3984
  • 3P
    #504
    Vedd egy lejjebb winben a hardweres gyorsitas szintjet. Pont ilyen gond volt anno a Heroes 3-mal is.
  • Neutr@lizer
    #502
    Khurrak-nak:
    a tortenet vege fele nem nagyon lehet szabadon hajot vasarolni, mert se idod se penzed nem lesz ra, mert a kuldok egymas utan jonnek. persze ilyenkor is lehet kulon kuldiket vallani, de nem erdemes, mert az Order zazloshajon megkapod az Anubis nevu hajot egy nevleges osszegert (1100 dolcsi !!) es a tortenet vegeig az jo is (sztem).
    A story vege utan keresgelhecc szabadon jobb hajokat meg skulot.
    Es az hogy most mindenki utal az nem gaz mert a vegen a hatosagi szervekkel mind joba leszel vagy min. semleges. Csak a kalozok meg a kivulallok fognak utalni.
    Az meg hogy az ellen hanyas szintu, meg egy kuldi hanyas szintu, az csak a gep AI-jara, ill az ellen mennyisegere vonatkozik. Meg persze hogy milyen hajoval vannak. Asszem.
    Maganak a hajonak ugytom nincsen szinte, max. annyi hogy hanyadik szinten veheted meg.
    Egyebkent kicsit lentebb irtam igy linket ahol le van irva hogy a fokuldik utan hol es mit erdemes keresgelni. (hajok, fegyverek, pajzsok, stb.)

    K.Andras-nak: nem minden rocsbol esik valami, kb ugy a felebol.

    idevesem a linket meg1x, es csak azertis ;>

    http://neutralizer.uw.hu/

    itt felvazoltam par "rare" stuff helyet, amiket sztem erdemes felkutatni.

    es nekemis lenne egy kerdesem: a magyar szerverekre mi a pass, ill. mennyire megbizhatok leallitas ugyben (mert nem igazan esne jol hogy mar van egy utos karim es lelovik a szervert ;)

    neu
  • K.András
    #501
    Gyerekek had kérjek meg mindenkit hogy ne cheateljenek mert attol szakad be a szerver!!!Nyakon lesz vágva aki csitel!!!
  • 3P
    #500
    Na igen, nem nagyon vannak oda ebben a szakaszban az emberert, de nem kell megijedni, hamarossan tudsz venni egy nagyon jo kis hajot (Anubis) amelyre 6 db 6-os fegyvert rakhatsz fel.
    Az ara is eleg kedvezo 1100$ es a cuccok is eszmeletlen olcsok hozza 175$ koruliek a fegyverek. Miutan atcsereled a mostani hajod erre a kis gepre, meg egy rakat manid is marad utanna, amelybol vasarolhatsz nyugodtan speci torpedokat, nanobotokat, es battery-ket...
    A fo kuldetest mar egy ideje befejeztem, de meg mindig ezzel a geppel tekerek (remelem nem sokaig), amig ossze nem jon a penzem egy Eagle-re, vagy egy Sabrere, esetleg a lomha Titan-ra. Igaz ehhez javitanom kellene nehany neppel apolt kapcsolatomon, ugyanis kelloen utalnak azok akike ezeke a hajok :)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #499
    jah jó ötlet de a végén már csak a Naval van :) meg a nomads :) meg a egy kis + bónusz germanysok :)
  • [Jakuza]
    #498
    Ilyen koran berugtal ?
    Vagy csak siman a zold ? :))))
  • [HUN]PAStheLoD
    #495
    nem tudom én is gondban vagyok pajzs fegyver párosítással... melyiket érdemes ? pajzsból ? mert hiába 3400 as de szart nem ér a nomadok ellen :'(
  • kropotkin
    #493
    Mi a kulonbseg a class1 ill. a class2 v. 3-mas fegyverek kozott?
    Nemegyszer elofordul , hogy pl. a class2 fegyveremnek nagyobb a sebzese, lotavja , tuzelesi gyorsasaga (es kevesebb energiat zabal), mint egy dragabb class 3 vagy negyesnek.+az also osztalyu fegyvereket minden hajora lehet szerelni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #492
    még valami! hol lehet olyan szarokat találni amikkel bajlódtál ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #490
    melyik ? megyek énis akkó' má!
  • K.András
    #489
    Értem köszönöm akkor már tudom mi a pálya!!!Meg kell nézni van e rajta fegyver mielött belelövök, ennyi csak már kezdek fáradni mert este 9-ota nyomom :)))
    Egyébként mellékesen azota nem dobott le a szerver!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #488
    jah olyan roncs! azok ált. szarok! én nem is találtam 1et se nem is kerestem.
  • [HUN]PAStheLoD
    #485
    semmit sem kell szétlőni! a roncs az a szétlőtt hajóból kieseik majd Bvel beszeded! Shift+B automata gyüjtés... ennyi ! vagy mi nem megy ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #484
    egy kérdés : melyik a legjobb hajó nekem Anubisom van most, és milyen pajzsot vegyek hozzá most adv. sentinel pozitron van. És fegyverek ??
  • K.András
    #483
    Dehát ilyen a mesében sincsen komolyan mondom nem lehet szétlöni,azt történik hogy odamegyek lövöm mint az állat lemegy a pircsi de nem robban fel,utána meg magátol visszamegy a piros!!!
  • K.András
    #482
    Már félre is irok, kezdek fáradni...
  • K.András
    #481
    Jajj, hát irom hogy nem tudom szétlöni, mert csak lemegy a piros és annyi nem robban fel meg semmi!!!!Azt tudom hogy a pirosal lehet beszedni a cuccokat, csak már nem tudom mire gondoljak hogy nem esik szét az a zsar roncs...
  • [HUN]PAStheLoD
    #480
    jah B a loot felszedése! most látom csak hogy van itt ilyen topic is! jó game ez a freelancer 2 nap alatt végigtoltam !
  • Capone
    #479
    Alapbol azt hiszem "B".Ha meg nem konfigolltad at.Miutan szet lotted lent megjelenik lent egy kiss urhajo ikon ,akkor nyomogasd a "B-t
  • K.András
    #478
    Hogy kell beszedni a roncsbol a fegyvert?Mert hiába lövöm semmi nem történik lemegy a piros aztán annyi csak...
  • fucko
    #477
    Marminta fatol az erdot?:)
  • Crem
    #476
    Hi!

    Bassz!

    Igazad van! De teljesen elnéztem !!! Elkezdtem vásárolgatni és volt a NEXT M.-hez 100.000 credit mínuszom...
    De már megvan!!!

    Ui: Van úgy, hogy az ember az erdőtől nem látja a fát...

    Köszi Mindenkinek!
  • NaNoKuTyA
    #474
    a Javelin rakétát hogy lehet hatékonyan használni?? irányítható valahogí?
  • K.András
    #472
    ctrl+v
  • K.András
    #471
    Érdekes,ha nem megy fel csak 120-ig és kilövik akkor hiába kapcsolom ki a motort, ráadául ezek nem szoktak maguktol eltünni a térképröl, ezek követnek végül is nekem már nincsen ilyen problemem.A baj azzal volt kereskedni akartam és csináltam küldiket elötte, amivel sikerült egy két ellenséget szereznem.Most ugy csináltam hogy egyböl kereskedtem és a kutya nem akar megtámadni!!!
  • NaNoKuTyA
    #470
    H billentyű asszem, de a controlsban ott van minden faszán leírva!
  • NaNoKuTyA
    #469
    Sziasztok! Belekezdztem végre a játékba, nagyan baba! Egy kérdés: az egér senzit mennyire állítjátok, mert nekem valahogy sehogy se az igazi!
  • Zsoltee_a_bator
    #468
    belso nezetre hogy kell valtani? tudja valaki? eleg illuziorombolo hogy a sajat hajom segget latom :)
  • Gnome
    #464
    HI!
    Lenne egy kérdésem egy küldetéssel kapcsolatban:
    Megszereztem azt az energiacellát a nomadoktól amivel be lehet majd üzemelni az alien airfactokat
    nna vissza kell menni átugrottam a jumpholen és ott egy egész flottányi nomad hajóhad vár...azokat lehetetlen legyőzni....Lehet, hogy nem kellett volna bemenni a lyukba?Szal ti, hogy oldottátok meg ezt a küldetést?
    ...
    Kössz!
  • Neutr@lizer
    #463
    ja es itt egy link az altalam ismert, megtalalt, ill. forumokon leirt itemekkel kapcsolatban:

    http://neutralizer.uw.hu/

    a kep lassan jon be, szal turelem ;>

    neu
  • Neutr@lizer
    #462
    Par dolog az elottem hozzaszoloknak:

    Ha Cruise Engine-el mesz, es hallod hogy "Incoming Missile" (Valszeg Cruise Distruptor), kapcsold ki a motort (alapbol a "Z" gomb) es sodrodsz tovabb 280-al, aztan ha eltuntek a radarrol kapcsold be ujra. Ennyi

    Khurrak te meg ne azzal a hajoval mennyel, mer fos ;> Azon a szinten lehet mar venni jobbakat, ha meg nincs penzed egy uj verdara mikor a csaj hiv, akkor ne menj a csajszi altal megadott wayponthoz, hanem dolgozz meg kicsit, vedd meg a hajot. En mindig ezt csinaltam. Mikor ugy gondoltam akkor odamentem a csajhoz ;>

    Es urbazisokba be lehet dokkolni manualisan is, nem kotelezo automatan (ezt nemreg olvastam egy kulfoldi forumon, minnya ki is probalom ;)

    MS Jatekok jok (mer nem ok csinaljak), MS Hardware-k jok (lasd Sidewinder, vagy Intelli.), MS software0k szarok (mer azokat ok csinaljak)

    Na csak ennyi lett volna ;>

    neu
  • K.András
    #459
    Csatlakozom az elöttem szolokhoz(egyszer nem fagyott a game), csak annyit teszek hozzá hogy minden játék készitönek ilyen állapotban kéne legalább kiadni egy játékot!!!
  • WiLDoR
    #456
    mi a pass a Hungarian Stargate szerverre? miért lett lepass-ozva? tesztelés miatt?
  • French SG
    #455
    1-2 gondolat:
    Eleg bugos a jatek meg, sokszor kifagy, es dokkolo mechanizmus intelligenciaja sem tul magas, a sok bejarattal rendelkezo urallomasra valo bedokkolasnal eloszeretettel viszi bele a hajomat az urallomasba.

    Sokkal kisebb ideig tart a kapukba valo dokkolas, ha eloszor teljes utazo sebesseggel majdnem odaig repulunk ahol a kapu nyilik, es ott adjuk ki a dokkolas parancsot.

    Nagyon jo volna mar valami peccs hozza, az MS ezzel a game-el se hazudtolta meg onmagat....
  • 3P
    #454
    Szoval a jatekban 13 fo kuldi van, igy ez nem lehet a 16, vagy a 17-es, egyebkent tudom melyikre gondolsz :). Bocs a kis kiteroert, megprobalok segiteni is, mivel ez tenyleg az elso razosabb kuldetes.

    Szoval miutan legyozitek kozos erovel az elso hullamban erkezo vadaszokat, utanna elindulsz a bazis fele. Ott ne egyenest a way pointra menj, hanem valaszd ki az egyik Shield Generatort alul a listaban es jobbra nagyivben kozelitsd meg, igy kikerulsz a bazist vedo vadaszok hatokorebol. Az elso sziklartatombre epult bazis (jobbrol-alulrol) megkerulve eljutsz a 4 sield generator altal vedett 2. bazisig, azt kellene ugye szetlonod. A legnagyobb problema, hogy ott olalkodik egy bazi nagy japan battleship ami siman leszed(het), amig szetlovod a pajzsokat. Na en ezt elkerulendo siman elinteztem a battleshipet, utanna szep nyugodtan, szinte semmitol em zavartatva leszedtem a pajzsgeneratorokat, majd bedokkoltam a bazisra.
    Az egeszben az a szep, hogy meg csak torpedok sem kelletek hozza, csak a jo oreg fofegyverek :))

    Jo jatekot, remelem tul jutsz rajta es elindulhatsz kibogozni az univerzum tovabbi rejtelyeit...
  • 3P
    #453
    Nekem talan mindenidok masodik legjobb jateka az ELITE volt (az abszoludt kedvenc a Heroes of Might & Magic, de az egy masik topic :-) ), most a Freelancer igencsak megszorongatta az Elite magabiztos 2. helyet, de a legrosszabb esetben is dobogos nalam ez a jatek.
    A hangulata is valami felelmetes, egyszeruen nem lehet megunni...
  • K.András
    #451
    DE.
  • fucko
    #450
    Most nyomtam le a nomadokat,es az a kerdesem hogy ezutan vege is a fokuldeteseknek?Szal ezutan mar csak tenylegesen a magam ura vagyok?
  • fucko
    #449
    Sztem is körözi.
  • [Jakuza]
    #447
    NEM.