3984
  • MorGanN
    #54
    Bocsi Braveheart, de privát ftp :-(
  • Braveheart
    #53
    ti honnét töltöttétek le?
  • MorGanN
    #52
    Bravoman : valahol lentebb írtad, hogy ezzel fogsz játszani a hétvégén. Én elakadtam a fő sztorivonal egyik küldetésénél. Egy artifact-ot szállító konvojt kísérgettem a főcicával. Ez meg is volt. Ezután viszont a research base-ről el kell menni California Minor-ra (remélem jól emléxek a névre). Menet közben van 3 kis katonai gép, de nem csinálnak semmit. (Persze a hang kihagy ennél a résznél) Utána hiába érek oda, nem történik semmi. Sehová sem engednek dokkolni... semmi sem történik :(( Tartasz már itt? Nálad volt ilyen gond?
  • Braveheart
    #51
    nem tudjátok honnét lehet leszedni? és igaz az, hogy csak 1 cd-s?
  • Tyler
    #50
    thx
  • Capone
    #49
    ctrl+v
  • Tyler
    #48
    az űrben hogyan kell belsőre kapcsolni?thx
  • Tyler
    #47
    egy az egyben ELITE modern verzioba
  • Tyler
    #46
    über kira ez a gamma,nekem nagyon tetszik.
  • Braveheart
    #45
    ÚRISTEN! MÁR MEGJELENT??? VALAKI LÉCCI MONDJA MEG HONNÉT LEHET LETÖLTENI!!!!!!!!
  • Capone
    #43
    Tuti hogy Ati graf kartyad van.Mert ez a gond vele elofordul de majd gondolom javitjak
  • 3P
    #41
    Pontosan ue. nalam is a gond, epp irni akartam :).
    Eleg fura az is, hogy a szoveg scroll-nal a eger gorgojere sem reagal a game.

    A hangkimaradozasra varnam barkinek a segitseget.
    SB 128-am van, es tartok tole, hogy ismet o a "hunyo" :(
  • dzseni
    #40
    én még nem vettem észre
  • Callisto
    #39
    Másnál is hiányzik a hang néha, ill. szövegscrollozásnál lelassul az egész?
  • dzseni
    #38
    ims-fl.001 - 045 ig

    Amugy nem lehet rá venni hogy joy-jal is lehessen vele nyomulni???? bár nem rossz az egérrel sem :)


  • SarkanyfuaRUSH
    #37
    annyit aruljon el akinek megvan, hogy milyen filenveket keressunk

    Pl. ims-free.001 vagy mi ?

    köszi
  • Bravoman
    #36
    Ami a linearitást illeti, a fő sztorivonal mellett gyakorlatilag azt csinálsz, amit akarsz!

    A fő küldetéseket viszont nem szabad elrontani, mert akkor vége a játéknak. Pl. ha egy konvojt kell védened és hátramaradsz csatázgatni a támadókkal, akkor egy párszor rádszólnak hogy menj a konvojjal, ha továbbra sem mész, akkor game over. (de szerintem ez belefér - nem különösebben zavaró)
  • Bravoman
    #35
    Na, játszogattam még egy kicsit, szerintem SZUPER!
    A felvehető küldetések egyelőre kicsit egyhangúnak tűnnek (csupa gyakás), a fő sztorivonal viszont elég király!

    A grafika szerintem nagyon ütős, az irányítás egérrel enyhén furcsa elsőre, de nincs vele gond.

    Van belső nézet is.
  • Styrex
    #34
    Na, írjatok már valamit! Milyen?
  • [Jakuza]
    #33
    Magyar Freelancer leiras
  • skorpio7
    #32
    Na mégegyszer ...

    A Net titokzatos helyeiről ... http , ftp , smsweb , DC , p2p ...
  • skorpio7
    #31
    A Net titkzatos helyeről ... http, ftp , DC , P2P ...
  • hiba
    #30
    Mondja valami infot meg, milyen a jatekmenet, iranyitas, mennyire van szabadsag vagy eppen linearitas ?
  • 3P
    #29
    Mond el, milyen az iranyitas, tenyleg meszokhato?
    Belso nezet van, jol lehet ott is iranyitani?

    Huh mar allig birom kivarni a hatra levo 30 percet... :)
  • Bravoman
    #27
    Megcsináltam 2-3 küldetést. Jelen pillanatban úgy néz ki, hogy nem megyek sehova hétvégén! :-)

    Szerintem nagyon szép és hangulatos a játék, hibával még nem találkoztam (de azok úgyis majd később derülnek ki - ha vannak).

    Szóval első pillantásra szuper, megérte várni rá!
  • Sephi
    #25
    Nah ah irjatok man valamit rola mert meg nem teszem fel addig :)
  • 3P
    #24
    Allig birom kivarni, mire leer ez a remenyeim szerint csucs jatek! :))))

    Sajnos linket en sem tudok adni, ugyanis privat FTP-rol toltom le.
  • SarkanyfuaRUSH
    #23
    Noszóval, még mindíg semmi link ? :)))
  • Capone
    #20
    http://www.hardwired.hu/ Itt nez körül eleg szepen kiveseztek az elozetes infok alapjan.
  • Braveheart
    #19
    Ez milyen game lesz(tudom űrszim) Ha a microsoft csinálja, annyira rossz már nem lehet... van vmi jó weblapja?
  • 3P
    #18
    Na uraim ez bearanyozodott!!! :)))
  • 3P
    #17
    Na, elmetnem 1-2 oldalral. Meg nyugtathatok mindenkit lesz belso nezet. :)))
  • Zoidberg
    #16
    Ahogy halaszd a történetben, egyre több csoport kínál fel üzletket neked.Így tudod fejleszteni a hajódat.vagy gyártani magadnak rakétákat,lőszert.
  • Zoidberg
    #15
    Idézet a Hardwired-ről:
    "Az alapbeállítás a harmadik személyű nézet, ilyenkor hátulról látjuk a hajót. (Előnye a nagyobb látószög.) Lehet zoomolni, amikor is szinte eltűnik a hajó a képernyőről, olyan parányi lesz.
    Van természetesen belső nézet, ahol a pilótafülke körvonalai látszódnak, egyedi belsőt kölcsönözve a különféle típusoknak."
    Reménykedjünk, hogy így is lesz...

  • Deajka
    #14
    Kizártnak tartom. Szerintem valamit félrenéztél,
    hiszen ez szimulátor lesz és nem arcade.
    Legalábbis remélem, hogy nekem van igazam ;)
  • skorpio7
    #13
    Tehát nem ülhetsz bele ( fps nézet ) , hanem csak kívülről mutatja a hajódat és úgy harcolhatsz , repülhetsz ( 3rd person nézet ) .Az új Hardwiredes videón ( amit a német GameStar-nak köszönhetünk ) , csak külső nézetes csata van , kíváncsiságból letöltöttem még pár videót a hivatalos honlapról , de nem találtam benne belső nézetes harcot ... pedig az alapvető lenne és ennyivel jobb az X sorozat .
  • Deajka
    #12
    "Főleg , ha a freelancher csak külső nézetes lesz . "
    Ezt hogy érted ?

  • skorpio7
    #11
    Aki látni akar vmi iszonyatosan jó intrót , az nézze meg ezt ... FREELANCHER INTRÓ .
    Még egyetlen magyar online gamer site-on sem volt kirakva , én is az új Hardwired-es ( Német GameStar-os videó topic-jában olvastam róla ) cikk topic-jában találtam ezt a linket , de le is nyűgözött egyből .
    Amúgy grafikailag , hangulatilag az X2 ( X-Beyond the frontier és X-Tension következő része ) verni fogja ezt a game-t .Főleg , ha a freelancher csak külső nézetes lesz .
  • Deajka
    #10
    Ahh, én mégcsak csak az act 1 / talán második rész. Sok időm megy el a feladatok értelmezésével.Nah mindegy szerintem nagyon komoly kis darab. Kiváncsi leszek a Freelancer intróra. Az iwar2-é szerintem vilábajnok.
    Mondjuk én a bruno bonell kezdetű gamákat imádom.(Outcast).
    Más: A hajót lehet, ha igen akkor mikortól upgadelni? Ja és hogy ?
  • Zoidberg
    #9
    Hali
    Még csak az Act 2/misson 3-nál...