708
Commandos 3
  • Carlos
    #115
    Fiúk, akiket kivág: Mindenkinél 98 ill 98SE van fenn???
  • Carlos
    #114
    98 SE
  • Carlos
    #113
    Picit OFF:
    Commandos 2, Mission 8, Saving Privat Smith.
    Jó rég toltam végig a gammát, úgyhogy elfelejtettem, hogy miért is vagyok most elakadva.
    Szóval:
    Kinyírtam a tankokat (mindeggyiket a híd előtt), kinyírtam az összes ellent és nem történik semmi.
    Igaz pár Allied meghalt (ki is írta), de nem szólt róla a fáma, hogy ezzel mission Failed ellenben, ha meghal Smith...
    Szóval mi is a teendő most???
  • BADE
    #112
    Sejtem mi lehet a probléma.Ha Carlos te is 98-at használsz,akkor az.Nálam Xp van fennt!
  • BADE
    #111
    Több kiegészítő kellene.Kétlem,hogy C4 is lenne.Ez az utolsó,remélem még lesznek kiegészítői.
  • Carlos
    #110
    Szóval mindenkit kivág. Talán a teljes majd nemfog. Talán.
  • dav
    #109
    Gyarapodunk szépen, lassan klubot is alapíthatunk :) Bár inkább játszanék a c3-mal :(

    Én anno a c1-et és a kiegészítőjét játszottam végig, azok nagyon tetszettek, a c2 viszont valahogy nem tudott megfogni, aztán egy helyen elakadtam benne és feladtam. Jó lenne, ha a harmadik rész megint az elsőhöz kanyarodna vissza, de azok alapján, amit olvastam róla, ezt nem tartom túl valószínűnek. De azért szeretném kipróbálni, szóval ha valaki megtud valamit, ne tartsa magában :)

    Üdv:
    dav
  • BADE
    #108
    Ne ezt jól megmondtam:))
  • BADE
    #107
    Egyébként nincs benne sok újjítás,inkább egy kiegészítőre hasonlít.Inkább a 2 kiegészítőjét csinálták volna előbb!
  • Krinyo
    #106
    engem is kivág
  • dav
    #105
    Sajna nem tudom mitől van, pedig nálam is ugyanaz a jelenség, indításkor rögtön visszakapom a desktopot. Az én gépem: Duron 800MHz, SD 256MB, GF2 64MB, Win98, DX 9.0.

    Üdv:
    dav
  • Carlos
    #104
    #95
  • Carlos
    #103
    Még mindig nem tudjátok mi lehet a baj???
  • BADE
    #102
    Nálam is a belső térnél volt szokatlan,de meg lehet szokni.Nálatok is csak ez az egy pálya volt?(mármint a vonatos,amin mindenkit ki kellett nyírni)
  • B@ldrick
    #101
    Nálatok is csak 800-asba megy? Az új grafika most már nem pixelesedik zummoláskor, mert texturás, de ennek hátránya sztem az emberkék csúnyácska megjelenítése.
  • antijedi
    #100
    nekem semi gondom nem volt vele siman futot (winxp)...
    ja és nem tom mibaja volt itt valakinek az irányitásal meg ilyenekel szerintem semi gáz vele , a megszokot commandos feeling, nagyon ász :D
    (max belso tereknel szokatlan a gorgovel forgatas de nemn olyan rosz 5let)
  • BADE
    #99
    Szerintem pár napon belül már leszedhető lesz a warezoldalakról.
  • Carlos
    #98
    Kár,azért, ha tud valaki, segítsen!
  • Carlos
    #97
    Tegnap elfelejtettem mondani: 98SE az alig egynapos rendszerem... :)
  • BADE
    #96
    Fogalmam sincs,de nálam játék közben egy párszor kivágott.
  • Carlos
    #95
    Nos, kérdés:
    Feltettem, elindítottam és kivágott desktopra, úgyhogy semmit sem láttam a játékból!
    Mi a gond?
    Szűz winfos, fél órás sincs, 256 DDR, 2Gb Ceruza, Gef2 mx 400 (fizetésig).
    DirectX fennvan, legújabb Detonator. Asszem ennyi elég lehet.
    SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!
  • BADE
    #94
    Csak ez az egy pálya van?Eléggé rövid volt.
  • Carlos
    #93
    Megyek tesztelni én is!!!
    Vártam már, remélem nem jön be a 69-es hozzászólása nálam is... :(
    NEM AKAROK CSALÓDNI EBBEN A JÁTÉKBAN!
    Amúgy kábé a játék (c2) fennvan márvagy másfél éva a vincsim egy eldugott részén és még mindig játszom vele. Szerintem még mindig végig lehet tolni másféleképpen...plö, direkt "elcseszed" és riadóban próbálod végigjátszani a pályát... :)

    Na, megyek tesztelni!
  • BADE
    #89
    Nekem még 30 perc.
  • Punker
    #87
    még 19 perc
  • Punker
    #85
    a legalsót.
  • antijedi
    #82
    nekemis :P
  • Punker
    #81
    nekem az amcsiről 48k-val jön....
  • antijedi
    #79
    ez nem igaz mert en vegigtoltam mindet nem is ecer es mégse jácotam ki ezel a stilusal magam :D
  • BADE
    #78
    Na most már nálam is megy:))
  • Punker
    #77
    reggeltél?
  • BADE
    #76
    Sajna mindkettőnél ezt csinálja:((
  • Punker
    #75
    nekem is ez volt, próbáld a másikat mert az tele van.
  • BADE
    #74
    Nálam ezt írja:
    "Europe mirror is currently full, please try another mirror server below"

  • dikki*yysw
    #73
    http://www.gamershell.com/download_3201.shtml

    akinek nem jó más, nekem innét jön.
  • Punker
    #72
    nekem már megy az európai :)
  • BADE
    #71
    Nálam is szarozik,szerint túl sokan töltik.
  • Punker
    #70
    nekem ez a link nem müxik rendesen :(
  • Árnyvadász
    #69
    Hát... Nem mintha vártam volna a C3-at, de azért reméltem, hogy ennél jobb lesz. Őszintén szólva én tényleg nem értem miért kell erőltetni egy ilyen játéknál a 3D-s megjelenítést bizonyos helyeken. Értem ezalatt a belső tereket, de a katonák is 3D-ben vannak modellezve.

    Első látásra ez nagyon szép és jó, de amikor több idő megy el a megfelelő kameranézet kiválasztására, mint magára a játékra, akkor nem hinném, hogy ez előnye egy programnak. Akár a Silent Stormban, akár itt.

    Jó, végül is 2003-at írunk, de akkor legalább oldják meg profin a készítők ezt. Azt nem mondom, hogy nem kellőképpen jól van megcsinálva, csak azt, hogy problémás. És ez már hiba.

    Bár ez lenne a kisebb baj. Azonban a hangulat korántsem tükrözi azt amit annak idején megszokhattunk. Ez a Commandos már csak erős rókabőr. Természetesen ezt a készítők is nagyon jól tudták, ezért élvezetes és változatos pályákat kapunk majd a teljes verzióban. Ennek példája a vonatos pálya a DEMO-ban. De ez sem tud meghatni igazán. Ezzel a játékkal már kijátszottuk magunkat (már akik az első-második részt tolták) maximum azoknak lesz jó időtöltés, akiknek abszolult újat tud mutatni a stílus.

    Viszont az őszintét megmondva, szerintem még ők is jobban járnak akkor már a második résszel, mert az nemhogy még ma is kifejezetten szép, de ennél nagyságrandekkel jobb is.

    Tudom ez csak DEMO, de ha most nem jó a szám íze, mi lesz itt később? Mindenesetre nem nagy kudarc, én (mint az elején írtam is) nem vártam ezt a részt és így nem is nagyon izgat mi lesz a sorsa. Viszont mert játszottam vele sokat, azt mondom: KÁR érte...

    Ettől függetlenül Try mindenki, hátha valaki mégis élvezni fogja-

  • dikki*yysw
    #68
    Én mán tőttöm! Vagyis tőtteném, de előbb a Yagert szedem! :D