3984
  • fucko
    #444
    Most csinaltam meg ezt a kuldit telleg nem volt konnyu,de 3jara sikerult.En ugy csinaltam hogy nem megalltames lottem mert ugy 1bol leszedtek hanem lottem mikozben kozeledtem hozza aztan vissza es igy 1enkent.
  • Stotoo
    #440
    Birka elvileg allando szerver lesz de most nemtudok felmenni tsre se, a freelancerse megy, ha a freelancer miatt allt le a szerver akkor felek hogy Life valszeg leszedi :(
  • Braveheart
    #438
    én is olyan torpedót használok, és a kisebb bázisokat szétszed pár lövéssel, nekem bejöt...
  • Crem
    #435
    Hi!

    Köszi a helpet! Sajna valamiért nem sikerűl... Pedig már a 04-misstől mióta a nő mondta, hogy beszéljek a Leeds Planet-en egy emberrel azóta semmi... Akkor Felemelt egy szintet (Level 8) ÉS SEMMI!:((
    Nem 5 küldetést, hanem már vagy 15-öt megcsináltam... Természetesen mind jól. Maradok 8-as szinten!:((
    A qrva pedig csak nem jön... Már kereskedek unalmamban, de ez se állapot...
    Ha van valakinek ötlete könyörgöm OSZZA MÁR MEG VELEM!!!!

    BIG THX!
  • Zsoltee_a_bator
    #434
    lehet valahogy belso nezetre kapcsolni?
  • Birk@
    #432
    Jah látom: server sponsored by the CB clan :) CBsek! Marad is a szerver? vagy csak temp
  • Birk@
    #431
    Valaki mondjon pls valamit a HUNGARIAN STARGATE nevű dologról! Marad szerver, vagy ideiglenes? Nincs kedvem egy fullos (mindene megvan) karit újrakezdeni egy ideiglenes szerverért :/
  • K.András
    #430
    Na most már egy kicsit aludni is kéne, mert ugy elrepült az éjszaka akár a haszon :)))
  • K.András
    #429
    Na végül is nagy nehezen visszaverekedtem magam oda ahol voltam, semmim nem maradt csak a humpback de azt azonnal visszacseréltem egy drone-ra(maradt 60 ezrem rögtön).Már az elsö uton 100 ezret kerestem vele, szoval elkezdtett jönni a lé megint, de ezért fogok venni valami nagyon durva hajot és olyan mészárlást fogok rendezni ott idövel hogy csuda.Egyébként bering(independent system) rendszerben szoptam be a legjobban meg hamburgban, olyan hajok repkednek hogy félelmetes persze még a netes játékrol beszélek mindig, ne nagyon menjetek arra, hacsak nincsen valami nagyon brutál hajotok, bár szerintem 4-5 centurionel még akkor is nagyobb esélyel indul mint te.Nem tudtam hogy a különbözö rendszerekben különbözö szintü repzik vannak, azt hittem hogy ugy jönnek az erösebb hajok ha szintet lép az ember, de nem és végül is rendben van igy...
  • K.András
    #427
    Nem gondolod komolyan ugye hogy harcolgatok egy teherhajoval?De nem tudok elmenekülni, mert a cruis enginre elég egy kis találat és már le is állt, utánégetövel meg nem mész el messzire pedig advanced trusterem van.A 2-es lesz a nyerö szerintem :)))THX
  • Zoidberg
    #426
    1-Ne próbálj harcolni ha teherhajóval vagy.Még önvédelem szintjén sem.Ahol csak lehet használd a cruise engine-t vagy ha kilövik akkor az utánégetőt.
    2-Keress olyan üzleti lehetőségeket ahol gyengébb kalózok fenik rád a fogukat.
  • K.András
    #425
    Gyerekek ezt nem értem,megyek kereskedek,megveszek egy rhinot.Aztán kezd jönni a pénz és vettem egy drone-t megint gyülik a pénz,aztán én hülye meg elmentem venni egy humpbacket de az hagyján, oda alig értem mert minden "sarkon" leszedtek a pályárol odafele.No mindegy, odaértem megvettem a humpbacket vettem rá azért fegyvert is persze meg 38 ezerért armort,na szépen elindulok aztán egyszercsak nem jutok sehova mert kb 5 darab centurion közrefogott, mondani sem kell nem tartott fél másodpercet és leradiroztak mint a szart, buktam az árut is mindent, de ez nem is érdekelne,a baj az hogy bármerre mentem más sem volt mint centurion!!!Ilyen nincsen.Tehát vagy nem lehet egyedül kereskedni, mert biztos hogy le leszel nullázva egy idö után,vagy pedig nem szabad humpbacket venni, mert olyan tetü lassan fordul hogy esélyed sincsen.A drone-al meg az a baj hogy szar a páncélzat, és ugye ami a legfontosabb mivel kereskedö hajorol beszélek kevesebb a raktér.Szoval mivel érdemesebb kereskedni esetleg egy dromedaryval?Mert az okés lenne hogy felgyülik egy picit a pénz, aztán veszek egy sabre very heavy fightert, de azért ha azt fel akarom szerelni az többe kerül joval mint a hajo maga(60 ezres fegyvereket láttam nem beszélve a többi kellékröl), ezért nagyon sokat kéne gyüjteni de akkor meg az a baj hogy szétkapnak mint a lábtörlöt szoval nem tudom mi a francot kéne csinálni.
  • riska
    #423
    van bika magyar szerver?
  • Sephi
    #420
    Ugyertem mintha a segito hajok ott se lennenek...
  • Sephi
    #419
    Szal... ennek a jateknak egy kibaszott nagy szepseghibaja van. Espedig az hogy most voltam egy kuldin amit aszem feloraja jaccom es megoltem mar vagy 10 hajot ugy hogy voltak velem 6 an de az ellen csak engem lott alig birtam mozdulni most meg hogy tuleltem megyunk tovabb es a fel kepernyo tele van ellennel... bazzeg es kit lo mindeki? En nem tudom mintha ott se lennek :(
  • WiNters
    #418
    WiLDoR:cseszd meg
  • WiLDoR
    #417
    hát ha bírná a monitorom... :)
  • WiLDoR
    #416
    pont ott :)
  • WiNters
    #415
    vki help!most vagyok Omega 11-en.állítólag innen el lehet jutni Omega 41-re ahol meg lehet venni azt a 700000 ezres hajot.merre van az ugró kapu?
  • Zsoltee_a_bator
    #414
    a dvd a szar 800*600 -as felbontas alatt uzemel megis elviselem valahogy..
    nem attol lesz szep vmi vagy csunya hogy mekkora felbontasban megy. amugy 1600-ban meg villoghat a moncsid 60-75 hz-el, ahhoz eleve gyomor kell
  • Crem
    #412
    Hi ALL!

    Kérnék egy kis helpet azoktól akik már túl jutottak.



    Szal a Leeds rendszerben (bolygóra hozott a kis nő de aztán szépen el is engedte a kezem!):(
    Itt van annyi küldetés, mint égen a csillag!!!! Folyamatosan 10-12 van a JOB-ban illetve +2 a kocsmában!
    Most, hogy már közel 1 millám van és 5 óra után kicsit kezdem unni!!!!!
    Merre mennyek tovább? Vagy mi itt a lényeg???

    Valaki HELP!!!
  • Zsoltee_a_bator
    #411
    Hi! nekem meg nemsikerult beszerezni a gamet, de lenne egy kerdes: lehet a "fokuldeteseket" raerosen csinalni? es kozben felfedezgetni, haracsolni stb? :) mint regen a privateer-ben. Az egy tokjo kis jatek volt, emlekszik meg ra vki?
  • Stotoo
    #409
    Ki csinalja a !!!!!!hunserver-t?
    kellene egy kis segitseg mert inditanank egy Normalis szervert
  • K.András
    #408
    Huh ez egy Radír!!!
  • K.András
    #407
    Ne nézzetek hülyének, de melyik a sebbesége a hajoknak?Netán power rating?
  • 3P
    #406
    Na megneztem, hogy mi a legjobb hajo a jatekban, ez a Titan, gobb jellemzoi:
    Price: $ 776,380
    Gun/Turret Mounts: 6/1
    Armor: 12600
    Cargo Space: 70
    Max. Batteries/Nanobots: 71
    Optimal Power Rating: 8
    Max. Power Rating: 10
    Add. Equipment Slots: Mine Launcher, Countermeasure Launcher, Cruise Disruptor or Torpedo Launcher
    URL: http://www.lancersreactor.com/t/flships/details.asp?id=25

    Itt van meg 1-2 jo hajo:
    Sabre http://www.lancersreactor.com/t/flships/details.asp?id=21
    Eagle http://www.lancersreactor.com/t/flships/details.asp?id=28

    A forras oldal URL-je:
    http://www.lancersreactor.com/t/flships/default.asp

    Ha valaki raakad egyik kiemelet hajora, akkor ne tartsa magaban a lelohelyet!
  • Zoidberg
    #405
    Összeakad a játék egy codec-el amit a Nimo telepít.Olvasd el a probléma megoldását a #183-as hozzászólásban.
    Ez a saját /ráadásul csak tegnapi/ hozzászólásom másolata, csak egy kicsit kellet volna visszaolvasnod.
  • K.András
    #404
    THX!!!
  • CS@
    #403
    Az Office Word-je megnyitja vagy klikk ide.
  • subset
    #402
    Hi !
    Nekem is ua. a problémám mint ShD-nek ,nagyon örülnénk ha segítene valaki mert amugy nagyon cool a játék de igy nem jutok 1-ről a 2-re :)
    ::
    Lenne egy kis problemam: A 3. kuldetesnel a konvoj kiseres, es a kutatobazis utan el kell repulni a California Minorra. Mielott odaernek megallit 3 katonai hajo. Akkor azt irja ki Awaiting mission objective, es joerosen nem torteni semmi. Mit kellene csinalnom?
    Thx
  • Zoidberg
    #401
    Aki játszana annak egyanlőre a legjobb talán a Nitemare's Domain.Megbízható állandó szerever, és annyi a magyar, hogy lassan átnevezhetnénk Hungarian's Domain-re is...
    Jó lenne tudni mennyire lesz megbízható a "Csak Magyaroknak" szerver.
  • Danika
    #399
    Találtam egy nem passwordos magyar servert!Címe:Csak magyaroknak!Nyomulás 100L!:-)
  • Danika
    #397
    Ja!jólenne egy game magyarral :-)
  • Danika
    #396
    Intereneten szertnék játszani játszok is de valami normálison szeretnék nemtudjátok a server nevét ahol legalább 2 hun van vagy valaki nemgamezik velem?
  • Braveheart
    #395
    Na akkor a szerverünk a Ritemare? Amúgy éppen most állt le...
  • K.András
    #394
    Ja meg baro a térkép ami benne van...
  • K.András
    #393
    Mivel kell megnyitni ezeket a doc fájlokat?Mert a wordpadom nem nyitja...
  • Braveheart
    #392
    na asszem van mire gyűjtenem...
  • K.András
    #391
    Csináljátok egy servert pls, mert hihetetlen ez a játék!!!
  • Braveheart
    #390
    hú nekem "csak" valkyre-m volt. eccer találtam egy wormholet, belementem, és 2 mp alatt (ez nem vicc, 2mp) szarrá lőttek, annyian voltak a túloldalon