708
Commandos 3
  • M@TriX
    #67
    Megjelent a demó! "Az első egy oktató rész, melyben 3 karakter irányítását sajátíthatjuk el. A második feladat a vonat küldetés."

    Klaty!
  • HBA|Admiralis
    #66
    Be jó játék is lesz.
  • antijedi
    #65
    márt? tök körán van még! (vagy inkább már?? :DD)
  • zoli80
    #64
    hü vaze,fél egy van!jóéjt
  • antijedi
    #63
    tudtomal volt...
  • zoli80
    #62
    kettöben volt multi???
  • antijedi
    #61
    hát nem tom, 2nél azt halotam elbaszták, reméljük itt nemigy lessz...
  • zoli80
    #60
    kiváncsi vagyok a multira nagyon.
  • antijedi
    #59
    akkor meg hülyerség az egész, ha már maga a game 3d ako az anim mért legyen izo3d?? szvsz az animoknak mindig jobbnak kell leniuk magánál a játéknál (vagy legalább ugyanolyannak..., de semmikép sem rosszabnak)
  • zoli80
    #58
    szintén hardwired
  • zoli80
    #57
    VG) Igen, most tudtuk meg, hogy van egy magyar fejlesztője is a Commandos 3 stábnak, úgyhogy holnap utazunk Spanolyországba. Addig is fölhívtuk telefonon és tárgyaltunk vele erről-arról.
    Röviden összefoglalva a lényegesebb dolgokat:

    A C&VG szerkesztői szerint a játékosok túl nehéznek találták (mit szóltak volna az első részhez?) a C2-t, a küldetésekhez pedig nem volt oktató rész. Ignacio Perez helyesel, s hozzáteszi: a második részt nem én dizájnoltam.

    Ignácék nem viccelnek minden elképzelésünket felülmúlják a vadonás új grafikával. A történet három eltérő helyszínen (Sztálingrád, Franciaország-Németország és A Partraszállás napján) kígyózik. Mindjárt az első misszióban (20 lesz összesen) az Ellenség a Kapuknál c. film ihlette mesterlövész szituációt kell megoldanunk.

    A részecske rendszerbe még több kakaót nyomtak, hogy életre kelhessenek a mozdonyok, tankok és repülők a játék folyamán. Minden sokkal szebb, jobb és élethűbb lesz, mint valaha.

    A sokak által hiányolt főhentesek is megjelennek, az SS tisztekről és Gestapo ügynökökről nem is beszélve. A többjátékos részben lesz dítmacska és viddazászlót játékmódus egyaránt.



  • skristof
    #56
    szerintem félreérted.... csak az a bizonyos animácio lessz izo3d... a többi valszeg full 3d lessz, ha télleg forgathatókamera+nagyítás....
  • antijedi
    #55
    az olyan hogy akor ez se lesz teljes 3d :((
    ebben a két cikkben jo nagy elentmondás van most akkor melyik az igaz?
  • zoli80
    #54
    de jól hangzik:)
  • zoli80
    #53
    fingom nincs::))
  • zaki
    #52
    milyen az a scriptelt izometrikus nézet?
  • zoli80
    #51
    Vágjunk is bele a közepibe. A grafikai megvalósítások helyben hagyják az elődöt. A feltápolt 3D grafika interaktív és moziba illő folyamatossággal kecsegtet. A második Commandos játék 2001 végén jelent meg, de a Pyro szerint már közel három éve fejleszti egy külön erre a célra kialakított csapat a folytatást. A motor kb. 60%-át írták újra, mind a karakterek és járművek teljes 3D-ben pompáznak, mefejelve az egészet új animáció és megvilágítás rendszerekkel. Ennek eredményeként a dizájnerek több embert zsúfolhatnak egyes pályákra. A Berlin szívében játszódó küldetés során közel 300 katona szambázik egyidőben, a nyitójelenetnél pedig német katonák tartanak felvonulást, szép számban.
    A játékmenetet kétféleképp fejlesztették. A szereplők repertoárja kibővült, helyet kaptak az agresszív fegyverek, valamint több lehetősége lesz csapatunknak a kollektív munkára, ellenséges hordák legyakására és az épületvédelemre. A másik, nagyobb változtatás a küldetések feldarabolásában rejlik. A korábbi aprólékos, mérnöki munkát igénylő nyomulás helyett minden egyes pályát apró részekre bontottak, így szembetűnőbb az előrehaladás és a küldetések is színesebbek (lopakodás, mesterlövészkedés, támadás, ROHAAAAM).
    A missziókat teliszórták állkoppantó mozibetétekkel. Az egyik küldetésben elég közel kell lopakodni egy német mesterlövészhez, hogy belenyomhassuk a bökőt. Röviddel tettünk után vált a kép és egy scriptelt izometrikus (izom3D) nézetből láthatjuk a történéseket.
    A Commandos 3-at három különböző - hosszú és nyakatekert - kampányra osztották: Sztálingrád, Közép Európa és Normandia. Miután átverekedtük magunkat a szingli nyújtotta örömökön, a többjátékos módban kellőképp elmerülhetünk. A játékmódok tekintetében lesznek egymás ellen irányuló, illetve kooperatív módok, a lényeg azonban, hogy mindegyik játékos egy kommandóst képes irányítani. A Pyro szerint a játékosnak épp elég egy embert irányítania, figyelembevéve a szereplők lehetőségeit. Aggodalomra azonban nincs ok, lesznek másodlagos, segítő katonák, akik segédkeznek a másik elgáncsolásában.

    A megjelenés ezév őszén esedékes!!!

    hardwired cikk.
  • zaki
    #50
    még jó, hogy nekem ok a gépem, és nem kell attól félnem hogy akadni fog a game
  • skristof
    #49
    hát igen... de mire ez kijön, addigra már fillérekért kapsz egy erősebb gépet...
  • zaki
    #48
    bár, hai gaz, amit Zoli 80 mondd a 25#-ben, akkor ehhez már egy kicsit komolyabb gép kell, mint az előző 2-höz
  • skristof
    #47
    nálam egy 766mhz-es gépen simán elment a kettő, szal szvsz nem lessz gond...
  • zaki
    #46
    sztem menni fog, ugyanis az előző commandos játékokhoz sem kellett egy erőmű
  • zoli80
    #45
    biztos,én a kettöt még elég vacak gépen nyomtam és pöpecül futott.
  • Ruffi
    #44
    ahogy nézem a képeket még nem commandosoztam
    nem kell olyan erös gép szal 2000-es procin böven megy nem?
  • zaki
    #43
    és több akció
  • BADE
    #42
    Igen erre gondoltam kb én is.A grafika szebb:))
  • zoli80
    #41
    ha a kurvajóó játékmenet meg az egyszerű iránitás marad nagyon utős lesz
  • zaki
    #40
    hát ja, nem lesz szar a képek alapján
  • zoli80
    #39
    jó sok kép van itt és gyönyörüek nem?
  • zoli80
    #38
    itt is nyarra igérik szerencsére
  • zaki
    #37
    jobb lesz :)
  • zoli80
    #36
    http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=3475
    ezt nézzétek:)
  • BADE
    #35
    Reméelm olyan lesz,mint a 2,csak egy-két újjítással.Pl új egységek,fegyverek
  • zoli80
    #34
    március 30.-án irták ezt:)
  • zoli80
    #33
    hozzá kell tennem hogy ez nem tul friss hir,ugyhogy lehet hogy van változás.
  • antijedi
    #32
    2ben csak egységek voltak 3dsek, és a belső terek, kivül midnenek meg volt rajzolva a 4 oldala azt passz :D
  • zoli80
    #31
    ja,pedig azt hittem:)
  • antijedi
    #30
    magyarul a 2 nem teljes 3d votl ez meg már az lesz...
  • antijedi
    #29
    de csak 90fokonként... :D
  • zoli80
    #28
    sajna még nem tudok róla:(