki csak mar amikor szetlott.
    LOL volt ahogy Zloty mindig felajanlotta a repulojet!:)Meg hogy beult mellem gunnernek:)Valamit csak elertem.......
  • Borg
    #1525
    Petko, mikor csinálod meg a DW-t?
  • CAD
    #1524
    Vagy itt: Half-Life2.hu - Battlefield.hu mirror
  • Yan
    #1523
    Próbáld itt:
    http://www.desertcombat.com/?page=downloads
  • Yan
    #1521
    öö..melyik nyusziét?
    :D
  • Danny
    #1520
    Oke oroszlan, de a nyuszika fejet kikophetned mikozben beszelsz :)
  • Yan
    #1519
    Nem harapunk
  • Danny
    #1518
    Kivaloan pofan lehet loni vele a repulot ha szembol jon. A hatulrol joves mas teszta :)
  • Danny
    #1517
    Reszemrol ilyenkor egy F1F1 azert belefer ;)
  • Danny
    #1516
    Jeeeezusooom, te nekimentel egy CB-snek es o aszonta no problem? Tegnap meccset nyert a CB? :)
  • Danny
    #1515
    Alairom! :)
  • Valen
    #1514
    Azért vicces a dolog, mert a dologról közös véleményetek van, csak nem tudjátok jól megfogalmazni a másik számára
  • CAD
    #1513
    bfhelp.try.hu -n asszem van cd key generator, az automatikusan kicsereli a regeditbe.

    Heli: joyyal nekem az a recept, hogy felszalason kivul nem full gazzal hanem mondjuk 2/3 3/4 gazzal megyek, akkor nem orul meg... es kell az "ellen oldalazas" fordulaskor, illetve igy lehet korrigalni is.

    Heliben biztos nem fogsz latni, mert egyelore meg repulni sem tudok vele nem hogy harcolni, es nem elvezem, mert repulonek pont annyira ellenfel mint egy granatbol kifogyott assault egy tanknak.
  • CAD
    #1512
    Valoban, atadom a helyem egy terhes nonek minden korulmeny kozott. Egy oreg mamanak/faternak is, kiveve egy esetben, ha o ezt termeszetesnek, es jogaban allonak erezteti (ertsd csak kora miatt, de betegsege / allapota nem indokolja ezt). Ilyenkor ha "eroszakoskodik" megkerdem, hogy ugyan mondja mar meg, hogy van-e hely jegye :) - persze altalaba nincs :), innentol kezdve nincs mirol beszelni.

    Itt jon a masodik eset, senki nem tuhatja, hogy te 4 spawnhullam, vagy 1 hullam ota varsz-e ott, igy nem tudja felmerni, hogy te milyen idegi szinten alsz :) - itt visszakanyarodtunk a lenyeghez, pont ezert amig nem kered el a gepet, addig csak a ket szep szemedert (mert te ugy erzed jogod van hozza) nem fogod megkapni, mert ahogy irtam, az erosebb kutya baszik --- vagy az ugyesebb.
  • [HUN]Crassus
    #1511
    amugy helit az istennek sem tudok vezetni azt viheted!Hiaba gyakorlok orakat egyszeruen nem megy csag porog meg bukfencezik pedig qrva sok heliszimulatorral jatszottam mar es a joy-om sem szar(Saitek Cyborg3d),de a helizes nem megy.Pedig latom foldi celpontok ellen iszonyat durva a helikopter.......
  • [HUN]Crassus
    #1509
    Mondtam mar elmeletileg nincs hozza tobb jogom,de ha mar varok ra akkor engedtessek mar meg ,hogy en vigyem el.....A buszon is ugyanannyi jogod van az ulohelyhez mint a terhes nonek 2 szatyorral,de gondolom te megis atadod a helyed ha nekd jut......Es igen ezt alairom,hogy nem csinaltam akkor semmi hasznosat meg stravinsky baratom is megjegyezte jo lenne mar ha hagynam azt a repulot es mennek neki segiteni,de addigra mar K.O. voltam az idegtol es csakazert is elakartam menni a repulovel!
  • CAD
    #1508
    Nem szivattalak, csak kifejtettem, hogy szerintem nincs semmivel sem tobb jogod ahoz a gephez mint zoty-nak (bar zotyot is meglehetne fedni, mert repulot sztem nem sokkal az elott lathatott, es tanulni repulni otthon, tanulni harcolni pedig publicon kell :)). A szivatas az volt mikor nem kaptal gepet, es ahelyett, hogy modositottal volna celodon, csak alltal es vartal, ekozbe a csapat szempontjabol nem csinaltal semmi pozitivat - ez mondjuk alltalanos problema, foleg helikopter korul kharkovon.
  • [HUN]Crassus
    #1507
    Nem nem ez alapjan dontom el ,hogy ki jobb vagy roszabb nalam.Ez csak poen volt a forumot olvaso kedves embereknek!Bar ettol fuggetlen "megmerkozhetunk"jah persze ha egyaltalan eljutok egy legi eszkozig annelkul,hogy valaki elkezdene megleckeztetni................:)

    Csak tudod nem ertem miert kaptam a leckeztetest mikor en eloszor higgadtan viselkedtem ,de te mar akkor elkezdted a szivatast.
    Az okosabb enged pedig nem minden esteben celravezeto ha mindig engednek mar reg a hulyek uralnak a foldet!:)
  • CAD
    #1506
    Kerlek, johetsz barmikor szivesen kiallok ellened, ha neked egy gyozelem vagy veszteseg alapjan, jobb vagy erosebb ember leszel, vagy epp ellenkezoleg, akkor en megadom a lehetoseget.

    De en nem is irtam, hogy rohogtel volna rajtam mikor leszedtek. Egy public es egy lan kozott mi a kulonbseg? - most mondjam azt, hogy minden?!
  • CAD
    #1505
    Ámen, tudod kicsit hasonlitasz egy ismerosomhoz, aki a film cime alapjan donti el, hogy megnezi-e vagy sem. Meg jo, hogy a Keresztapa trillogiara nem gondolta azt, hogy egy rozsaszin csaladregeny, ahol a legnagyobb gond az, hogy ki kit vegyen el felesegul.

    Es meg1 dolog, ha ilyen idos vagy, es tapasztalt, es ennyivel alsz folottem stb., akkor neked kellene legjobban tudni, hogy az okosabb enged, de te pont ellenkezoleg cselekedtel, es a forumon sem akarod / birod leszurni a lenyeget, ez szandekos "leckeztetes volt" - azt hiszem, nem talalnal olyan embert akivel hasonlot tettem volna, sott ha ker en is szivesen atadom neki, csak te nem kertel senkit, csak leugattad (latom az anyazas szot nagyon nem kedveled).