17064






  • Cobra.
    #2986
    egyértelműen videodriver gond
  • Unreal1942
    #2985
    BF tali!
    Hat nem sok DC-s nevet latok a talalkozora jelentkezve!
    http://www.battlefield.hu/talalkozok/signup3.php
    Most meg lehet beszelni ki csiter es ki nem :)
    Illetve lathatod ki az akire atkokat szorsz idonkent!

    U'42.:.Pampalini
  • Unreal1942
    #2984
    Valoszinuleg a detonator miatt... tegyel fel regebbitt!
    Ha nem ez akkor sry!

    UUUUUUUUnegyvenketöö.:.Pampalini
  • Zs0lt1
    #2983
    NF7-S - alaplap
    Barthon 2500+@3200+ (2500+ -on is ezt csinálja)
    Geforce4 Ti 4200 (nincs húzva)
    2x512 Samsung ram
  • Danny
    #2982
    Írd le milyen géped van.
  • Zs0lt1
    #2981
    Szasztok!

    Volna egy olyan gondom, hogy mióta feltettem a 0.5-ös verziójú DC-t a textúrák qrva szarok. Olyan, mintha nem is lenne textúra. A 0.6-os patch sem segített ezen sajnos.
    Mi lehet ez? Van rá valami patch vagy valami?
    Köszi előre is.
  • Danny
    #2979
    Egyetértek :D
  • Cobra.
    #2978
    ez aztán a hosszú hozzászólás
  • ghost cb
    #2976
    detto. a 17 "-es monitoromon
  • U42TIBA
    #2975
    Sziasztok
    Az U'42.:.T!/3/-) = Tiba (UT-ben igy szoktam meg)

    én ezt látom egy 22' monitoron full fényerőn és 90% kontraszton :




    simán le lehet lőni bárkit a hajón...
  • ghost cb
    #2974
    Roger that!
  • kz
    #2973
    DW lagg:
    hát gyerekek a nagy büdös helyzet az, hogy ha sokan egyszerre kis helyev voltak, akkor nálam is mindig megállt minden, de a hibát sikeült kijavítani
    a megoldás: új vasat kell kérni a nagyitól karácsonyra

    szóval amióta én is vettem alaplapot, procit, memóriát meg videokártyát, azóta full grafikával (csodák csodája) soha, sehol nem akad, nem áll meg az élet, legyen az bármelyik map, bárhány ellenféllel. tehát lehet, hogy nincs optimalizálva a dolog, de erről nyilván nem a szerver tehet és a megoldás is megvan: még több hardvert a kliens oldalra!

    ki tudja lehet, hogy valamelyik hardvergyártó támogatja a DC-t, de az is lehet, hogy csak az alacsony verziószám (v0.X) miatt kell erőműveket felállítani a kliens oldalon.
    egy biztos, a probléma megoldható, csak megfelelő nagyit kell választani, aki tudja, hogy az unokájának mire van szüksége.
  • Danny
    #2972
    Fontosnak tartom közölni, hogy [Dinox]Danny nem én vagyok. OK Ghost? :)))
  • Valen
    #2970
    az én lapomon valami szutyok alc 97 van, mai minden asus lapon ,s nem igazán nevezném jó hangkártyának, inkább használom a 3 éves Live-m, ami még szebben is szól, sőt Eax 2 -t is bír :)
  • Cobra.
    #2969
    nem azt montam, hogy nem fogja le a gépet, de nekem a 2200+ 512ddr/333 Radeon 9500pro alc650-nel csak akkor akad, amikor mindenki másnak is
  • Dikkma
    #2968
    Teszteld le be/kikapcsolt hanggal pl. quake3 timedemót, 70-80 fpst esik alaplapi hanggal.
  • Cobra.
    #2967
    nekem az alaplapi hanggal nincs komolyabb gondom (ALC650), csak be kell kapcsolni a játék alatt a hardveres gyorsítást, meg kell természetesen a legújabb audiodriver
  • Valen
    #2966
    Anarhoid : pont ilyen gépem van, igaz 1 g rammal, de nálam reccenés nélkül futna 1280x1024-ben, ha a program bírná, így csak 1024-ben nyomom, de ott is csak a No Fly Zone szaggat be.
    Alaplapi hangkártyát meg írdsd ki a gépből (legyen bármilyen)
  • Borg
    #2965
    Jobban néz ki mint nálam.. milyen videokártya/driver?
  • TheGOro
    #2964
    Persze, mert még csak most készül rád a 40cm-es cad-elfogó műbránervető atomcsuzli.
  • Murry
    #2962
    Az amcsik reggeli imára mentek


    köszönet a képért: [ACC]-=Morfi=-

    [ACC]-=Murry=-
  • Silent HUNter
    #2959
    Hi.
    2500? PIHA :) Nekem megy az 533 celkámon 256MB (SD)RAM-al, meg 14-es monitoron 640x480-ban :) Tök jó, már csak az 56K a hab a tortán, azt nem adnám semmiért :)
    Ja, a vidkártya is profi, MX440 :)
    Csak érdekességképp írtam, nem flémnek :))
    cyall
  • AnarchoiD
    #2958
    1honapja meg jol ment :

    2500 barton huzas nelkul 512ram 4200 -as geforce
  • Cobra.
    #2957
    én most megyek aludni :P
  • TheGOro
    #2956
    Nah jó8
  • TheGOro
    #2955
    hát mennyé már el aludni
  • Cobra.
    #2954
  • TheGOro
    #2953
    szóval te nyultad be a 65k-t
  • Cobra.
    #2952
    írd le, hogy milyen hardvered, szoftvered van, utána talán tudunk segíteni
  • AnarchoiD
    #2951
    kerdes : 1honap tavolet utan kezdtem volna ujra gamolni dc/bf1942 -t es 640x480 -ban nulla hangal is SZAGGAT a jatek .... pedig azota hogy jatszottam 1gigat erosodott is a gepem ... mi lehet az oka ? huzzak ujra vindozt ? vagy vidkartya driver ? vagy mi ahalal ?
  • TheGOro
    #2950
    CS-ben Cheating-Death van, nem pánkbaszter :)))
  • Cobra.
    #2947
    nálam is csak a szöveg lesz olvashatatlan AF vagy AA bekapcsolása esetén
  • Borg
    #2946
    Egy kérdés, anisotropic filter (AF) bekapcsolása nektek jár bármiféle textúra élesedéssel a távolban?
    Mert én rakhatom 16X-re, ebben a játékban akkor sem lesz semmi. Csak a betűk félkövérek lesznek a hudon valamiért...
  • WiNters
    #2945
    Meg F14 :DD
  • WiNters
    #2944
    Heli powaa :D
  • DF Ranger
    #2943
    helivel szokásom ijenek miatt leesni :)
  • TheGOro
    #2940
    jah csakis :))
  • TheGOro
    #2939
    Ma láttam ACC 2-n fel is mentem hogy szóljak neki, mondtam hogy dobjon meg téged 1 maillel, vagy nézzen fel ide..., de nem válaszolt.
  • Yan
    #2938
    a játék netmotorja ilyen sz@r.
    vagy ki tudja, lehet a BF2 motorját teszteljük?
  • AirborneRanger
    #2937
    Nekem tény h nincs erős gépem.. kibirom... DE!! Az mér van ha valami durvább akcióban vagyok tankal akko eccerüen nemtok célozni mer forditom a tornyot kb 30°al erre 20°ot visszadobja a tornyot, és lehetetlen célozni. Ez nem egyszer fordult már elő velem. Erre nem látom kliens oldalon a magyarázatot :/