17064






  • Lacc
    #1910
    Szóval nincs hozzá jó scene? :( Kár, pedig nagyon ígéretesen néz ki.
  • Yan
    #1909
    Akkor mé nem jáccik vele senki?
    Néha rohangálok rajta 1edül.
  • trident
    #1908
    Érdemes.:)
    Nem akartam egy csomó képet bepakolni, hiszen a munkahelyemen is egy vaczak mondem van.:(
    Talán mégy van valami jó mód: vietnami konfliktust dolgozza fel....:)))Arra még kíváncsi lennék, bár jön ez a BF vietnam vagy mi....:D
  • trident
    #1907
    link a lancester képéhez.a világ első sugárhajtású gépe.King tigerNimród, a Magyar AAStuartkatonák
  • trident
    #1906
    bocs, az elcseszett kép linkje:jeep&repair apc
  • trident
    #1905
    Battlegroup honlap
    Itt a felfegyverzett jeepen kívül érdemes megnézni a "javító" APC-t.:)))

    Hopsz...:) ZRINYI nevű tank.Természetesen made in Hungary.:)
    Korábban én sem tudtam a "nimród" és "zrinyi"-ről. Hogy mire jó egy mód?:)
    remélem nem voltam off.
  • Lacc
    #1904
    Na ezt kirpóbálom!
  • trident
    #1903
    Lacc: na az tényleg LOL lenne! :) Csak egy kis hülyeség a részemről...:) Elképzelted, hogy assaultként a pálmafa mögül sunyítva megrohamozod a hungarocell fedőt, feltéped és a lent pislogó szakállas muksót meglátva ördögi vigyorral nyomogatod az F2-t? Én elképzeltem: csodás játékélmény!
    -úgyhogy meg "kell elégednünk" a Nimitz-el, esetleg lopakodóval, meg a kiskopterrel, és remélem rengeteg pályával...
    A Battlegroup 42 egy szintén kellemes II. VH. mod. -HangsúlyosABB a történelmi hűség. Tehát nem realisztikus mod, de azok a fegyverek, tankok, repcsik, egyenruhák szerepelnek amik a valóságban voltak. (rengeteg új páncélos, repcsi, de főleg tank: rengeteg fajta tiger)
    -Főképp a kelet európai hadszintérre koncentráltak, így a MAGYARRA is.:)
    -Számos új pálya: így például DEBRECEN.:)
    -Az enginer végre kapott egy félautamata puskát, és nem karabéllyal rohangászik 2 perc/lövés idővel.
    -a többi kaszt is változott fegyverekben, a scout fegyvere talán erősebb.
    -több tüzérségi löveg van. Ez szvsz jó, hiszen a vh.-ban ez fontosak voltak, sokat használták, de a BF.-ben hanyagolják.
    -számos új repcsi, változtatott repülési tulajdonságokkal. Pl. a Stuka lomhább, nehezebben fordul. Illetve a legtöbb gépen nincs bomba, helyette valami számomra meghatározott lövedék van. Bocs, de ez nemtom mi konkrétan. A bombával felszerelt gépek kevesebb bombát tudnak szállítani.
    Első ránézésre főképp a történelmi hűség látható, és a átdolgozott sebzési rendszerű, valóban használt tankok szúrnak szemet.
    Hirtelen ezek jutnak az eszembe. Számomra egy jól játszható, kellemes kis módként összefoglalható. A battlegroup pályákra pedig jellemző a monumetalitás, szóval nagyobb mappokat képzelj el. Pl.: BG kurks: büdös nagy terület, vagy 6 zászló, rengeteg tank, oroszoknak ütegek, már csak az idő, míg "átrobogsz" a térkép egyik széléből a másikra.
  • Lacc
    #1902
    Lol tényleg lesz benne ilyen map? :DD

    És mi ez a Battlegroup?
  • trident
    #1901
    Sziasztok!
    0.6 bétatesztek? Hmmm... Ez már csak jó lehet. Remélem hamarosan közkézre is adják.
    Bár most egy kicsit hanyagoltam a DC-t, frissítésképpen elővettem újra Battlegroupot. Azé' az sem rossz.
    Így legalább nem unok bele a dc-be.
    Jól tudom, hogy lesz az új verzioban a "Saddam in da hole" nevű pálya???
    És az F2-F2 rádióparancsot átírják, a koaliciós katonák ezt mondják: prezident bus szendsz jú ö KICK ASS!
  • CAD
    #1900
    Igazad van :)
  • Lacc
    #1899
    Jó de ez azért kicsit más mint a War3 vagy a HL2 bétái :) Tulajdonképpen amivel most játszol, az is béta.
  • CAD
    #1898
    En inkabb megvarom a veglegeset, volt 1-2 jatek amit a beta idejen untam meg :) - lasd warcraf3, vagy hozzavetolegesen a hl2-t.
  • Cobra.
    #1897
    mondom betateszt megy, de ha ugyes vagy, akkor a fejlesztoktol le tudod nyulni :)
  • Lacc
    #1896
    0.6? Le lehet kapni valahonnan?
  • Cobra.
    #1895
    Nagyban megy a DC 0.6 bétatesztje, most is vannak 17-en a szerveren !
  • Lacc
    #1894
    Ezt a Mephisto gyereket én is láttam azon a bunkeres pályán. Szerencsére én egy oldalon álltam vele :D De nem tudtam mi van, láttam , hogy a középső bunkeren ott figyel kékkel a neve, de azt hittem hogy server oldali hiba, mert ott disconnectelt korábban és bent maradt a neve valahogy. Mert mikor odamentem szétnézni sehol senki, de akkor ezek szerint a padlóban állt...
    Szerintem ez már erősen csítnek bizonyul, figyelmeztetni kéne egy-két kirúgással, aztán jöhet a ban.
  • Danny
    #1893
    Köszi :)
  • Yan
    #1892
    Üdv itthon :)
  • Danny
    #1891
    Hát vkinek nem fogy el a lőszere és átlát az egész pályán az azért nem csak bug kihasznalas ;)
  • CAD
    #1890
    Ja megis megvan a neve, akkor mi lenne, ha tudatosan nem hasznalna ki, sztem ez alap... vagy ha kihasznalja az olyan mintha csitelne (vegulis a csit is valamelilyen szinten bugok kihasznalsa).
  • CAD
    #1889
    Egyszer lassam meg, hogy ilyet csinal aza valaki, azt hiszem en nem leszek ilyen kis szereny, hogy csak nev nelkul irom le hostetteit.
  • Danny
    #1888
    Az öreg Meph rosszalkodik? :) Ejnye bejnye!
  • Unreal1942
    #1887
    Hidd el lattam .. jatszottam vele azon a mapon!
    Mindenki duhos volt ra. Joggal!
    Valahogy be tud menni a bunker aljaba vagy hova.. e sonnan ki is tud loni!
    Gondolom ki es bemaszkalni is.. igy eshetett meg ,hogy lekeselt!
    Vagy esetleg a kese a falon keresztul is hat ha kozel vagy hozza!
    Ez nem csit! Ez BUG! Hidd el!
    Meg mindig tartom a velemeny.. ez nem egyenes es normalis jatek.. szal nem ezert vedelmezem!

    U'42.:.Pampalini

    ui: Amugy ha szepen kered biztos megmutatja hogy kell...
    talan akkor mar neki se nyujt majd olyan elvezetet es leszokik rola!
  • Danny
    #1885
    Pajti most nem mék mert fater elhordta a mikrofonomat meg egyebkent is ki kell pakolasznom. De icq-n betolhatnád arcod :)
  • AirborneRanger
    #1884
    csak ordiccs rám mer zenét hallgatok :)
  • AirborneRanger
    #1883
    télleg tesó? ááááááá fasza man gyere má ts-re ip: 195.70.50.24 pass: bf42hu
  • Danny
    #1882
    Mar itthon is vok :)
  • AirborneRanger
    #1881
    Télleg te má nem bf-zel?
  • Borg
    #1880
    PT-nél oktattuk egymást ennek kihasználására anno
    Btw, akkor még nem modellbugként fogta fel senki, úgy volt, hogy a tanknak az a pontja amúgy is ezt idézné elő, ha eltalálják, és a játék készítői szándékosan csinálták ilyenre a tankot. Most anélkül, hogy elárulnám melyik pont az:)
  • AirborneRanger
    #1879
    Imádom amikor bf-ben kihasználják a m-10 mega T-34 bugját a köcsög nácik... Hiányzik a moedelljükből 1 csomópont és ha ott eltalálja őket bármi akko 1 lövésből pukk. Az a gáz hogy eza tankok elején van... A pontos helyét nem irom le :PPPPPPPP
  • Yan
    #1878
    mégsem oly eccerű
    mér jó bagra jáccani, élvezi? hagyományos módon nem is jó?
  • Cobra.
    #1875
    Gondolom a bunker szélén feküdt és kilógott a lába, ilyen egyszerű
  • Yan
    #1874
    "..erre egy üres bunkerben lekésel egy szellem.."
    ebben hol a bag??
    Inkább nevezzük nevén a gyereket.
  • Cobra.
    #1873
    a láthatatlanul szaladgálás elég furcsa lenne, nem lehet, hogy nVidiád van az első Forceware driverrel ?
    A falon átlövés meg teljesen "normális" a BF-ben, főleg, ha a sarokban fekszel.
    Kedves JCSR-esek, ha nem tetszik valakinek a játékstílusa, akkor ne dtk-zatok, hanem menjetek máshova játszani.
  • Unreal1942
    #1872
    Mephisto megszallotja a bugoknak!
    Nem gondolom ,hogy csitel!
    Viszont etikatlanul jatszik!
    Nem szep dolog ,de csak a fejlesztok altal meg nem korrigalt hibakat hasznalja ki a jatekban!

    U'42.:.Pampalini
  • Yan
    #1870
    összepakoltál már?
    lefogsz maradni a gépröl
  • Danny
    #1869
    Ja igazad van, en is ezert szenesitettem el magam ;)
  • traXion
    #1868
    Hideg van, téli terepruhát fel kell venni!
  • Danny
    #1867
    Ja az elozo logoja jobb volt, ez eleg ratyi!