3984
  • 3P
    #112
    Nem ertem azokat, akik ezt learkadozzak.
    Milyen az az urhajos jatek, ami nem arcade???
    Ha valami attol szimulator, hogy a valosagbeli fizikai modellt probalnak PC kereteiben visszadni, akkor az egyetlen PC-s urhajo szim a
    Space Shuttle lenne, ami kb 1992-ben jott ki...
  • WiLDoR
    #111
    na lejött végre :D

    és ja lehet, ha elite klónnak harangozták be. ekkor elvileg szabadon mászkálhasz a galaxy-ban és azt csinálhatsz, amihez kedved van (és amilyen lehetőségek vannak a progiban :)
  • hiba
    #110
    Lehet ebbe szabadon repkedni v csak kuldetesekben?
  • Falabu #109
    Kira:DD
  • WiLDoR
    #108
    hmm...még kb. 10 perc és lennt a game :)
  • Falabu #106
    Kéne egy álladnó 60-s szerver:P
  • Braveheart
    #104
    én megnéztem, megy neten
  • Falabu #101
    Neten majd nyomhatjuk! Persze még belejövök a játékba...
  • Braveheart
    #100
    Én most vettem egy csatahajón egy defendert, 2 pajzsgenerátora van meg vagy 5-6 lézere, a rouge-ok meg nem is tudtak megsebezni:) Téllek ti kikkel szimpatizáltok? Én most speciel a zsarukkal
  • Falabu #96
    Kiaszott jó lett a gém!!
  • 3P
    #95
    Epp a kisergetos misszional tartok a California rendszeben a fokuldetesek kozott.
    Sajnos vagy engem, vagy akit kisernem kell mindig lelovik.
    A szar lezerem eleg kevesse hatekony az ellenfel ellen, ok szinte 1-2 sorozattal le is vesznek a terkeprol :(.
    Van valami jobb fegyver, ami hatasossabb mar ott?
    (Termeszetesn mar class 3-as ill class 2-es fegyvereeim vannak)
    Urhajobol az elejen kapottal probalkoztam, illetve beszereztem egy heavy fighter-t, na igen annak joval nagyobb a tuzereje, de olyan tetu, hogy alig tudja befogni az ellent.
    Szoval valami tippet kernek a kisergetos kuldeteshez!

    Eddig nagyon tetszett a game, nehogy mar itt megakadjak :-/

    Segitsegetek alore is koszonom!
  • Braveheart
    #94
    Benne vannak azok az idegenek a játékban, akik az introban szétlőtték a napot? (a teljes introban)
  • Braveheart
    #93
    nekem igen tetszik a game
  • Sephi
    #91
    En nem jaccotam Elite-et szal en nem csalodok szerintem rulez!
  • WiLDoR
    #90
    na én is most szedem lefelé a gamet, már alig várom, hogy rávethessem magam :) annakidején elite 2-őt éjjel-nappal nyomtam és ahogy hallom ez is azalapján készült, tehát rossz nem lehet :)
  • Braveheart
    #89
    hát mivel csak 1 órája játszok vele, ezért még inkább gyakorlok:)
  • S(oWh@nD
    #88
    gyere játszani... multiban.
  • S(oWh@nD
    #87
    Jól.
  • Braveheart
    #86
    Jól látom, hogy lehetek a játékban kereskedő, fejvadász, bűnöző, meg rendőr is? Hát ez ki*@szott jó játék!
  • S(oWh@nD
    #85
    8 játékos szerver
    62.201.69.116
  • S(oWh@nD
    #84
    Csinálhatna valaki egy magyar szervert !!!
    Az MS global server nem mindig elérhető :o(
    Kurva jó a gém.
  • Braveheart
    #83
    Ez eszméletlen! Rohadtul tetszik a game! Most tartok a roncsmezőnel, és igen király! Csak 1 kérdésem van: hogy lehet megcsinálni, hogy feliratozza is az angol szöveget?
  • Braveheart
    #82
    szerintetek nálam hogy fog menni?
    Athlon XP 1600+
    512 sdram 133mhz
    gef2mx400
    WinXP :)
  • Braveheart
    #81
    Látom sok embernke van video ill. hangproblémája, remélem nekem nem lesz... amúgy nekem is SoundBlaster PCI 12-am van. Na ppnt lejött az utsó file is, felrakom. Van benne amúgy multiplayer?
  • MorGanN
    #79
    Bravoman: Sajnos még mindig szívok. Hogy mit mond? Hát éppen ez az... semmit. A mission log azt mondja, hogy menjek el a California Minor-ra.
    Amikor odaérek, akkor hiába maszírozom a 'dock' gombot (persze a CalMinor Dock kijelölve :), nem lehet dokkolni, azaz leszállni a bolygóra. Mindegy, visszatöltök valami régebbi állást, hátha onnan menni fog :)
  • Bravoman
    #78
    [Jakuza]!

    Miért, az Elite mi volt, ha nem arcade űrszimulátor?
  • Bravoman
    #77
    MorganN!

    Remélem már megoldódott a gondod. Én már túl vagyok azon a küldin és nem volt semmi gondom.
    (Hogyhogy nem enged dokkolni? Mit mond?)

    Amúgy ez a kisérgetés volt az eddigi legszopatósabb küldi, legalább 5x haláloztam el...
  • Braveheart
    #76
    meg van egyáltalán weblapja?
  • Braveheart
    #75
    van benne multi?
  • Callisto
    #74
    Nálam elég volt a 3., 6. és 7. lépést megcsinálni.
    A scrollozásnál tapasztalható lassuláshoz pedig elég eggyel visszavenni a hardveres gyorsítás csúszkáját. Nem kell kikapcsolni teljesen.
  • Braveheart
    #71
    Én innét szedem:
    http://www.smsweb.hu/djcomm/index1.htm
    előtte ide küldj sms-t: 0690632205
    a szöveg: smsweb djcomm
    na akor megkapod a jelszavad és a felhasználói nevedet, ez 1 hétig lesz érvényes és mehet is letöltés!
  • moNTo
    #69
    Megoldás a hangproblémára:

    1. Uninstall any 3rd party codec pack or the Nimo Codec pack from your system.
    2. Uninstall Freelancer.
    3. Go to the following directory, C:\WINDOWS\system32 and delete the file "l3codeca.acm". If there happens to be another file named "l3codecp.acm", delete this too.
    4. If your system is Windows 98 or ME, open the system.ini file located in your system folder; C:\WINDOWS\SYSTEM. Delete ONLY the line that starts with "msacm.l3acm=". In the case of the Nimo codec pack, this will read "msacm.l3acm=l3codecp.acm"
    5. If your system is Windows 2000 or XP, open the system registry editor (regedit) from the RUN command window.
    [6. Locate and delete the following key: \HKLM\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Drivers32\msacm.l3acm
    7. Load the Freelancer installation CD and locate the REDIST folder. Within the REDIST folder, double click on the file named őWMFADist.exeö and follow on-screen instructions.
    8. Install Freelancer.

    thxto: B|C
  • ÁjjLe BoBBi
    #68
    ez meg is történt velem :DD
  • [Jakuza]
    #67
    Hat nem tudom mi fogott meg rajta teged.
    Ugy harangoztak be , hogy melto utodja az Elite-nek.
    Erre csinalnak egy arcade ur szimulatort.
    Bah. :((
  • MaTyI
    #66
    Hi!
    Hangkimaradozas nalam is jeneltkezett es qrvara idegesit:)
    (sb live wxp)
  • Sephi
    #65
    Szoval! Ez a jatek eszmeletlen jo! Komolyan aki kicsit is szereti a flight sim annak melegen ajanlom:)))

    Nem jaccok Splinter Cellt es bazz 3 oraja jaccom ezt:)
  • Hustler_hu
    #64
    kiprobaltam multiban .... es valami frenetikussan jo a coop !!! nagyooon ubergame ez ... erdemes kiprobalni a multiplayert 1 serveren es csapatokba vergodni !
  • Braveheart
    #60
    igen, akkor valszeg te is onnét kezdted leszedni ahol én... én az smswebbel töltöm, és 50-nel jön
  • Braveheart
    #56
    mind1, én smswebről szedem már. akkor csak azt mondjátok, érdemes letölteni? jó game? a video alapján asszem az
  • Gnome
    #55
    DirectConnecttet ajánlanám