3984
  • K.András
    #561
    Ja meg van az a térkép amit le lehet szedni,hát nincsen rajta minden járat! pl:alpha-bol el lehet menni egy ugrással theta-ba...
  • K.András
    #560
    Ott irtam az elöbb hogy én találtam kettöt is...Ráadásul nincs is ott jump gate, csak jump hole...átmész és ilyen neonkék hajok szaladgálnak,térképen nincs jelölve szoval nem tudom hova kerültem....Egyébként igen, valami eszméletlen lenne ha a bolygokon lehetne a karakterel szaladgálni akár lövöldözni,csak gép nincs olyan ami elvinné ma...
  • Sephi
    #559
    Figyejetek... a lenyeg az hogy vannak ismeretlen rendszerek amik a nomat hatalom allat vannak. Ezek altalaban a Jump Gate olyan haromszog alaku. Itt nincs semmi civilizacio!

    Viszont a jatekban el van rejte egy csomo atmeno kapu! Mint a vegen kiderul a Nomadok kiepitettek egy mas fajta hyperurt amit azal a artifactal lehet hasznalni. En ugy gondolom hogy a Freelancer 2 ben lehet majd hasznalni mert az egyesben nem sikerult talalon semmifele hyperurt ahogy az a 3d holografikus terkepen is lathato vala.

    Sok rejtejt tartogat meg ez a jatek amirol nem tudunk. A lenyeg meg az hogy szerintem eroset dobott volna a jatekon az hogy ha 2 cd lett volna es lett volna benne egy kis 3rd person shooter is. Lehetett volna tobb fele duma es tobb fele arc... lehetett volna bovitett komunikacio es kerdez felelek rendszer is.

    Bar igy is ahogy van ez eddig az ev jateka! Nagy jatek kell jojjon hogy ezt leszarnyaja!
  • K.András
    #558
    Nekem egy esc-el abbamarad, kivéve amikor uj játékot kezdek...
  • K.András
    #557
    Gyerekek ezekröl az unknown jump hole-okrol mit tudtok???Kettöt találtam és mindkettöbe ha belemegyek ilyen kék hajok vannak :o,ha a térképre kapcsolok azt irja unknown system és a nagytérképen nincs is jelölve :o, kiléptem valahova, franc se tudja hova...
    Bent természetesen vadásznak rám nem is akárhogy,egy lövés és volt nincs páncélom(elég jo páncélom van egy sabre-n...),van egy ilyen fekete lyuk alpha-ban, meg van egy gammában is,kik ezek vagy mik ezek?Amikor alphabol mentem ott sikerült mindet kilöni(utána elkezdtem keresgélni), de meghaltam a radioaktivitás miatt,egyáltalán van ott valami,volt más is ezekben az unknown systemekben?
  • G. Joe
    #556
    ki lehet azt a kurva introt kapcsolni az elején?
  • Zsoltee_a_bator
    #555
    vallalj kuldeteseket, sztem csak szintet kell lepned..
  • Neutr@lizer
    #554
    jaja, multi power kell ;>
  • GregSB
    #553
    Szerintem ha végigviszed az összes küldetést tök felesleges "freelancelni" tovább singleben, inkább multizni kell egy-két haverral, sokkal nagyobb móka :)
  • Kis Szabó [PT]
    #552
    Vki tudna mondani free ISO letöltéshez linket?
  • 3P
    #551
    Eloszor is udv a Freelancerek taboraban!
    A jatek szerintem innen vallik igazan szuperre, bar nem volna rosz hozza meg 1-2-sok mission disc :))
  • Sephi
    #550
    Nos buszken jelentem hogy vegig vittem azaz kinyirtam oszes nomadot! Az utlso kuldetes eszmeletlen volt majdnem leeset a pofam amikor meglatam mi tortenik es hol! Nagyon sajnalom hogy befejeztem :( De tuti lesz folytatasa mert erdekes a vege. Egyebkent olyan nincs hogy vege mert a vege utan is van meg gamazasi lehetoseg de akkor mar csak sajat fogunkra!

    Annit meg elarulok hogy aszontak hogy ha 20 szintet elerjuk akkor kapunk megerdekes feladatokat! Szal most arra palyazok!
  • Crem
    #549
    Ezer Hála!

    Átmásoltam!

    Most indítom!:DDD
  • CS@
    #546
    Ok elküldtem.
  • Pöty
    #545
    A Nomádok kiszipkázása után van még küldi vagy ott már csak a Rheinlandi hajók birtoklásáért mennek a szintkvalifikációk?
  • Crem
    #544
    Hi!

    Az nekem tökéletes lenne, mert nekem is az van!:D



    Köszi előre is!!!
  • GregSB
    #542
    Most már csak 1 dolgot furcsálok: Hogyhogy nicns 1 fasza 0-24h magyar server?
  • GregSB
    #541
    Most játszottam 4 órát multiban, ez a játék egyszerűen ISTEN!!!!!!!!
  • GregSB
    #539
    Jó akkor csak egyet kérdezek: Ez a codec összeakadás miatt van?
  • CS@
    #538
    Nekem abban a pillanatban Cavalier-em volt olyat tudok küldeni ,de ha elküldöd a mentésed akkor megcsinálom gyorsan.
  • GregSB
    #536
    Sziasztok!

    Most raktam fel a játékot, de gond van: egyáltalán nincsen hang az intro alatt.(miután a new gamere mentem, nem az az intro ami bejön a program elején)

    Az űrállomás felrobbanásánál még van zene + késve érkezp robbanáshangok, de a kovetkező jelenetnél (amikor a főszereplő jön ki az űrhajóból és hordágyon visznek el valakit) se zene, se hang. A menüben (F1) vannak hangok.

    Találkozott már valaki ezzel a problémával? Van rá megoldás?
  • ÁjjLe BoBBi
    #535


    Na melyik kilóméter kőnél állok ? :))
  • Crem
    #533
    Dublinban Hovis-t kéne legyőzni... Azt hiszem az 5. küldetés!:(

  • CS@
    #532
    Mi az uccsó mentésed ? (mission száma küldetés neve)
  • Crem
    #531
    Vazz!

    De megyek egyenesen még rakéta sincs és egyszerűen leáll!!!!

    Kezdem qrvára unni!!! Nincs valami lehetőség, hogy egy mentett állást valaki adjon?
  • 3P
    #529
    A motor azert all le, mivel becsapodott egy raketa.
    2 lehetoseged marad:
    1. kikapcsolod a hajtomut a raketa becsapodasa elott, es utanna ujrainditod (igy nem lassulsz le)
    2. raketazavarot dobalsz ki es bizol a szerencsedben
  • Crem
    #528
    Ráadásúl néha minden ok nékűl leáll a motor!!!! Mire újra beindúl már semmi értelme az egésznek...
  • Crem
    #527
    2 órája ezzen a sz@r pályán szopok!

    Qrvára kezd idegesíteni, mindig lelassít valami miatt!!!
    Nincs valami megoldása valakinek egy mentett állásra?????????????????
  • CS@
    #526
    Kb.: D5
  • Ferro_TwL
    #524
    Van egy jo magyar server a Hungarian Stargate , passwordos (legalabbis tegnap meg az volt,) a password a #freelancer.hu csatin fennt van.
  • Ferro_TwL
    #523
    Gyozd le:) A verseny lenyege,hogy mindjart indulasnal shift+w aztan igyekezz jol fordulni a kapuknal es leelozheted. A vegen tuzet nyitnak rad a kapuk de ne torodj vele, ha raketat lonek rad counterm-et loj ki mert a raketa megzavarhat a mozgasban. A vege egy picit trukosebb, kozelebb vannak egymashoz a kapuk, de nem olyan veszes.
  • Crem
    #517
    Hali!

    Van valami trükk a crosspályán??? Vagy csak simán szivat?
    Ennyire kilátástalannak még nem láttam a világot!
    Mire belejönnék,vagy újra indúl a hajtómű, vagy elkezdenek torpedózni!
    Valaki írjon már egy megoldást ezze a sz@r részre!!!!
  • K.András
    #516
    ÁÁÁ ez nem is lehet igaz,ezért szar az a faszopo nigthmares szerver, mert eleve ellenségeid vannak, még nem is csináltál de már többen vadásznak rád mint ahányan barátságosak!!!
    Összegyült az a kurva pénz, elmegyek mondom veszek egy sabret a vogtland bázison erre mi van ellenségesek, le sem szállhatok kinyirnak állando jellegel, már vissza sem lehet menni mert annyian vannak mint az oroszok, most ebben a pillanatban hagyom ezt az egész játékot mert vicc amit csinálnak a szerverekel, ott van a baro hajom a másikon nem lehet bemenni, kezdek ujra erre meg ez van hát a faszom kivan teljesen hát ezért játszak hagyom a kurva anyjába az egészet mert elegem van.
  • hippy
    #515
    Örök hálám.:))))Mostmár műxik.
  • K.András
    #514
    Na ircen egy srác most irta hogy lehet ip-alapján connectelni :DDD
    fldirectip.hla Ezt kell elinditani, és tényleg...
  • K.András
    #512
    Ne is játszá mert teljesen felesleges, bazz már nemtom hányadik karakterem bukom a netes játék miatt, be is fejeztem mert ez szörnyü.
  • hippy
    #509
    Üdv
    Kicsit hülyén hangzik,de elakadtam:((A 3.-ik küldiben miután elkísértük a konvojt a Willard Research állomáshoz.Itt elvileg el kell kísérni a csajt a California Minor-hoz,de közben megállít 3 katonai hajó.Namost miután kijövök a bázisról,hogy elkísérjem a csajt nem tudok csinálni semmit.Sehova nem tudok bedokkolni,a trade line-ok nem működnek,és ráadásul a katonákon kívűl sehol egy hajó.Szóval csak nem találok valamit,vagy szétesett a játék és telepítsem újra?
    Köszi
    Hippy
  • kropotkin
    #508
    Gyerekek ez a Juni csaj hihetelenul nagy balfek.
    Ranktamad 8 hajo, smind a 8-at nekem kellet kilonom.Ami azert gaz mert amikor meg nekem is olyan hajom volt mint neki lazan leszedtem 5-6 tamadot gond es serules nelkul.Neki meg felig romma lottek a hajojat.
  • CS@
    #507
    Most fedeztem fel ,hogy nem lehet 38.szint fölé menni mert azt mondja ,hogy max level.
    Egy kicsit megszépítettem én is a : http://www.freeweb.hu/freelancer -t.
  • [HUN]PAStheLoD
    #505
    jah 1024*768 ban minden max 32 bit v7700 deluxel és 2000+ al cool :)