17064






  • Danny
    #3031
    Nekem is annyi van duál módban és még egyszer sem akadt meg.
  • Yan
    #3030
    sok lesz
  • traXion
    #3029
    Annyi sem lesz elég, nekem is Samsung 2*256 DDR van, és néha akadozik...
  • AirborneRanger
    #3028
    Na meguntam ezta diavetítést veszek memóriát most megin nem lesz pénzem
  • Danny
    #3027
    Na jóvan megbeszélhetünk egy 25%-ot. :D
  • Yan
    #3026
    10-15%-nál többet ne húz!
  • Zs0lt1
    #3025
    Ami késik nem múlik :))
  • Danny
    #3024
    Helytelen :P
  • Danny
    #3023
    Kösz a mai játékot DW-n. DC Oil Fields és Midway király volt. Jóccakát!
  • Zs0lt1
    #3022
    Egyébként a furcsa az az egészben, hogy semmilyen másik játékban nem volt ilyen gond, még a sima BF1942-ben sem. Csak a DC-ben.
  • Zs0lt1
    #3021
    A kártya nem volt húzva.
  • Zs0lt1
    #3020
    Valszeg mégiscsak Detonátor hiba lehetett, mert felraktam a 45.23-ast és azzal már semmi gond nincs. Köszi még1x mindenkinek.
  • Danny
    #3019
    Vagy a túlhúzástól van melege.
  • [DCF]SkipeR
    #3018
    KHOOOFFF asszem megoldotta (kopkopkop) most muxik jobban mitn régen KÖSÖZÖNM!
  • Yan
    #3017
    nekem is, a bf is eltolja.
  • Murry
    #3016
    Ez video kártya hiba!

    Vagy túlságosan túl van húzva, vagy melege van.
    Esetleg mind 2ő.

    [ACC]-=Murry=-
  • TheGOro
    #3015
    Hát ez nem szép miazhogymégmindig nincs 1.6
  • Borg
    #3014
    PS: persze a GPU hibázhat drivertől is, de ez a kevésbé valószinű gondja...
  • Borg
    #3013
    Ez nem detonator gond!

    Nekem ugyanezt csinálja a radeon, ha 306 fölé emelem a GPU frekit. Túlmelegszik szimplán, és hibázik. Ami az első képen van, azon látszik a legjobban, hogy "keni" a poligonokat.
  • traXion
    #3012
    Nekem a winamp ugrik el csak.
  • Hamed
    #3009
    Tegnap kipróbáltam én is a 0.6-ot, detto ugyanez, ha nem is tart 2-3 percig.

    Darál a vinyó mint az őrült, még azután is, hogy spawnoltam. Ez gondolom a megalomán pályaszerkesztők bűne, ráadaásul az alap bf se egy erőforráskímélő program.

    Mondjuk örömhír, hogy végre rendesen szólnak nálam a hangok, eddig ez tartott vissza a modtól. Viszont még mindig összerántja az ikonokat az asztalon kilépés után...
    Erre nem tudtok megoldást?
  • Yan
    #3008
    30.82-es driverrel nekem nem csinálja. /nvidia/
  • DonPapa
    #3007
    probáld ki
    X:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 1942\Mods\bf1942\Settings\VideoDefault.con -ban a renderer.allowAllRefreshRates 0 -t ird át 1-re
    nekem eddig bejött
  • AirborneRanger
    #3006
    Hát nekem is ugyanezt csinálja de nekem csak 256 ramom van :/
  • Zersg
    #3005
    Ha például, azt csinálod, hogy az asztal felbontását leveszed 640x480-ra, és úgy indítod el a játékot, akkor is ezt produkálja?

    Nekem az Nvidiám csinált hasonló mókákat...
  • [DCF]SkipeR
    #3004
    Ja, és egy kb. 5cm×5cm-es négyzetben hibaüzi jelenik meg 0,05 másodpercre, de nincs benne semmi, az is fekete. Ilyen kis explorer ablakocska, semmivel a közepén, a fejlécen valami Error van írva. Na detovább nem tudom elolvasni, mert ez csak egy pillanat. Egy havernak is volt ez, ő leírta a cuccot: Error version és vmi nagyongázos szám. A lényeg, hogy a szám em a bf.15-re vonatkozik. Egy havernak még most is van ez a gáz, pedig nála még nem volt DC!
    Tényleg nagyon megköszönném, ha jól értékelhető segítséget vágnátok hozzám! Köszi
  • [DCF]SkipeR
    #3003
    Nekem gyorsan vált felbontást, és szerintem még megkapjaa grafika a "jó" minősítést!
    Majd ha kiadnak egy nagyon pletykás játékot, ami már egy folytatás (remélem mindenki tudja, mire gondolok, nem kell beírnom, hogy HL2), akkor fog a bf "közepes" és "rossz" minősítést kapni. A "rosszat" szerintem csak a quake4 után vagy hl3 után
  • [DCF]SkipeR
    #3002
    Hello!
    Van egy kis gondom. A probléma az, hogy egy idő után (sp1-es xp-n pár nap, esetleg egy hét), ha elindítom a b1942.exe-t, átvált a screen feketére, mint ha töltene. Aztán visszadob az asztalra egy "súlyos hibaüzenet" mély hangszignállal! És mivel nekem a DC a kedvenc gamém, nagyon szarul érzem magam.
    Segítség!

  • U42Versus
    #3001
    Nézd ,legyünk őszinték a BF úgy általában egy rémes nagy bugsz@r. Az UT2003 használ időnként 60 megás textúrákat is és pillanatok alatt tölt be ,ráadásul képes szaggatás nélkül futni. Én pl attól kapok hülyét minden EA Games-nél hogy egy 19-es monitoron 800X600-ban kell bámulnom a konzolt akármit állítok be ,aztán rengeteg idő megy el azzal hogy felbontást vált a game. Az egyetlen olyan program ami képes figyelmeztetés nélkül elszállni nálam ,kb úgy mint némely ócska videószerkesztő program. Ez egy ócska program közepesen korszerűtlen grafikával,viszont jó hangulattal ,ez van ezt kell szeretni !
  • U42Versus
    #3000
    Az 52.16-os Forceware readme-jeben bennt van hogy ezt csinálja vele a BF. Frissíts az 53.03 whql-re és megoldódik a probléma.
  • Danny
    #2999
    NVidia guruk!!! Melyik Detonátort rakja fel ZsOlt1? Nekem ez van fenn, de nem olyan kártyám van mint neked. (53.03_winxp2k_international_whql.exe)
  • Danny
    #2998
    Ja mondjuk az nekem is feltünt, hogy elvileg ha 512Mb Ram-od van, akkor már nem is kéne lapozófile, de ha kikapcsolom akkor a DC és csak az nem tölt be rendesen hanem lebasz desktopra. Érdekes. Kiváncsi lennék azért rá, hogy mi neki az optimális.
  • Zs0lt1
    #2997
    Felraktam IDE néhány ilyen sz@r textúrás képet. Érdemes megnézni, mert némelyik eléggé 'poénos'.
  • Silent HUNter
    #2996
    hi. biztos hogy a memóriával minden rendben? Vidkártyádon mennyi van? mer ami oda nem fér, azt swapba teszi, és az gáz. Ezt akkor tapasztaltam (a külömbséget), amikor 256 MB ram mellett lecseréltem a vidkártyát MX 200(32MB) ról MX 440(64MB)ra. Szinte semmi javulás nem volt, csak most, hogy beletettem még 256 RAMot. Már nem is csinálja azt nekem, amit említesz, pedig ijyen volt itt is. A SWAPfile méretét automatára hagytad, vagy fix méret általad? asse mindegy. Jameg minden szar progit ki kell irtani mellőle pluszba. Nekem most 533 celkán (+amit leírrtam) szalad, és tűrhető. Ja. Meg vedd vissza a textúraminőséget a felbontással karöltve. az zabálja a ramot.
    cya
  • Zs0lt1
    #2994
    Ja még azt hadd kérdezzem már meg, hogy melyik detonátort tegyem fel?
    Kösz.
  • AirborneRanger
    #2993
    na megin sikerült felbasznom az agyam a dc-vel yo8 all
  • Zs0lt1
    #2992
    Kösz szépen!
    Kipróbálom.
  • U42Versus
    #2991
    Éljen a flame !
    Homokvihar az Öböl felett avagy milyenek vagytok egy másodpercel a menyország előtt ! :)
    sniper1
    sniper2
  • ghost cb
    #2990
    Már nem probléma, akkor k**vára fölidegesítettél. Csak annyit válaszolok hogy nem volt harc heve, esetleg flame heve. Már kilöttem az ellenséget. De mindengymár. NP
  • Danny
    #2988
    Én megyek! :) És majd osztom a pofonokat!