3984
  • Braveheart
    #340
    Én addig leszek kereskedő, míg összegyűlik a 250000 lóvé a Hamburgban található heavy fighterre... :)

    Nálatok nem szoktak leálni a szerevrek néha? Akárhova megyek, mindig 2-3 óránként kifinganak.
  • sid123
    #339
    Végig lehet játszani a játékot kereskedőként is? Még csak a közepén tartok, de még egy heavy fighterrel is elég kemény.
  • Braveheart
    #337
    Most kezdtem egy kereskedő karit az egyik szerveren(szinte csak multiban játszok a gémmel), szerintetek melyik a legjobb freighter?
  • fucko
    #336
    Aztirja vagy a szerver lehalt amikor felprobaltam ra menni vagy internet prolemak allnak fent.Kb ezt.
  • sid123
    #334
    Nekem sem mukodik.
  • fucko
    #333
    Nem meg mostse megy,es nincsenek is rajta szal gondolom nem csak nemkem rossz.
  • fucko
    #332
    Enis latom csak nem lehet felmeni,de lehet azota mar jo.A szetalazast illetoen ne vegyel ra merget ;)
  • [Jakuza]
    #331
    Hat en biza latom csak eltoltok eppen.
    De mihelyt kesz a letoltes megyek es Fucko szet alazlak. :)))
  • fucko
    #330
    Nem m1.
  • K.András
    #328
    Dockolni ugy lehet hogy kiválasztod ahova szeretnél(egérel) és fent az ikont megnyomod!
  • acid1345
    #327
    Sziasztok!

    Egy láma kérdés:

    Alapjába véve mit tegyek az első küldetésen miután kilőttem a 3 gépet???Dockolni kéne valahova de nem igazán értem hogy hova!Valaki segítsen már benne,sajna angolul nem valami jól értek +nem játszottam még az Elite 2 vel sem,tehát nem nagyon ismerem ezt a stílusu gammát!

    Szóval 1-2 sorban valaki vázolja már fel hogy mit kell tenni...

    Köszi
  • K.András
    #326
    Pontos cimet pls!
  • Birk@
    #325
    Ja és már a 4. napja online folyamatosan, és most lett bővítve, szerintem jó
  • Birk@
    #324
    Halihó, mi a szart lehet csinálni a majmok bolygóján? Valaki tudna segítgeni?

    Ja, ha multizni akartok gyertek a Nitemare's Domainre! GYors és sok a magyar!
  • Ewron
    #323
    Köszi
  • Ewron
    #321
    Sziasztok. Még csak a demo van meg, de tényleg király a játék. 1 kérdés: lehet egyáltalán joystick-kal játszani? Még nem sikerült rávennem sajnos.
  • fucko
    #320
    Rendben np.En ott vagyok tovabbra is mindig ircen :)
  • Sephi
    #319
    Gondolhatod hogy nem direkt volt. Meghalt a gama amikor kiprobaltam cseleket :}}} Es amikor ujra akartam telepiteni valamit a registriben is elcsesztem:))

    Nah nem baj majd ujrarakom az egeszet szepen!

    Vasarnap este jovok legkesobb! Es vocsi!
  • fucko
    #318
    Nah sephi szepen visszajottel:D
    Nembaj majd folytatjuk vmiko nekem mindig jo:)
  • WiLDoR
    #317
    1etértek...
  • Sephi
    #316
    Emberke felora mulva ircen!

    Masoknak meg felora mulva indul a server lehet jonni!

    A server nev The Warriors Of endless Galaxies

    de inkabb ircen pls!
  • K.András
    #315
    Na hát irtam hogy most kezdtem el játszani vele, azért sem irtam biztosra...
  • rutilus
    #314
    Engine kill azonnal leállítja a hajtóművet.
  • WiZZaRD
    #313
    egyetertek...
  • fucko
    #312
    En csak 1 dolgot sajnalok de nagyon:ez a jatek feleannyira nem nepszeru mint a c&c meg a tobbi rahedli elbaszott vacak,pedig fenyevekkel elotte jar elvezhetoseg szempontjabol.Megerdemelnek a keszitok az elismerest.
  • zzsolt
    #311
    sziasztok! szeretném megkérdezni tőletek , hogy mit csináljak akkor ha az intro semmit se szaggat meg szerintem a géppel tuti nemlehet gond de mégis amikor elindítom a gémet és bejön az első pálya és ott akármit is akarnék csinálni bár,vagyhajo vásárlás vagy akármi ráklikkelek és egyszerüen kiugrik a játék az xp-be és hát nemigen akar visszamászni....:/ várok minden irányú segítséget mert coool a játék csakhát jólenne ha tudnák is már vele végre jáccani köszi előre is a segítséget!
  • Zoidberg
    #310
    Bocsi, de ez marhaság
    A Térkép felső sorában lehet bekapcsolni azt a szűrőt ami mutatja a bányászható azsteroidamezőt a szektorban.Ha van azt sárga területtel jelzi.
    Menj oda, és ott BÁRMILYEN fegyverrel lődd szét a kicsi, mozgó azteroidákat /nem a nagyokat, azt nem lehet.Egy aszteroidamezőben csak egyféle dolgot találhatsz.Minnél értékesebb a cucc, annál nehezebb találni pl aranyat csak 1:20, míg oxigént 1:1 arányban találtam.Ezután a szokott módszerrel be kell "porszívózni" a bányászott cuccot.
  • K.András
    #309
    Én most kezdtem játszani de bányászni nem lehet szvsz, maximum csak megvenni amit bányásznak és azt eladni máshol...
  • sid123
    #308
    Lenne két kérdésem:
    -Hogyan lehet bányászni?
    -Mi az az Engine kill(alapból a Z billentyű)?
  • K.András
    #307
    Ez egy akkora GAME amilyet régen nem láttam!!!Végre van három játék amivel igazán szeretek játszani:SimCity4 & Tiger Woods 2003 & FREELANCER :)
  • WiLDoR
    #306
    és hogy csináltad???
  • MaTyI
    #305
    Egyaltalan nincs igazad! Nekem 16 ora 30 perc alatt sikerult osszekapnom a max cuccot, es ebben meg a rejtett hely keresese is bennevan. (Titan hajo 4db 10es fegyverrel 10es pajzs stb...)
  • Jacek
    #304
    jo csak igy semmi ertelme az egesznek dobtam is a dolgot.
  • WiLDoR
    #303
    hát igen, ezt nekem sem tetszik, mert ebben a game-ban !napok! kellenek hozzá, hogy igazán magas szintre fejlődhess, legyen jó hajód, sok kp-d, s ne kelljen amitt aggódni, hogy holmi banditok véletlenül levadásznak... s ha netán beszarik a szerver, akkor mivan? fújhatod az egészet, kezdhetsz mindent előről, az meg nem nyerő... sokkal jobb lett volna, ha a karaktert a saját géped tárolja, de az igazi tényleg az lenne, ha lenne 1 fix 24 órás magyar szerver, jó netspeed-del...
  • Jacek
    #302
    mondjuk ha lenne egy nagyobb dedi magyar server akkor igen de igy nulla erteku.
  • Jacek
    #301
    jo nagy lama vagyok most jottem csak ra hogy nem tudsz lepkedni a serverek kozott a karaktereddel:(((
    Hat igy meg nincs ertelme
  • Braveheart
    #299
    Ajánlom a Conclave servert, nálam 80-100 között van a pingje, 25 játékos, és már 10 órája játszok rajta.
  • fucko
    #297
    Na meg ha meg is lehet oldani hogy lagmentesen menjen ha kb. vagyunk 6an akkor meg veletlenul se manhattennel csinaljuk a missönöket,hanem javaslom new londont ahol van tobb 17ezres kuldetes is,igaz qtya nehez de megeri,mert ha 5ezres kuldetest vallalunk 6an akkor a 800/koponya keresletbol a fentartast sem lehet megoldani.
  • fucko
    #296
    Nekem is lagolt rendesen de pirosan csak egyszer vilagitott a lagjelzo;)Es amint kileptek az emberek es vegul 3man maradtunk csak tokeletes lett egy ugrabugra se volt.Sephi:mar en fent vagyok a csatin szal rajtad mulik mar csak.
  • SarkanyfuaRUSH
    #295
    jaja :))