3984
  • SarkanyfuaRUSH
    #293
    No, és Penelope helyett kivel a randi ?? :)))
  • SarkanyfuaRUSH
    #291
    Üdv!

    Legyszi írjatok ide is, hogyha van szerver. Engem is érdekelne.

    Eddig még csak belenéztem, de egyelőre tetszik ez a gamma.

    köszi


  • TneX
    #290
    Hé,hé,nyugi!

    Egyelőre ott tartunk hogy tegnap tudtuk először kipróbálni a multit közösen...ez épp este 10re esett kituggya milyen okból..namost ez nem jelenti azt hogy rendszeresen este 10kor fogunk kezdeni,érted:)))
  • WiLDoR
    #289
    nem túl nyerő dolog így a szerver, hogy csak este 10 után fut :/ speciel most is mennék fel rá, ha lehetne.... vagy mondjuk azok is gondolom, akik melóból hazaérnek és lazítani akarnának. este 10 után csak max. azoknak jó, akik több műszakban dolgoznak, vagy suliba járnak, stb... de normál ember általában lefexik max. este 11 körül, legkésőbb éjfélkor.
  • Zsoltee_a_bator
    #285
    sziasztok. nemtud valaki egy jo letoltohelyet a progira? /barmi, csak ne smsweb, 1x mar megszivtam azzal/
  • ÁjjLe BoBBi
    #283
    Ehh eberke :)) megyek én is :))
  • Sephi
    #282
    Nah szal az este paran szepen jl ott hagytatok plane te Tnex bazz se szo se beszed. Maratdunk 3 man vegulul. Azaz hazudok mert 4 en maradtunk de az egyik tagrol asse tudtuk hol van es nem is szolt semmit de masfel orat online volt:)

    fucko , Hapi , Marki es Tnex ugy nez ki ma ejjel 10 utan az Ircneten a #freelancer.hu csatin talizunk es csinajuk tovabb oksa?
  • WiZZaRD
    #281
    hat ez a game hatalmas! ez meg az x beyond the frontiert is leveri:-)
  • Randal
    #277
    Hali! nemtom melyik küldiben, még a legelején ki kel nyírni egy kalózfaszit. na igen ám, de utánna merre? uyganis eltűnik a waypoint.
  • Sephi
    #276
    the warriors of endless galaxies aneve nah :)
  • Sephi
    #275
    Annyit elarulok hogy amiutan felcsatlakoztatok akkor kell csinalni egy szereplot es figyelem csak azt tudgyatok hasznalni majd a serveren! Mas serverekrol hozzot vagy vinni akart szereplo nem megy.

    Itt 10 ember fer el es majd egyut hujulunk a vilagegyetemben!
  • Sephi
    #273
    Gyerek van server!

    Minden este 10 ora utan Kb. a 62.231.85.194
    Varok mindekit akit erdekel!
  • Sephi
    #272
    Ja ja en is igy vagyok vele!

    A baj az hogy kezd pofatlanul nehez lenni a jatek es nem tudom micsinajak. Mert mar van olyan hogy rapulunk 5 en es amikor jon az ellen mind engem tamad meg bazz.. es volt olyan hogy asse tudtam mivan mar meghaltam :(

    Most megyek vadaszgatni kicsit es veszek masik gepet!
  • WiLDoR
    #271
    külön van a single és a multi része, ha jól sejtem, bár én még csak single-ben nyomaton, de nagyon király a game :) reggel 10 óta folyamatosan nyomtam, de most már éhes vagyok... :)))
  • Braveheart
    #267
    baz épp megcsináltam a conclave szerveren egy 18ezret érő küldetést, mikor kifagyott a szerver, remélem elmenette a karim...
  • DonnieBrasco
    #266
    Dx9-nél is szar a hang, azaz majdnem minden jelenetben eltűnik vagy a zene, vagy a szöveg. vagy minden. BUGhegy !

    DB
  • Braveheart
    #262
    hol lehet olyat kapni és miért olyan olcsó?
  • rutilus
    #260
    Ctrl+V az. Ha arra gondolsz hogy nem látod a hajó műszerfalát stb. olyan nézet nincs. Az alap hajónál az ablak"kereteket" sem látni nagyon, ha veszel majd másikat akkor kicsit jobban a fülkében érezheted magad.
  • fucko
    #259
    Jo volt,igaz elegge elbasztuk hogy azt a gagyi csikohajot vettuk mer a kozelben volt 30ert egy rohadt jo heavy fighter.:)
  • Birk@
    #256
    vagy egy alacsony Ping-u FREELANCER nevu szerver, en ott vagyok =SL=Dan neven
  • Sephi
    #255
    En a Tronan Urbazison vettem! Most mentem visza oda es vettem csomo jo fegyvert is! Bake most megyek nehezebne nehezeb kuldikbe es mindekit kinyirok hout siman :)

    Gyerekek nincs magyar server vagy valami hogy jaccuk egyut??

    Akit erdekel az egyut jatszas keresen meg ICQ-n!

    71675010
  • Birk@
    #250
    Hát nem úgy néz ki, mintha sokat játszottál volna a játékkal... :) Elsőre meg nem mindíg szerencsés ítéletet mondani, nekem teccik
  • Birk@
    #244
    Vki árulja már el, hogy hogy lehet Omicronra menni, meg más eldugott helyre :)
  • fucko
    #243
    Hat en ugyanezt megvettem 35ert sephi:D es meghozza ugyanott.
  • ToMy_
    #242
    Na, akinek a pilotafulke hianyzik, az nezze meg a kepernyo bal es jobb also sarkat, ha "belso nezetben" van, es ranyomja az utanegetot. Ott latszik olyankor a szelvedo szele... :) Legalabbis az alapgepnel, a tobbit nemtom, meg nem vettem uj verdat.
  • Birk@
    #239
    Akkor mit fox szolna ahhoz a hajóhoz, ami 270e-be kerül :))))))
  • [Jakuza]
    #238
    Nezegesd az arulistat.
    Ott mindegyik aru mellett le van irva hogy azokon a bolygokon amelyiken mar jartal mennyi volt az adott aru erteke.
  • WiLDoR
    #237
    jelenleg level 5 a karim, de még mindig az alap repcsivel nyomom :) amikor el kellett fogni azt a főszert a 2. küldetésben, 10%-os hajótestépséggel kerültem ki belőle :) nanorobot, pajzstöltő 1 db sem volt, visszaúton meg belebotlottunk a kísárővel 4 db kalózba...ha közel mentem hozzájuk 1ből szétkaptak... elrepültem bazi messzire onnan néztem ahogy a kísérőm gyilkolja a kalózokat, közben meg pofázik, hogy túl messze mentem, menjek közelebb és harcoljak :) mondtam is, hülye ez, még mit nem...

    tényleg valaki nem tud valami top kereskedelmi combot a new york rendszerben, amivel sok lovét lehet kaszálni?
  • Jacek
    #235
    nem piti a jatek csak jo lenne magyar serverr
  • Jacek
    #234
    majmok bolygoja:DDDDDDDDD
  • mazsa
    #232
    Érdemes a fő küldetések befejezése után körbejárni a galaxist. Van egy rakás titkos fegyver, szektor, stb.

    SPOILER>>>
    Most találtam pl. 2 class 10-es fegyvert 1100-as hull damage-el. 36000-ért lehetne eladni, de nekem egy olyan járgány kéne, amire rá lehetne szerelni. Ja és most olvastam egy fórumban, hogy el lehet jutni egy nomád rendszerbe, ahol miután leverünk egy rakat nomádot, telepakolhatjuk magunkat frankó alien cuccokkal, meg van ott valami majmok bolygója vagy mi a rák. :) Ez a jump hole valami omicron alpha-ban van, tudja valaki hol van ez?
    <<
  • TneX
    #230
    Ejjny-bejnnye én meg hogy megörültem a fasza kis rendőrségi Heavy fighteremnek,ilyenkor kb. 1 trabantosnak érzem magam :DD
  • Sephi
    #229
    YESSS!!!

    Mentem Dublin fele megkeresni egy tagot es amikor a hyper repulopalyan mentem at lattam egy bazi nagy urhajot es megaltam es talatam bake egy olyan gepet hogy essik le a pofam!!!!

    6 darab 5 fokozatu agyu hely
    4 darab 4 fokozatu turret hely
    2 darab raketaveto hely

    2300 !!!! as pajzs!!!!!

    anyuuuu ez buntet!!! kemeny 67000 $ volt de megerte!!!
  • WiLDoR
    #227
    izom nagy game :D nekem nagyon bejön
  • Braveheart
    #225
    Persze hogy több hajó van a játékban... pl. dragon,drake,probe,barracuda...
  • Braveheart
    #224
    Megéri-e? Olvass vissza párat, mindenkinek rohadtul tetszik, nekem is!
  • WiLDoR
    #220
    magyar multi szervert tud már valaki?
  • Birk@
    #219
    basszus tényleg van vége, de utána folytatódik a játék... szerintem még lesz tovább.
  • Birk@
    #218
    Na pár tipp:
    1.: Van egy különöseb brutális route, itt luxury food-ot lehet szállítani. 200 az eladási, és cca 1200 a vételi :) Igaz, romlik a kaja, és nem is rövid azu útvonal :) De így több 100e-et lehet kaszálni 1 úttal
    2.: Ha eljuttok az Order űrhajóra (vége felé) FELTÉTLENÜL nézzetek be a hajóárushoz, ott kb 1000 pézért (!) megkapjátok a játék 1ik legjobb hajóját
    3.:Gondolom erre már mindenki rájött az új EVENTek mindíg szintlépés után jönnek.
  • TneX
    #215
    Emberek nem tudja valaki hogy miért van az,hogyha rámegyek a multi menüre,akármit választok LAN-t vagy internetet bejön az a kép ahol a szervereket listázná,de a kurzor nem mozog,a zene megy,de kb 10 másodpercenként megálll,és folyamatosan csőröl a vinyó,és még a ctrl+alt+del-re se reagál :((( Pedig ugy kipróbálnám multiba...