3984
  • 3P
    #389
    Megtalaltam almaim hajot, a Hammerhead Very Heavy Figtert :)). Az ara eleg izgalmas 351550 $. Fob jellemzoi:
    Macimum 9. szintu fegyverek, es 7900-as pancel. Max fegyverszam 6+1. Na igen van mire gyujteni...

    Ja, hogy hol van? Omega 7-es szektorban a Freisdadt Base-n.
    Utvonal:
    Chambridge - Omega 3 - Omega 7 - Stuttgart
    9-es szintu fegyvereket viszont meg nem lattam hozza.
  • Jacky
    #388
    JO lenne egyutt nyomulni, de melyik szerveren? Mi a passwordje a hunservernek?
  • Danika
    #386
    JA DE MAX GRAFIKA
  • Danika
    #385
    NETEN JÓ GAME?
  • Danika
    #384
    szagat annál? :O
  • Danika
    #383
    GONDOLOM NEKED EGYOLYAN P I 1 MHZ GREFORCE 1 ED VAN!
    DE TÉLLEG MINIMUMOT NEMTUDJÁTOK VAGY EGY HIVATALOS WEBLAP NEKED EMG MÉG 1X=
  • CS@
    #382
    Némi spoiler itt ha érdekel valakit.
    Forrás : www.lancersreactor.com
  • Braveheart
    #381
    nekem csak az abajom, hogy van egy külföldi szerveren egy megatáp karim, és nincs kedvem újat kezdeni...
  • adamadam
    #380
    jó ez a játék?milyen jellegű ez a game?(egyáltalán nem ismerem)
  • DonnieBrasco
    #379
    Na akkor itt lesz az ideje, hogy lassan újra összeálljon a Chaos Brigade keménymag :))) ezúttal az űrben :)

    DB
  • Tyler
    #378
    ok
  • Tyler
    #377
    Ja nagy kira ez a játék csak van egy kis netes problémám remélem meg tudom oldani.
  • Zoidberg
    #376
    Addig gyertek a Nitemare-ra.Már megy újra.Ha esetleg megy Life szervere írjatok plz.
  • Braveheart
    #375
    na most van magyar szerver?
  • Zoidberg
    #374
    IgenIgenIgen!!!
    Szerettem Life Battlefield szerverén is játszani, stabil volt és megbízható.Ilyen magyar szerver kell alánk :)
  • WiNters
    #373
    life azt modja,hogy gyönyörű!pillanat és kiderül lesz e server :)
  • WiNters
    #372
    MI A PASS?
  • Stotoo
    #371
    hunserverrre mi a pass?
  • Stotoo
    #370
    Na mind1 imadkozzatok hogy Lifeforce-nak teccen a Freelancer mert akkor indit egy nagyobb szervert ami remelhetőleg allandoan menni fog.
  • Stotoo
    #369
    Bakke ma megint mi van a Nightmare's domainnel?
  • K.András
    #368
    Na, tiz orás játék után most abbahagyom,amig fel nem ébredek :)
  • 3P
    #366
    Na en is vegigvittem a "kotelezo" reszt. Szamomra itt kezdodik a jatek. A fokuldetesek nagyjabol jok voltak leszamitva az utolso 2-3 kuldetest.

    Most probalom felterkepezni az egesz univerzumot, hat mit mondjak nem kispalyas egy terulet.
    Lassan ossze is szedem a German birodalomban talahato Heavy Fighterre es a kellekeire is manit. Szorgosan keresgelek hidden cuccokat, csak nem igen talalok, pedig sok idot toltok el a barokban :). Tenyleg ott inkabb dumalni erdemes, vagy hireket bongeszni a hidden dolgok felkutatasanak celjabol? Esetleg valami jo tipp egy igazan utos cucchoz, vagy hajohoz?
  • Zoidberg
    #365
    Összeakad a játék egy codec-el amit a Nimo telepít.Olvasd el a probléma megoldását a #183-as hozzászólásban.
  • Braveheart
    #364
    rutin van csak...
  • Crem
    #363
    Ejjj nem érzem a játék hangulatát!:(

    Vagyis valamiért nem áll kézre az egész! Allig tudok valakit eltalálni!:(

    Ti Hogy csináljátok????Csak Egérrel? vagy van valami célratartó egység???
  • ShD
    #362
    Udv!

    Lenne egy kis problemam: A 3. kuldetesnel a konvoj kiseres, es a kutatobazis utan el kell repulni a California Minorra. Mielott odaernek megallit 3 katonai hajo. Akkor azt irja ki Awaiting mission objective, es joerosen nem torteni semmi. Mit kellene csinalnom?
  • K.András
    #361
    Hol lehet franko hajot kapni?ÉS melyik jo szereintetek?
  • K.András
    #360
    Hali Tyler mi uság van?Nyomod te is?
  • Tyler
    #359
    A te szar gépeden ugyis csak szarakodna ezért inkább szard le.
  • K.András
    #358
    Nálam 1024-ben van full minden és egyszer nem szaggatott(egy icipicit sem, ilyen játékot még nem láttam :DDD), mondjuk gép is van alatta(P4 2.4 GF3 512 rambus)...
  • Braveheart
    #356
    1. ha mégegyszer leszarozod ezt a játékot, páros lábbal rúglak majd seggbe... :)

    Amúgy nem nagy, nálam 1.6-on, gef.2-vel és 512 rammal 800*600-ban maxos grafikával csak ritkán szaggat. Ami idegesít az inkább a lag (ADSL)
  • Danika
    #355
    Hy !Nemtudjátok mennyi a gépigénye ennek a szarnakl?
  • zzsolt
    #354
    Hello!

    It van ez a kis szöveg telepítés közben mindjárt az elején:
    Windows Digital Rights Management Client Update
    Command line option syntax error. Type command/?for help.

    nameg ezt:Windows Media 7 Setup
    Command line option syntax error. Type command/?for help.
    Na erre mit mondatok ti gémerek???hm??
  • Braveheart
    #353
    Nekem egyáltalán nem válik unalmassá soha... pl. most játszottam egy csomót multiban, és összeálltam egy svéd gyerekkel. Mind a ketten kereskedők voltunk, de jól tudtunk harcolni is. Vettünk a New London bolygónál luxuskaját, aztán 8-szoros áron eladtuk a New York rendszerben. A 122 tonna kajából vagy 15 elrohadt, de 80ezret kaszáltunk:)
  • S(oWh@nD
    #352
    Egy kicsit több hangsúlyt fektethettek volna a multiplayer lehetőségeknek.
    Persze valszeg direkt nem csinálták MMORPG-re a játékot, pedig de szép lenne...
    Nekem egy idő után laposodik a játék hangulata, bármilyen szép is.
    A küldetések összegének szétosztása, pedig a csapatba verődés ellen szól :o(
  • Braveheart
    #350
    én meg most csináltam meg egy 20ezres küldetést, és mikor beléptem a jumpgatebe, közben poénból lőttem ide-oda, és lefagyott... mondanom se kell, nem mentette el
  • Kaszi46
    #346
    Birku nekem segithetnél megvan gém már mennék multizni!! gyere mircre
  • Birk@
    #344
    LOL ezt nem hiszem el, forgalmi dugó egy jumpgate előtt :DDDDDDDDDDDDDD baszarok, vagy 6 nagy szallító és vagy 5-8 kicsi + én ott toporog
  • Birk@
    #343
    =SL=Dan néven vagyok benn ha vkinek kell segítség szóljon
  • Zoidberg
    #342
    Én a Nitemare's Domain-on játszottam /köszönet a tippért Birk@-nak/.A szervert újraindították ugyan, de elötte öt perccel elkezdtek figyelmeztetni mindenkit percenként.Eléggé korrekt volt.Várok egy kicsit és megyek is vissza...