3984
  • S(oWh@nD
    #214
    TIP01: F6 segítségével nagyon könnyen lehet a célpontokat kijelőlni.
    A jobb felső sor végén van a lista, ahol a cél nevére kattintva, akár több rendszeren keresztül is bejelöli nektek a "waypint"-okat...

    TIP02: Tuti felszereléseket és hajókat a "battleship"-eken árulnak.

    TIP03: Vannak értékes szállítmányok, pl Artifacts.
    A Junkies hajók közül már jó párat leszedtem ilyen árúért, ami 1200/db Manhattanben.

    TIP04: "o" -val scannelsz, "t"-vel váltasz a következő hajóra. Így nagyon könnyen tudsz hajókat átvizsgálni értékes árúért, vagy csak megállapítani, hogy milyen felszerelése van, érdemes-e megtámadnod stb...

    Remélem hasznotokra lesznek tapasztalataim.
    Ti is dobjátok be, ha van valami trükkötök, tippetek.

  • 3P
    #210
    En is beallok a jatekot ajnarozok koze :)

    Sajnos nekem csak realative keves idom van vele jatszani, igy csak epp atkerultem Uj Angliaba, az elozo rendszerben mar ugysem latnanak szivesen ;)

    Egy erdekes dolgot lattam, a missoin konyvtarban 1-14-ig lattam alkonyvtarakat. Ez azt jelentene, hogy csak 14 kuldetes lenne? Remelem nem, mert mar itt a 6. vagy 7. kuldiben vagyunk.

    Tenyleg, helyreall meg a jovoben a kapcsolatunk az amerikai rendszerrel? :)
  • fucko
    #209
    Hat baze eszmeletlen jo ez a game,nem is jatszottam ilyen jo jatekkal mar nagyon regota.Talan a mafia.De mindenesetre sokkal jobban elvezem a splinter cellnel,azt ugy is hagytam ahogy van:D
  • Sephi
    #207
    Bazz jo tudni.... 15 oras jatek utan en meg voltam gyozodve hogy ezt nem lehet!

    Most talakoztam a lathathatatlan urhajokkal a Reichterel :) Kicsit erosen tulzas volt az a jelenet amikor megtalatak minket a Bachman bazison (lehet nem jol irtam a nevet:)) es kimenekulunk oszt erted a csaj megszolal hogy nem tududunk menekulni ezert harcojunk es vannak vagy 10-en plusz ket nagyobb is. Nekem meg rohadt bogar allat gepem van es nincs tul jol felszerelve oszt vettem rakatekat ra es ugy se sikerult majd ugy csianaltam meg hogy ugy elhuztam onnan de kovetek es vegulis amikor kieertem a tiszta urben megfordultam veluk szemben es agyneki Jordan volt. Es nyertem:)
  • Zoidberg
    #206
    A felszerelés rajzának bal felső sarkában van egy kis kék ikon.Ezzel szereled fel-le a cuccokat.
  • FREAK
    #204
    azért azt a freightert Denver mellett egész hamar feldaraboltuk, kár, hogy fél perccel később ötvenen lőttek ránk :D
  • FREAK
    #203
    ja, de általában azt sem tudtam melyik hajóról beszélsz, mire meg becéloztam, addigra te már spuriztál a helyszínről :D

    egy dolgot nem értek, mi a faszért ilyen retek zsúfolt a világűr???? 10 mp-ig nem tudsz úgy hajózni, hogy jelezzen valakit a radar, szal ezt nem értem... hol vannak a kihalt, istenhátamögötti vidékek?
  • Jacek
    #202
    "hee ezt lelojuk? ja ja" aztan menekules:)
  • Jacek
    #201
    eleg gyengen kivitelezett tamadasok voltak:)))
  • Jacek
    #200
    :)))
  • mazsa
    #199
    A játék végén az a kopasz faszi azt mondja, hogy még majd jelentkezik. Fog?
  • FREAK
    #198
    lol, mi is többször szétszakadtunk, egy-egy rosszul sikerült kalóztámadás után :DD
  • FREAK
    #197
    lehet chatelni és megvárni egymást a kocsmában :D
  • Jacek
    #196
    multiban szabadon mehetsz egybol:)
    megoldhato
  • FREAK
    #194
    kipróbáltuk hárman multiban, elég izgis

    single-ben nem sokat nyomtam vele, de eddig szerintem az X-Beyond The Frontier és az X-Tension van ilyen jó, mondjuk annak is megvan a baja, amitől unalmassá válik
  • Sir
    #193
    Hát ez fenomenális game :) 3 napja nyomom mint 16 évvel ezelött az ELITE-t :) Már meloba se megyek ,valami eszméletlen jo. Nem tudom kik "öregek" itt és emlékeznek az AMIGA-s vayg a c64 esetleg +4es gamekra de ez megint visszahozta a régi feelinget.Nem hittem volna hogy még 1xer látok ilyen játékot.
  • WiLDoR
    #192
    a problémádra a megoldás a #183-as comment-ben van! csináld végig és jó lesz!
  • WiLDoR
    #191
    thanx a lot!

    köszi, ez tényleg megoldotta a problémát 1000 Hla
  • WiLDoR
    #190
    hehe :) nálam 1-az-1-ben ugyanez a probléma... s fingom sincs mi okozza, pedig már az összes létező drivert lecseréltem...
  • [Walaki]D`Lair
    #189
    Honnan lehet leszedni?
  • Sephi
    #188
    Eoo ez a baj bazz hogy senki nem ismeri mert nem probajak ki! Ez a gama ver eddigi minden megjelent jatekot ebben az evben!
  • FREAK
    #185
    nincs most valami multi szerver? kipróbálnám
  • 3P
    #183
    Na picit utanajartam, hogy mi is ez a hangproblema valojaban.
    Nagyjabol az amit sejtettem, azaz nemely mp3 codec-kel nem fer ossze a progi.
    Miutan eltavolitottam az mp3 codecet a geprol es ujra felraktam a gamet minden megjavult es meg azt az ominozus 8 pontot sem kellet vegigcsinalni.
    A gepen fennmaradhatott a Nimo Codec Pack is :)))

    Akkor leirom lepesenkent, hogy en mit csinaltam:
    1. Uninstallaltam a gamet
    2. mp3 kodek eltavoltitasa a kovetkezo helyrol:
    start menu/vezerlopult/hangok, beszed es audioeszkozok/hangok es audioeszkozok/hardware ful/ listaban kivalasztani az audio kodeket es azutan megnyomni a tulajkdonsagok gombot es vegul a tulajdonsag fulet kivalasztani.
    3. Itt kellet torolnom a fent levo mp3 kodeket.
    4. El kell meg tavolitani 3 file-t a Windows/system32-bol: l3codeca.acm, L3codecp.acm, l3codecx.ax
    5. Game felrakasa

    Tehat ezzel a modszerrel is mukodik, es nem kell leszedni a mar felrakott mas kodekeket.

    ps. Ugy tunik, hogy a jatek ismetelt feltelepitese utan ujra megjelenik mp3 kodek az ominous menuben, de ezt valoszinuleg a game rakja fel, es visszakerul a system32 -be a l3codeca.acm file is.

    ps2. Termeszetesen a kodek eltavolitasa utan a gepet ujra kell inditani, na ja Windows... :))

    Jo munkat!
  • FREAK
    #182
    open ended - tényleg nincs vége
  • hiba
    #179
    Esc :))

    /F1 :>/
  • Zoidberg
    #178
    A megakadásra az egyetlen megoldás hibás codec leszedése.Nálunk is bevált.Nekem szerencsére a Tsunami van fennt nem a Nimo.
    Köszönet © moNTo-nak a #69-es hozzászólásért
  • Bravoman
    #177
    Sephi!

    A megoldás: ESC! :-)
  • Sephi
    #176
    Gyerekek ez a jatek fenomenalis most van 12 oraja hogy jaccom es mar kicsit faj a szemem tole! Ennek nincs vege bazzeg? Ezt a vegtelensegik lehet jaccani! Es mekorra elvezet!

    Egyetlen egy dolog idegesit benne.

    Nem tudom megfigyeltetek e de minden egyes parbeszednel ugyanaz a szoveg van. Ugyertem

    Hello!
    Van valami a szamomra?
    Maga uj itt?
    Ja!
    hogy hivjak?
    Trent!
    En X vagyok... ez a haly a mienk / ez nem a mi helyunk de nagy szerepunk van benne
    Csodas!

    stb.stb

    De akkor is ezx a gem rulez!!!!!
  • item
    #175
    ok már rájöttem a hibára, már tötődik lefele!
  • item
    #174
    nem sikerült leszednem... valami gond lehet.. ott van még a file ?
  • MorGanN
    #173
    Dehogynem segítettél!! Önbizalmat adtál. Lehet, hogy mégis működni fog :)
    Kipróbálom ezt a '8 pontos varázslatot', hátha segít nekem is. Bár nem vagyok túl boldog, hogy bele kell nyúlkálnom a szépen feltelepített codec-jeimbe :(
  • [Jakuza]
    #172
    Becsomagoltam egy zip filebe az EXE konyvtarat.
    Remelhetoleg csak ez a konyvtar serult.
    A tomoritett EXE konyvtar
    Viszont ha a data konyvtar is serult , akor van egy sanda gyanum, hogy a tobb mint 800MB-s konyvtarat nem igazan szeretnem feltenni 12K-val.
  • 3P
    #171
    Sikerult megoldanom, de hogy mitol javult meg nemtudom.
    Na mindegy azert leirom, hogy mit csinaltam.
    Mivel nalam is szar volt a hang, igy elvegeztem azt az ominozus 8 pontos manovert. Velemenyem szerint az mp3-as encoderek zavarjak meg, tehat pl a system ben levo l3enc kulonbozo verzioi, de mindegy, most nem is ez a kerdes :)
    Majd ujra feltettem a gepre a gamet, es lass csodat lett hangja.
    Betoltottem az allast odaertem a 3 katonai gephez, es mar hallotam is a radiozast, es termeszetesen meg is tamadtak...
    Tehat, vagy a reinstall segithetett, vagy a hang kijavitasa, vagy a ketto egyutt, vagy passz.
    Tudom nem igazan segitettem ezzel tul sokat, de en ennyit csinaltam es nalam jo lett.
  • item
    #170
    annyira nem vágom az irc-t, de ha azt megtennéd hogy ebbe a könyvtárba, vagy egy "freelancer" könyvtárba felraknád a további dll eket azt megköszönném! Eddig is sokat segitettél!
  • 3P
    #169
    Teljesen igazad van, en is erre celoztam, hogy urhajo szimulatoroknal a klasszikus ertelembe veve csak arcade jatek lehet, talan, mondom csak talan kivetel ez alol a Space Shutle c. jatek.
  • [Jakuza]
    #168
    Mar bocs, de en szerverrol irtam.
    Es nem hinnem hogy allando 32 fos szervernek be lehetne fogni egy ADSL-t.
    A kliensoldal az mas.
  • kozso
    #167
    Hali!

    Na én is sikeresen elakadtam annál a 3 db rühes military hajónál. Azóta végig csináltam a 8 lépést és már egyáltalán nincs beszéd csak effekt. Eddig legalább részben volt dumcsi, most már teljesen nem értek semmit. Ha vkinek van Ezen pont utáni állása, azt megköszönném. Vagy 1 normális megoldást erre a problémára.

    Tenksz.
  • Bravoman
    #166
    Hányfős szerverek vannak? Be lehet rájuk menni 'nem hivatalos verzióval?'

    Amúgy milyen felszereléssel indulsz a multiban? Az egyjátékosból viszi át, vagy külön kell fejlesztgetni?
  • Braveheart
    #165
    az adsl igenis jó kapcsolat...

    más:AB9183627 (jó név)
    épp pár hozzászólással a tied alatt írtam le egy multis élményemet...
  • [Jakuza]
    #164
    Feltettem.
    dacom.dll
    Ha esetleg tovabbi dll-ek se lennenek meg, akkor IRCn csinalj egy szobat, amit irj ide le es felmegyek es at DCCzem, mert ugy gyorsabb.